• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    EVELINA: žvýkačka | logika | křesťanství


    muj pes se vzdy mel jmenovat Gnosis - tedy k noze, akorat by me na cvicka sralo, ze ji kazdy furt vola jmenem
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    OVERDRIVE: Kyblíček mě teda rozesmál .-) kdybych neměla kámoše Botu, tak jméno Bota pro psa úplně v pohodě! no a Loupák, Tečka, taky fajn...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    https://www.youtube.com/channel/UCFFLP0dKesrKWccYscdAr9A

    ne spatne Linux kurzy, i kdyz ja jsem targetoval na NetScaler, kterej tam nejak je taky...

    dalsi treba tady:

    https://support.citrix.com/servlet/KbServlet/download/22506-102-671576/gslb-primer_FINAL_1019.pdf
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    mam dalsi list, a mit psa Kyblicka mi pripadne taky bezva, horsi uz je treba Vajecnik,Stavba, Sklep a Schodiste, ale zas jako proti gustu ;]
    Pes Rozvod by podle meho musel bejt HROZNE velkej a zlej a pes Autista... no comment ;]


    střecha | žena | dar | záclona | zlom | teploměr | lokna | masakr | gusto | stonožka | brousek | váha | ještěrka | katastrofa | řez | med | pole | zvoník | kladívko | start | výhra | letopočet | vaječník | kometa | milost | reproduktory | radiátor | kotník | poražený | kyblíček | pošťák | balonek | brzda | větev | přikrývka | brak | zápěstí | kost | lusk | sebevrah | likér | vařečka | kanec | mimoň | výstřel | uhlí | drb | nůžky | bota | kolibřík | pšenice | serial | zlato | oblaka | kultura | klub | televize | reputace | knot | asfalt | sklenice | manažer | týl | rameno | hlaveň | stavba | schodiště | sklep | blůza | melodie | kazajka | rotunda | puchýř | nosorožec | uhel | rýma | lov | lišák | smrt | loupák | lucifer | lepidlo | krám | teorie | prodavačka | žvýkačka | logika | křesťanství | kuře | odvaha | ocas | četba | tečka | úroveň | sprcha | skříň | koleje | ponožka | rozvod | autista
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JULYZ: nahodou... pro Kaika: Hrabos, Trouba, Optimista, Sasek, Experiment, kletba, poslani, blazen, kamarad, peklo, apkalypsa,, masakr, zvire, zamilovanost, zasek ;]]]

    pro Ami - kyselina, konzerva, kastan, caj, brambora, rum, snek, pullitr, ryze, omacka, datle, chleba

    pro Zoju - hribe, ponozky, botnik, komedie, vychova, kocourek, holinky, vterina

    :]


    joaha ona to nemela byt sada popisujicich podstatnych jmen ale jmeno, ze?

    no stejne ;]]] a rekni ze ne
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    OVERDRIVE: výsledky nič moc, uprav algoritmus. alebo zmeň databázu.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    tak trochu IT zpusob hledani jmena pro cokla...

    tak jsem si jich 100 nechal vygenerovat z db podstatnych jmen co jsem nasel na webu ;]


    vteřina | hraboš | obal | trouba | optimista | závéť | snacha | princezna | turbína | šašek | experiment | rýže | holinky | zmije | datle | omáčka | kletba | hospodářství | káva | vlkodlak | kozel | poslání | překážka | blázen | odpor | konzerva | půlnoc | kulich | kocourek | pochoutka | hoblina | kašpar | jez | kamarád | kštice | noty | tečka | chleba | peklo | apokalypsa | klavír | botník | růžička | lokomotiva | šimpanz | výchova | koláček | půlměsíc | ostrov | želva | želatina | běh | elita | teorie | kajak | epopej | film | podsvětí | pavouk | báze | smích | třída | karatista | samota | kaštan | čaj | brambora | zelená | kaluž | hokejista | oves | komedie | borovice | masakr | alternátor | srnec | poprava | chodec | ponožky | půlitr | duha | gumička | pouta | zvíře | kuře | zamilovanost | kyselina | kolečko | kouzelník | hříbě | prsa | rum | gauč | krápník | lýtko | zásek | karta | budoucnost | šnek | pšenice
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Klingere, co to delas ty libanonsky silence?
    Nevedel jsem, ze si budes ve tri rano zkouset sabotaz.
    [opravuje rozhlas ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    nenasel by to nekdo ve vetsim? chci tricko
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    hele filmy pro pametniky zadaco

    Trainspotting

    Video — Trainspotting — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/porady/1001631615-trainspotting/29838142149/video/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---



    no dobre, Wilson me porad bavi ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jozef Van Wissem & SQÜRL - The Taste Of blood (Only Lovers Left Alive Soundtrack)
    http://www.youtube.com/watch?v=zdeNU2bxX18
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    vzdycky se mi libil ten rozpor mezi utect a odejit.
    mezi svetlem poledne a temnotou pod vicky,
    do ruda.
    libily se mi prazdne rozpadle domy, praskajici ve vetru,
    nakladaky a vlaky, co zpivaji v prazdnych nocnich predmestich.
    roztrhany dziny, od prelezani plotu tam, kam se nesmi.
    divam se, nekdy ne si uplne jisty, zda pred oponou, v hledisti, nebo jako herec.
    plnost dni nikdy nevykoupila poloplnou dusi,
    jenze o tom neni pochyb, ani smireni, to je proste fakt.

    cekani u dalnic, a stovky vykourenych cigaret.

    schodiste cinzovnich domu a spinave, vlke kuchyne, kde kafe je sladky a cerny jako noc hrichu.

    prazdnota luk a poli na podzim, draty vysokeho napeti ve vlhkym vzduchu, svetlo pred bourkou.

    jsem ted a tady, jak bych mohl utect nebo odejit.
    snad umrit, ale pokud da, tak na ni, a ona muze byt klidne v botach...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    a zitra?

    The Last Of The Mohicans DDC (1992) 1080p BrRip x264- 1.4GB -YIF (download torrent) - TPB
    https://thepiratebay.gd/...5625/The_Last_Of_The_Mohicans_DDC_%281992%29_1080p_BrRip_x264-_1.4GB_-YIF
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Eweribody here is rich, or dead...
    Youl be ritch there, or you be killed.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam