• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JULYZ: nahodou... pro Kaika: Hrabos, Trouba, Optimista, Sasek, Experiment, kletba, poslani, blazen, kamarad, peklo, apkalypsa,, masakr, zvire, zamilovanost, zasek ;]]]

    pro Ami - kyselina, konzerva, kastan, caj, brambora, rum, snek, pullitr, ryze, omacka, datle, chleba

    pro Zoju - hribe, ponozky, botnik, komedie, vychova, kocourek, holinky, vterina

    :]


    joaha ona to nemela byt sada popisujicich podstatnych jmen ale jmeno, ze?

    no stejne ;]]] a rekni ze ne
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    OVERDRIVE: výsledky nič moc, uprav algoritmus. alebo zmeň databázu.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    tak trochu IT zpusob hledani jmena pro cokla...

    tak jsem si jich 100 nechal vygenerovat z db podstatnych jmen co jsem nasel na webu ;]


    vteřina | hraboš | obal | trouba | optimista | závéť | snacha | princezna | turbína | šašek | experiment | rýže | holinky | zmije | datle | omáčka | kletba | hospodářství | káva | vlkodlak | kozel | poslání | překážka | blázen | odpor | konzerva | půlnoc | kulich | kocourek | pochoutka | hoblina | kašpar | jez | kamarád | kštice | noty | tečka | chleba | peklo | apokalypsa | klavír | botník | růžička | lokomotiva | šimpanz | výchova | koláček | půlměsíc | ostrov | želva | želatina | běh | elita | teorie | kajak | epopej | film | podsvětí | pavouk | báze | smích | třída | karatista | samota | kaštan | čaj | brambora | zelená | kaluž | hokejista | oves | komedie | borovice | masakr | alternátor | srnec | poprava | chodec | ponožky | půlitr | duha | gumička | pouta | zvíře | kuře | zamilovanost | kyselina | kolečko | kouzelník | hříbě | prsa | rum | gauč | krápník | lýtko | zásek | karta | budoucnost | šnek | pšenice
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Klingere, co to delas ty libanonsky silence?
    Nevedel jsem, ze si budes ve tri rano zkouset sabotaz.
    [opravuje rozhlas ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    nenasel by to nekdo ve vetsim? chci tricko
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    hele filmy pro pametniky zadaco

    Trainspotting

    Video — Trainspotting — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/porady/1001631615-trainspotting/29838142149/video/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    no dobre, Wilson me porad bavi ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jozef Van Wissem & SQÜRL - The Taste Of blood (Only Lovers Left Alive Soundtrack)
    http://www.youtube.com/watch?v=zdeNU2bxX18
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    vzdycky se mi libil ten rozpor mezi utect a odejit.
    mezi svetlem poledne a temnotou pod vicky,
    do ruda.
    libily se mi prazdne rozpadle domy, praskajici ve vetru,
    nakladaky a vlaky, co zpivaji v prazdnych nocnich predmestich.
    roztrhany dziny, od prelezani plotu tam, kam se nesmi.
    divam se, nekdy ne si uplne jisty, zda pred oponou, v hledisti, nebo jako herec.
    plnost dni nikdy nevykoupila poloplnou dusi,
    jenze o tom neni pochyb, ani smireni, to je proste fakt.

    cekani u dalnic, a stovky vykourenych cigaret.

    schodiste cinzovnich domu a spinave, vlke kuchyne, kde kafe je sladky a cerny jako noc hrichu.

    prazdnota luk a poli na podzim, draty vysokeho napeti ve vlhkym vzduchu, svetlo pred bourkou.

    jsem ted a tady, jak bych mohl utect nebo odejit.
    snad umrit, ale pokud da, tak na ni, a ona muze byt klidne v botach...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    a zitra?

    The Last Of The Mohicans DDC (1992) 1080p BrRip x264- 1.4GB -YIF (download torrent) - TPB
    https://thepiratebay.gd/...5625/The_Last_Of_The_Mohicans_DDC_%281992%29_1080p_BrRip_x264-_1.4GB_-YIF
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Eweribody here is rich, or dead...
    Youl be ritch there, or you be killed.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    jdu si dat Pro hrst dolaru..

    MMchodem Mad Max : Road Furry ma hezkou grafiku, obcas az surrealnou nebo kitchovitou, ale jinak spis slaby... i kdyz oni Maxove jsou vsichni slabsi IMHO...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Cold Irons Bound
    http://www.youtube.com/watch?v=zP9xSdkT1Ng


    dobra cica, ale kouse ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    tolik k predstavam sebe samotnych
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Dobre, ja vedel, ze se to stane, konecne ne nadarmo jsem rikal, ze to byla muza... a treba je. Co uz, to nezaplatis, to nekoupis, mozna to s nekym muzes vymenit... s Dablem nebo sam se sebou, jak rikas, menis vzdy jen za svuj zivot, i kdyz ja nerad obchoduji s demony jinak, nez s prevahou, ale uhrej ji vzdy...
    Jo, tak me donutila psat se zlomenou hnatou, kterou jsem vymenil za to, ze si jeden lehnul a snad par hodin nevstal... vymenil jsem ji za zodpovednost k priteli.
    Ten spi podemnou, nemuze uz na zadni nohy, dnes jsem dal posledni penize za drogy pro nej, uz ne pro sebe... zodpovednost je obcas vic nez vlastni pocity, smutku, stesti...
    Kdyz stojim na psem, co ma otevreny zlomeniny, cistim, rovnam, siju... bodam mu pod kuzi morfin, tak cistej, jak jen medicina zna... a nic. Nic k psu, krom toho, ze vim, ze bude chodit, kdyz udelam tech par veci poradne. Nic k jehle, protoze vim, ze chovat se normalne na spicce jehly je jen hloupost, ze bych nevymenil upne. Bud tak, nebo tak, ale ne normalne.
    Tak hlavou proleti myslenka, ze tahle plna strikacka [ne izulinka] s par kubikama tekutych makovic, snu, je sen ktery uz se mi zdal.
    Dosiju zlomene hnaty, bez pocitu, odstrihnu hedvabi [ne neni], umeju si ruce a chvili mluvim na majitele psa... 8mesicni fenky.
    Holka place, otec ma zatnute zuby... jsem tu jen zdravotni sestra, v kanadach, s cirem... usim se sit psa, a netecou mi slzy, nic me neboli, a pes bude chodit, kdyz mu to za tyden zadlahujem...
    Pisu ted sam se zlomenou r¨kou, ne uplne koherentne... jsem stastny? Kdo vi... ale budu chodit, kdyz se to zadlahuje, prinejhorsim znova zlomi... kus dratu.
    Chodim po meste se tarym chrtem, prochazky jsou to pomaly, a tak sbiram rozbity kusy sveta... peri holubu a strak, kusy plosnejch spoju... lepim je na plech, na karton, obrtahuju fixem... alapace snu, fetishe kazdodennosti, kterou proste musis uchopit... nebo se muzes zabit.
    Letos v lete jse jeste netancoval.
    Docela dobre si zasukal, vlastne hodne dobre, zasadil jsem zrovna matu, co jsem ji kus vytrh i s korenama u cesty. Udelal si kuskus s nakladanejma houbama, olivama, rajcatama, syrem a muskatovym orechem. Kava a cigareta.
    Pak dostanu link, ve kterym vidim neci temnotu, zoufalstvi... nebo je to tak natoceny?
    Rika ty samy slova, jako by se vubec neposouvala, nerostla... cast z nich je moje, na kuzi ma obrace, ktery znam z blizka... heroin konzervuje. Neumres, kdyz nejsi blbej nebo nemas smulu, proste jsi jen... jen sam sebou, jak jsi se predstavoval, kdyz jsi zacal tancovat na spicce jehly.
    A koukam na to z pohledu sam sebe, porad ta sama predstava me, proto taky mam zlomenej hnat, pac dobrej nebude ustupovat zmetkovi, uz nikdy. Proto siju psy, protoze mozna budou chodit, proto jsem utratil posledni psi za zadni nohy, za chvilku pokoje pro toho, co jej miluju a on spi pod zahranim stolem, kde t ohle pisu... porad ta sama predstava sebe sama... natozit dokument o nekom, kdo je sam sebou je zajimave. Skoda te temnoty a poz, ale... muze to snad byt jinak? Konecne je to ona. A v jejich slovech ja...
    Zajimave. Jak barevnejsi byl jiny dokument.
    Chteli z toho udelat smutek? A ona?
    Tak co uz. Zda se, ze jsme jedni z mala, co vstali a chodi, dnes mi ty Biblicke citaty padaj od prstu nejak casto... no v hlave mi nesedi, a konecne nemusim se proti nim vymezovat, vybiram si ty, ktere mi neco rikaji... jako v celym zivote.
    Duvody, kazdej nejaky ma a kazdej smrdi, jako dira do prdele.
    Mozna, jestli jednou budu starej, budu aspon zvyklej na pocit samoty, na stridani modre oblohy a modrych ran, budu vedet, jaky je to nemoct na nohy, a mozna si budu rikat, jaky to asi je, videt z kobky oblohu nad pousti... snad mi taky zustane chvlika, abych psal, ne to co chci rict, ale to, co mi bezi hlavou...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam