• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    tak jo, tak mam na 3x probodnute dalsi ucho, jeste, ze mam jen 2 ;]

    2x mi jej probodla TichaVoda, za coz ji nesmirne dekuju, jednou z toho mela moc hezky adrenalin shock. To jsou ty tve vbodnuti nahore, ktere na fotce pusobi jako jedno. Jsou holt moc blizko u sebe, ale az se to zahoji a do jednoho prijde krouzek a do druheho tycka, tak to snad nebude problem, prinejhorsim jedna dirka zustane neobsazena a prijde blizko ni jina, co uz.
    Tu spodni jsem si udelal vcera vecer sam, akorat to zkoncilo tak, ze jsem zjistil, ze do jehly nejsem schopen sam nacvaknout nausnici, abych ji protah, tak jsem s jehlou v uchu vyrazil do kramu na rohu ulice, kde dela mala holcicka, co si rika Anicka, je to malicka a tosinkou hloupounka vetnamka, ale ma me hrozne rada, podobne jako jeji mama [ne uz pak jeji otec].
    Po ceste jsem vsak potkal sveho domaciho, ktery je tak trosku geek a magor, tak jsem jej poprosil, zda by mi nemoh pomoct a nez zjistil s cim, uz byl u me v koupelne a na rukach mel gumove rukavice.
    Nacvaknul mi pak do jehly nausnici a pak mi ji i zapnul. Asi se dost vylekal, pac zmizel hrozne rychle a ani se nenechal pozvat na pivo.
    Ale ukazalo se, ze je to docela zajimavej chlap, rad jej sice asi mit nikdy moc nebudu, ale pomoh mi s necim, ceho se ostatni lide boji, uz jen kdyz se jich zeptam, ne tak, kdyz uz mam z ucha trcicich 5 cm chromoveho trnu, kteryzto je mirne zakrvaceny ;]]]

    tedy prst nahoru pro Konvalinku a meho domaciho. Oba si diky me uzili adrenaline rush, a oba jsou frajeri.
    A ja mam 3 diry v uchu. Jeste je tam misto tak na 5 dalsich.

    Nejaky dobrovolnik?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    davej, soucit a ovladej. (datta, dajadham, damjata) ~ kazani zaslechnute v hromu, upanisadach
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    poslal mi burkhar
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Nic proti hubenejm, devcata, ale me proste modelecky co vazej min jak ja nebavej, a proto se mi poranu zalibila tahle pisnicka Petra Spaleneho ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Dáma při těle Petr Spálený
    http://www.youtube.com/watch?v=T8FXrfNYfOM


    Zvony, přes den tlumený
    mi spánek rozezní.
    Do snů vejdou čtyři dámy štíhlý
    s pátou mírně obézní.
    Můj lokaj dámám růže hází,
    já dobře vím, co se má
    -do vlasů dam
    sám po růži dám.

    Já sám ty štíhlé hýčkám,
    jsou nesmělé,
    tak lákám k hříčkám
    tu dámu při těle,
    přátelé.

    Démoni ji skáčou v očích,
    když ji noc rozpálí.
    A já pouštím noční můry
    jenom pro ní z povzdálí.
    Pak smím dát na svoji šíji
    dlaň baculatou.
    Tu nejhezčí z dam
    já pro sebe mám.
    Lokaj můj, ty štíhlé hýčká,
    jsou kyselé.
    Chci plát jak svíčka
    s dámou při těle,
    přátelé.

    Když sám koktejly v dřezu míchá
    dlouhej brk kohoutí.
    Že potom vždycky ráno svítá,
    to mně moc zarmoutí.
    Takhle dámy šňůrou spoutat,
    se mnou by tu žily dál.
    Já namísto dam
    zvon budíku mám.

    A ptám se proč nejde získat
    sny doznělé,
    chci žít a výskat
    s dámou při těle,
    jó, přátelé.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TLOUDEV: video pres XMPP? podle me ne, aspon, kdyz to dohledavam, nezkousel jsem Hangouts nikdy. hlavne mi vadi potreba google accoutu, snazim se nemit u google nic, jen kvuliva z5ne kompatibilite tam jeste mam email a pouzivam jabber-talk, ale to zrusim casem taky [stejnejako vsechny lidi, kteri, kdyz uz to musejpouzivat, nejsou schopni se naucit sifrovat]
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    OVERDRIVE: hangouts je normalni XMPP (AKA Jabber) - tzn zustal bych u jabber uctu mimo google
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    heledal jsem nejakou nahradu skype, ktera nebude skype, vsichni ted zpivaj o Google Hangouts, ale to je zas google, kdyz uz bych se zbavil mrkvosoftu, takze nalezeno: http://ekiga.org/

    zda se, ze to funguje i ve widlich, akorat ted sedim na terminalu bez jakejchkoliv multimedialnich sracek, tak to nezkusim,ale mozna by se pres to dal hrat shadowrun... zkousel nekdy nekdo?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    Jo jinak mam prosbu, vyserme se uz konecne na RAR, navrhuju stahnou a pouzivat pod woknama 7z, tedy 7-zip : http://www.7-zip.org/
    Potesite tim uzivatele jinych operacnich systemu nez tech zasranych woken, navic narozdil od RARu neporusujete zadne licencni ujednani a nic nemusite krast + pod woknama se to chova stejne jako rar vcetne right clcku a v operacnich systemech uz je 7z defaultne pritomen


    The main features of 7-Zip

    High compression ratio in 7z format with LZMA and LZMA2 compression
    Supported formats:
    Packing / unpacking: 7z, XZ, BZIP2, GZIP, TAR, ZIP and WIM
    Unpacking only: ARJ, CAB, CHM, CPIO, CramFS, DEB, DMG, FAT, HFS, ISO, LZH, LZMA, MBR, MSI, NSIS, NTFS, RAR, RPM, SquashFS, UDF, VHD, WIM, XAR and Z.
    For ZIP and GZIP formats, 7-Zip provides a compression ratio that is 2-10 % better than the ratio provided by PKZip and WinZip
    Strong AES-256 encryption in 7z and ZIP formats
    Self-extracting capability for 7z format
    Integration with Windows Shell
    Powerful File Manager
    Powerful command line version
    Plugin for FAR Manager
    Localizations for 79 languages
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    sedim na woknech a winamp nemam a nestahnu, takze volba padla na FooBar,a napadlo me,ze bych chtel nahravat obcas neco z radia, tak navod je snad tady;

    audio - saving track titles of internet radio stream to file - Super User
    http://superuser.com/questions/645695/saving-track-titles-of-internet-radio-stream-to-file
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Schovavam

    DVD RARE MOVIES HUNGARY/POLAND/CZECH/RUSSIA/YUGOSLAVIA… for sale
    http://www.ioffer.com/i/dvd-rare-movies-hungary-poland-czech-russia-yugoslavia-494170806
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE: to ma dva ty bubny? jinak nechapu, jak by to fungovalo.. srry za hnidopisstvi :) Jako GM s tim nemam prob, doresime v poste.
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    OVERDRIVE: mne to príde ako detská nočná mora. podľa tých knižiek a žirafy
    OVERDRIVE: nejakého čapka i verneho mám, skúsim ti to niekam nahrať
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    haa, uplne nahodou jsem nasel wallpaper sveho prvniho linuxu [ubuntu 6.4 dorucene na cd zdarma, pac jsem tehdy mel jen GPRS modem na SK]
    MOUSEK
    MOUSEK --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam