• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    MOUSEK: taky dobra cela. kde to mas? v Prase nebo na SK?
    MOUSEK
    MOUSEK --- ---
    ak izby tak izby :?:::
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    nalezeno na twitteru : https://twitter.com/TheWeedAddict
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: hele lidi, je VAZNE mozny ze tuhle slecnu vyhraju, muzete mi nekdo drzet palce? asi bych docela chtel, mam rad lasky pres internet, vic nez jine, protoze clovek nejdruv vidi mozek az pak fotku ;]
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    OVERDRIVE: nejak se mi ted nedostava casu a energie, snad casem, pristi tyden mozna. dik za nabidku kola, nejake ted i mam.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    hele co jsem nasel. CHCI, CHCI, CHCI.
    xakru, nejsem pro to dost vtipnej, mladej a krasnej.
    nevadi, plastika, vtipna kase, dlouha lajna neceho jedovatyho a vsecko bude dobry ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    uz nemuzu dneska, tak schovavam

    Zorka Marie Martínková
    ahoj, nechtel bys vyplnit dotaznik me kamaradce, mohlo by te to bavit https://docs.google.com/forms/d/1HwvhJNoAVeTzqerS_lY9nZxfcjFSvNJAiFy1JkEOi5A/viewform


    +++


    status, ktery myslim vazne jako tema k uvaham a komentarum

    Tomas Overdrive-Spider Petru
    4 mins · Prague ·
    Jak vnimate cesko-slovenske skolstvi? Taky tak nejak jako ja [rodic, lajk]?
    -zakladka [vsechny stejne +-]
    - prumyslovka/zdravka/cirkveni skola/gymnasium
    - vysoka skola - technika/meducina/cokoliv humanitniho
    Jde o to, ze uvazuju, jak si asi rodice vybiraji vzdeani pro sve deti [+jak vybiraji deti/studenti], kdyz maji dojem, ze tole jsou veskere volby. Logicky pak musi ten vyber byt spatny a zkresleny dost casto, ne?





    a jeste jeden, taky k uvaham a komentarum, ne, ze je jen o kackujete, chtel bych vazne vedet co si o tom myslite...

    Tomas Overdrive-Spider Petru
    33 minutes ago near Prague
    Je tak snadne rict TI SPATNI AMERICANE a TI CHUDACI IRACANI treba.
    Vsecko je to kvuli rope a podobne. HODNI a ZLI. Bezva. A ted.

    a] ci principy moci se vam libi vic? Radej Islam, nebo radej model USA [klidne s burgrama]?
    b] kdo je zlej American? Nekdo konkretni z tech 400milionu lidi? z nichz pulka jsou Mexicani?
    c] co si myslite, ze se stane, kdyz "zlej American" nebude mit tu ropu? dokazete si predstavit pad a "opravdovou krizi" tech 400milionu lidi? co myslite, ze se asi stane s Evropou?

    Opravdu jsou Americani v tomhle svetle ti zli a utocici bezduvodne?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    grsecurity - Wikipedia, the free encyclopedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Grsecurity
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zdar,

    cez vikend som sa zucastnil (zazitkoveho) kurzu prvej pomoci cerveneho kriza,
    http://www.cckpraha1.cz/planovane-akce/zazitkovy-kurz-prvni-pomoci/ ,
    a mozem vrele doporucit. Najblizsi bude pravdepodobne az niekedy ze pol roka,
    ale ak budete mat moznost ist, fakt sa to oplati.

    Cena kurzu moze na prvy pohlad vyzerat vysoka, ale ked som videl kolko jedla
    (plna penzia na vikend) a pouziteho zdravotnickeho materialu zahrnovala, skoro sa
    divim ze to uplatia.

    Cele ponatie kurzu sa mi pacilo: Vyslovene prakticke s dorazom na zvladnutie
    stresovych situacii. Mne osobne to dalo viac nez tyzden teorie.
    Opakujem sa, ale fakt doporucujem:)

    n.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    Gogo Blackwater (zombiegogo) on Twitter
    https://twitter.com/zombiegogo
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    tweetovala zena, kterou chci za zenu

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---

    medialni hyeny
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    jak jsem psal, ze me stvou lidi/zensky, co porad jen resej jidlo a oblikani, tak jsem nasel na fb nejakej svuj starsi fotoprispevek s jidlem a mam dojem, ze po vyplate tohle zwopakuju

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    tohle bych chtel rozhodne postavit, uvazuju, ze se do toho pustim tak nejak ve volnem case:

    Overview | DIY Wearable Pi with Near-Eye Video Glasses | Adafruit Learning System
    https://learn.adafruit.com/diy-wearable-pi-near-eye-kopin-video-glasses
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    tyvole, nemalej punk [dik niekt0]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jo potreboval bych pujcit nastroje na kolo: pumpu, a mozna i nejaky klice. Popripade, JINDRICH: si rikal, ze umis centrovat kolo? Nechces se stavit s NTB? ja Ti zas neco ukazu s Linuxem, kdyztak a ty mi pomuzes s kolem?
    Pripadne, pokud bys chtel pujcit kolo, kdyz uz nemas karu, tak jedno je volny, to co potrebuje vycentrovat.
    Jen Te varuju: nasel jsem jej v den pohrbu Filipa Topola na Flore [na Orionce] u popelnic, nezamceny a polorozebrany. Takze tezko rict, jakej ma legalni status.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tak uz nemam doma bordel, ukazte sve pokoje, kde sedite, kdyz tohle pisete...




    No dobre, tak tohle mi rano pinglo v Twitteru, tak tedy dobry rano, kdo ma takovyhle, dobry rano s kafem a cigarem, kdo takovy rano nema



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tak jsem tedka napsal na facebooku email Tomasovi Hudeckovi, je to velej sef Prahy, ale ja s nim hraval jako decko Looma a Quest for Glory, tak jsem mu aspon poslal ahoj. To by me zajimalo, jestli se to k nemu dostane.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JULYZ: jo psi jsou v pohode.
    Ad audit: uplne souhlasim, uplne souhlasim ;]
    dekuji za prani hezkeho dne, at uz sviti slunko nebo prsi. dneska bych moh treba celej zbytek dne neproflakat u kompu nebo tak neco... no... uvazuju, jak se zbavit vetsiny svych veci, aniz bych toho litoval a zaroven nemusel tak casto uklizet.
    asi vyhlasim garazovy vyprodej, protoze tohle se vazne neda. jednou za tejden je v mem pokoji uz takovy mrdnik, ze proste ztratim jedno odpoledne jen uklidem a navic uz se to neda porad stehovat.
    a to jsem kurva prijel do prahy s 80l batohem a stacilo mi to... co se doprcic deje? [to jen k tomu hezkemu dnu]

    mmchodem, kam se jako chodi, kdyz chce clovek bejt mezi lidma, ale taky se s nima treba bavit.
    zjistil jsem ze kino, hospoda a bazen ne. v kine vsichni koukaj jednim smerem, v bazenu zas vsichni zkousej se neutopit, pripadne tam machrujou kluci vsim moznym, v hospode jsou vsichni ozrali a nebavi me dokud nejsem hodne ozralej ja, ale to HROZNE leze do penez ;]
    tak nevim. ze bych zasel na psychiatrii? to by mohlo klapnout.

    jo, chtelo by to psa, abych se moh seznamit s lidma, to dycky fungovalo, navic to cloveka nuti chodit ven.
    jenomze, kdyz jsem sam, je chudak pes doma sam a moje stesti je pak na ukor jeho stesti.

    asi zas nekam vypisu, ze jdu vencit s nekym psa. to minule zabralo, zejo Julie ;]
    [kua chybis mi tady, ne ze ne]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam