• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ja vim, ze mi to tady nekolik devcat pralo, abych uz konecne prestal byt sam, a abych konecne prestal myslet na tu jedinou, na kterou jsem myslel porad dokola... nepovedlo se to,....


    Tomas Overdrive-Spider Petru
    3 hrs · Edited ·
    Mam v hlave atomove Slunce. Tak straslive me boli zub, ze nemuzu myslet na nic jineho. Stav, ve kterem dokazu opakovat jen jedno slovo, stale dokola.
    Stav, ve ktere si preju rameno, na kterem bych mohl brect bolesti. Misto toho jsem dostal kopacky, nebo jsem ji je mozna dal ja, protoze tady neni a ani nechape, ze ja jsem [za mi] vzdycky utikal. S kytkou a flaskou vodky. Kytka ji vzdy rozesmala, vodka zavrela uslzene oci, a ona pak mohla spat. Straslive me boli hlava, ve ktere mam male zhave Slunce. Straslive me boli na srdci, kte se kdysi schoulil drak, ktery mi zral vnitrnosti a taky mi sezral sirky. Auuuuuu. [BTW vsechno dobre do noveho roku. Zadne nemocne zuby a Kazdymu Jeho Nebe.]

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Koukam, co je vlastne napsane v podminkach Google sluzeb: http://www.google.com/policies/privacy/#infocollect


    Information we collect

    We collect information to provide better services to all of our users – from figuring out basic stuff like which language you speak, to more complex things like which ads you’ll find most useful or the people who matter most to you online.

    We collect information in two ways:

    Information you give us. For example, many of our services require you to sign up for a Google Account. When you do, we’ll ask for personal information, like your name, email address, telephone number or credit card. If you want to take full advantage of the sharing features we offer, we might also ask you to create a publicly visible Google Profile, which may include your name and photo.

    Information we get from your use of our services. We may collect information about the services that you use and how you use them, like when you visit a website that uses our advertising services or you view and interact with our ads and content. This information includes:

    Device information

    We may collect device-specific information (such as your hardware model, operating system version, unique device identifiers, and mobile network information including phone number). Google may associate your device identifiers or phone number with your Google Account.

    Log information

    When you use our services or view content provided by Google, we may automatically collect and store certain information in server logs. This may include:

    details of how you used our service, such as your search queries.
    telephony log information like your phone number, calling-party number, forwarding numbers, time and date of calls, duration of calls, SMS routing information and types of calls.
    Internet protocol address.
    device event information such as crashes, system activity, hardware settings, browser type, browser language, the date and time of your request and referral URL.
    cookies that may uniquely identify your browser or your Google Account.
    Location information

    When you use a location-enabled Google service, we may collect and process information about your actual location, like GPS signals sent by a mobile device. We may also use various technologies to determine location, such as sensor data from your device that may, for example, provide information on nearby Wi-Fi access points and cell towers.

    Unique application numbers

    Certain services include a unique application number. This number and information about your installation (for example, the operating system type and application version number) may be sent to Google when you install or uninstall that service or when that service periodically contacts our servers, such as for automatic updates.

    Local storage

    We may collect and store information (including personal information) locally on your device using mechanisms such as browser web storage (including HTML 5) and application data caches.

    Cookies and anonymous identifiers

    We and our partners use various technologies to collect and store information when you visit a Google service, and this may include sending one or more cookies or anonymous identifiers to your device. We also use cookies and anonymous identifiers when you interact with services we offer to our partners, such as advertising services or Google features that may appear on other sites.



    Privacy Policy – Privacy & Terms – Google
    http://www.google.com/policies/privacy/#infocollect
    LIBRIUM
    LIBRIUM --- ---
    OVERDRIVE: akurat ze v Ruskej Federacii (ako aj niektorych US statoch napriklad) je ten bezny tu volne predajny zdravotnicky material bez platneho predpisu porusenim ich OPL legislativy, tj. v krajnom pripade complicity k drogovej trestnej cinnosti (to nie je moje chapanie zasielky 100 x 1 mL tuberkuliniek niekam do Jekaterinburgu, ale ich (ne)pravny system).

    ja len ze ak by si potom niekedy cestoval do Ruska alebo strednej Azie, by sa ti to mohlo vypomstit (ad bezpecnost cibule, myslis ze ruske tajne sluzby su co sa tyka rybacej siete zhrnania dat nejak pozadu za NSA a Britmi?).
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LIBRIUM: dyk prave proto jim chci pomoct, treba je tam nekdo, kdo kdyz uz je dost chytrej, aby se pripojil k nejake te onion sluzbe, tak zaroven treba ma problem legalne sehnat takovou vec, jako je balik strikacek, ktery jsou tady v Praze a vlastne normalni EU uplne normalni. Treba mu to fakt pomuze.
    Dycky jsem chtel udelat web, na kterym by bylo shrnuty vsechno, co jsem za zivot zazil oledne uzivani. Od bezpecnosti a momentech, kdy na ni normalne seres, protoze nenco... az po to, jak nejbezpecnej nakupovat, jaky jsoubezny a uz prokouknut triky [od prodeje zmackaneho papiru a pobihani zadnim vychodem z baraku, pres prodej kdeceho, ala super kvalita].... jednou to stejne udelam, podle me by to mohlo pomoct nejakymu nestastnikovi, kteryho tyhle veci taky zacaly bavit....

    jinak cose posilani humanitarniho materialu tyce, tak si nemyslis doufam, ze tamnekam napisu, odkud to jde, zene?
    vychytal jsem si schranku kam muzu, a je na ni jine jmeno a neda se spojit semnou ani se neda dost dobre sledovat, vedou k ni dva vchody. tahle schranka bude posilat humanitarni pomoc.
    navic ja se vazne nechystam delat neco nelegalniho, proste chci na objednavku posilat za hranice do min stastnejch zemi normalni lekarskej material....
    LIBRIUM
    LIBRIUM --- ---


    say it: µ


    OVERDRIVE: posielat do Ruska striekacky? chces na blacklist FSB? :) Rusi respektive ruke urady nepoznaju srandu ked ide o OPL, resp. specificky opioidy a cokolvek s tym spojene.

    ved tam nemaju ani substitucny program, liecba spociva v priputani o radiator pocas akutneho abstaku a naslednej "pracovnej terapii" v nejakom lagri na Sibiri.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    vsimnu jsem si, ze nejaci moji kamosi, co sem chodi cerstve, protoze jsem je pozval, tak nemaji ikonku, coz je vlastbe zaklad na kazde socialni siti, nyx je zajimavej tim, ze se tady jeste porad pouziva znalost html, pripadne znalost alespon zakladnich manipulaci s grafikou, to uz dneska mladi neumej, nebo spis nemuseji. dnes staci proste uploadnout fotku a ona se zmensi a orizne sama... jinak ale je potreba 40x50, 5kb, pokud chcete byt reprezentovani nejakym obrazkem sveho avatara.

    kazdopadne jednou za cas mam naladu udelat nejake ikonky jen tak doforoty, a ty pak jednou za cas uploadnu jen tak nekam, treba se budou nekomu hodit. vzhledem k tomu, ze jak mam teplotu, nemuzu se soustredit na syntax vet, tak uz psat nebudu, ale tajdle jsou ikonky, ze kterych si kdyztak muzete vybrat, az na tech par poslednich.... enjoy


    jinak pri linkovNI MOSCHIAH OI! Jsem nasel vcelku nudni, ale docela informativni serial asi na tema vino [nezkoual jse zda jen, nebo je to o vareni obecne, cehoz uz mam ple bryle, asi stejne, jak nesnasim vsechny ty kluky s vyholenou hlaou v kozenejch bundach s nasivkama... punk je mrdat, decka!]. Kazdopadne dil na tema Spanelska vina mi tak nejak sedi do nalady, protoze touhle dobou jsem v 2006 roce uz byl viceme domestifikovany v Praze, ale touhle dobou uz jsme meli sbaleno, vsechno, co jsme nepotrebovali uz bylo rozprodane a cesta mela byt i cil.
    Davam sve aktualni praci prave jeden rok, a pristi rok touhle dobou vyrazim smer Morocco, at uz jako zamestnanec, nebo jako cerstve nezamestnany, countdown started [ha, chtel bych google callenda conter].

    Chjo, nemate nekdo nejakou volnou kamaradku? Sestru? Sestrenici?.... je mi to v podstate fuck v jakem vztahu k ni budete, ale docela by se mi libilo, aby si chtela zasukat, pripadne se postarat o nekoho, koho boli zoubek az se mu zaviraj ociska, a komu by se vcelku libilo, kdyby v te posteli prestala byt zima.
    Docela jsem doufal, ze Zorka bude fungovat, ale zda se, ze ona nechce, nebo ja nevim, proste se nejak nemuzem potkat. Kazda si dneska chce delat co cche, ale ze by treba delala neco se svojim pritelem, to uz je v dnesni individualisticke spolecnosti koncept, ktery snad zadna devcica z Prahy nechape...

    MMchodem mam dojem, ze je hrozne jednoduchy se Prazskejm karieristkam dostat do kalhotek, vlastne tak moc, ze uz me to skoro az nebavi, ale porad je tady ten problem, ze ud jsou zadany, nebo jsou tu za karierou a na nejakej vaznejsi vztah se muzou vysrat, pac by to zavanelo potencionalnima detma, potencionalnim "nemuze me sukat kazdej kdo projde okolo a ma spravne podholenou hlavu a ray-bany"... nebo jsem jen cynickej z nemoci a bolesti zubu? podle me to tak je. si nepamatuju, ze bych v Olomouci moh mit buchtu jen proto, ze se ji libi ma jarmulka nebo klobouk a me jeji zadek, tak se dame do reci, a nez dokoncime myslenku, ona stoji na spickach a ja ji tlacim zevnitr zaludem na zaludek ;] ale nejak si zapomenem pak navzajem rict ja se kdo z nas jmenuje, a i kdyby, tak ona uz nezavola [pravda, uz se mi stalo, ze jsem nezavolal ja...].
    Jsem cynickej, nemocnej, a pisu sem blaboly, ale doprdele uz pocitam skoro 365 den bez Truce, skoro uz me i prestalo stvat, ze jsem o ni prisel, skoro uz me i prestalo stvat, ze jsem se zbavil tvrdych dorg, ale nejak nevidim, ze by to mohlo mit nejaky dory konec. V me generaci je to uz uplne over, a posledni z mojich byvalek a znamych nastupuji do obdobi laktacnich psychoz a sislani.... na rozvody je jeste brzy.... me uz moje harantice certice zachvili zacne domu vodit nejakyho podobnyho hajzla jako jsem byl ja a bude pomalu cas vysvetlovat ji, jak se pouzivaj kondomy... chjo.
    Pomoc, ja bych si dal zenskou. Mohla by umet pict buchty, mohla by mit rada psy, mohlo by se ji treba libit dekadentni kazdodenni ziti, ale nemusela by se treba nechat nakryt od kazdyho, kdo zrovna pujde okolo a bude mit kalhoty.... kdyby treba nemela v hlave jen kulicky [aby nepadala do zatacky... brr, to je spatne, to prece rikam o svem chtovi...]... no to je fuck.

    Jo a nejhorsi je, ze jsem se navic jeste zamiloval. Problem je, ze kdyz se s ni bavim, cervena se, a problem je, ze ma na severu Evropy pritele, ktereho si asi chce vzit. Chjo. Ta by se mi libila.
    A kde je vlastne Zorka, nevite nekdo? Poslednich 20 dni jsem od ni dostal jeden radek na jejim wallu na facebooku a jinak moc nevim... ty hele Overdrive, muzes uz si konecne prestat stezovat a zacit chodit do bordelu? Ne nemuzu, bordel je to tady normalne, dokonce nekdy je to s nahodnejma holkama jeste rychlejsi, ani ti nestihne rict jmeno pritele, na kteryho si pak rano mas dat pozor az jej potkas v jejich koupelne [rika kamarad Belgican, ze cesky holk sou nejvetsi neverny kurvy co zna, ze se mu zatim nestalo, ze by mu nejaka z nich nedala, pokud si rekne, pritel nepritel... nejhorsi je, ze ma pravdu, a nejhorsi je, ze mi pripada blby to tak delat, a nejhorsi je, ze nehledam milenku, ale zenu... a nejhorsi je... co ja vim co je nejhorsi? asi to, ze me boli zub, pisu sem blbosti, misto abych se nakonec na to vysral a ctrl + a a delete... nevadi, stejne to az sem nikdo nedocte, a kdyz by to docetla nejak, co by me chtela, tak se ozve, a kdyz by to docetla nejaka, ktera uz si mysli, ze me ma, tak aspon dostane vynadano, a kdyz si to docte nejaka jina, zas mi napise, ze moje texty jsou kontroverzni, coz driv znamenalo utocne provokativni, ted to imho spis znamena spatne napsane a plne zbytecneho stezovani si na neco o cem kazdej vi a nikdo s tim nic nenadela, coz je vlastne jedno, pac nihil at omnia... a propos, protoze je tu jedna, ktera schodou okolnosti vi co znamena a propos a mozna nihil at omnia, a zaroven dela pro CIA, asi, tak te zrovna posilam pusu, a ze by me vlastne zajimalo, co je zac, akorat nemam ted moc naladu to zjistovat nejak systematicky, takze ty texty budou... rekneme Kontroverzni. jinak o CIA vim, ze maj jednu praci, co bych chtel delat, clovek cte a analyzuje knizku, pak prijede banda zabijaku a postili mu vsechny kolegy, protoze analyzoval nespravnou knizku a bypadlo na nej, ... no to je fuck. to misto muzu delat jenom ja a a Robert Redford, ale ja bych byl urcite lepsi, takze, pokud by bylo v Langley volno, tak tady jsem, tady jsem [ty se mas, ty se mas -- vic Sireny z Titanu] ]

    Grr

    http://overdrive.anhedonia.cz/pictures/url.jpeg


    Nove - netridene: 25.9.2014

    Nejaky novy jsou ted tady:







    Tak dalsi jemna aktualizace:

    VLCI:


    BOMBA:


    Hry:


    Tvare:



    Zvirata a furry:


    Magie:


    Priroda:


    Ostatni:





    Obsazene - NEPOUZIVAT
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ANDY_WARHOL: ANDY_WARHOL: prave to co jsem linkoval, tak je rozhovor s nim pro Doteky viry na CRo, taky mu to nezeru, podle me je to Palestinskej spion, ale kazdej si muze rikat co chce, treba mu jeblo stejne jako me a nasel B-ha, konecne porad tvrdim, ze ateismus je jen myslenkovej postoj a bez nej je kazdej clovek verici [a to s cim se shodujem s Tebou je to, ze kostely bych zakazal, ale to proc pro to nebrojim je to, ze vim, ze kdyz neco zakazes, stava se to akorat silnejsi, a tudiz je nutne najit alternativu a tudiz ja jsem jednu nasel a hledam dal... pro ozbrojeny boj s nabozenstvimi ktere degeneruji lidske mysleni + zaroven ale naopak bych v celku chtel jit mestem v bande zidovskejch pankacu... ne ze ne, v tom je taky sila... a navic maj dobrou muziku ;]

    Moshiach Oi! - Got Nothing On Me
    https://www.youtube.com/watch?v=TVlCahhogv8




    Jinak pozdravuje Te Mickita, a jinak podarilo se mi dneska normalne nakoupit, je to velmi pohodle a prijemne, dik, snad to vyresi vse, co jsem potreboval, navic by se asi dalo stat se tam prodejcem, koukam, ze nekde jsou zakazany i zakladni nastroje, ktery u nas zakazany nejsou, takze bych moh nejakejm lidem pomoct, aby si nemuseli pujcovat naradi z druhe ruky a zaroven bych nedelal nic nelegalniho a zaroven bych moh vydelat nejaky bitcoiny. Treba v Rusku se normalne neda moc sehnat injekcni strikacky legalne a kdyz jo, tak je to uz problem... takze vidim tady jisty podnikatelsky zamer a zaroven humanitarni praci.


    A vubec, jdu si lehnout, dik ze jsi me omluvil ve werku, zitra si jdu nechat rozriznout a sesit dasen, mozna prijdu o zub. No aspon uz prestane konecne srat, co nadelam, mel jsem se o nej starat driv no.
    Takze je mozny, ze se potkame az v pondeli, zas.

    Brou.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    tedy rozhovor
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    OVERDRIVE: cetl sem o nem clanek, nevim, nejak sem mu to nesezral uplne
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tady je knizni biografie cloveka, ktery v tom rozhovoru mluvi, palestinskej odstrelovac, kterej uveril v Jezise, a prej uz je ted jako hodnej a uz nezabiji zadny dalsi lidi... mohlo by byt zajimave, asi si koupim:

    Sloužil jsem Arafatovi - Tass Saada | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
    https://www.kosmas.cz/knihy/197020/slouzil-jsem-arafatovi/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: mmchodem Burkhare, jestli sem jeste chodis, poslechni si ten stream celej, je byrazne pro-Palestinskej
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    I Zidaci dokazou byt naprosto sileni:

    Nejpřísnější židovská sekta vzbuzuje pozornost všude, kam přijde | Zprávy
    http://www.rozhlas.cz/...va/nejprisnejsi-zidovska-sekta-vzbuzuje-pozornost-vsude-kam-prijde--1396171
    SAMUELARACHNID
    SAMUELARACHNID --- ---
    Jozef Van Wissem & Jim Jarmusch - Apokatastasis (Restoration)
    http://www.youtube.com/watch?v=r2kG0pYEsOo&index=1&list=PL5zqgtMcTvHaIkWoTeKAZwLIAULa9ZNA1


    tady něco krásně podzimního....

    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    OVERDRIVE: v breznici to znam, i kdyz ne tohle misto, varej tam dobry pivo mimochodem
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Revitalisation of Jewish Historic Buildings in Czech Republic
    http://10hvezd.cz/en

    a chci se podivat do mista Breznice...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tenhle text si chci schovat, blby je, ze z FB se spatne schovavaj cely diskuze, kazdopadne tady tak nejak zas jednou popisuju sebe sama, a vezte, ze to bylo vyvolane ostrym tlakem, ne, ze bych prestal byt nejlepsim pritelem sebe sama, ale proste uz o tom tolik nemluvim, ale myslim, ze ted zrovna je nejaka definice vcelku uzitecna, protoze spousta lidi ma zas jednou tendenci se me ptat, a hlele, kdo ty vlastne jsi. Generace se vymenily a ja jsem porad ja, jenom zas jednou vidim veci z pohledu, ktery nejsou pro jine bezny. Takhle jsem zacal cist Prattchetta, kdyz vysla asi treti knizka,a vsem vykladal, jak je uzasnej, ale vsichni rikali hmm. Dnes se Prattchet radi u spoustu lidi k nejlepsim kdniham co kdy precetli.
    Takhle jsem jednou mel dceru a zenu, a vsem jsem rikal, jakej je v tom klid, a jaka je to vlastne zadna zmena, jen vyusteni neceho. A vsichni rikali hmm, ted se jim vsem rodi deti a vsichni uz to maji a je to pro ne vyustenim neceho.
    Ja ted ziju ve sve osobni diaspore, a pisu o ni, snazim se vyuzit ten zbytek mozku, ktery mi zustal, a mnoho lidi mozna rekne hmm. Uvidime co bude dal. NIkomu nic nepodsouvam, a rict jen, ze mozek je platforma k premysleni a ja delam OTT nad contentem, to je proste na komentar typu Hmm ;]
    Takze tedy text, kdo si myslim, ze ja ted jsem:




    Tomas Overdrive-Spider Petru Muj deda z jedne strany byl delnik a ucetni [pozdej, kdyz si dodelal po nocich stredni], taky to byl zid a komunista. druhy deda byl ze zidovske rodiny, ale byl katolik a byl to chvili i dekan UPOL. museli spolu zit v jedne rodine, a nijak se jim to nelibilo. nicmene ten prvni cet, jak zpravit dum, ten druhy jmeno ruze. kdybych vytrh kazdeho z nich z kontextu i z rodiny, moh jsem jednoho odsoudit druheho vyzdvihnout. mit doma milicionare a soudce z lidu, to je dneska horsi jak bejt ten zid. pripadne bejt mezi zidama potomek nekoho, kdo uspesne kovertoval je taky terno. a ted mi rekni, vidis v tom nejakou ideologii? ja mam rad spis to jmeno ruze, protoze je to knizka, ktera vysvetluje, co se stalo, kdyz luza prijala roli elit, vysvetluje, co se stalo s elitami, vysvetluje lidskost a fanatismus, ale hlavne, hlavne te ta kniha uci premyslet. mozna neumim postavit dum, moc bych chtel, ale z tech 24tisic jsem jaksi nemel na cihly a to me donutilo stavet zdi z knizek. nevadi, treba i to k necemu muze byt. ale proste mam dojem, ze neprotestovat proti nekomu, kdo by rek, ze jeden z mejch dedu byl zmrd, protoze byl bohatej, a druhej ze byl hodne, protoze byl delnik... to proste nemuzu pripustit. a takovy to je, tak se toci svet. holt asi nejsi clen elity, kdyz se tak necitis. a ja ti neco povim, nikdo z nas neni jen tak, i kdyz tady unas je to hodne levny, protoze je tady hodne bohata spolecnost, prave tak akorat, aby stredni trida byla siroka, vlastne vetsina a tech extreme chyudych a extreme bohatych je sakra malo, nemyslim osobne, myslim statisticky. ja proste vnimam, ze jsi se rozhodl hlasat jedinou pravdu a jako takovy budes ukrizovan. pochopil jsem, proc je dobre, ze zide pritloukli na kriz toho mladyho blazna, protoze on chtel spasis svet... a vsimas si jak do dopadlo s kazdou ideou, ktera se pokusila spasit svet? navrhuje Belohradsky nejaky reseni? popisuje on nejaky trendy selektivne? kritizuje bohate a vyzdvyhuje chude? oj, oj. kde? ale Ty to delas, a ja na to utocim. a vsimni si, ze zadny z tech utoku neni jen obvinenim z toho, ze jsi pitomec, az na ten posledni, kdy jsem jasne definoval, ze jsi muj osobni ideovy nepritel, pac jsi mesias za kazdou cenu, navic jeste bez nove ideje. vsechny ostatni texty, ktery jsem ti kam napsal, tak se snazly polozit minci na druhou stranu, nez jsi ji obratil Ty. nic jineho. misto pohledu z nejake strany dokonce navic hlasam pluralitu mysleni, kterazto stejne driv nebo pozdej nastane, protoze zadna idea, nici, ani tech nejvetsich mesiasu a krizovanych filosofu netrva vecne. to je prave to, proc me zajima idea neviditelneho B-a, protoze narozdil od nas/vas vsech, je proste specificky kvalitou BYTI, kterouzto vnimam jako opozitni k MYSLENI. Ano, asi jsi si vsimnul, ze jsem mirne obratil Myslim tedy jsem. Ono totiz nakonec vsechno jen je, vsechny kameny vyhozene do vzduchu zase spadnou, a vesmir nejradej tvori kulicky, kterejma si rad toci. A all things move towards the end.

    ... vis co? ta tradice, kterou jsem se rozhod studovat je tradice naroda, ktery porad jeste nezaniknul, naroda, ktery ma nejakou viru a nejaka prikazani, a nejakou povahu. pridavaji se k nemu dobrovolne muzi a zeny, dokonce musi prosit, a zdaleka ne vsechno v tom narode je cerne nebo bile. ale je to narod stary... kolikateho to az do stredy mame? 5774 let? a porad drzi. jednou, mozna nejednou, uz zabil nejakeho toho mesiase, jindy byl zas nejakym mesiasem vyhlazen. a vis Ty co? porad jde svou streku, nekdo si sednul a buduje stat, jiny proste je. a to je neco, co je-nas priblizuje k B-u, jen byt, a vnimat tech straslive moc let, kdy jsme se snazili prezit, kdy jsme se ucili, kdy jsme davali svojim detem moralni hodnoty, ktery znamenaji treba odpousteni a nezabijeni, a pritom jsme zabijeli a hadali se... chapes proti cemu se bouris? bouris se proti sile lidstvi. rikas, ze tenhle a onen je bohaty, ze jiny je zas chudy. vis kolik takovych bohatych a chudych bylo? a vis co je zajimave? ti bohati nebo hromada chudych vybudovala Chram, a ten si pamatujem. stejne jako kdyz jdes starymi mesty, kdyz vylezes na pyramidu, kdyz prochazis hrady. jsou pryc, chudi i bohati, blazni i vedci. duleziti jsou jen ti, na ktere vzpominame, protoze neco dokazali, a to je jedina hodnota, kterou uznavam ve svem zivote ja. hrozne rad bych neco dokazal. chtel bych zit mezi slusnejma lidma, pokud tomu muzu pomoct, chci delat svou praci dobre, a chci aby po me zustalo neco, co treba nekdy jednou nekdo pozna a rekne, ze to bylo moje dilo. at uz budu bohatej nebo chudej.
    vaz jak se toci svet a nepropadej nihilismu, ve valkach je treba bojovat, to jiste, ale pokud umru, umru, budou jini, dulezite dneska je snazit se nevyhladit, k cemuz pomaha snad jen to, ze se chovame slusne, i kdyz to se jeste uvidi. jak rika jedna postava v Rabinove kocourovi: nekdy jedna smrt muze zachranit celou vec... i to je chod sveta.

    Jak rika Rabin:
    Miluju svou zenu, svou dceru, sveho kocoura a Toru. A ty dedku, ty milujes co?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    OVERDRIVE: to vypada jako romskej znak- maj loukotovy kolo z vozu, kterymi kdysi kocovali
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    vypicoval jsem jednoho zatvrzeleho komance, ze je narodni socialista, akorat bez narodniho, a on mi to zacal oplacet tim, ze zacal kritizovat, ze pisu bez hacku a sracek, tak jsem napsal proc tomu tak je, ale kdyz to ted po sobe ctu, tak ta cast s promennejma zni, jako bych vlastne rikal cokoliv, ale ve sprave vetne stavbe, nebo tak neco. kazdopadne si ten text schovam, az se me zas nekdo zepta, protoc pisu bez hacku a sracek, netusil jsem totiz, ze by mohla existovat generace lidi, ktera si neumi predstavit, ze hacky a sracky jsou na pocitaci neco normalniho... to za mejch mladejch let nebejvalo...



    Tomas Overdrive-Spider Petru

    Michal: protoze pisu na pocitaci od doby, kdy jeste vetsina pocitacu mela alespon 3 ruzne kodovani pro cestinu, takze kdyz jsi to napsal nekde, tak to pak jinde neslo precist, vzhledem k tomu, ze ta situace vicemene stale pretrvava a vzhledem k tomu, ze pouzivam uz roky rokouci jen jednu klavesnici, a ta je english, tak davam prednost tyhle znaky nepouzivat a myslim, ze to snad nicemu nevadi. existuji slova, ktera je potreba napsat s hackama a srackama, ale to je jen vyjimecne... mmchodem stava se, ze nekteri lide jsou grammar nazi a vadi jim to, stejne jako velke mnozstvi chyb, ktere v textech delam. bohuzel s tim nic nenadelam, vzhledem k tomu, ze a] nechci, za b] mam rozbitej mozek, takze to nejde... davam prednost premysleni a rychlemu sdelovani [kteremu mensi pocet potrebych znaku pomaha] pred tim, abych vsechno rikal zpravne formalne. vsim jsem si, ze velmi mnoha lidem vadi, kdyz jmena nahrazuju cimkoliv co me napadne, protoze v dane souvislosti je dulezitejsi myslenka jako takova, nez jmeno, ktere je v ni obsazeno, napriklad. stejne tak to delam i s jinymi slovy. je to vlastne prace s jazykem, podobna programovani, kdy nektera mista jsou nahrazena promennou. takze vlastne skladas vetu a misto promenne muze byt neco jineho, podle potreby... znamena to, ze logika sdeleni je spravne a to co je promenna muze byt promenlive, aniz by samotna logika utrpela. to taky hodne lidi nedava.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    John Perry Barlow
    @JPBarlow
    I co-founded EFF, wrote songs for the Dead, ranched in Wyoming for 17 years. A weird father, a good friend, and an excellent ex.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    Abba Kovner, Jewish partisan leader and freedom fighter. In 1942 Kovner released a manifesto in the Vilna ghetto declaring that Hitler had decided to kill all the Jews of Europe and that it was best to fight the Nazis instead of "go like lambs to the slaughter." It was the first time such a notion had been declared in Europe. Kovner and others formed the United Partisan Organization, one of the first armed underground organizations in the Jewish ghettos.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam