• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Statement: tekuty obvaz je naprosto na picu. Jedine pouziti: zastav krvaceni, max do par hodin umej hodne moc vodou. Jinak je to nebezpecne bolestive sekundove lepidlo vhodne tak na urvany drap. --- clovek se uci, chudak pes; utvrzuju se v pravidlu: barzojum nohy neopravovat. Tak jako uz dlouho znam: ti psi se nekomandujou, bud chcipne, nebo te mel rad a pak i z mala vi, ze ma byt s tebou ne se zajicema. Aspon moji barzojove se stvou, ne privolavaji (ok vytahuju se, sam tomu verim na magickych 80%)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Zapomel jsem zapocitat sex, ale take rozhodnuti, ze verit v lidskost obou ucastniku mi dela problem, tzn: cast prvni : bezmala absolutni minimum do minusu, cast druha: extreme do minusu: protoze jsem neprestal verit v lasku, chemii, a dokonce zamilovanost, coz me rozhodnuti proste rozmrdalo na sracku, jak prase ruxak... Aniz bych z toho profitoval... Proste stastne prase i ruxak ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Omluva vsem, kteri to tady asi nectou, jsou sinusy nahoru do + i dolu do - hodnot. Nejsem v - jen se drzim ~0, neni to osobni, ale stava se, ze veci chodi ruku v ruce, takze kdyz clovek "dela veci" dostane vetsinou oboji:
    - muj osobni zivot z chladu presel do kratkeho vzplanuti, a zrejme pomalu chladne (prvni krivka, budem scitat, vektor, periodu i vysky krivek, ano?)
    - muj, a pouze muj, profesni zivot vystrelil na chtene maximum a zada tam udrzet
    - profesni zivot meho pracovniho teamu sel hluboko pod nulu (a v pravde, proc bych to mel resit? Pac chci a cotim, ze musim)
    - zivot hackerspace - na udrzitelne kladne urovni, chce to praci, kterou ted odkladam (docasne)
    - socialni zivot - pisu chytre keci plne mojich nalad sem, nechci moc videt zive; chybim svemu psu (result: kolem nuly)

    A tak...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Telefon: sledovane -- double click by moh delat to same co historie navstivenych poslednich 100 ve web gui, uz proto, ze kluby co se prejmenovavaji/jmenuji debilne nemuzes na tel hledat ctrl+f ci jinym grepem
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Iphone4, nyx client, double click na prehled -> ocekavane je list s like a odpovedma, nasledek je zatuhnuti app, @nyx report rano z kompa

    U app by bylo lepsi na left right tahani prispevku udelat aretace na kroky: 2x v levo == dislike, delete. Strasne casto ale prejedes, zkoncis nastesti u ano\ne na delete, v pravo: furt simisto like vytvarim uppminky



    U webu: driv slo napsat prispevek,paste, pak zjistis chybu, delete a par kroku z5 v browseru= rozepsany prispevek, ted to udela: session timeout ci co, takze polud tam byl delete, uz jsi text ztratil, ale vratit se k nemu nejde. Vim mam pouzivat preview, ale to neresolvuje linky a taky neuklada, tznspadne prewiew, muzes psat znova



    ^ poznamky, rano poslat @nyx, tohle by bylo cool resolvnout, neodkazuju na neco co marek napsal, ale v bookmarkach by to bylo videt jako 1 odpoved , n-novych, jak kdyz das odpovedet na prispevek
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Ale Overdrive, prece vis, ze horsi je, kdyz ONA to navic vi. Znat svou cenu je prece tak dulezite.

    Timto vzdavam hold a best regards svobodnym matkam a zenam, co ziji bez muzu. A vice versa. Gay+lesbian nevim, tudiz nekomentuju.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kolik stoji 12ka, zeptala se mlada, co ji predchvili muchloval kluk v koute. Asi chtela vedet, co bude stat, co ona vypila. Buh sud, zda chtela platit.
    Vsichni tri kluci, co s ni stali u baru zahlasili: to je jedno, a jeden z nich, ten co ji libal, zaplatil litrem, aniz by chtel drobny spatky.

    V mojemaktualnim stavu me to rozesmalo.


    Cynical spoiler, necist pokud ma zustat nalada predchoziho:
    Ma mama se ted desi toho, co s ni bude, kdyz otec sesel tak, ze muze proste zitra umrit.
    Vidim jak ona celou dobu nevidela, ze on za ni platil tisicovkou, a ona resila, jestli to stoji 32 nebo 35 korun.
    Ja vim, zenska usetri, jen mozna obcas nevidi, kolik za to zaplatil chlap.


    Omlouvam se za cynismus, neni mi dobre,... Ale i tak holce podrzim dvere.

    Fuj, drzhubu Over-pico-drive, soot the messanger
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    CONTINUITY: Hele energie, cos nevedela kam zaradi, porad nevim, zda se jedna o stejneho Gorana, konecne takovych bude, nicmene pro me je zajimave
    - myslel jsem, ze jsi z tech lidi, co neco nevedi, tak se optaj
    - myslis, ze Goran ma energii - podle me zije, predstira, ze je zivy, proto bali nahodne buchty u baru, ale mas z nej dojem, ze zije?

    Doplnim, ze ja ano: potkal jsem jej sediveho, neoholeneho vna okraji i centru ostravy. Proc tu jsi, bydlispobliz? Ne, proste tady jsem, jeste jsem tu nebyl, sel jsem se projit.


    Pamatuju storku, kdy jsem nekam, asi sem, vypsal, ze chci udelat vylet z konecne nejakyho metra, tusim nakonec bylo nakonec cerveny, na stanici odkud jme vyjeli, tam metrem, z5 pesky po vsech zastavkach. Pamatuju si dva z tohohle auditu, co semnou jeli nekam na ZlyCin, cin cin, kam. Tohle v tom Goranovi, o kterem pisu ja, tohle v nem je. Jak uz jsem psal "mozna" vojaka z fotky.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    tenhle obrazek si sem davam z nejakych osobnich duvodu... mam jej na stole v ramecku, vedle jine fotky, a lidi z teamu se me jednou za cast ptaji, co ze to ma znamenat, zda je to nekdo z mojich blizkych, rodiny, tak neco... co pro me ten vojak znamena.
    veskutecnosti jsem si jej vystrihnul z E15 ci jak se jmenuje takovy ten casopis, co je kazdy den novy na brane podniku...
    ten vojak pro me znamena...
    znamena pro me to, ze doplnuj ejinou fotku, a trosku v nem vidim zivot samotny. vojak jako takovy je bytost, ktera ac ma asi jen jeden fakticky ucel, roli... je vojakem, ma zabijet, byt zabit. proste ma bojovat.
    ale za co bojuje tenhle vojak, co utika s M1 puskou po poli, to vlastne nikdo nevi, mozna ani on ne.
    Mozna byl vlastenec, a bojoval za vlast. Mozna videl hruzu koncntraku a rozhodl se, ze radej zemre, nez aby tohle pokracovalo. Mozna jej jen sebrali na zacatku vysoke a prosel si prijimacem jako ve Full Metal Jacket.
    Mozna nemel ani jedno na mysli a proste bezi po tomhle poli, protoze je v nespravny cas na nespravnem miste.
    Mozna zemrel, zrovna na konci tohohle behu, mozna dobehl az ke konci valky a mozna jej oslavovali jako hrdinu, poridil si par deti, mozna i zen, mozna mel nekde farmu, kde v poklidu pestoval fazole a houpal vnoucata na kline prikrytem dekou. Kdo vi, treba zemrel jako zraneny valecny veteran, po kterem nestekl ani pes.

    Ta fotka ma pro me presne tyhle konoctace.
    Muzu tam stat ja, s tou puskou, se zakopovou lopatkou, vlastne zrovna bezim...

    Ted, kdyz premyslim, muze existovat jeste jedna stroy, ktera bude uvedena jednim nebo vice mozna, tak jako ty predchozi.

    Mozna neveril ve vlast, mozna jej opustilo devce, mozna nikdy nemel dum a stehoval se z domu do domu. Mozna proste nemel nic jineho pro co zit. Mozna proste sel do valky proto, ze to bylo misto jako kazde jine.
    Pokud tenhle a dlasi behy prezil, vratil se mozna z vlaky a nekdo [i tahle fotka] jej oslavoval jako valecneho hrdinu a on nevedel proc, vzdyt valka, stejne jako jeji vitezstvi bylo jen dalsi odnikud nikam. Z domu do domu, z bordelu ci naruce aktualni milenky do naruce jine a do jineho vykriceneho domu.
    Mozna takovy clovek nesel do valky s prani zemrit, to je mozna opustilo uz davno predtim po prvni zene, kterou miloval, po prvnim mrtvem kamaradovi, mozna po kdyz uz vymetal cizi veci z nedavno ciziho baraku. Mozna uz ani to pak nedelaval. Nac vymetat veci cizi, kdyz je nehci nahrazovat vlastnimi.
    Nebezi s pranim zemrit, mozna bezi jen s tim behem v hlave a ve svalech.
    Neni to stejny beh, jako kdyz panicky a dobre obleceni panacci behali kolem reky za sportem a zdravim. Neni to jejich beh o zivot a zivotem. Mozna, ale jen mozna, je to jeho beh o zivot prave ted a tady. To jedine, co mu dava smysl, kdyz vlastne nic moc smysl jinak nema.
    A ze i ten beh je zbytecny, na to jeho ja nestiha myslet, ma zbran, drapy, snazi se prezit, zabit... jako zvire. Jen a poze instinkt. Stejne jako spat s holkou, nebo si poridit dalsi dum.

    Ne. Neplyne mi z toho vseho mozna zadny nihilismus. Jedine, co z toho mam jsou tyhle pocity, kdyz koukam na tuhle fotku, ktera stoji vedle jine na mem pracovnim stole prave ted a tady, kdyz tenhle text pisu.
    Nema to moralni pouceni, dokonce ani pointu.
    Mozna obe moje fotky na stole maji mit v pravem dolnim rohu cerou maslicku, to ja nevim. Na tech fotkach oba lide ziji a ja si jen predstavuji, co jsem na jedne zachyti objektivem ja, na druhe mozna znamy mozna neznamy fotograf kdesi za zvuku strelby.

    Co ja vim....


    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SANCHA: SANCHA: aha, ne, ja mam jen dlouhy vedeni... teda tim nerikam, ze nejsi divna, ale kazdopadne uz chau ;]


    CONTINUITY: odkud?
    SANCHA
    SANCHA --- ---
    SANCHA: asi sem divná
    SANCHA
    SANCHA --- ---
    OVERDRIVE: mně to přišlo asi vtipný, nebo tak něco .)
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    OVERDRIVE: řekla bych na 99%, že přímo kolegu :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SANCHA: to je mozny, to je kdytak na MARKA, ale normalne, kdyz jsi uvnitr auditu, taky vydis jen tuhle cast, je tam orez na pocet znaku, celejn nazev je videt jen v linkach a pak v sekci bookmarku
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    CONTINUITY: netusim kolik je goranovi, ale kolem 50 mu bude, spis vic, proc? spojilo se Ti jeho jmeno s nekym konkretnim, nebo nejakym zpusobem znas primo meho kolegu Gorana?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Přes 1000 nápadů na téma Dogs: Wolfhounds na Pinterestu | Irsko, Anglický Chrt a Psi
    https://cz.pinterest.com/lamoon94/dogs-wolfhounds/
    SANCHA
    SANCHA --- ---
    Na mobilu se mi objevuje jen část záhlaví ...
    OVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: punk was
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    OVERDRIVE: Goranovi je 55? CO ????? :))) LOL :))
    jinak hustý, a aha, to je ta energie co jsem nikdy nevěděla kam zařadit....
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    tohle jsem si asi zapomel odlozit k nahlednuti vcera, ted uz se k tomu nedostanu, tak jen pin

    Video: Movies that predicted the future—and some that didn’t | Ars Technica
    http://arstechnica.com/...iverse/2015/08/video-movies-that-predicted-the-future-and-some-that-didnt/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: mmchodem muziku k Sekretarce slozil Anglo Badalamenti, pokud se nepletu tak ten slozil vetsinu soundtracku k Lost Highway... takze to asi bude vcelku dobre
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam