• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---




    chtel bych holku, ktera bude mit rada dziny, kosile [obcas i kravatu], cowbojske klobouky, podvazky a korzety... vlastne porad chci Truce, jak tady tak pisu specifikace sve budouci pritelkyne, ale ne, Truce uz je pase... jen proste mela tyhle vlastnosti a neak me ty preference neopustily no ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    WOW, konecne jsem nasel zdroj hezkejch Cowgirls obrazku


    Pretty Cowgirls
    http://www.reddit.com/r/PrettyCowgirls/


    a poprosil jsem nyxe o zalozeni Cowgirl + Cowboj style... proste mam fetish na dziny, klobouky, kone a revolvery.
    Samozrejme hlavne na kulaty siroky zadky nad kulatejma sirokejma zadkama ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    vz 58 vs AK 47

    Vz 58 vs AK 47
    http://www.youtube.com/watch?v=4TexeQ0QPFU
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    rika, ze ta CZ75 je lepsi nez C 1911, uaa, mam toho chlapa rad, protoze C 1911 proste miluju, konecne byla to ma prvni pistole ze ktere jsem kdy strilel, ze... a nejdyl nosenej airsoftak, s nejlepsi kvalitou, kazdopadne... ano CZ 75 v polymeru ... mnam
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    CZ 75
    http://www.youtube.com/watch?v=WgDhURHa0OQ



    aha, ceska klasika, asi ma volba pro automatickou pistoli, i kdyz jako glock, ze... ale stejne jako hlavni kratka zbran je to hezka bouchacka,.... dobry je, ze zna Ceskoslovensko a Cesko... a dokonce tam dela malou prednasku o zbranich z CZ ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    Sidon rezignoval, pry kvuli knize, kterou napsal pod jmenem Chaim Cigan, musim precist

    Literární podvrh roku? Rabín Karol Sidon je zřejmě Chaim Cigan - iDNES.cz
    http://kultura.idnes.cz/karol-sidon-je-cigan-049-/literatura.aspx?c=A140327_094701_literatura_ob
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Uzi vs 50 Two-Liter sodas
    http://www.youtube.com/watch?v=OeaBl-EjW2o



    Serbu Super Shorty 12 Gauge
    http://www.youtube.com/watch?v=m_pXTItRtkc
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TheLees (NJK4) Manns leger doppelt Breasted High neck Slim fit Short Blazer Jacke: Amazon.de: Bekleidung
    http://www.amazon.de/...it_P2000_1000?tag=dradisplay0b-21&ascsubtag=4a251a2ef9bbf4ccc35f97aba2c9cbda


    facebook me docela zna, za 50 USD do toho asi pujdu
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    KOBUK: kilk Ti vlastne je?
    zazil jsi Atari Teenage Riot?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Stejne je prdel, jak dneska pouzivaj v USA zombaky vsude tam, kde delat, ze to delam cloveku by vyvolalo nezadouci pozornost:
    - nacvik, co delat pri utoku zombaku [jasne, ze zombaci maj bej invaze pesiho vojska]
    - strileni na terce zombaku - strelba do hravy cloveka
    - Walking Dead - western, kde zombaci jsou mimsto indianu
    - carmageddon - v Nemecku a v USA misto lidi se prejizdeli zobaci, co meli zelenou krev
    ...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    vicemene min dotazene tohle, je to takove to nakroceni, on pokracuje, ty jej odklonis, a on pokracuje, ale nema se o co astavit, coz neceka a hodi hubu...


    jo vlastne to jak jsem daval gif : Governor nahodou uhybajici pred zombakem ;] to bylo upln ono ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    KOBUK: nedalo by se to najit v jinych nez nemeckych jazycich?
    eng, esp, sk, cz... de jen okrajove, ale to i esp

    ja na gymplu psal "diplomku" [melo to 45 stran a 6 primarnich zdroju ;] na tema Castro + Kubanska revoluce...
    Z revoluci uz jsem vyrost, verim v osobni angazovanost, odpovednost, misto stiznosti tvurci prace... ale zas jak je videt, myslim, ze mit zbran, neni spatny napad...


    MMchodem asi pred hodinou jsem nechtene ale HROZNE UCINE robil nejakou bezdomovkyni.
    Vazim cca 55kg, pac jsem ted moc nejed a nespal, nebyl cas, nalada a penize.
    Kazdopadne mam bud nekonecny stesti, nebo dobry reflexy.
    Nekteri tady si budou pamatovat, jak dostal do huby id Burkhar, kdy nejak po me zle vyjel loktem, dostal jsem par ran do krku a obliceje [moh jsem za to ja, ale nechtene, prestrelil].
    Kazdopadne panacek me tloukl vztekle a tvrde, nekoordinovane.
    Dostal jeden pravej hak presne na rypak, tak ze mu vytek nos v male sprse smerem na kosili... jak tehda zmlkla hspoda, to jsem dlouho nezazil... zaplatil jsem a odesel s tim, ze to byla nahodna, ale nejlepsi rana meho zivota.

    Neco podobneho se mi stalo jeste nekolikrat. Zpacifikoval jsem utociciho Hybla, treba, kdyz jsem se nechtel rvat kvuli zenske, kterou uz jsem stejne mel. Prisel o bryle a dostal 2 pesti, bryle jsem mu pak podal.
    2 rany a byl klid, ani jsem mu bryle nerozbil.

    a tak...

    dnes to melo dalsi podobny prubeh.

    kourim 100s cigara, zbyvalo ji dost, tak jsem ji podal bezdomovkyni pred metrem na Dejvicke, at to dokouri.
    jak jsem ji podaval cigo, chytila me obema rukama za vestu.
    byla dost spinava a ruce mela od krve.
    me vnitrni ja zareagovalo tak, ze jsem do ni vykrocil a oblokem svihnul rukou [relativne pomalu ale durazne] po oblouku se zatatou pesti z pred tela az skoro za zada.
    mila pani, jak o me byla zachycena krvavejma zombackejma paratama a neco mlela, behem asi 0,01s byla odstrcena rukou, ukrok do ni zpusobil, ze ztratila uz tak spatnou rovnovahu a za mojima zadama spadla na hubu, jak kdyz nekoho kopnes do zadku a on to neceka.
    priznam se, ze jsem sice slysel, ze se obloukovou rychlosti zamotala a rizla sebou [nasledoval potlesk z okolnich lavicek], ale neotocil jsem se a neresil jsem to, proste jsem sel dal.
    bez pocitu.
    nelibily se mi ty krvave spinave ruce.

    kazdopadne moje ja zareagovalo presne jako poucka z dzuda, nakroci, nechat utocnika pouzit vlastni vahu a nechat jej jen zklouznout po vnitrnim oblouku osobni zony. uplne uaaa.
    dobry bylo, ze moje ja nezareagovalo vubec zadnym adrenalinem nebo tak.
    cekal jsem to a ono nic.
    mile. proste to probehlo takjak melo, bez premysleni, uplne automaticky.

    mozna jsem agresivni zmrd, pro mnoho mejch "revolucnich" "kamosu" ale ja ji jen daval cigaro...

    [jednou jsem takhle nechtene sundal kamose Lea, bafnul na me na zhasnutem panskem hajzliku, a dostal instinktivni delo do bricha tak, ze se i pri 3x me vaze proste vyskladal na zem... hezke, libi se mi, ze takhle reaguje me ja, nesmi se u toho premyslet, je to jak tancovani nebo soustani, proste pohyb.... i kdyz kdyz jde do tuheho, blby je kdyz mas cas premyslet obecne, rozmyslis si, ze neco neudelas pac se bojis nasledku... takhle me jednou Hybl zachranil, kdyz jsem sel k zemi, nabehnuvsi do skupiny 5-7 nacku, kterych jsem si v opilosti nevsim, a pak se bal branit... prvni rana.]


    Uvazoval jsem, jsem-li jeste
    a] sebevrah - nejsem
    b] magor na to, abych se chlubil pistoli v hospode - nejsem
    c] chodim-li casto ve zmenenych stavech vnimani vic nez 1-2 piva nebo 1-2 panaky - nechodim
    za posledni rok jsem ve vsech techle mladickych nerozvaznostech neudelal nic [ani v hlave] proc bych se bal mit zbran... je mozne si ji poridit.
    reflexy jsou taky v poradku i po letech fetovani...

    potkame se na strelnici.

    zajimalo by me, jestli by slo posilit nejake zakladni instinkty ne celym bojovym umenim, ale jen posilit to, co me telo dela automaticky [nakroky, zmeny teziste - vystrceni oponenta, odkloneni utoku, instinktivni kop kolenem, instinktivni vyrazeni pesti do zaludku, instinktivni dupnuti na nohu... podle me by to na sebeobranu pri cviceni mohlo stacit.... kdysi jsem sam cvicil s nozem, kukri, bo kenem, a boxerem, ale jen proti stromum a imaginarnim nepratelum, asi 3 roky 3x tydne... ale nidky v realu ani v telocvicne... mozna bby to stalo za to, stejne ze sportu jen plavu jinak nic...]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: tyvole, te knizce to moc neublizilo, jen 2121 stranek? bysem cekal, ze takova padesatka projde z tech 2 metru uplne durch. blok motoru ani nahodou...
    zajimave. mozna to, ze je to velky zpusobuje, ze to neni moc piercing...
    ale jeste jsem to nedokoukal, kazdopadne jeho videa jsou asi nejlepsi zbranovy ukazky, co jsem zatim na netu nasel a presvecil me, ze bud Judge nebo Governor jsou moje budouci holka pro vsechno.
    .45 ACP je sypmatictejsi, a zbran je 2" coz jako se mi na denni noseni libi vic... takze asi Governor.
    Kazdopadne doporucuju dokoukat, kdyz tim dava barely a tak... BROKAMA a to to chci pouzivat na straseni nacku ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    500 S&W Magnum
    http://www.youtube.com/watch?v=J-FG9ZKerGM




    auaaa .50 revolver, chci jako druhej S&W Python, ten co ma Rick ve Walking Dead, ale tohle je NEMALO!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: hele me napada, z ceho to je, ze jsi to tk snadno poznal?
    jinak chci si krom bouchacky poridit i kusi a case i luk, tak bychom mohli ze vseho z toho jit zastrilet, cuz?
    platite munici a strelnici, ja zbrane ;]
    KOBUK
    KOBUK --- ---
    OVERDRIVE: Já se v druhé polovině 80-ých a začátkem 90-ých let částečně pohyboval "in der linksautonomen Szene" v Berlíně, to bylo tehdá podhoubí těch skutečných radikálů kolem RAF. Taky jsem si vysloužil pořádný otřes mozku, když nám na barikádě u Görlitzer Bahnhof vpadla do zad jednotka obrněnců, která se probila přes boční barikádu z příčné ulice. Dneska si už jen občas zarecituju "Erster Mai, Straße frei, nieder mit der Polizei!"

    Pro zainteresované němčináře můžu doporučit Tödlicher Irrtum od Butze Peterse.
    A taky mám moc rád autobiografii od Inge Viett (členky Bewegung 2. Juni a krátce i RAF).
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    KOBUK: jj, ja tady mel jeden cas obdobi RAF Bader-Meinhof komplex tady asi i jeste dogrepujes...
    jeden cas jsem si na RAF hodne ujel proste, no.
    Ale B-M Komplex je super film, mam rad.
    KOBUK
    KOBUK --- ---
    OVERDRIVE: Vida je! To si musím zase někdy pustit můj oblíbený Baader Meinhof Komplex: http://www.csfd.cz/film/246076-baader-meinhof-komplex/ Tam jsou ty kluci a holky z první a částečně i druhé generace RAF pěkně v pohybu.

    Mimochodem poslední velkou akcí RAF byla v roce 1993 likvidace právě dostavěného vězení Weiterstadt, kde měli být mimo jiné vězněni někeří členové RAF. Provedla ji třetí generace, většina jejich členů zůstala dodnes neodhalena. Takhle to tam vypadalo po výbuchu, škoda 250 mil. marek (zpacifikované bachaře před detonací odvezli v dodávce někam za město, aby nepřišli k úrazu):
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    vzpomel jsem si na Weathermany dik tomuhle listu studijnich materialu v FBI Valut knihovne:

    PasteBay.com - Free uncensored text hosting
    http://pastebay.net/1453241
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam