• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    vyzivna stranka

    OpenStack Docs: Current
    http://docs.openstack.org/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---




    zaznamenali jste, ze nova Bond Girl bude Monicca Belucci? WOW! To proste chces! ;]
    Jdu na novou bondovku...
    Uz ta posledni [Skyfall] byla bozi tim, ze Bond nedostal od Q zadnou karu co strily rakety, ale jen hodinky a pistoli...

    Jo, ja vim, ze tohle je sexisticka varianta Duny a ne Bonda ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zato tuhle mam rad docela DOST....


    Michal Prokop: Bitva o Karlův most (1985)
    http://www.youtube.com/watch?v=IBYd9B4rBNo


    Michal Prokop:
    Bitva o Karlův most
    =====

    Má vlasy dlouhý do půl pasu
    k turistům jistou náklonnost
    barokní sochy v letním jasu
    sedí tu jako hejno vos.

    Má vlasy do pasu a jen tak pro radost
    nabízí ortel nebo spásu.
    Má vlasy do pasu a jen tak pro radost
    nabízí ortel nebo spásu
    v bitvě o Karlův most.

    To pro tebe král Karel Čtvrtý
    má lásko vlasatá
    dával do malty žloutek
    a mrhal úsilím a pruty ze zlata.
    Dával do malty žloutek
    a mrhal úsilím a pruty ze zlata.

    Má vlasy dlouhý do půl pasu,
    svůj bledej šampónovej chvost
    a svádí právě toho času
    bitvu o Karlův most.

    Má v očích muškety, děla a čeká na Švéda
    klíč ke zbrojnici těla až na Kampě mu dá.
    Má v očích muškety, děla a čeká na Švéda
    klíč ke zbrojnici těla až na Kampě mu dá.

    To pro tebe král Karel Čtvrtý
    má lásko vlasatá
    dával do malty žloutek
    a mrhal úsilím a pruty ze zlata.
    Dával do malty žloutek
    a mrhal úsilím a pruty ze zlata.

    Máš vlasy dlouhý do půl pasu
    tvou svatou válku vidí most
    barokní sochy v letním jasu
    a Němců kolem jako vos.

    Máš vlasy do pasu a jen tak pro radost
    nabízíš ortel nebo spásu.
    Máš vlasy do pasu a jen tak pro radost
    nabízíš ortel nebo spásu.

    V bitvě o Karlův most
    v bitvě o Karlův most
    v bitvě o Karlův most .....
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    .. pleteme si hlavne s hlavami...
    slova jedovata jako hadi, co v zakernych souvetich nas zradi...
    rozumime si len bezeslov... hoci len, kded jsem naha...
    ... zahral text cudzinka v cudzej zemi, kterej si mi az tak nelibi, ale jsou nalady, kdy treba jo... coz neznamena, ze je to kazdodennost, asi jako Hlavsovsti Basnici ticha, konecne
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    mmchodem jsem prave zjisti, ze podle Reku byla prvni zenou na svete Pandora,... jo presne ta, co mela skrinku, kterou "dala vsem lidem sveta", ktera obsahovala veskere zlo... tady je vicemene problem s prekladem... utrpeni je druha varianta... sveta.
    Zazivam satori s tim, ze dejiny v nasi kulture [at uz ji clovek vezme ze siroka jak chce] psal chap... delej si co chces je pravidlo, nez dojdes na zenskou... pak je to chvili delam si co chci... pak je ona oplodnena, a neni to co chces, ale co musis. deti jsou nemocne, ty jdes lovit mamuta, ona je na paragrafu, dite umre, nejsou prachy, byt neni dost velkej, pak zavrou zelezarnu a ty zacnes chlastat...

    k tomu se mi asocivoval zidovskej vtip o tom, jak rabi doporuci icikovi, co mam malej kvartyr, at si poridi kozu... a kdyz se ji iccik zas zbavi, zjisti, ze mam vlastne vcelku velkej kvartyr...
    s tim cynismem ocelarny se da vyrovnat jakymsi metaforem, kvuli kteremu se mi prave libi to, ze zidovska kultura mela dost casu, aby prezila fakt dlouho, a aby se i cynismu a hruze jeji nasledovnici smali...

    ale to jsou jen asociace, nebrat nijak vazne, uz jen proto, ze proste obcas jim prase, nez abych nejed vubec, a nejen, ze se tomu nemumim ani smat, ale ani to nechapu....
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zrovna jsem cetl: Interactive exploration of neuroanatomical meta-spaces
    ShantanuH.Joshi*,JohnDarrellVanHornandArthurW.Toga
    Laboratory of Neuro Imaging, Department of Neurology, University of California, Los Angeles, CA, USA

    https://dl.dropboxusercontent.com/...rsity%20of%20California%2C%20Los%20Angeles%2C%20CA%2C%20USA.pdf


    kdyz jsem napsal: bud dokazu sam sebe [a nejlepsiho kamarada] ustat v kazde situaci, nebo to neni nejlepsi kamarad




    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Re-paste z Cyberpunkoveho auditu [toho, kde se jeste pise, ne jen pastuje.... kitch]
    Komentare ...









    Taky vas uz nudi ty veci, co lidi davaj v Cyberpunku obrazkama? Je to cyberpunk asi jako ty steampunkvy kitche, kde vsude hlavne musej bejt ozubeny kolcka nebo kapesni hodinky, paraple, sukne s honzikem a hlavne to musi byt rozmazany, aby v tom ani nahodou nebyla zadna spetka vtipu nebo noveho napadu, nebo treba aby slo poznat, ze tyhle veci kresli nejakej konkretni clovek, a opravud je chces videt.

    Neco jako Latex a ruzny svazovaci fetishe... nakonec vsechny budou mit tvary z Playboye ale budou mit plynovou masku... ale konecne co uz, kazdymu jeho nebe, to je jen muj komentar.

    Zazil jsem dobrej postmoderni zazitek, kdyz jsem sedel s ruskou holcickou, ted o weekendu, ja mluvil city-speakem: Anglicky, Polsky, Rusky, Cesky, a hodne nevrebalne... ona mluvila hlavne Rusky, obcas neco malicko Englicky, a najednou to prolozila eeeh latinou-rectinou a zahlasila : Wingardium Leviousa a ukazala na me klacikem, v ocekavni, ze zacnu levitovat.
    A ja na to... Hlavne mi nerikej "bud kadaver" tedy avada gedavra.... a ona s klidem mavla hulkou a zahlasila: "Alah Akbar.... a ted mas vybuchnout"

    te holcicce bylo 10 a pochazela [pochazi] z Moskvy... v ten moment jsem se pripojil "commlinkem" na twitter a sharenul jeji hlasku na vsechny socialni site a pak jsme sli strilet z praku na petflasky do opustene prumyslove zony...

    Z meho pohledu proste cyber-punk. Se vsema presahama... od techniky az po rozmlacenej low-life, pres deti, patrici ocividne do jine generace, ktere ja jeste stiham rozumet, zmanipulovane medii a filmy, popkulturou....
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ==== Jinak navrhuju SR diskuzi udrzet v intencich meho Shadowruniho auditu, takze tenhle text dam i tam, a prosim spis odpovez tam, jestli muzes ====

    JVMLOK: tady se to spoilovat asi muze: - me pravde pripadlo, ze ti dava prote jsou chytri jak mag s hulkou v prdeli a pritom jakoze nic moc nerikaj. Spis mi pripadlo zajimavy, jak je jeden rozhovor, kdy ti desne tajuplne vyvesti, ze existuje nejaka hrozna nelidska inteligence, ktera ovlivnuje vsechno mozne.
    Sice to byla informace, za kerou bych ji nakopal do... nevim, kam se koupou duchove, asi do duchovni prdele, pac jsem se zrovna rozhodoval jestli necham pezet AI a zaroven co udelam s Drackem..., takze NE-LIDSKA inteligence? tyvole dik holka....

    Nejhustsi je rozhovor s Lowfirem, kdyz pak jedes v metru, a on ti rika:
    - Dik, ze jsi poresil draka jak jsi poresil [zas tak spoilovat nemusime ;] a ted se muzes rozhodnout, bud pujdes do paktu s drakama, nebo proste na dalsi zastavce vystoupis a ni se nestane.
    Jsem vcelku nasranej, ze jsem predtim saveoval nekde daleko, kde uz se mi to nechce resit, pac ja [a tady priznavam, ze jsem to delal proti VSEM pravidlum, ktery ctim, kdyz hraju postavu - tedy NIKDY NEUZAVIREJ SMLOUVU S DRAKEM]... proste jsem se rozhod, ze mu reknu ze do toho s nim jdu [byla tam moznost explicitne rict : FUCK JU, ZLUTOOCKO ;]... no, a jakoze dobry, tak jsi se stal clenem draci suity a v titulkach: Flux State prestal po nejake dobe existovat, protoze jej napadla armada jednoho zlutooka a tim zkoncila svoboda Berlina...
    Zajimalo by me, jestli, kdyz bych jej poslal do pitche, jestli by titulky byly nejaky jiny. Ale podle me ne, pac se to drzi offiko liniie, kde je receno ze Kroup FluxState zkopal do kulicky, pokud si dobre pamatuju.

    Jinak mam prosbu: cet jsi sourcebooky okolo roku komenty?
    Zacet jsem se poradne do ctyrek, hlavne kvuli timeline a tak, a je tam vcelku dost odkazu na cast, kterou ja sam neznam a nebudu mit asi cas ji precist... resi se tam, ze priletela komenta, byly nejake zavody kdo se ne ni dostane driv, procez se neco hrzone posralo, zjevily se nove meta-efekty [od ras az po nevim co]... a mimo jine hromada orichalka 4free.
    Taky neco, cemu rikaji Deep Lagoon.

    Muzes mi to nejak shrnout pls?
    Co se presne stalo v tomhle sourcebooku. Znam vsechny hmyzaky, zaznamenal jsem i Deus, ktereho jsem teda ja zahral jinak, ale kupodivu to melo skoro stejne vysledky jako oficialni liniee [cet jsem sbook az po zahrani obdobne linie ;]....ale rok komety a pripadne sprizne booky neznam.

    Kuju....

    ==== Jinak navrhuju SR diskuzi udrzet v intencich meho Shadowruniho auditu, takze tenhle text dam i tam, a prosim spis odpovez tam, jestli muzes ====
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    OVERDRIVE: je tam vubec predrakovano. dobrej jre rozhovor ktrerej po vypusteni Feuershwinge muzes vist s jednou zelenookou asistentkou mistniho prodavace talismanu. ty dva se taky hledali...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    schovavam, v pondeli musim poslat kolegovi
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    takovy jedno howto, co si musim precist: http://tldp.org/HOWTO/TCP-Keepalive-HOWTO/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    btw, doporucuju, kdyz uz mame hromadu 0day-u zejo:

    Keep your Firefox healthy with a quick checkup — Mozilla
    https://www.mozilla.org/en-US/plugincheck/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Btw ad : Sinister and Dexter....

    Sinister Dexter is a play on words; in Latin sinister means 'on the left side' and dexter means 'on the right side'. It can be traced back to the Principia Discordia, quote: "Sinister Dexter has a broken spirometer."

    The initial inspiration for Sinister Dexter came from Samuel L. Jackson and John Travolta's characters in Pulp Fiction. However Dexter is designed to look like Wesley Snipes.

    Sinister Dexter - Wikipedia, the free encyclopedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Sinister_Dexter
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    vytah z RPG systemu, ktery me zajima... RPG v podani 4chan, TO CHCES!!!

    Wushu Open - 1d4chan
    http://1d4chan.org/wiki/Wushu_Open
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---


    tak nejak jsem nevedel, kam si tenhle roztomilej obrazek jedne punkove desky dat, tak jsem si jej dal sem ;]
    a pak ze motyl nemuze zabit ;]

    GET DEAD SELF TITLED EP | GET DEAD
    https://getdead.bandcamp.com/album/get-dead-self-titled-ep
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    jo jinak ozivnul [ RPG - $HADOWRUN : Seattle from scratch : aneb Duha u Zgurvene Ryby ]
    pokud by nekoho zajimalo co a jak....
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jo a vim, ze uz jsem to sem daval, ale udelat z NewYorku warzone, to je proste inspirace jaxvin, a me by se ted nejaka zas hodila, vzhledem k tomu, ze jsem znova zacal masterovat Shadowrun:


    Fakt doporucuju, vychazi to i CZ, ale hrozne pomalu... je to mirne pritazene za vlasy, ale Americky sen, pote, co se z nej stala valka na Balkane... survival, politika


    DMZ (Complete) (download torrent) - TPB
    https://thepiratebay.mn/torrent/6920790/DMZ_%28Complete%29
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tohle CHCES!
    Teda vlastne chces ja, tak si sem schovavam, abych to sundal, az budu mit vic jak 22% baterky...

    2000AD - Sinister Dexter (Vol. 1 & 2) (- Nem -) (download torrent) - TPB
    https://piratebay.co.in/torrent/8926808/2000AD_-_Sinister_Dexter_%28Vol._1__amp__2%29_%28-_Nem_-%29
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Neni tu nekdo, kdo by studoval neco na tema OpenStack? Docela by me zajimalo whatzz up a potreboval bych nejaky uvod... nejaka vhodna dokumentace? Muze byt i nejaky video, cokoliv.

    Zatim to vemu z tohohle konce, a uvidime, ale nekdo kdo vi vic... https://en.wikipedia.org/wiki/OpenStack
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam