• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    jo ten skype je j.gavron
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ANDY_WARHOL: delame akciccku na letny, je to free, tak se stav aspon na jedno.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    OVERDRIVE: muzes jit volit do 14:00
    jinak vidim, ze zijes docela plodny a akcni zivot v dobach, kdy o tobe neni slyset ^___^
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    OVERDRIVE: ja bohuzel sem do stredy na tom stejne.. a bohuzel stejne nemam cas
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ANDY_WARHOL: neumrel jsem, viz predchozi text... do stredy mam asi tak 300.- ale volny weekend, takze pokud me zves, dal bych pivo, panaka a jidlo... akorat budu spat tak do dvou do odpo, ale pak jsem fraj...

    zapomel jsem jit volit, takze tentokrat jako spravny anarcho-punkac muzu tak akorat nadavat od piva, ale vsichni kamosi byli tak jasne rozhodnuti, ze vedej co volit, ze ... uz vim z ceho byly ty zvratky a krev na podlaze mojeho pokojiku, takze vsechno bude vporadku...

    tedy od odhadem druhe budu online a budu mit zas online telefon [pokud jeste funguje, pokud ne, proste vyhodim cislo a koupim si novy, takze kdyztak se nelekejte, ze jsem dostupny jen tady na nyxu, pripadne na jinejch komunikatorech, na skype jako Joseph.Gavron - jen pro pratele]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tohle uz jsem roky neslysel, naposledy asi tak 2006 ve vlaku smerem z akce co se jmenovala Kruh, pak jeste nejaky Legendary Pink Dots...

    Trosku jsem ted spal, asi tak skoro 14dni v kuse jsem se valel v posteli, kolem me hromady vajglu, popela, prazdnych obalu od junk foodu, obcas nejaka injekcni strikacka, hromady knih, zase vajgly, zbytky plenivyho caje a kafe...

    jo uz je to lepsi.

    mmchodem cet jsem tady neco co zacilo, ze by si otcove meli promyslet, jestli deti chtej. doufam, ze ten text nebude takovejma srackama pokracovat, jinak by me nebavilo jej cist... ted jdu asi vicemene zase spat, abych zitra uz moh vstat z postele... vlastne to jsem udelal uz dneska, uklidil ten mrdnik, umyl podlahu od krve a zvratku, vyhodil flasky od chlastu a inzulinky a pak dal pohube [a dostal po hube] nejakymu spartanovi, co mu vadila obrizka... uz je mi fajn ;]

    tak tedy....

    Snog - Hooray

    I got a notion but the notion is wrong.
    I got an idea but my idea has gone.
    I got a message but my message is wrong.
    Can't keep my eyes from the dying sun.

    Hooray!!, I say for the end of the world.
    Hooray!!, I say for the end of it all.

    Hurry-on, madness.
    Hurry-on, disease.
    Hurry-on, insanity.
    Hurry-on, please...
    Hurry-on, the bomb.
    Hurry-on, the plague.
    Hurry-on, the fury.
    Hurry-on, the rage.

    Clean the slate.
    Turn the page.
    The final breath of the final age.

    Don't wonder. Don't fear.
    Peace at last will be here.

    Hooray!!, I say for the end of the world.
    Hooray!!, I say for the end of it all.

    Hurry-on, the void.
    Hurry-on, the end.
    Hurry-on, abyss.
    Hurry-on, my friend.
    Hurry-on, madness.
    Hurry-on, disease.
    Hurry-on, insanity.
    Hurry-on, please...

    The final day, the final chore.
    The age of shopping no more.
    All the hassle, all the sweat.
    All the boredom, all the mess.

    Hooray!!, I say for the end of the world.
    Hooray!!, I say for the end of it all.

    Gorish: Snog ::: Buy me... I'll change your life
    http://gorish.blogspot.cz/2014/05/snog-buy-me-ill-change-your-life.html
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    OVERDRIVE: Já si hlavně myslim, že by si otcové měli srovnat co nejdřív, jestli teda o dítě maj zájem (a v tom případě se fakt snažit co nejčastěji vídat, plnit sliby a zkrátka se zajímat) a nebo ne a pak at prostě nastaví trvalý příkaz na alimenty a přeruší komunikaci. Já jsem bohužel zažila to, že do mých osmi let se otec zajímal, sice ne vždy přišel když měl, ale obvykle v tom případě dorazil příští víkend (klasicky model, kdy otec má dítě každý druhy vikend v měsíci), rozmazloval mě drahyma hračkama, který mi máma nemohla koupit (protože jí ne vždy otec zaplatil alimenty, což jsem jako malá samozřejmě nevěděla a vyčítala jsem jí, že mi nekoupí tu novou barbínu a táta jo), sladkostma a ponocováním...mno a pak mi bylo osm, umřela babi, která byla hlavní duvod, proč se o mě zajímal...
    a po něm se slehla zem. Nikdo si asi neumí představit, jak strašně mě to bolelo, jak jsem čekala každý pátek večer u dveří s batůžkem do 10 do večera, než mě máma konečně zahnala do postele s tím, že třeba přijde příští víkend...až po několika měsících mi došlo, že asi už nepřijde, pak jsem ho náhodou potkala, samozřejmě zas nasliboval hory doly a martyrium se opakovalo...
    myslím, že kdyby se na mě vykašlal hned ve chvíli, kdy se rodiče rozvedli (mi byly dva), tak by ušetřil hodně trápení mě i mojí mamce. Ted to bude pomalu dvacet let, co jsem ho viděla naposled a stejně se po něm pořád v praze poohlížím, byť ani nevím, zda bych ho ještě poznala, poslední info o něm bylo z PČR z hledanych osob, ani rodina o něm neví...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    tome neumrel si? co oběd dnes? posta
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    muj komentar k jejim blogum, kdyz uz jsem je nasel.... a nemuzu linknout, takze zustane asi jen muj....

    od: most pres navzdy
    date: Říjen 5, 2014 (5:35 am) · · Odpovědět →

    Komentář čeká na schválení.

    [doplnena podoba, opravene chyby, promin, neni tu nahled]

    ten citat je vynikajici. precetl jsem si vsechny Tve blogy a kdyz jsem krad do sveho auditu ten pessouv citat, napsal jsem tam tohle:

    hezky citat, pessoa, ukradeno z blogu, ktery nesmim ukazat Burkharovi, pac by se ty kurvy dementni hrozne dorvaly. kurva, jedina mozna cesta je nestavet se na zadnou stranu dogmaticky, ale pragmaticky, kde muzes neco udelat, udelej to, a nehled na to, ktera strana to je, pokud chces neco vyresit…

    jo ten citat…

    libi se mi, ze svou zatvrzelou byci povahu pouzivas k utoku na fakta, to je dobre, jen je to velmi nepresne v tom, ze fakta bohuzel nejsou tim, co ovlivnuje realitu. Bible taky neni zapis historicky verny, stejne jako vetsina kronik, pritom cele kultury ji pouzivaji k sneni svojich zivotu…

    Naucil jsem se takovou vec, ale dokazu takhle pozde rano uz dat jen priklad, tak snad ji pochopis alespon z nej, a uvedomis si, ze fakta, ktera pouzivas bohuzel nevyresi nic, ani kdyz by nekoho zajimala.

    Pointou je nezakazovat veci, ale poskytovat jim jine reseni, tak, aby bylo proste lepsi nejit tou cestou, kterou bys jinak chtel dosahnout zakazem.
    Slysel jsem, ze v nejakych vesnicich zakazuji palit listi, takhle napodzim. Problem je, ze listi tady proste je. Muzes jako politik rict lidem, ze to nezakazes, nebo zakazes, ale nezavdecis se obema stranam.
    Znalec knihy vkodlaci dosahne smiru tak, ze vymysli sluzbu, ktera listi bude odvazet, a bude proklamovat, ze tu sluzbu podporuje z penez, kterezto by byly jinak pouzity na vynucovani zakazu paleni, kteryzto ale neresi problem listi. Je to nejen win-win, ale 3xwin, protoze ten, kdo si listi nakonec odveze pro nej zcela jiste vymyslel uz i nejake pouziti.

    Mel jsem velky spor s predstaviteli Anonymous, kdyz vas branil ocelovy destnik. Hledal jsem argumenty pro stranu, kde se nachazi Tva mozna jeste zrzava makovice, jejich podani vsak melo zneverohodnovat jejich dogmatismus, ne tim, ze bych jim predkladal opacny nazor, ale pokousel jsem se jejich nazory dovest ad absurdum… to delas taky, Tvuj argumet: co je konecnym osvobozenim je temer ono. bohuzel je to vyhnani zidu do more, pak uz bude raj.
    bude potreba vymyslet nejakou sluzbu, ktera by vyuzivala listi a byla podporovana temi, kdo maji listi i temi, komu vada kour.

    mmchodem, vzhledem k tomu, ze mas mou Halachu, zrejme jsi si vsimla, ze shari’a je velmi podobne pravo. kouzlo je bohuzel v tradovanych vykladech a pokud hledas argumenty, hledej suru a hadis…

    zacal jsem pouzivat zidovsky vyklad techhle starych prav jako opozici k argumentum pro a proti shari’a v evrope. je to moje sluzba co pali listi, ty vyklady jsou stejne kvalitni a o poznani lidstejsi. kupodivu vychazi z obdobnych vet, ktere komentuji.

    neverim, ze je mozne zmenit to co se aktualne deje, proste ne… v nasi generaci, ani v generaci me dcery se to proste nestane, vzdelani ma dlouhou setrvacnost, a tak budou palici listi narazet na ty, jimz smrdi kour, ale cemu by se mely otevrit dvere, to je alternativni vyklad tezi se stejnou duveryhodnosti. i kdyby to melo byt jen zasete seminko… spolecnost, kde zivot muze byt az hrozive kratky bohuzel nema prilis prehled o tom, jak dlouho trva cas, jak dlouho uz trvaji ty kratke zivoty… neotacejme pohled ke konfiktu samemu, to je jen Pessouv plan a plan je od slova plany, divejme se na to, co udelal s nasimi zivoty a snazme se do tech zivotu pridat to, co tam chybi, tedy neresit jestli je konflikt z neci strany spravny, ale kde je vlastne aktualne problem [kazdy jeden maly]… co vastne chteji ti lide tam na druhem brehu [at uz je to kterykoliv], muzem jim neco z toho dat bez pohrdani jejich chtenim?

    Myslim na listi… cervena, zlatne, dnes mi zachranilo zdravy rozum nadechnout se jeho jemne vlhke zemite vune… GomDzabar a sny o vode… jednou Duna bude zelena…
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    hezky citat, pessoa, ukradeno z blogu, ktery nesmim ukazat Burkharovi, pac by se ty kurvy dementni hrozne dorvaly. kurva, jedina mozna cesta je nestavet se na zadnou stranu dogmaticky, ale pragmaticky, kde muzes neco udelat, udelej to, a nehled na to, ktera strana to je, pokud chces neco vyresit...

    jo ten citat...

    Všechno odkládej. Nikdy nedělej dnes, co můžeš udělat také zítra.
    Vždyť ani není třeba, aby se něco dělalo, ať zítra, či dnes.
    Nikdy neuvažuj o tom, co hodláš dělat. Prostě to nedělej.
    Žij svůj život. Nenechej se jím žít.
    V pravdě a omylu, v radosti i strasti si podrž své vlastní bytí. To dokážeš jen sněním, protože tvůj reálný život, tvůj lidský život je ten, který není tvůj, ale těch druhých. Nahradíš tak život snem a budeš dbát jen o dokonalé snění. Ve všech činech svého reálného života od narození až do smrti nic nečiníš ty: jsi činěn; nežiješ ty: jsi pouze žit.
    Staň se pro druhé absurdní sfingou. Zavři se – ale nebouchni dveřmi – ve své věži ze slonoviny. Ty sám jsi svou věží ze slonoviny.
    A pokud ti někdo řekne, že je to klamné a absurdní, nevěř mu. Nevěř však ani tomu, co říkám já, protože věřit se nemá ničemu.

    Pohrdej vším, ale tak, aby tě to pohrdání neobtěžovalo. Nepohrdej nadřazeně. V tom je umění ušlechtilého pohrdání.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mam ja extreme cynickou naladu? Nebo si jen hraju do karet s tim, ze bych chtel, aby to tak bylo?
    aneb rani rozhovor s jednou hrozne hloupou matkou, ktera se me hrozne moc snazila udelat tatinkem, coz bylo lol s tim, kdo jsem... a s tim co chci ;]
    -----------------


    ONA: Každopádně super, že budeš s Miou. Děti potřebujou své otce, at jsou jakýkoli

    JA:
    otcove nebo deti?
    ty uz jako mas otce, ze mas takove jasno?
    eh promin, to byl asi hloupy stouchanec, jen nemam rad tyhle blby pravdy za kazdou cenu

    ONA: Adam ma otce - bio

    JA:
    tak to asi kazdej, zejo
    i kdyz nekdo jej muze mit i ne-bio ;]

    ONA: A ten na něj kašle

    JA:
    jo, vidivam tu posledni dobou dost hlasek: mily tatinku, uz by bylo na case, abys aspon jedny narozeniny chtel videt svoje decko.
    no co, aspon budou zas nejaky zencky
    uz to bylo trapne zadany
    sice vsecky budou mit decka, ale co uz
    to neni nemoc

    ONA: A tak si myslím a není to kurva o tom, že mám jasno, že by to tak nemelo bejt

    JA:
    podle me nemelo
    proto to tak neni
    imho je to normalni, driv chodili otcove do armad a do prace za hranice a tak
    podle me je to normalni
    az zmoudrej, zase se to zparuje... da li B-h
    ze se fotri nezabijou mezitim nebo tak neco

    ONA: Srat v dnešní době na svý děti?

    JA:
    v jakykoliv dobe
    imho je to normalni proces
    akorat driv to nikdo tolik neresil

    ONA: To nechápu

    JA: co nachapes?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    kopie z facebooku, zas jedno moje ja... mmchodem nemam nic promysleny,ale v Praze me ted asi nic moc nedrzi, tedy pokud vyjde work admina na SK. Visual Unity je over a vubec mi to nevadi, nestalo to za to. lidi dobry, ale jako firma tak to nefunguje...podle me je to velika skupina jedmotlivcu s tim,ze bohuzel je nedrzi dohromady centralni idea toho co delaj,pac toho delaj moc v malych skupinkach. zaroven ty skupinky intrikuji a ruzne manipuluji.... proste hromada nezavislejch chytrejch lidi nebo par skupin... nefungovalo, nechteli ideu, nechteli nic, co jsem dokazal dat, myslim ze ma vrozena (naucena) uprimnost vedla presne tam kam mela. jsem bez prace, ale dostal jsem penize na stovnani dluhu z minulosti a svobodu. vrchol blaha. konecne, pryc se zasranejma koulema... mysim privazanejma u nohy... vcera se mi zdalo, ze se Truce odsyehovala a nijak jsem to neresil, kouril cucel jak se bali... normalni cau, zadny drama. zeby konecne vsecko zkonceny? zas jsem v tak podivnem klidu,ze se mirne bojim, jestli mi nehrablo, memel bych stresovat nebo neco?? dik memu jmenovci Tomasi Petru za vsechno. Amerika byla super! a vubec, dobry to bylo, takovej letni romanek, do kteryho jsem dal vsecko a nestydim se za to. dik, vsecko dobry. treba to necemu pomuze? nevim, melo by? to by asi bolelo. ty kliky jsou nebezpecny, Tome, je to jeste Tvoje firma? otazka: mela by? jestli ti PetruT nejsou vsichni stejni. ja bych je nechal blbnout a zalozil bych si neco novyho, este tak s Vankem, Happym a Slesingerem a Mayerem

    (i kdyz od Mayera jsen nevidel zadnej kod, ze, pripad emre? snad ne - Meyer, podme na pivo, je Jom Kipur a ja tyden trpel po tramalovejch kapkach. fuj. jsem idiot, nevedel jsem,ze mi to hnusne nakopne rok stary abstaky. brr. za 2dny bez bolesti 5dni ukrutnejch. doporucuju pro ex smazky,fakt jo)


    Tak a ted kopie textu pod Zuzkou Traucovou, z ktery je krasna mama,ale jeji fotrik od decka ji napsal,ze vlastne mlade uz nechce vidat... tak tajdle je z toho muj pribeh, chudery holky, maj z toho mou zpovednici.... (ona pise otci, ze mladej bude mit 3roky, a ze by bulo bezva, kdyby tata aspon zved telefon
    ... uz jsem takovych vzkazu videl na fb vic, makonec jsem este jeden z tech hodnejch debilu,co to posrali... moc se ceka, vic deti, driv... podle me pozde znamena vic potizo pro min zivy rodice)

    .----- copy + paste moji osobni zpovedi,ktera ted vrcholi a uvidime co bude - zajimave casy na me?
    -----

    to je HUSTY A DIVNY! abych se uvedl. jsem tatinek,ktery odesel od Maminky Tatiana Hrušková a nechal ji s rocnim miminem, nasel si zrzavou kundu s kterou se mu zatocil svet 10x kolem dokola,hlavne ale pak cim dal vic z drog a chlastu,protoze opustena Hyena a nase malinke stenatko mi propalovalo srdce... cernali,bolelo,strasne bolelo a porad boli. Musim rict,ze jsem to proste nedolazal a musel jsem se k mame i k Hyenisku malickemu musel vracet u kdyz to je vzdycky jako trhat si ocni vicka hacky na ryby.... uplne patologicky jasne si uvedomuju,ze pri kazdym bodnuti jehly do zily jsem si rikal,ze tahle uz me konecne zabije a ja nebudu Hyenam ani sobe nic dluznej.Zkurvil jsem to jak se dalo.Plival jed,kousal,kopal.... zkoncilo to modrejma rulama, krikem ze spani a strasnou touhou vzit zpet cas a vsecko,co jsem udelal a rekl.2pokusy o sebevrazdu nevyhladily vinu a prazdnotu ztraty ani o malicky kousek.To uz me drzely jedy a sebedestruktivni tango za jezaty ciro.Frajer,rebel bez priciny.Na tvari lehky sm v dusi hluboky zal.Hezke,ze?A uplne pravdive.Jsem rad,ze jsem to prezil a droga se opotrebovala,zmizela jeji potreba i kdyz obcas kvuli ni stejne kricivam ze spanku.Zrzavou devku mam vypalenou cejchy,jizvami,tetovanimi,te se nezbavim,nicmene zjistil jsem,ze kompletni to bylo jen s Hyenami,bez nich bolelo,stejne jako naopak bez zrzave devky. Straslivy stav ubity drahymi jedy... ted je po 7letech cela historka zas jinak.Nefetuju,protoze jsem se s bolesti naucil zit,Liska je pryc,proste zmizela,umrela asi nekde na vteklinu.Zsjimave,ze vzdy kdyz se mi udela zle a smutno bez drog,vsichni ted maji dojem,ze hrozne smazim,cehoz si driv nikdo nevsimal... ted jdu svetem sam,nemuzu se zamilovat,protoze miluju uz tri bytosti: dve Hyeny,velkou a malinkou (uz neni malinka a je hrozne bezva,talovej zivej kapesni generator pocitu,nahod,roztomilosti,vtipku... bude to dobra zenuska, ((((; to si piste... zbejva porad laska k zrzavemu Liscimu Demonu. I ta tam porad je,ale neni komu ji projevovat,takze je v remisi. Jdu svetem plny lasky vznikle ze zoufalstvi a z pavuciny vzpominek. Jedine za co chvalim B-a a vsechnu strazne andely,je to,ze jsem se z hruzy sve zrady nerozsekal na smrt i kdyz jsem se snazil, a ze jsem neudelal to co nekteri mistni tatinci. Radej sem popral vsechno,ale ne malou Miu a jeji mamu. Sypal jsem si sul do ran,ale jezdil jsem o weekendech 14h,abych je videl.Videl jsem aspon kousek Miu rust,neztratil jse ji uplne... a ted,kdyz me vyhodili z prace,uvedomil jsem si,ze vim proc,to je snadny.Mluvil jsem s Miou a rozumime si.Driv to neslo,v jeji pritomnosti jsem mlcel nebo utikal... ted to jde.Zahodil jsem vsechny svoje hrichy,uz jsem platil dost a vsichni okolo taky. Cas narovnat zada a vymyslet,jak byt blizko,aby mela tatu a ja dceru. ted muzu z5 na SK.nemam praci,man nejaky penize,neco umim.zbavil jsem se drog.krom hromady knizek v Praze nemam skoro nic. Trosku pratel, asi tak 3 mozna 5. uvidime co bude dal,ale chci videt Miu castej, je to hrozne inspirativni. sorr, ze jsem se tak vypsal.Holky to mate porad jeste dobry, mate sve deti,nikdy vam nebude uplne prazdno. Zkuste pochopit otce,kteri si podrizli vetev,oni nemaj nic.Utece jim nova samicka,a pak dalsi a pak? mamy budou mit deti na ktere jsou hrde, otcum porose pupek z kecu u piva a v hlave prazdnota.mozna ne,mozna si poridi dalsi deti... pak je to naplni, ale to je jedina cesta. jak jednou se podivas na neco, co jste se zenou splodili, uz nikdy nemuzes zpet a touzis s nima byt.i kdyz by to s matkou neslo sebevic.coz muze asi taky bejt peklo... kazdopadne, kdyz ti mlade keca do zivota, to je mocnej kulturni sok, tehdy pochopis, ze jedina svoboda je marnost a prazdnota. Podle me,odmitani otcu je proste jejich strach z te bolesti,co si zpusobuji,kdyz na (sve) zeny (matky) mysli,kdyz drzi v naruci jejich deti. Boli to opravdu hrozive a mozna uz udelali hromadu veci,ktere z jesitnosti nebo z jinych duvodu nelze vzit z5. nezavidim jim to. pro me je ma dcera Mia nadeje a zivot v koncentrovane podobe. i kdyz jsem zas dlouho mel to,ze jsem se zamiloval do matky,tak co je mi po dceri. je to o dospelosti,a boli to.trisky pod nehty hadr... a nebo je to jenom muj pribeh a jinak je uplne irelevantni a jen jsem se vyzpovidal? pokud jo,tak sorry,ale zas je to pohled samce,kterej o nem a o zenach a dceri HODNE premyslel, nekdy i s nozem na zile. nejednou. sorry, proste jsem to tady chtel vyblejt,treba to k necemu bude. a ja se vracim nekam pobliz dcery (abych nesral mamu). 7let. 7dlouhejch let.
    MOUSEK
    MOUSEK --- ---
    DUCHOVNÍ MOLEKULA - dokument o DMT a převratném vědeckém výzkumu
    https://www.youtube.com/watch?v=3h-qZYunDuE
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    chyba v bashi i s prikladem utocneho kodu, proste staci pustit dalsi bash, to je hrozna prasarna:

    Bash specially-crafted environment variables code injection attack | Red Hat Security
    https://securityblog.redhat.com/...sh-specially-crafted-environment-variables-code-injection-attack/
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    jak proti nacismu bojovat fasismem
    O rasismu a antisemitismu v Česku aneb když se zrůdy baví.... Blog - Tereza Boehmová (blog.iDNES.cz)
    http://boehmova.blog.idnes.cz/...8463/O-rasismu-a-antisemitismu-v-Cesku-aneb-kdyz-se-zrudy-bavi.html
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Chyba v bashi, pomoci globalni promenne vejs, zajimave, vlastne uvazuju, ze je to tak zakladni bug, ze me moh uz davno napadnout - viz linky:

    Still more vulnerabilities in bash? Shellshock becomes whack-a-mole | Ars Technica
    http://arstechnica.com/...014/09/still-more-vulnerabilities-in-bash-shellshock-becomes-whack-a-mole/


    JInak dobry komentar k nejake te realite, kdy Amazon, Google, Microsoft uz jsou vazne obrovske molochy, kdy treba Amazon obchoduje s reanym zbozim, takze zadna Dot.Com, Dot.Gone bublina, tohle uz je real...

    "Hey... hey... remember when we were kids, and mega-corporations only existed in Science Fiction?"
    SAMUELARACHNID
    SAMUELARACHNID --- ---
    ANDY_WARHOL: Ano, je pravda, že když si muslim v západní společnosti sáhne na krizi, tak se vrací ke kulturním kořenům a občas i v radikální podobě. nemyslím si ale , že problémem je apriori islám. když hodíš arabského křesťana do ameriky, taky bude kulturně echt ztracený.
    spíš se děsím oné kulturní odlišnosti a salafického pojetí islámu.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SAMUELARACHNID: tak to ani netvrdim. co tvrdim je to, ze jejich nabozenstvi je k tomu vybizi a kdyz to nedelaji, jsou v podstate k vire chladni. a kdyz se podivas, jak snadno dochazi k radikalizaci (a pribehu jak se z normalnich kluku stali vrazdici bestie je taky plnej internet) obavam se, ze kazdy muslim je potencialni casovana bomba. dokud se u nich nestane to co u krestanu, coz by byla kompletni sekularizace, tak to tak bude. jenze jejich nabozenstvi je tak vseobjimajici, ze to je dost problem. v turecku se o to pokusili a stejne se pomalu, ale jiste opet islamizuji.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam