• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    jo je to ono, jo a jina neziju Ubik, dnes vecer jsem vyhral, Truce se mi musela podivat do oci a pripustit sve lzi. bylo to mile... a poprve.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    mmchodem vynikajici zaznam zivaku UJD - Jersicca, snad linknu dobre, z playlistu se blbe linkuje:

    Uz jsme doma - Jassica (live 2005) - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=M4d6wieYLyQ&feature=share&list=RD02z54wNl2qyNg
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    uaaa, me jebne. jsem se vcera trosku rozcilil, kdyz mi spolubydla sdelila, ze moje mila leti do prdele a tak, ze... psal jsem tu o tom...
    tak dnes pisu sofii, ze si s ni chci vecer promluvit, co teda a jak, co to melo znamenat.
    takze vsechno poprela a ze pry mluvila se spolubydlici, ktera mi nic takoveho vcera nerekla.
    zavolal jsem spolubydlici, ze co to ma jako znamenat.
    [to jako chce rict, ze jsem vcera, pote, co jsem se tyhle informace od ni, s ni nesedel cely den a u vareni jsem pred ni nenadaval, jaka je sofie krava? ze se jako celej vcerejsek nestal? ze jsem si jako vymyslel - za strizliva podotykam ;]]] - fabulaci na zminene tema.
    no chudak Laura do telefonu skoro brecela, kdyz mi musela rict, ze vcerejsek se opravdu nestal a ze jsem si to cele vymyslel [chudak, uz asi tejden ji davam penize, aby nejak vydrzela a krmim ji, takze hrat si s moji zenou na to, ze jsem neviditelny musi pro jeji svedomi byt asi bezva.]
    ne vazne si pripadam jak v nejakym divnym filmu ne. jakoze ma zena s jinou holkou mi proste tvrdej, ze jsem neviditelnej. kdyz by sehnali jeste tri dalsi lidi, zacnu normalne verit tomu, ze je to pravda ;]

    Jinak rek jsem Sofii, ze je to jednoduche, ze proste slozime kaukci na mesicni vypovedni lhutu a tim bude jasne, ze se nepodrazime, i kdyz jsem si to cele treba vazne vymyslel [kurva, uz nikdy nebudu cist Ubik : Skocte sipku do musle, jezte kasi s mrkvi, jenom ja jsem nazivu, vi jste vsichni mrtvi ;]]]... tak tedy kaukce u domaciho, kdo odejde podrazem, tomu propadne. no ne?
    Snadne.
    Takze jako ZA ZADNOU CENU, UZ TE MAM PLNY ZUBY TY ZMRDE.
    a pak uplne radiove ticho. zadna odpoved na skype, vytipany telefon.

    Takze, pokud bych nahodou byl uplne neviditelnej, nebo se vazne zblaznil, prosimvas, pripomente mi, ze si nepamatuju, kdo co rikal vcera [kdo mi pripomene, ze zvelicuju cislovky zaokrohulenim na celej vyssi rad, a chodim do prace pozde kazdy den o 15 min, toho nakopu do kouli nebo pdele, nebudou li koule]...

    uff

    Peace bro!


    [muj domaci je bozi, kdyz jsem mu dnes volal, ze se to mozna stane, rek, ze Sofii zavola a opta se ji sam, kdyz by to udelala, tak, ze nemusim platit celej byt, dokud nekoho nesezenem a ze mi s tim pomuze. paradni chlap, spolubydle zatim drzi, aby nemusela platit najem, nez dostane nejakou praci - kterou jsem ji vcera nasel ve vinarne na rohu borivojky a jezkovy, ktera patri kamaradovi, prosim, zajde tam na pizzu a pochvalte lauru, bude-li tam, on ma jeste jinou hospodu, tak uvidime..]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    test
    (13:30:50) tpetru@gmail.com/tp:gtCDD8B840: a nejake fotky: https://dl.dropboxusercontent.com/u/225896/1_tmp/Capture3.JPG
    (13:30:57) tpetru@gmail.com/tp:gtCDD8B840: dalsi: https://dl.dropboxusercontent.com/u/225896/1_tmp/Capture4.JPG
    (13:31:05) tpetru@gmail.com/tp:gtCDD8B840: a dalsi: https://dl.dropboxusercontent.com/u/225896/1_tmp/Capture5.JPG
    (13:31:12) tpetru@gmail.com/tp:gtCDD8B840: a posledni: https://dl.dropboxusercontent.com/u/225896/1_tmp/Capture6.JPG
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE: mohli, ale asi az pristi tyden, ted mam ATB...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Food hacking fotky z Brmlabu

    Dve cajove:







    o elektrotorture jsem tady uz mluvil:






    kombucha jejihoz pokrevniho jednovajecneho klona petuju doma [vzdy si vzpomenu na Nekroskop, jak tam nejakej ten upir pestoval kusy sama sebe ve vanach na mrtvolach a delal z nich ruzne bezduche obludky... tak to je ma kombucha, snad se chyti]



    voni kefir, s tim jeste nevim co budu delat, ale asi ginger ale


    jeden ja:



    https://secure.flickr.com/photos/85181478@N07/9534456602/
    by : ivana.dobiasovskaXXXgmail.com
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: coze? tohle muzes nejak vysvetlit? treba i soukrome. jinak mohli bychom zajit na piivo ne?
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE: Nemam auto, ani ridicak...

    Jedeme tam hrat s kapelou a v kapelnim aute je plno.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    chci kerku slunce a mesice, tak hledam, tahle se mi nelibi na keru, ale nasel jsem ji a zaujala... nezny kitch



    ja bych chtel spis neco takovyhohle



    ale asi projdu zase cestou Spidera Jerusalema, kterej tuhle keru ma taky...
    zajimave, autor Spiderovych tetovani musel mit s mou dusi neco hodne spolecneho, stejne jako autor Spiderovy povahy mel asi neco spolecneho s mou povahou.

    MMchodem Hippisak rikal, ze Transmetropolitan je nejlepsi comix co kdy videl a cet a ze se mu Spider Jerusalem libi, proto, ze je to spravedliva svine.
    Pamatuju si, jak jsem rozdaval cdcka s vypalenym celym comixem v origu, jeste nez to u nas zacalo vychazet cesky, protoze.... protoze jsem chtel, aby kazdej cet neco, co je mi proste povahove blizke... zasranej cyberpunk.

    Tak tedy Luna i ta druha, zpalujici s vama. Jdu vratit zas jednu drobnost, co jsem mel a uz mit nebudu a jdu se projet po Praze na kole.
    Hraje Bob Dylan v podani R.Krestana a Druhe Travy.... konkretne Jeste neni tma, ale stmiva se...

    Robert Křesťan & Pavel Bobek-Ještě není tma - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=T_5XXjTM2_4



    Ještě není tma (Not Dark Yet)

    Autor textu: Robert Křesťan

    Autor hudby: Bob Dylan

    Padají stíny, ale není kam se hnout,
    nedá se spát ani zapomenout,
    mám pocit, jako bych měl duši z oceli
    a že mé jizvy ani slunce nezcelí.
    Není kam jít, i když by bylo na čase,
    ještě není tma, ale stmívá se.

    Svůj pocit lidství jsem nechal někde v polích,
    jako by za vším, co je krásné, bylo něco, co bolí,
    přišel mi dopis, tak milý, samý cit,
    napsala prostě, co měla na srdci.
    A já už ani nevím, jestli ji poznám po hlase,
    ještě není tma, ale stmívá se.

    Viděl jsem Londýn i Paříž pozdě k ránu,
    šel podél řeky až k břehům oceánu,
    padl jsem na dno světa, níž než umím říct,
    a v lidských očích už nehledám vůbec nic.
    Jako by pravda byla vadou na kráse,
    ještě není tma, ale stmívá se.

    Přišel jsem na svět a zemřu, aniž bych chtěl,
    všem se zdá, že se hýbám, jenže jako bych otupěl,
    jen stojím a myšlenky mi běží buhvíkam,
    už ani nevím, pred čím sem utíkám.
    I modlitba mi zní jen jako vítr ve vlasech,
    ještě není tma, ale stmívá se.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: rekl bych, ze se snazim, ale nejak to jde celkove samo, coz je lepsi. Ano je to mile a poucne.
    Stejne jako, kdyz mi babicka ted rekla, ze bych nemel za vsechny platit, ze je cas, aby platili jini.

    Posloucham Johna Zorna, Raviho Shankara a nejake fletnove koncerty na sakuhachi [mmchodem 76-27. tusim, tady budou dva dny koncetu sakuhachi, kdyz by se nekdo chtel pridat na podivnou zenovou zabavu]...

    Jinak zaroven ctu uz treti knihu Soudce Ti. Tez zrovna Basnici a vrazda a jedna z postav tam prohlasi:

    "Dobre jste udelal, kdyz jste vycistil ten chram Pu-jangu. Nadelal jste si u dvora spoustu nepratel, ale take pratel. Kazdy uspesny muz ma jak pratele, tak nepratele."

    Hezke moudro, nenilizpravda?
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE: "peace bro" je dobry :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    takhle nejak, pokud by lide nebyli idioti, byl bych asi docela stastny, ted... si rikam, ze co uz. mrzi me, ze nedokazu prestat milovat tu debilni picu, moje hlava uplne presne vi, ze jsem se s ni a herakem zakopal na 5 let, ze to byla velika chyba, ze jsem si zkurvil kus zivota, mozna cely a ne jen sobe, ale treba Hiene, ktera mi verila a ja ji utek za Truce [i kdyz ne takhle primo].... to je proste chyba, ale ted uz vlastne neni duvod litovat, jen uvazuju, jak udelat rm -rf / na vsechny i-nody, ktere mi v srdci porad pripominaji, ze jsem Truce miloval a nuti me ji verit. az se tohohle zbavim, tak zas jednou budu vazne spokojeny a stastny. veci nejsou dokonale, a to ani nahodou, ale zdaleka to neni tak zle abych se musel trapit. Jasne, je tu jeste pocit uplneho osameni, ktery ubijim tim, ze se ucim tolik novych veci, kolik mi hlava pobere.
    Ted treba se ucim pestovat kombuchu, tempeh a vodni kefir.
    Taky rad prijimam navstevy, byli u me Hippisak s Lucii a moc jsme se vytlemili, a hodne dobre jsme si podrbali a vubec bavili se o milych vecech a o zivote tak nejak svobodne.


    jejich maly psi soustal deku...
    Lucie: "Chudak, takove prace a nic z toho.."
    Ja: "Jo, to je, jak kdyz mas v posteli holku, co je pri sukani naprosty drevo. Je to jak sukat deku."

    pes porad sousta deku pred zrcadlem:
    "Tyvole, to je jak v bordelu, muzu se na nej este koukat i v zrcadle..."

    pes sousta deku o den pozdej tak moc, ze ani nestiha se nazrat, sebral jsem mu deku a hodil mu ji vedle zradla. pes deku dotahne ke zralu a pak ji veme zas pryc aniz by se nazral:
    Hippisak: "Hele, ted vzal slecnu na veceri."


    Potkal jsem se s Disparitym, ktery me jako vzdy potesil svejma lidskejma moudrama:


    "Zensky maj 2 pozice: bud jsou submisivni nebo si maj porad potrebu dokazovat svou moc. Ne ze bych byl na kteroukoliv z tech poz zvedavej, ale je to proste tak."


    V BRMLABu si hrajem s elektro-torturni hrackou, krabicka rizena pres seriak, ktera dokaze davat pulzni nebo konstantni proud do svalu, coz zpusobuje nevuedomele zaskuby svalu, treba sevreni ruky v pest a tak... jsme na to pripojeni tri a nekdo zahlasi:


    "Hele Tomasi, co je to tam vlastne za kondenzator? Jake to ma parametry?"
    Odpoved: "hele ja nevim, nic na nem nepisou, ja jej proste vypajel z televize..."
    Nekdo: "To jo, a to se nebojis? Vzdyt se k tomu tady pripojujou lidi."



    Policajti nam proberou domacnost, odvedou mi spolubydliciho, tvarej se hrozne huste a ten, kterej ma na sobe hadru zasahovky [bez kukly], kdyz odchazi, otoci se na me drziciho kocoura, udela z prstu vecko a zahlasi "Peace bro!", otoci se a odejdou.


    Takze jako A vida e louca i bueno tambien.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    XSI: a kurva!! ;]]]]]]]]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    MRQ: pobezi, dneska pres den zprovoznim....
    Jinak musim se pochlubit s poslednim vyvojem udalosti v mem novem bytek, mam na to proste stesti, psal jsem to i do auditek o spolubydleni, ale tady to zas jednou rozmaznu... konecne uvidite, ze jsem nepoucitelny dobrak a veril jsem Truce, ze se bude chovat slusne, jak slibila, kdyz shanela spolubydliciho...

    Tak ale od zacatku.

    V byte, kam jsem se pristehoval byly konstantni problemy. Diky nedorozumeni a intrikam odtud vyletela Simca [kadernic, kdo zna z Olomouce], tajdle me docela mrzi, ze jsem se k tomu nachomytnul, pac jsem nakonec byl za blbce. Ted mam dojem, ze budu znovu, protoze pote, co odtud odesel Milan Buchta [chodi sem do auditu, pokud nema ban] a pote, co jsem mu rozbil drzku, za nejake nepristojne chovani k Truce [ktereho se hodlam ted dopustit taky, a drzi me jen zdravy rozum, ktery zkroti srdce a nedam ji tentokrat pres drzku, ackoliv si to znovu zaslouzi jako uz 2x]... Kazdopadne me Sofie ukecala, at jdu bydlet k nim, pac ji horel pokoj, proste nekoho shanela.
    Ja si chtel sehnat garsonku a na spolubydlici uz se nadosmrti vysrat. No budiz, pokoj je to pekny.
    Takze si tady v klidu -veskrze- bydlim cca 3 mesice, kdyz si takhle minuly patek vesim pradlo, balim se na dovolenou, staram se o kocoura... a zvonek...
    ... pred bytem spolubydlici v klepetech a 3 policajti v civilu, jenen v cernem zasahovem se zbrani a tak...
    ... tohohle spolubydliciho a jeho zenskou jsem chtel vyhodit, protoze se v byte zacali mnozit drobne kradeze... tajdle kilo ze stolu, tajdle veskere jidlo z nakupu, tajdle cisty fetacky naradi, co zustalo lezet v suplikach, tajdle usb fleska. Musim rict, ze me to dost sralo a resil jsem to nejdriv s nima, s tim, ze samo bezvysledne, takze pak s domacim, tam uz to vypadalo, ze mi pomuze je vyrazit, zadnou smlouvu nemam, takze jsem nemel moc jak...
    ... no kazdopadne se ukazalo, ze spolubydloci nasilne prepadal a okradal zenske v tramvajich o mobily. celkova skoda asi 200 000,- + mozna utok se zbrani v ruce [kaser] + mozna ublizeni na zdravi - sazba 2-10let, zadne polehcujici okolnosti + vyhosteni + ma jeste podminku, za neco dalsiho, o cem nic nevim. Bezva ne?
    Ok, zustala po nem zenska, co nema na najem.
    Odjedu na dovolenou, vratim se a Sofie zahlasi, ze se bude stehovat, ale ze casem, nejak a ze da vedet dopredu vcas.
    Ve stredu me Sofie poprosila, jestli ji nezaplatim najem, ze nema cas, ze je nekde na treningu. Vybral jsem tedy pro ni 5 000.- a vecer to zaplatil i za ni.
    Od te doby jsem ji nevidel a penize taky ne. Az do vcerejska, kdy uz holt musela vymenit svuj pas za 5 tisci, ktere mi navic nevratila cele.
    To je jen tak jako, no... pet taliru je pro me jako docela hodne, ale rekneme, nakonec je vratila, i kdyz s vyhruzkama. Horsi je, ze jsem se dozvedel, ze [a to uz udelala podruhe]... se tajne domluvila s domacim, ze se stehuje pric 1.9. a nikomu v byte o tom nerekla.
    Takze tam jako chtela nechat me a holku, co nema na najem + predpokladam, ze tech pet tisic nemela v planu nikdy vratit, protoze spolubydlici mi rekla, ze v den, kd jsem za ni zaplatil najem, mela v planu si koupit letenky do Izraele za hadejte kolik, ano spravne za 5.000,-.
    Takze holka se proste chtela sbalit, vypadnout do zeme zaslibene za moje prachy, nechat mi na krku byt a sve veci + spolubydlici, co nema na najem.
    Parada.
    Duveryhodna holka, jsem VELMI VELMI VEMI rad, ze jsem se ji kdy zastal, ze jsem s ni sel bydlet, i presto, ze tuhle zkusenost s ni uz mam :

    [jednou udelala to, ze zaplatila jen do pulky mesice, ze zbytek doplati pozdej, pak se sbalila a presne v den pulky mesice vysmahla a nikdy uz to nedoplatila, argumet byl, ze prece tam byla jen pulku mesice a tu zaplacenou mela, ze... proste bezohledna svine. jindy u me zas bydlela 3 mesice uplne zadaco, kdyz ji vyhodili najednou z prace a z bytu. grrr]

    Tedy prosim, pokud nekdy budete mit moznost si o tehle me stale jeste manzelce [jen do konce mesice uz snad konecne] s nekym povykladat, a pokud to treba bude jeji budouci milenec nebo treba jeji budouci spolubydlici, predejte mu tuhle milou zkusenost. Zvlaste bych to doporucil u kombinace milenec+spolubydlici. ;]]]
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    možno by ťa mohlo zaujímať. behavioralizmus. poverčivé chovanie. pokus na ľuďoch.
    Pověrčivé chování
    http://www.katachyon.lerl.cz/view.php?nazevclanku=povercive-chovani&cisloclanku=2013080003
    MRQ
    MRQ --- ---
    OVERDRIVE: a poběží někdy ještě? taky bych stáhnul/šířil.
    teď je to ale zdá se mrtvý
    XSI
    XSI --- ---
    OVERDRIVE: :-D Čtu to. Pořád nic.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam