• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Dovoluji si vas pozvat na vernisaz vystavy Ivana Hippieho Vaclavka, ktera se bude konat pristi tyden, 7.5. 2013 v Prirodovednem klubu Barrand [Vinarna Jezkova] v 19:30 za ucasti autora [kdo vi, treba budou i Kristovy Hnaty Revial]. Addr. Jezkova 8, Praha, Zizkov

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    daval jsem uz i na Twitter, ale jeden takovej ehm, hodne podivne fetackej klip od Prodigy, kerej jsem neznal a dost se mi libi:

    The Prodigy - Baby's Got A Temper HD AC3 448Kbps - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=TZUR6YhkiyU
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JINDRICH: jsem z te stranky vykrad docela dobrej link na spodni pradlo, vazne hezky fotky: http://www.adme.ru/dizajn/bele-s-izyuminkoj-420755/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jinak nachomejtnul jsem se ted k side projektu Piratske strany a mam dojem, ze je potreba pro ty lidi se konecne nejak anagazovat. Uz jen to, ze jsem tam byl nejstarsi, mozna i nejmin technicky vzdelany, ale zas jako jeden z mala kdo mel nejaky napady jak dal... takze zatim link: http://cryptoparty.cz/

    pozdej nejaka komunikace s nima, kterou pak nejak zverejnim i tady...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    pardon, zase jsem tady ted chvilku nebyl, mel jsem cas jen psat obcas nejaky tweet... snad uz se zas objevim na nyxu... problem je, ze kdyz sedim 8h v praci u kompa, pak se mi chce delat neco jineho, nez sedet u kompa dal... ale mam par ukolu, jako napriklad uz konecne sepsat wiki na tema osobni sifrovani komunikace [Pgp+thunderbird] - google talk/facebook chat + pidgin + otr.

    Podarilo se mi poslat par emailu nekterym z vas, zbytku se omlouvam za nekomunikaci. Bude lip.

    Jinak moc me tesi, ze kdyz uz na to doslo a poprosil jsem par lidi, aby kdyz semnou komunikuji, pouzivali cryptovani a popsal jsem jim jak na to, tak skoro kazdy se chytil. Zda se, ze tooly uz jsou tak jednoduche, ze uz snad konecne to naucim i svoje rodice ;]

    Tak tedy vecer, snad.


    Jinak budu ve vinarne Barrand na Zizkove, skoro pod vysilacem na Jezkove, organizovat vystavu Ivana Vaclavka, dneska vecer tam jdu domluvit datum vernisaze, obrazy uz mam doma, Hippisak mi je vcera vecer predela po ceste na letiste.
    MMchodem vystava bude prodejni, takze kdyz by nekdo chtel vlastni Hippisakuv obraz, bude mit tu moznost.

    Dam jeste vedet, udelam pozvanku, ale predbezne s tim nejak pocitejte, pripadne pokud Hippisaka neznate, tak aspon prijdte na vino.
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    prvoplanove, ale proc ne..
    Созданные равными - Фотограф
    http://www.adme.ru/fotograf/sozdannye-ravnymi-365855/
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    XSI
    XSI --- ---
    btw co se týče navigace, můžu něco postahovat z ezdrojů ve škole (výhledově), ale pochopitelně na dotaz navigace mi to vyhodí nekonečno věcí, zkus to nějak upřesnit.

    A co se týče tý nálepky, tak mi hoď do pošty adresu, na kterou ti to Česká pošta doručí ;-)
    XSI
    XSI --- ---
    OVERDRIVE: Crypto mail nemám, Nyx klient jo a slušnej, volání po netu nepoužívám - nevolám moc a tak mě nesere zavolat normálně. Výdrž baterky je jeden z plusů každopádně. Mrtvá větev ano, na druhou stranu - nepotřebuju milion píčovin ale pár funkcí, který zvládá výborně, základní apps pro to už napsaný dávno byly a že pro to nikdo nepíše žádný nový kraviny mě fakt netíží. Potřebuju jednoduchou aplikaci s jasným účelem - najdu ji a dobrou, to mě hrozně sralo na Androidu, kde jsem jich musela vyzkoušet dvacet, 15 bylo nahovno, pět placených a když jsem nějakou koupila, do jisté doby se objevil nějaký bug díky čemuž byla nahovno. Pokud to vyloženě nebude nezbytné tak velký vynález Googlu Android nevermore.
    RAV
    RAV --- ---
    tak som si to tu zase bookol
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    XSI: akorat je to mrtva vetev,takze prave crypto do emailu,nyx klient a treba ted obevene volani po netu (+sdileni cehokoliv+sms)tedy free... to vsechno asi nemas co? zas Ti baterky vydrzej 3dny ne 20h....
    LIBRIUM
    LIBRIUM --- ---
    ked mas pristup k sporaku: daj najvacsi hrniec plny vody zakryty zohrievat a var tu vodu na 100°C 15 minut. 15 minutovy var (tj. 900 sekund od zaciatku varu varit) usmrti pri nadmor. vyske do 500 mnm spolahlivo vegetativne bakterie, obalene i neobalene virusy, patogenne plesne a kvasinky, jednobunecne parazity a ich oocysty ako aj spory Bacillus spp.

    ked nemas pristup k sporaku a hrncom, kup si v supermarkete velku rychlovarnu konvicu, napln ju vodou a nechaj zohriat na var 4 x pocas 15 minut.

    ked je voda kontaminovana riasami alebo ich toxinmi, bolo by pred varom dobre ju prefiltrovat cez 2 Brity.
    VITEX
    VITEX --- ---
    OVERDRIVE: Jojo videl. Je to husty :D
    XSI
    XSI --- ---
    OVERDRIVE: Jasně, šifrování je dobrá věc pro jakoukoliv komunikaci.

    Androida jsem asi před rokem vyměnila za N8 se Symbianem a je to naprosto dokonalý. Hw krásnej rychlej stroj a Sw mu nechybí nic z toho, co mě u Androida sralo. Jsem s ním fakt spokojená. iPhone bych nebrala ani kdyby mi ho dali zadarmo (ve srovnání s N8 teda).
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Uz jste nekdo videli Django Unchained? Asi na to zitra pujdu s Jaredem tady v Mexiku. Stoji to zato? Ne ze bych nemel rad Jackie Brown, ale byla to spis nuda... u Tarantina tezko rict... tak se radej ptam.

    Jinak nainstallil jsem si do telefonu g:cahce, a asi se vydam hledat svou prvni Cache v Mexico City, nejblizsi je asi kilak a pul odeme.

    Hraje jeste nekdo jiny? Nejake rady pro zacatecniky?


    XSI: podepisovat a sifrovat by mel byt standard, vubec nechapu, proc to moderni emailove klienty nemaji v defaultnich sluzbach.

    Ale jako jo, email je opravdu casto ta sluzba co prudi, ale zas je dobra proto, ze se da cist kdekoliv a kdykoliv, defacto z cehokoliv.

    Nemas Android? Nerikej mi, ze jsi zvrhlej burzoust co pouziva jabka?!


    Du spat, vcerejsi noc stacila, uz se ani neklepu, ale mam dost... Brou.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    VITEX: a ty jsi Cryptonomicon cet? Imho je to jena z nejlepe napsanych knih po vsech strankach, co se moderni zabavne literatury tyce
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    Bonnie + Clyde




    Vystizky me aktualni nalady...
















    ma tu jeste nedko, krome me rad Wall-e? Takova romanticka Pixarovka o robotovi, co uklizi zemi pote, co ji opustili lidi a zamiluje se do vyzkumneho robota, ktereho lide automaticky posilaji na Zemi, aby zjistil jestli uz je obyvatelna... no je to dojacek pro deti, ale ja na to koukal z dcerou Miou, ktera pak naprosto krasne napodobovala oba roboty, tak jsem se do filmu tak nejak zamiloval no [umele emoce filmu jsou na me obcas hrozne moc, mozna jste vy vsichni ostani zvykli na to, ze je vsechno ve filmech strasne emocionalne vytazene na prah normality, ale ja nemam uz asi 17 let bednu, takze nejsem na tohle zvykly...]

    takze nejake zvuky, jeste jsem je neslysel, ale muj android se jmenuje eva, takze...: http://www.soundboard.com/sb/WALL_E_movie_sounds
    a jeste jine: http://pradt.net/ringtones-02

    http://www.imdb.com/title/tt0910970/

    A jeste se mi, krom par vtipku, ktere jsou pro Pixar tak typicke, libi napad v rozdilnost designu robotu...

    Wall-e dela na zemi, je to starej model, neco jako Cislo 5, Eva je takovej Apple model pruzkumne krasky...






    Jinak nic duleziteho, jeste dnes mam moralni a fakticky alkoholovou kocovinu ze vcerejsiho svineni internetu mejma poznamkama, co jsem si mel nechat pro sebe... ale vlastne se mi format "Muj mily denicku"


    jo jinak Mexico City ma nejkrasnejsi zenskou podobenku, jakou si dokazu predstavit,
    Diana Cazzadora, neboli Diana lovkyne
    tady je clanek:
    https://implicado.wordpress.com/2011/09/29/diana-the-huntress/

    byla to dost kontroverzni socha a to i predtim, nez se o ni vedelo, ze je navrzena podle prezidentovi milenky a sekretarky... Mexiko nebylo pripravene na krasnou nahou zenu ve svych ulicich nekdy tusim ve 30-40. letech...

    Hrozne moc touzim mit zenu s takovym telem [ne ze bych ji nemel za zenu] a hrozne moc touzim vlastnit kopii tehle sochy v nejakem rozumnem meritku, pokud nekdo najdete za cenu nizsi nez 200 000 pesos, dejte link













    mmchodem, taky jsem slysel nekoho rikat, ze se neda postavit kaplickeho Chobotnice, tak vedle tohohle kazdy den pracuju [Plazza Carzo - Museo Majo]

    XSI
    XSI --- ---
    OVERDRIVE: Hmmkay, díky za nabídku. Vlastně už Android už přes rok nemám, a... Asi nějak moc neprahnu po psaní po mailu. Totiž, je to dobrý, že to jde šifrovat je cool... Ale v tomhle ohledu si vystačím asi s Nyxem, fakt.
    Já mám mail tak nějak v neoblibě ani nevim proč přesně, nejspíš proto že přes něj proudí většina nepříjemných věcí jako "udělej", "udělej co nejdřív", "zaplať" etc. Tak tak.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    19 min of battery left, so blog picture robbery:]

    pro ty, kdoz nekdy cestovali po strece Eu-USA-Mex-Brazil to bude tak nejaj jasne, pro ostatni proste mam hlad a jsem horny...


    ;]]]]


    kurva spat, dopice ;]]


    [tuhle zpravu odesilam do lahve asi trak dlouho, ze uz mi zbejva jen 14 min baterky, RadioShack wi-fii dneska nejak pada, mrdat kundy, ignorovat feministky,
    chlast [booze] a spat...]

    Baj baj

    [pozdrav posilam id Peklo, sezen mi tatera, vole... Lodenice never dies!]

    [ps.: shanim pravnika, co me zdarma, nebo za minimum rozvede, cca 1h casu needed, pokud v tom umi chodi, aneb nic spolecneho, krom sukani a vseho...]












    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam