• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    a jeste Madonna
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---




    KATY PERRY & MADONNA

    no na to kolik ji je... MILF ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    hehe, parkovaci mista pro zeny, jsou vetsi a ruzova.
    zajimalo by me, jakej to ma vedecko/empiricky zaklad.... moc neverim, ze zenska proste potrebuje sirsi misto na zaparkovani, jakoze maj sirski prdele? to snad ne.
    kazdopadne ja bych zvolil jako univerzalni symbol ruzovou picu a mohl by tam parkovat i chlap, pokud si mysli, ze to potrebuje ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    taky holster
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    gun holster ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    CICHLASOMA: jinak caune, kdopak jsi, mas dobrej bookmark-list, mas tam takovej mrdnik jako ja, ale kupodivu dost velka shoda v tech teoreticky zajimavejch diskuzich... treba Jung, ale taky Anarchyst cookbook, na kterej jsem nikdy neukecal jednoho Formaldehyda, aby mi ho pomoh doplnit a aktualizovat [a vysral jsem se na nej]... atd.
    WellCum.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    slovo dne: NEOHNUTELNA [unnbendable]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jsem pozvanej na akci, na kterou sam nejdu, tak kouknete, treba by nekoho zaujalo:
    [ RADARE (de) + KRAUTSTOMPER (de)-(A)VOID_Gallery / koncertconcert / 29.5.2014 / CR - Praha - (A)VOID FLOATING GALLERY _ NÁPLAVKA - VÝTOŃ ]


    CICHLASOMA: bylo to na Dejvicke nahore v metru, ne levne knihy, je tam takovej stanek. Vzdycky je tam hromada Psychologie, ale ted tam bylo tohle no...

    JULYZ: jej, dekuju, tu pisnicku mam MOC rad... spravne si se trefila ;]
    si pamatuju, jak se Sorbak jednou vyytlemil, kdyz jsem chodil s medenym kotlikem na hlave do pul tela nahej a neco vyrvaval a on me pasoval na Iggiho ;] Iggy ma sakra zabavnejsi telo ;] a muziku


    LIBRIUM: JULYZ: no ja myslim, ze v tom spi.
    ja uvazuju, ze to zapalim, jestli se neodstehuje, ale zatim se zda, ze jo...

    jen kurva doufam, ze neni nejak zle nemocna, precejen s ni sdilim vanu a tak... aspon ze mame savo no

    Formaldehyd? To se da nekde koupit a nejak pouzit? Ja bych ji do toho nalozil, pizdu!
    CICHLASOMA
    CICHLASOMA --- ---
    OVERDRIVE: Kde to maj v Levnejch knihách? A to je normální, že na webu ( http://www.levneknihy.cz/ ) to v katalogu nemaj?
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    jak keby som v tom počula spidera :o)
    The Stooges - I Wanna Be Your Dog
    http://www.youtube.com/watch?v=BJIqnXTqg8I
    LIBRIUM
    LIBRIUM --- ---
    OVERDRIVE: na to ti nepostaci pracka, treba formaldehyd.
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    OVERDRIVE: to tam i spáva alebo to má len ako sklad :o)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE:




    to je mmchodem i ve Zluete Ponorce

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    bozi, tohohle vajicka jsem si zrovna vsimnul a dokonce jsem jej i pochopil... je dost explicitni
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    schvalne, kdo vi v kterejch filmech se objevujuou tyhle cigara?






    koukam samozrejme na easter eggs ve Walking Dead, protoze je uplne JASNY ze tam nejaky budou, mel jsem parkrat dojem, ze tam nejaky vidim, treba Ferenc stehovaci dodavka mi pripadla divna a taky jo...
    Cigar jsem si nevsim, a taky jsem nevedel, ze Morley jsou TAK uzivana znacka...
    ale jako cekal bych vic, jenomze ja zas treba neznam Breaking Bad, takze ty mi utekly no...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Cameo appearance - Wikipedia, the free encyclopedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Cameo_appearance#Actors_and_writers
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ?: == smajlik pro Elvise ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam