• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    OVERDRIVE: mna trochu mrzi, ze tu hovorenu anglictinu nedavam tak dobre aby som sa mohla divat bez titulkov a tym padom mi spustu vizualnych efektov unika... nie teda len v holmesovi ale vo filmoch obecne. a asi je to obcas dost na skodu.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---

    mazets, sakra mazets... kameraman je proste uzasnej, v kriticke scene se Holmes podiva Mary do tvare, ale nema nic rict vyrazem divakovi a doprdele nerekne, protoze ten odraz v zrcadle tam neni... ten zasranej serial je proste udelanej tak dobre jako vcerejsi zasrana Velka Nadhera... fascinovan... a co je v zrcadle ted? zasrana tapeta.
    bbc jsou proste banda dobre zaplacenejch, zasrane sikovnejch anglanu, kteri i zasranou pozu a styl zvladaj bezvadne... misto vsech sprostych slov si doplnte bloody

    [mmchodem znate tu statistiku, ze 78% lidi necte text nad obrazkem?]

    JULYZ
    JULYZ --- ---
    OVERDRIVE: pštrosa som si všimla ale nevidela som potom žiadnu súvislosť. bola nejaká?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    pamatuje si tady jeste nekdo Krastyho [kerej ma prej decko jsem zaslech v kuloarech, gratulujeme]... kazdopadne... ;]
    [a uz dost, prestanu komentovat kazdou vetu z Holmese, a to byste me meli slyset jak si ujizdim vazne na kazdy vete a vykrikuju ji tadydle nahlas... jak rikal Bota, ten jazyk je vazne hustej, jak mluvej... prave i tahle smazka z obrazku je treba uplne huste vtipna a jazykove nadstandardne vybavena...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    nene to je spojl jaxvin, ale pozitivni test... a ja blbec toho nechal, moh jsem sakra bejt jako filmovej hrdina, nejvsimavejsi detektiv nasvete... xakru, xakru, xakru... ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    hehehe poznavaci znacka auta "I CAN", to je cool
    v dalsi scene prochazi okolo sosky nekoho se samurajskym mecem na pstrsovi, to by me zajimalo co je to zac, to bude nejaka legenda, protoze treba ve Final Fantasy VII si slo ochocit Chocoba, coz byl takovej pstros a hlavni hrdina mel taky katanu... hmm, vzdycky me pobavi jak v unikove literature nebo serialech nachazim ruzne vazby a kontexty, nejsjsilenejsi bylo, kdyz jsem nevedel, ze Stoparuv pruvodce po galaxii je realna kniha, bylo to nekdy v dobe BBS, a vsude se na to odkazovali v Eng. literature. silel jsem tim, jak nebylo mozne dohledat zadne vysvetleni a odpovedni na otazku WTF?!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    na tomhle screenshotu z Holmese se mi libi ta augmented reality, hezka analyza ;]
    mmchodem adulterer jsem si musel najit ve slovniku a pak se mi to libilo jeste vic.... fornication, fornication, fornication...

    Jo kdyz uz jsme u smilstva, prej je krasne nemoralni Vlk z Wallstreet, asi zase pujdu do kina... a nevidel jsem porad Nimfomanku, se svou soucastnou milenkou jsme usoudili, ze nemame sexualni ani jiny vztah vhodny k tomu, abychom spolu na ten film sli... teda to jsem usoudil ja, ji se tam jen nechtelo, je to odeme krute? hmm asi je... co uz, ale pravdive

    kdo jde na Ninfomanku semnou? kdo jde na Vlka z Wallstreet [i kdyz Di Capria nesnasim]... zajimalo by me, co se jako stalo, ze by se zas lidi naucili tocit filmy? Nebo se cz distribuce dala dohromady? Bejvaj dlouhy mesice, kdy nechci jit vubec na nic a opevovane sracky typu nova serie Batmana me vubec nelakaji, ale ted v jednom tydnu [mesici] 3x do kina? hmm? na carky ve vete seru, chci koukat na Holmese a pada mi hlava.

    Jo uz vim, asi tak 2 roky, mozna 3 jsem nekoukal na serialy ani na filmy [jako jo, ale tak 1 za ctvrt roku jsem si dal nejake kino, na kompu treba vubec] a ted se to nejak zmenilo, to muze byt taky duvod.
    Mmchodem, vsimnul jsem si, ze k filmum mam hrozive osobni vztah spojeny s okolim... viz Nimfomanka... proste s nekym na nektere filmy vubec, pripadne na nektere filmy jen s nekym [i kdyz asi nejradej sam, co ja vim, stejne se vzdycky ale snazim nekoho pozvat a stejne nikdy nikdo nejde]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kulturni prehled ala Overdrive... pokud nekdo ma nejakou otazku a nemuze vyrabet ankety, sem s ni i s odpovedma, ja ji vypisu...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---

    do muzea [cehokoliv]

    7 hlasy od 7 respondentů

      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---

      do divadla/na divadlo chodim

      7 hlasy od 7 respondentů

        OVERDRIVE
        OVERDRIVE --- ---

        do kina chodim

        9 hlasy od 9 respondentů

          OVERDRIVE
          OVERDRIVE --- ---

          do galerie chodim....

          8 hlasy od 8 respondentů

            OVERDRIVE
            OVERDRIVE --- ---

            operacni system a vetsinu softwaru mam v

            9 hlasy od 9 respondentů

              OVERDRIVE
              OVERDRIVE --- ---

              vetsinou pouzivam [pracovni/osobni pocitac/tablet]

              14 hlasy od 10 respondentů

                OVERDRIVE
                OVERDRIVE --- ---
                OpenVPN jsem dneska podtreboval pod Linuxem.... na svem mailovem server jsem nasel uzitecny navod pro Debiani distra: https://www.riseup.net/en/openvpn-linux
                OVERDRIVE
                OVERDRIVE --- ---






                pokud by se nekomu doma [v nejakem bazaru s vyberem z pud] povaloval hrnecek tohohle typu i s podsalkem [nedej bOG s konvickou], tak bych mel zajem...


                caj s mlekem piju v praci z pullitru zn. Lobkowitz a uvazuju, ze je pomalu cas si poridit nejaky uchylne osobitny hrnecek, ktery nebude mit nic spolecneho s tim, co maji kolegove [kameninove reklami hrnky, ktere nepouzivam ani doma...]
                SORBAK
                SORBAK --- ---
                OVERDRIVE: ... a tady Q3 Arena v HTML5 zdarma:

                QUAKE LIVE
                http://www.quakelive.com/#!home
                OVERDRIVE
                OVERDRIVE --- ---
                OVERDRIVE: eztv.it
                OVERDRIVE
                OVERDRIVE --- ---
                ha, potreboval jsem zjistit, jestli pouzivam invert mouse yes/no, a pac si to uz nepamatuju, zjistil jsem, ze se to da skusit, kdyz clovek napise FLASH QUAKE do ddgg, huste, normalni quake ve flashi... skoro me prepadla nostalgie... pamatuju jak sme s Botou a mim [ted uz mrtvym] tatou dali za noc pres tisicovku fraggu ve druhem levelu.... uaaa, pak uz to pocitalo fragg jen kazdy desaty, kdyz clovek pretek pres tisic.
                OVERDRIVE
                OVERDRIVE --- ---
                Jinak mam jeste jedno doporuceni od Klarky [nove na nyxu kay_m] na serial o jazzu a new Orleans po Katarine, pry je to muzikalne dobry...

                Treme (TV Series 2010– ) - IMDb
                http://www.imdb.com/title/tt1279972/
                OVERDRIVE
                OVERDRIVE --- ---
                OVERDRIVE: potazmo, nemoh by nekdo sundat tuhle desku a dat to nekam kde to jde sundat? mam problem s limitem rs, vsude kde mam ip, tak je to uz pretazene a ostatni linky mi nefunguji... uloz[.mi.]to?
                pleeease?
                treba je to i dobra deska, podle me ta trubka nezni nudne ani bez Krushe, kerej bez trubky naopak nudnej je, tak to budiz odmenou, pro toho, kdo to pro me udela ;]

                9 grey chairs: Fuigo from a Different Dimension - Toshinori Kondo [Bellows 001]
                http://ninegreychairs.blogspot.cz/2011/11/fuigo-from-different-dimension_934.html
                Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam