• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ANDY_WARHOL: jakou rovnovahu? co to meles? To bys jako podporoval toho Hitlera, aby nahodou Britove nemeli vic kolonii. Di dobrdele s takovouhle retorikou.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    a ac si o rusacich myslim svoje, tak vim, ze pokud se podari usa je zaslapat a znici rovnovahu, nic dobryho to nebude. proto tuto antiruskou kampan nepodporuju
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ja jenom rikam, ze kdyz se nadava na rusaky a pripomina se 68, tak se jaksi zapomina na to co bylo predtim.
    a to ze se nemci poucili, to je na dlouhou diskuzi. nemci jsou motorem eu, ktera je ve vleku usa a dejou se tam zhovadilosti taky. mozna to neni tak prvoplanovity jako v rzsku, ale o to zakernejsi.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    OVERDRIVE: ale nebejt hitlera, nemeli sme tu rusaky a komouse. na to nezapominej.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ANDY_WARHOL: nebud Narodnar vole, to neni o narodnosti prece. To je o politickejch ideologiich a utopiich vsecko ne?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ANDY_WARHOL: nebud Narodnar vole, to neni o narodnosti prece. To je o politickejch ideologiich a utopiich vsecko ne?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Morvec pise, ze za Nacka, ac vyvrazdili vykvet naroda, nebylo ve spolecnosti tak zle jako za komancu... a ja mu verim. Z nacka sel strach, ale komanci lamali zada a nicili charaktery dlouhy zly roky.
    je neco jinyho byt umlacenej na ruzini a neco jinyho dostat kulku. je neco jinyho bejt zatcenej a zabitej v koncentraku, nebo mit 20 let fizla... vlastne je to oboji stejne hnusny, ale vole, kdo jsou dneska Nemci? asi jako Prazaci.
    Ale treba Rusove jsou podle me nackove porad, v tom jak nenavidej barevny, jiny... chapes? Ta tradice se nenese dal. Jinak by treba Librium asi tezko zil na FR-NE hranici, jinak bys tam Ty asi tezko jezdil na kolobezce. Nemci se poucili, Rusove ne.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    OVERDRIVE: to neni narodnost...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ANDY_WARHOL: no spis katolici
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    OVERDRIVE: nejvic nasich obcanu maj na svedomi nemci.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ANDY_WARHOL: ja taky nikam neutikam a nenosim USA vlajku, ale Ceskou [i kdyz ji na dverich mam opacne ;]
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    OVERDRIVE: ja rikam ani tam ani tam.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ANDY_WARHOL: jinak ne CO NAM UDELALI RUSACI, ale videl jsi nekdy cisla, kolik lidi zabila valka a koncentraky a kolik od Lenina po Chruscova?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ANDY_WARHOL: to je slozity, ale mi vime, ze Hrdy zni zrady zvon, kde byl hrdy Albion!
    Ted, kdyz jsem cet pameti F.Moravce [cesky sef spion], tak jsem pochopil, ze Francie byla Rusakama zaplacena dycky. Slovaci taky poslali svoje Zidy do koncentraku dobrovolne, zejo... a o Polacich nemluve.
    Jenomze to nemuzes brat v kontextu vcerejska dnesnima ocima.
    Ale jestli do Ruska nebo do USA, tak je volba snad jasna ne?
    [vis co byl nejvetsi zazitek z NAB? Ty mrdy zidovskejch kluku, vsude kde jsem v USA byl... to mi pripomelo svobodu]
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    zajimavy jak se resi, co nam udelali rusaci a taktne se mlci co nam provedl leader eu a nas soused. taktne se mlci, jak se polaci v dobe mnichova paktovali s hitlerem, kvuli kousku uzemi a jak se na nas vysrali vsichni nasi tzv. spojenci. pritom to vse bylo mnohem horsi.

    nemeli bychom lezt do zadku nikomu, ani vychodu ani zapadu.
    nikdo to s nama dobre nikdy nemyslel.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TO: 777PLAY --- --- unread --- 13:41:02 3.12.2014 --- 00:40 :: gateway
    ja jako jsem verici, ze zidovske rodiny, bez vychovy v kerymkoliv smeru, zrovna jsem o tom psal, tak proste chodim do automatu na polifku a pak treba do kostela jakehokoliv vyznani, nebo do synagogy a nekdy se modlim, jindy ne a jen jsem ... a vyssi princip proste je, ... kazdopadne me se starej/novej libi, jsou tam dobry historky a ono to tak nejak proste... predava kulturu


    ale cirkve jsou svine a zas je to o tom, ze jsou nejaci lidi, co to maj hozeny tak, ze je potrebujou. jini proste riotujou... ale rozslapnutej kriz mam v zahlavi auditu, zejo.
    jezis trpel za nejaky hrichy, ale ne za moje, jak rika patty smith
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ES KONDOR PASA (S13 M2 M3 R1) - Jarda Hutka ;]]]]]]]
    hudba H. Cigner, 1970

    Es kondor pasa
    Půl kila masa
    Vlez Khón do Lhasa
    Svíčková
    Za vodou v rákosí
    Pase láma kozy
    Nepas se pencheur
    Eperikolóz za jízdy

    Jsem Bůh i ňábel
    LSD a námel
    Láma dostal kašel
    Mendelson
    Khón dostal rýmu
    V kedrovém stínu
    Záviděli mu
    Konšelé - hej páni

    Žlutý kytky
    S mokrou vázou
    Jsem jak pomník
    Před oázou
    Dám dělovou ránu
    Másla sestry Sanu
    Kvin Džejn Janu - tu pannu

    Až za rok vrátí
    Tak pozdrav její máti
    To stalo se za tratí
    Jór litr Džejn
    Vyrovnal jí fraktůr
    Za zlomenou fraktůr
    Usedl na traktůr
    And jel

    Být tak kovářem
    Mít jeho kýlu
    Koupím cementál
    Sním z něho díru
    Na pasece motýl
    Přišlo poštou ranní
    Blůma pobledlá
    Matrace

    Svítá nad louží
    Ach, Naďa touží
    Láma ji souží
    Za psí branou
    Tam napsal Voltér
    Václav je montér
    Blanický eskamotér
    Nautilus - volám

    Až půjdeš po cestě
    Stále tě neslyším
    Bellunda v halusboudě
    Markéta moja
    Bílá je bárka má
    Pořád tě neslyším
    Má bárka bílá je
    Co jsi říkal

    Na obzoru bárka bílá
    Není ti rozumět
    Musíš se oholit
    Kočku, knír a splín
    Láska je lék
    Tak mi kousek dej
    Jen na lékařský předpis

    Ech kondor pasa
    Od masa flaxa
    Neperte doma
    Pečeme za vás
    V Praze bude vedro
    A v Habeši metro
    Podej mi to vědro
    Depártment

    Tázal se doktor
    Kde mám er há traktor
    Páni ho snědli
    Krávy vypily
    Kde jsou ty páni
    Volaj do lesa
    Co se ozývá?
    Moment - Není tu…

    … a teď tu byl
    Asi někam šel
    Kampak by chodil
    Já ho nehlídám
    Ať mě s tím neštve
    On to tak nemyslí
    Nezastávej se ho
    Já se ho…

    … nezastávám
    To říkáš teď
    Ty si to moc bereš
    Hele hleď si svýho
    No tak já už mlčím
    No, to bych si prosil
    Stejně jsem tě neslyšel
    Lá, lá, lá

    Dobrou zprávu přináším vám
    Na Petříně natřeli lavičky
    Už nikdy nikdo nebude sám
    Neb ve Zverexu dostali rybičky
    Zastavte ten vlak, už je to tak
    Litr mlíka ničím nenahradíš
    Bacha, než tě začnu milovat
    Hele, na Bacha mi teda nešahej
    En ten tyky dva špaliky
    Čert vyletěl z elektriky
    Bez klobouku bos
    Narazil si nos
    Senkjů veri mač
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    cte se to odspoda, ale dulezity temata jsou nahore, kdyztak komentujte...



    TO: 777PLAY --- --- unread --- 13:31:02 3.12.2014 --- 00:18 :: watched users
    jdu na tu polifku, kurva, mam hlad ;]
    ale bavi me s Tebou kecat, prijd do toho auditu, tam se muze mluvit, klidne takhle verejne, muze se nas tam prit vic.... mozna copy paste poslednich textu o slovanstvi by se tam hodilo...
    TO: 777PLAY --- --- 13:30:16 3.12.2014 --- 00:18 :: watched users
    Slovaci jsou taky Slovani a ono, kdyz tam zijeszjistis, ze to nejses ty. Mam tu zkusenost, mame jinej humor a tak. Zil jsem tam 5-7let. Ja si myslim, ze ja treba jsem vazne treba Bohem s germanskou dusi. Takovy neco jako kombinace Kafky a Landovskyho ;]
    Slovaci jsou treba uz jakoby vic pro-rusti. A ono ale treba ani ne vsichni Ukrajinci jsou pro-slovansti jakoze pro-rusti.
    FROM: 777PLAY --- --- 13:27:02 3.12.2014 --- 00:18 :: watched users
    tu je rozkol rusove jsou slovani ...a cesi , slovaci taky.......hodne premysli o jejich blizkosti k nim k nejvetsi podobnosti.....cesko je specificke tim , ze v Cechach je citit uz historicky silnhejsi vliv germanismu, to morava tak nema, zapadni slovensko je taky tak na pomezi , a vychod slovenska uz je dost pro rusky orientovana,..je tam i silna rusinska komunita...rusi berou jaky soucast nich, bratri
    TO: 777PLAY --- --- 13:24:32 3.12.2014 --- 00:18 :: watched users
    jdu na tu polifku... ja kanady letos zrusil, koupil jsem si takovy pohorky v pracovnich odevech, misto kuze mam bomber... ale mam jednu kozenou budnu, ktera mi shazuje vesak nebo zidli jak je tezka, akorat ji musim zasit, pac je hrozne rozdrbana... vidis dobry plan po polifce, uklizet, delat kolaze a zasit si hadry, a uklidit zbytek
    TO: 777PLAY --- --- 13:23:24 3.12.2014 --- 00:18 :: watched users
    tam de o to, ze Rusaci budou dycky Rusaci, a tim padem s nima Cech nema spolecnej narod, kdezto Amici nejsou jeden narod, je to narod postavenej ze vsech narodu sveta a dycky to tak bylo, a tim padem tam muze Cech najit kus sebe, nebo neceho jinyho... samo je to taky jina kultura, ale je to kultura otevrena... Dej si od Neubautnu: Silence is Sexy a Ende Neu, to jsou uz takovy pisnickovy desky, pak se naucis poslouchat ty industrialky, kdyztak, .... jeste je dobra Alles wieder ofen myslim...
    FROM: 777PLAY --- --- 13:20:50 3.12.2014 --- 00:18 :: watched users
    jj ten kozak je tezky jak prase....mam ji chvilku, musis si na ni zvyknout.....jeste k tomu kanady s ocelovou spickou....hold nezavidim, punkacum, tezky zivot nejen v tomhle oblecku.....:) einsturzende neubauten je supr, ale nemam to poradne naposlouchane....vadi mi posledni dobou jak vsichni obhajujou a jebou se v konspiracnich teorii ohledne ruska jaka to svata zeme, ktera je vlastne ta dobra......nas kurva okupovali , lidi zapominaji , i kdyz dnes je to jina politika ale taky smeruje k absulutni diktature...neobhajuji usa, eu, vyjebane jejich nadnarodni korporace, ale at si ti lidi jdou zit do ruska a pochopi co to je za rezim, system....
    TO: 777PLAY --- --- 13:15:18 3.12.2014 --- 00:18 :: watched users
    to je luxusni bunda ;] sfetovanej motorkar asi tak odpovida... ale dobry vedet, ze se to da strikat, bych asi sablonkoval... nikdy jsem nemel tezkej kozak, vzdycky jen jiny kozeny bundy z mekke kuze, takze na ne neslo snadno kreslyt... ha, jdu se najist do automatu, polifku a gulas, nebo tak neco... budu pozdej.
    ted je zrovna moje aditko dost folkovy, a ja vlastne jsem dost folkovej ted, coz je zajimavy... zacalo to tim, ze jsem objevoval svoje koreny a zjistil jsem, ze jsou folkove, tak jsem zacal poslouchat znova Dylana a stal se spolecne s Einsturzende Neubauten z toho muj nejposlouchanejsi autor... ted objevuju protikomunistickej folk,... protoze mam dojem, ze nam ty protikomunisticky keci zacinaj znova chybet...

    mmchodem: http://last.fm/user/overdrive23
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Nejste nekdo na Zizkove?
    Jdu na Vinohradskou do automatu na polifku, gulas a pivo.... kdyby se nekdo chtel pridat.... budu tam tak za 40min, az si dam sprchu
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A tohle by mozna nemuselo byt spatny:

    Legendy folku a country: 'Šafrán', emigranti a exulanti - Share iGalerie
    http://igalerie.cz/en/video/documentary/179-legendy-folku-a-country-safran-emigranti-a-exulanti
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jo a tady je jedna deska od Hutky, kterou mam opravdu VELMI rad uz uplne od malicka, asi proto, ze je to asi prvni deska od nej, co jsem slysel... asi z nejakyho pasku, pac tam byly i ty protikomoussky keci:

    Jaroslav_Hutka-1974_Proc_proc-iGalerie.cz.rar | Ulož.to
    http://uloz.to/x8Lm4F9/jaroslav-hutka-1974-proc-proc-igalerie-cz-rar
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam