• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    MELT-BANANA - BLANK PAGE OF THE BLIND
    http://www.youtube.com/watch?v=qxVd3HboK6Q


    Uz jsem si dlouho nedali zadnou pisnicku, vim, ze tuhle uz jsem daval, ale opakovani matka prijemnych chvilek...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    hodne cool druha kuze [vykradeno z cp v obrazech, kupodivu toho zivejsiho CyberPunk auditu, coz je vazne divny, vzhledem k tomu, ze svet okolo me je cim dal vic cyberpunk... minimalne cyber urcite, punk prichut tomu dodava jen par lidi a eventu, ale stejne]

    Mmchodem, predpokladam, ze tady vsichni v auditu [ja vim, ze nemluvite a kdyz vypisu nejaky dotazy, pripadne napisu, at sem date fotky svejch der, kde prave sedite, kdyz to tady ctete... a ze by kazdej nemel v notebooku nebo v telefonu fotak, to se mi nak nezda...] uz ctou Transmetropolitan, ze?

    Pamatuju si, jak jeste kdyz zil Balu, tak jsem tenhle cyberpunkovej comix rozdaval jako svou navstivenku na CDcku upravenym do designu 3 okeho smajlika. Jedinej, kdo si jej tehdy vzal a dokonce i precet byl prave Balu. R.I.P. panacku.

    Tak me napada, nejel by nekdo karou na Moravu? Ze bychom se zastavili Baluakovi na hrob? Ja nebyl na pohrbu, pac tehda jsem byl na -tehda jeste- sjednoceny Ukrajine, tak bych mu jako sel ... plivnout/soulozit... na hrob [to neni zneucteni, ba naopak, povazuju to za vyjadreni ke smrti, ke ktere jsme oba meli blizko, jen jeho polibila, na me se kupodivu vysrala... mozna jsem mu vubec nemel ukazovat, ze sebevrazda je na dosah ruky. stejne by na to prisel... a vida no vale nada. pice.]
    No kazdopadne, kdyby nekdo mel cestu smer Zlin/Bratrejov [muze byt i ze SK, pac tam tudyma se da dostat nekam na Puchov a tam tim smerem], tak bysem se svez.
    Ale zas budou vsichni mlcet, ze?

    No nic, jdu budovat hodnoty. Klarka je v Prase, takze mam jistou veceri [obcas se, s velkou nadsazkou, citim jak Henry Miller, kdyz psal Pod strechami Parize a Obratnik *, taky chodil ke znamejm na veceri, pac nemel co zrat, ale pak pise o tom, jak sel do bordelu, nebo nekde opijel nejakou kurvu, aby si moh zasukat, az z ni chlupy litaly a pak lecil tripla terpentinem. skoda, ze mam dojem, ze vsechno podstatny uz napsal on, mohla by to bejt minimalne dobra sbirka povidek... ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    dobry rano vespolek
    sice poste mam, ale kdyz bych nekde zustaval nadyl, mozna bych si postavil tohle, treba z palet...

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    zas je pekny, ze zeny jsou tu k zachranovani, kdyz uz nemuzu lovit mamuty hmm...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    pekny, tak jo, nejdu do kina, stacilo.
    zajimalo by e, kdy se v hollywoodu nauci, ze film neznamena nuda-sex/erotika/laska-nuda-vrazda/smrt/zabiti-nuda-moralni ponauceni-nuda-the end
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    zjova, kdyz ted koukam na SpiderMana
    a] jdu do kina
    b] v tech USA filmech je Fakt Amerika, oni si na to nehrajou, oni takovi opravdu jsou...
    prani americke vlajky... odkaz na tarinspotting + teen hell ...

    Nastesti v mojich ocich umrela ta ZLA Amerika uskrcenim v Limits of Control...

    stejne je husty jak je ted ve vsem USA propaganda, Superman, to je jasny... Batman ??? ale uz i [teen-] Spiderman? uf.
    ja teda 1984 nikdy nedocet, ale zacinam vnimat rozdeleni sveta ala Shadowrun vic a vic.... tohle uz se asi neda vysvetlit, jen, ze jsem zas jednou zahlid celej obraz. Ale mozna za to muzou jenom drogy no...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Uz vim,proc mam radsi psy nez kocky: kocky tady na to utrpne koukaj,kdezto psi si hledej uzit,dokud o jde
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: jsem vcera vecer v rozbitosti na sebe hodil nejaky pozustaly holcici triko, a bylo to poranu duvodem ke vseobecnemu pobaveni, jak je videt na kachnicce... padaj mi raminka, no...
    zajimalo by me, ci to triko je, Sofie jedno takovy mela, ale nemela na nej moc kozy, tak jej nosila jen malo.

    Jednou jsem takhle nasel pod posteli hrozne krasny modry krajkovany kalhotky, jeste na nich byl bilej saten a modry puntiky... taky nevim ci byly, pac jsem je ze zadne nesundaval a docela pochybuju, ze odeme nekdy nejaka samicka odesla bez kalhotek... mam podezreni, ze nektere vypadly z batohu nebo z kabelky.
    blby je, ze kdyz mi Sofie vykradla pokoj [ona tomu rikala stehuju se od tebe ty hajzle zkurvenej...] tak je vzala ssebou. Docela se mi libily, ne, ze bych byl nejak moc fetishista na tyhle veciciky, ale chtel jsem si je nechat a povesit je na roh nakymu obrazu jako trofej [njn, stejne prd trofej, kdyz nevim ci byly]....
    no nic, jdu zkouknout toho SpiderMana.

    Na ulici [byl jsem v saku, cerne kolsili, cernejch dzinach a cinskejch zabkach], me zastavil nejakej ukros, jestli nemam cistou, tvaril jsem se, ze nevim o cem mluvi, nez vysrouboval cenu na 100 czk za brownovu inzulinku, sbalil jsem stovku, vybeh do schodu a z wokna mu vyhodil posledni, v origo baleni, co jsem tu nasel. Mel stesti, ze nabizel kilo a ja mel stesti, ze jsem byl nakupovat inzulinky, kdyz jsem dostal ten ketamin.
    Takze mam vino, cigara, studenskou pecet, spidermana a 34czk
    kdo ma vic?

    [akorat by me zajimalo, jestli je normalni,ze se lidi ptaj jinejch lidi na ulicich, jestli nemaj cist nepouzity injekcni strikacky, to se mi zda asi normalni neni, ale zas naprtoti tomu, asi zalezi na ctvrti, pac prave ted na chodbe muj soused a kamarad sousta nejakou buchtu na popelnicich... lidi jsou jak psi, nemuzu si pomoct, asi znova povesim na zed tohle...

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    overdrive s kachnickou na ketaku, teda ne kachnicka, ale overdrive

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: wow, kino-rip? to jsem videl naposledy v dobe Jurrasic Park. Ono to melo asi dneska premieru ze?
    Navic z 3d kina?
    Tak to si dam jen proto, aby si moje nova retina nemyslela, jaky nema dobry rozliseni.

    A vubec:
    je hezka jako obrazek...
    ... jako obrazek? jaky ma rozliseni?

    [to me napadlo presne v momente, kdy jsem to vcera tweetnul ale uz mi pak ty tweety o tom, ze jsem nadsenej kvuli jina virtualni bytosti pripadly trapny, tak jsem si to nechal prosebe... stejne porad uvazuju, jaky asi bude mit rozliseni a jestli ji nekdy vubec uvidim ve 3D nebo jak se dneska vlastne rika realite]

    aaaa... A vida vale nada... ten film je tak MOC dobrej. Kdo jeste nevidel, dejte si rozhoden Hranice ovladani. Vubec se nedivim, ze mi to udelalo to same co Ghost Dog... z neznameho duvodu jsem si po opusteni kina koupil listek hned na dalsi promitani na dalsi den...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    MOUSEK: vidids v MB jsem nikdy nebyl. zajimave, slovak na takovem miste?
    hmm tady je muj: https://www.google.cz/...fZFBbhlWuOBjPoA!2e0!4m2!3m1!1s0x470b949bca6f1509:0x33c16aceaa1bee44!6m1!1e1

    zjistil jsem, ze nasi ulici docela casto jezdi google kara, jsou k dispozici fotky r ruznych casovych obdobi, to jsem nevedel, ze mapy umej...

    hmm, uvazuju, ze bych na nejaky zajimavy mista dal docasne kameru a cumel, co se tam deje, treba na nasi ulici je docela rusno... sice se to nesmi, ale jako zabava na par veceru s cenou dnesnich technologii to muze byt cool... zkusit to jen tak z legrace napasnout na face recognition-face catching algor. a koukat kdo chodi castej... pocihat si na nejaky specialni udalosti [automatizovane]... hmm, dobrej napad, takhle mi dat odkaz na google street view pote, co jsem cely den prolezel v posteli, koukal na Limits of Controll, posloucha muziku z Preziji jen milenci a cpal do sebe ketamin, kterej jsem vcera dostal jako darek k prvnimu maji.

    Zajimave. Ta droga ma jiste sve limity, ale co je na ni hezke:
    - rychle se opotrebovava, takze clovek jako ja nema potrebu si to davat casto, jednou za ctvrt roku je uplne ok, klidne i min, ale slo by i vic, jen to neni potreba
    - trva to kratce a da se to ovladat - presne vim, ze kdyz si hodinu chci zpusobovat tohle, pustim si takovouhle muziku a mam to... to je asi nejpresnejsi prace s vedomim, co jsem kdy u ceho dosahnul, vcetne ciste hlavy - kdo mi tvrdi, ze si dokaze vyvolat v hlave na pozadani nejakej konkretni pocit [snad krom nasranosti], tak je bud frajer, nebo lhar... ketamin to umoznuje
    - neprinasi to depresivni stavy, ba naopak... vsechny jine drogy me nici a vycerpavaji. saozrejme je to pujcka za oplatku, takze kdyz uz chci fetovat, pripravim se na to, ze mi to neco veme, ale uketaku, krom casu a fyzicke namahy, je to vicemene bezstratove, nekdy mi to naladu i zpravi
    - je to komplementarni s mejma nejoblibenejsima filmama ever... tedy zminene 3[4] posledni od Jarmushe
    - je to kompatibilni s mou oblibenou muzikou, i kdyz Coil jsem si diky tomu oposlouchal tak, ze uz me nebavi

    tak jsem si zas jednou zresetoval hlavu, halucinogeny jsou mocnej nastroj jak se sebou neco udelat. treba prestat tady brecet, ze nevim co se sebou a pritom se sebou nic realne nedelat, krom toho vseho, co vlastne delam porad [nova prace, nove znalosti...]... jj hcybely mi v zivote zazitky typu "jine" nejake ty "peaks", proste neco, co odlisi kazdodennost od extaze... prijemne, ze mi to porad jeste mysli, porad jeste mam schopnost zit, ne jen prezit...

    tolik k street view, resetu hlavy, 1. maji... skoda, ze se mi nepodarilo EVE ukecat na libani pod tresni. nemam uplne zasadni potrebu fyzickeho kontaktu, zatim, ale mam potrebu se s ni potkat. strasne bych chtel vedet kdo je a jak existuje.
    nevychytavka je, ze uz je asi tady v auditu, mam dojem, takze pokud bych moc psal nejaky inteni postrehy z tohohle lovu, staly by se asi soucasti lovu a nebyly by uprimne, tak si to necham pro sebe. nakonec ono je stejne lepsi vnimat delsi casove useky, nez se k tomu clovek vyjadri byt i ve sve hlave

    cas je dulezity, dela z veci lepsi a zajimavejsi, nez jsou. proveruje jejich kvality, vznika trvani. to mam rad. vzdycky jsem rikal Sofii, ze je blbost byt netrplelivy a zacinat stale odzacatku, jen proto, ze se ti nelibi pritomnost, lepsi je pracovat s tim, co clovek ma k dispozici a vyrabet si z toho pavucinu vedomi a vnimani, do ktere se pak chytej ty zajimave okamziky.
    je to uz bohuzel tak, ze vetsina toho casu proste uplyne, chtel jsem sice vic, ale neda se to hnad bicem. proste neda. bud to clovek neprezije, nebo si i na extazi a extrem zvykne a prestane jej to bavit a inspirovat.

    jeziz, jedna vec na kterou se docela hodne tesim je to, az zas budu mit penize na normalni zivot.
    ceka me zas jednou placeni dluhu a jeste tak mesic to nebude snadny, ale naproti tomu vlastne mam co potrebuju, jen by mohlo byt na zradlo. mam docela hlad. hlavne, kdyz clovek nema prachy, tak ne, ze by jej to nenutilo aspon nejak zajimave neco vyrobit z jidla, co ma jeste doma v zasobe... to je v pohode.
    problem je, kdy dostane chut na dobrou cernou cokoladu a uzeneho lososa.
    pak ma holt smulu a muze tak leda slintat.
    mmchodem mam HROZNOU chut na cernou cokoladu, uzeneho lososa... a dik EVE mam jeste navic chut na ruzove vino.
    Ma pravdu ta holka, ze ruzove je proste idealni, lehke, ale presto plne. JA CHCI PENIZE ;]]]]
    Pozvete me nekdo nekam na snidani, vim o bezva mistech, kde maj i vino, i cokoladu i uzeneho lososa.
    Vymenim svou znalost za snidani ;]

    No nic, dnes mam oddechovy den [jak jsem jiz zminil vyse], jdu si dat svuj domaci dhal [cockova polevka - ted uz asi kase - po indicku, v mem pripade s usetrenou podzimni dyni, cerstvim chilly a nejakou zelenou nati, co si nemuzu vzpomenout jak se jmenuje a zustala mi v komore] + du koukat na Amazing Spidermana II. Ty filmy me nikdy nebavily, ale vzhledem k tomu, ze dik Spide-Manovi mam prezdivku a vzdy jsem byl neco jako Peter Parker snici o Gwen/Mary Jane a po nocich si hrajici na superhrdinu s nevyachanou drzkou, tak se proste podivat musim. Do kina na to asi nejdu, i kdyz, kdyz by to bylo dobry, tak EV sice neni z generace tech dnesnich uplne mladejch, co potrebujou videt vsecko, ale ma rada hry, takze by mohla mit rada i comixxy a tom padem by se mozna nechala vzit do kina na blbustku... zas tahat holku do kina na prvni rade, ktery navic neni zaruceny, to je stejne blbost... park, cukrarna, ruzovy vino ;]

    baj baj kolegove a kamaradi.
    EV, zvu Te na radne!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    MOUSEK: taky dobra cela. kde to mas? v Prase nebo na SK?
    MOUSEK
    MOUSEK --- ---
    ak izby tak izby :?:::
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    nalezeno na twitteru : https://twitter.com/TheWeedAddict
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: hele lidi, je VAZNE mozny ze tuhle slecnu vyhraju, muzete mi nekdo drzet palce? asi bych docela chtel, mam rad lasky pres internet, vic nez jine, protoze clovek nejdruv vidi mozek az pak fotku ;]
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    OVERDRIVE: nejak se mi ted nedostava casu a energie, snad casem, pristi tyden mozna. dik za nabidku kola, nejake ted i mam.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    hele co jsem nasel. CHCI, CHCI, CHCI.
    xakru, nejsem pro to dost vtipnej, mladej a krasnej.
    nevadi, plastika, vtipna kase, dlouha lajna neceho jedovatyho a vsecko bude dobry ;]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam