• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Je to hrozne domotivujici psat pro mlcici dav. Zombie, ovce, stado? Snad si kurva nekdo neco mysli, snad nekdo taky jde na nejakou zajimavou kalbu krom OLIAS, JINDRICH a XSI.... kua kdyz uz ctete, zkuste obcas nechat nejakou z5nou vazbu, klidne to muze byt prst dolu, pokud se vam nelibi, co si myslim, jak se chovam nebo jak pisu, ale aspon neco..., ne jen se klatit v zavanech pismenek a tupe cumet, cuz?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tady uz nikdo nekackuje [palec nahoru], ani nikoho neprovokuju k tomu [Sorbak?] aby napsal komentar, ze nesouhlasi?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Muj komentar ke clanku: http://respekt.ihned.cz/komentar/c1-59896450-zemanovi-je-to-putna


    Jak jsem uz tweetoval [ https://twitter.com/idoru23 ]: Zeman mel podle meho v planu se s Putnou [ https://cs.wikipedia.org/wiki/Martin_C._Putna ] domluvit, ze mu profesuru udeli -v tichosti- pozdeji a ted jej pouzije jako obetniho beranka, na kterem ukaze dalsi diru v definici pravomoci prezidenta. Bude to takhle delat jeste s hodne vecma, vzdy, kdyz najde on a hrani posadka nejakou nesrovnalost, tak na nejakem okatem pripade, nesrovnalost vyuzije, aby na ni upozornila. Tim Zeman za

    a] muze definovat sve postoje,

    b] medializuje se [pouziva stejnou metodu jako moderni terrorista: neco okate provest a nechat media at to rozslapou na podrazchach conversek po sirokem okoli, aniz by se terrorista musel nejak moc snazit]

    c] vymezuje pravomoci prezidentskeho uradu,

    d] sam sobe doprava trosku legrace u kafe, slivovice a cigara

    Myslim, ze Putna je clovek, ktery by na nejakou "chlapskou dohodu" ve smyslu: "Hele Martine, tu profesuru samozrejme dostanes, ted chvilku drz a tvar se, ze je vsechno OK. Kdyz to nebudem moc rozmazavat, nebudu muset nikomu vysvetlovat, ze jsem Te oficialne napomenul jak maleho kluka, za nejakou tabulku na demossce, me to pomuze, budu v novinach, Tobe to neublizi, profesuru dostanes za 14 dni, az to utichne, neboj... Tedka drz prosimte jak z trestu, ja ti pak zavolam, ju?"

    No snad jsem svojim odvaznym prepisem odposlechu hovoru Zenan - Putna nikoho neurazil a snad mi date alespon castecne za pravdu, ze by to bylo pomerne sikovny politicky tah v kvalitach ceske politiky [a to dokonce jeste i na urovni, kdy se nikoho moc nepodrazi, nic se netuneluje,... jen se proste pouziva bezhlava touha ceskych medii, v cerle s Respektem, ocernit Zemana kde se da [nemuzu si pomoct, ale Respekt se po Zemanovi vozi, kde se da, a je videt, ze casto je to spis snaha ocernit nez snaha rict pravdu, ale je to vazne jen me IMHO a celkovy dojem z toho, jak Respekt vede politiku].

    Klidne rad uslysim nejake protiargumentu, pripadne pochvalit me za bezva napad muzete taky. S pozdravem,
    ~ Tomas
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Neco uzitecnejsiho nez craving deliria zpusobena ctenim Burroughse a Trocciho a obecnou nudou z komunikace s kamaradkou, ktera nema v sobe ani spetku poezie, kdyz uz hrozne trpi nepritomnosti typka, od keryho se nechala zbouchnout a pak jej vyhodila, pro jeho ncelkovou nedokonalost...

    Tohle jsem posilal dnes po firme emailem... rad se podelim o zkusenosti, pokud uz se nekdo z vas konecne dokope k tomu, ze se neco nauci [Evelin rikala, ze se rada uci nove veci, tak pro ni je tenhle 2 navod jak delanej... zvlast proto, ze zasranej facebook chat, kerym semnou komunikuje pulka sveta neumi to, ze by sly smazat zpravy, ktere jim protekly, takze co jednou napisete na Facebook, je tam az do zkonani sveta... idealni aby komunikaci semnou jednou tak treba nasel milenec/manzel, kdyz se zapomenete odhlasit od kompa a jdete se starat o dite --- tohle se netyka Evelin, aby bylo jasno, ale vsech samicek, jak se tady na to ptala XSI [jo samci nemaji moc radi, kdyz jejich zeny komunikuji semnou a to i pri komunikace veskrze pocestne, je to pak desi ve snech, co ja vim proc?] KAZDOPADNE TOHLE JE ZPUSOB, JAK TREBA SVEMU MILEMU NEZKAZIT ZIVOT A VZTAH TIM, ZE NAJDE KOMUNIKACI S NEKYM, KOMHO MATE TAKY RADI, COZ UPLNE NE KAZDY SAMEC CHAPE - VIM O CEM MLUVIM ;]



    omlouvam se za spam pro lidi, ktere to nezajima, ale vzhledem k tomu, ze pouzivame Skype jako bezny komunikacni nastroj, kterym cestuje nasa seukroma i firemni komunikace, je asi dobre upozornit, ze Skype uz davno neni nastroj, ktery by se dal povazovat za bezpecny, alespon co se textove komunikace tyce.
    Microsoft minimalne pouziva automatizovane nastroje pro scanovani obsahu zprav proudicich pres textovou cast Skype,
    viz: http://arstechnica.com/...y/2013/05/think-your-skype-messages-get-end-to-end-encryption-think-again/
    Jak to obejit ... sifrovana komunikace HOWTO
    Samozrejme je mozne sifrovat komunikaci pomoci modulu OTR [tady je navod pro klienta Pidgin, ktery krom Skype zvlada Facebook, Jabber, ICQ, AIM... - popsane pro Facebook a GoogleTalk, Skype je obdobny - navod neni blbuvzdorny, ale pro nainstallovani vam a bliznim by mel stacit: http://overdrive.a-nihil.net/crypto-pidgin.html ], pokud clovek netrva na vyuzivani standardniho Skype klienta, coz rozhodne doporucuji tem z vas, kteri Skype pouzivate pro komunikaci soukromych veci, kazdopadne neni mozne takto ale komunikovat s proti-stranou, ktera na sifrovani textove komunikace neni pripravena.
    Metoda sifrovani komunikace je obdobna tomu, jako kdyz napriklad pouzivate Google Disk nebo DropBox a v nem si udelate TrueCrypt partition do souboru, a teprve tam pak ukladate soukroma data [takze treti strana pak ziska maximalne kvalitne zasifrovany soubor, de-facto bezceny... ale uz je to krok navic, ne uplne pro BFU].
    Pokud by to nekdo z nejakeho duvodu chtel vyzkouset [treba i pro jinou sluzbu nez Skype] jsem ku pomoci, stejne jako sifrovani a elektronicky podpis emailu: http://overdrive.a-nihil.net/crypto-email.html
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Overdrive STYD SE. SYD SE!!! Stydim se, stydim, az mi stydnou pysky...

    [2:55:03 PM] Tomas Petru: ja mam dneska naladu na plnokrevnej heroin, osedlat toho kone a dojet do pekla
    [2:55:20 PM] Tomas Petru: sladak nebrat, dneska jedine ostry a hrorky, kruty a krvavy
    [2:55:38 PM] Tomas Petru: mam chut zabit a pak se naslehnout a smat se tomu s

    ----------- CITATY Z BURROUGHSE -------

    [3:12:31 PM] TP - Dita Vrbecká: a jak to souvisi s nasim tematem?
    [3:12:43 PM] Tomas Petru: ja nevim, musi?
    [3:13:05 PM] Tomas Petru: to jsou texty williama burroughse, uz jsem rikal, ze se dneska otravim a zita pujdu do klastera?
    [3:13:19 PM] Tomas Petru: ted mi rikal znamy prededverma, ze mam vzit zivot do rukou
    [3:13:26 PM] Tomas Petru: a privezt sem hienu, najit si byt
    [3:13:32 PM] Tomas Petru: normalne me rozesmal
    [3:13:44 PM] Tomas Petru: neco tak absurniho jsem neslysel, ani kdyz jsem to jeste rikal ja
    [3:14:24 PM] Tomas Petru: tak si ctu burroughse a uzivam si tu krasnou nesmyslnost prostch vet, ktere nemaji zadny ostry vyznam, coz je jejich hlavni kvalita, pac ostre vyznamy me dnes nudi
    [3:14:30 PM] TP - Dita Vrbecká: no, sak to sem ti rikala, ty blbče, před 4 lety.
    [3:16:22 PM] Tomas Petru: uz tehdy to znelo absurdne?
    [3:16:25 PM] TP - Dita Vrbecká: vzit zivot do svych rukou....
    [3:16:38 PM] Tomas Petru: vis jakou praci da trefit se jehlou
    [3:16:45 PM] Tomas Petru: co uz vic beres do svojich rukou nez to?
    [3:16:45 PM] TP - Dita Vrbecká: anebo vzit si zivot z rukou ...
    [3:16:58 PM] Tomas Petru: vrazit si zivot do ruky
    [3:17:00 PM] Tomas Petru: jeje
    [3:17:05 PM] Tomas Petru: ja mam dneska rozmarnou
    [3:17:15 PM] Tomas Petru: to zas budu padat a zvracet a padat
    [3:17:29 PM] TP - Dita Vrbecká: tak mi hlavne nevolej. blbče.
    [3:17:39 PM] TP - Dita Vrbecká: řekla romantická naivní kráva.
    [3:17:44 PM] Tomas Petru: aha
    [3:17:48 PM] Tomas Petru: buuu
    [3:17:52 PM] Tomas Petru: nebo beee?
    [3:17:55 PM] Tomas Petru: ted si nejsem jisty?
    [3:18:01 PM] Tomas Petru: myslim, ze buuu
    [3:18:06 PM] Tomas Petru: dela crawicka
    [3:18:23 PM] TP - Dita Vrbecká: travis malo casu s detmi
    [3:18:28 PM] TP - Dita Vrbecká: jinak bys to vedels.
    [3:20:03 PM] Tomas Petru: minule, kdyz jsem se videl jak beru zivot do vlastnich rukou, lezel jsem pak v koupekne na koberecku pred vanou, v ruce jsem mel prazdnou sedmicku ruske vodky a usedave jsem plakal dokud jsem neusnul, pak jsem prekousnul jedne kamosce na hrbitove osvetlene svickama dusicek ucho na 2 kusy, a dostal nuz, ne mezi zebra, do ruky... a myslim, ze pak jsem padal a vubec se mi nechtelo do klastera, a ted zas nejsou dusicky... mmchodem nejhorsi je, kdyz andelovi tece krev z nosu tak, ze kdyz ho pak libas, chutna to mezi zubama jak kdyz lyzes nuzky
    [3:20:12 PM] Tomas Petru: deti jsou hnusny
    [3:20:18 PM] Tomas Petru: kazej matky
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    The knowledge imposes a pattern, and falsifies,
    For the pattern is new in every moment
    And every moment is a new and shocking
    Valuation of all we have been… 14
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    “Recollect when I was traveling with Limestone John on the Carbonic Caper — It worked like this: He rents an ampitheatre with marble walls he is a stone painter you dig can create a frieze while you wait — So he puts on a diving suit like the old Surrealist Lark and I am up on a high pedestal pumping the air to him — Well, he starts painting on the limestone walls with hydrochloric acid and jetting himself around with air blasts he can cover the wall in ten seconds, carbon dioxide settling down on the marks begin to cough and loosen their collars.”

    “But what is he painting?”

    “Why it’s arrg a theater full of people suffocating — ”

    So we turn the flops over and move on — If you keep it practical they can’t hang a nova rap on you … 10
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    na tuhle jsem dneska mel naladu [klip je samozrejme dracula 1929, nebo tak nejak]

    Marilyn Manson - I Put A Spell On You - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=MPw1i9dAJiQ
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Alexandr Trocci, autor Knihy Kainovy, buzna, stetka z Glasgow, a jeden z prvnich, kdo kdy popsal ejdzovou zavislost [30USD na nakup] napsal i knihu Mlady Adam, ktera byla sfilmovana z Tildo Swinton a McGregorem

    Chci se kouknout




    Young Adam (2003) - IMDb
    http://www.imdb.com/title/tt0289635/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    zaja jalo tohle by mohlo byt zajimave: http://www.kosmas.cz/knihy/146769/hlidka-jako-symptom/ pokud si nekdo koupi, za 29,0 tak chci... ja nemuzu, utratil bych v kosmasu zas 3-5 litru, jak zacnu nakupovat



    Mnoho povyku pro...
    Roman Lipčík, Instinkt, 6.8.2009
    (...) Různé interpretace Lukjaněnkova díla i obou snímků, jejich podtexty a symboly, byť mohou být diskutabilní, postupně navozují pocit, že onen povyk nad dílem, které se v Rusku, ale i u nás těší značné přízni čtenářů, není tak úplně pro nic. Z toho poznání pak lehce mrazí. Na jedné straně, pokud se esejisté zabývají oběma filmy, vyvěrá z jejich dojmů vesměs určité opovržení, jakkoli uznalé k řemeslu, nad jejich formou, jež se zhlédla v západní filmové estetice a přehlušuje obsah. Z druhé strany, pohlížejí-li na literární předlohu, dospívají v převážné většině k pocitu, že v Lukjaněnkových románech je zakódovaný hluboký ruský nacionalismus imperialistického typu, nostalgie po starých časech pevné diktátorské ruky. Pojem "ruský" tu až děsivě často splývá s pojmem "sovětský".
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Od autora Svate Knihy Vlkodlaka: http://www.kosmas.cz/autor/7071/viktor-pelevin/

    zajimave je, jakou hromadu ruskych knih prelozil Libor dvorak, on je to reporter Ceskeho Rozhlasu a je vazne dobry i jako reporter CRo. Jeden z mojich oblibenych. MMchodem preklada vsecko od Lukjanenka, taky nejakeho Bulgakhova, Solzenicina... viz kosmas, klik na prekladatele... asi by tam sly najit zajimave rarity, me treba zaujala Naha pionirka, ale asi jen proto, ze je naha... zejo.. http://www.kosmas.cz/knihy/129841/naha-pionyrka/

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    krasny revolver webbley, tak nejak 1887, odhadem

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Schovavam, Hippisakova vystava v Olomouci, vlastne asi 2 dny po te v Praze: https://www.dropbox.com/home/IvanV%C3%A1clavek%20vernis%C3%A1%C5%BE%209.5.2013

    budu potrebovat pro web... az se k nemu dokopu...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Trochu jsem predelal sve Home Page, pac jsem se rozhodl, ze udelam navstivenku sam pro sebe, v designu sveho svatebniho oznamka, ... kazdopadne jsem potreboval jedno misto, kam bude odkazovat a kde se najde pak vsechno co delam, takze tady: http://overdrive.a-nihil.net/

    navstivenka will follow az ji udelam
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam