• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    CONTINUITY: jo jo, ja Ti rozumim, proste si myslej, ze to hezky jsou jenom barvicky a ty "hezky" veci, a ono to jde hledat i ve tme, zime a cerne-bile-zlate-sarlatove. Ja to taky nemyslel urazlive, taky si moc nemyslim, ze existuje nekdo, kdo zrovna skritka Conti nema rad; i kdyz hadat se s Tebou je obcas peknej opruz, aspon je to inspirativni. [vidis, slunickovi lide se urcite nehadaji pro kousek inspirace ;]
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    OVERDRIVE: hehe, příběh se odehrává na jiné planetě, ale kdo ví, třeba je z mého života ;D, stejně vždycky píšeme jen o sobě

    Nenapsala jsem, že sluníčkáři jsou lidé, kteří tě nemají rádi, ale to asi bude použitelná definice :)).... I když SKUTEČNÝ sluníčkář, hluboce láskyplný člověk, by měl přijímat a milovat všechno ve vesmíru, ne? :)

    Dřív jsem ten termín nesnášela, mj. proto, že mě s ním někteří jedinci běžně označují a já se tak fakt necítím ;], ale teď mě docela baví.
    V tomto kontextu jsem to nemyslela nijak hanlivě, myslela jsem "sluníčkovými" v zásadě hodné lidi, kteří nemají zálibu v krvavé fiction :), což je v naprostém pořádku

    Ale uznávám i lehce negativní význam tohoto slova: člověk, kterej věří na komerční esoteriku, zkreslenou ideologii "pozitivního myšlení" a odmítá celou temnou stránku reality, čímž je v našem světě poněkud mimo....
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    CONTINUITY: zajimave detsky brutalni pribeh v cestine, takova surrealisticka hracka s textem, holcicka zijici ve fakt divne domacnosti, ktera vidi ocima ditete. Zuzane se treba hrozne libila, ja ji precet 2x za jeden tyden.



    Kassandra a vlk - Margarita Karapanou | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
    https://www.kosmas.cz/knihy/237523/kassandra-a-vlk/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jinak vcera jsem delal svuj prvni Vegansky vecirek v Labce, tuhle knizku jsem tam rozdaval, pokud by se nkomun hodila, je to takov na 43 strankach shrnujici fast forward prirucka pro zacatecniky - dostanete ji, kydz se prihlasite na veganga.cz treba:

    http://veganka.cz/wp-content/uploads/veganstvi_prakticky.pdf
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    CONTINUITY: Overdrive si to klidne precte, konecne je overdrive zase jendou na nyxu.
    Sup s tim sem.
    Zajimave, ze oznacujes lidi, kteri me nemaji radi, nebo se me boji, jako slunickare. Sice to delam taky [i kdyz vetsinou o samote a potichu, stejne me nemaj radi ;] ... sup sup, dam si brutalni pribeh v Eng. Copak, rozhodla jsi se napsat neco ze sveho zivota? ;]
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    Zdravím vás, Overdrive tribe :))

    Je tady někdo, kdo rád čte opravdu brutální příběhy v angličtině ? :)
    Hledám někoho, kdo by si chtěl něco přečíst, a zatím nikdo ze sluníčkových kamarádů, se kterýma se běžně vídám, na to neměl žaludek :)
    Tak mě napadlo, co tady.... :)

    MOUSEK
    MOUSEK --- ---
    Chodíte ešte niekde na irc ? :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    OVERDRIVE: 80% indie scény to furt dělá, bo nejsou schopni udělat pořádnou grafiku. Lame.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    OVERDRIVE: Meh.
    _ELPH_
    _ELPH_ --- ---
    Tebe by sa podla mna mohla pacit Anti Chamber
    Antichamber on Steam
    http://store.steampowered.com/app/219890/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    mmchodem ony se delaj porad jeste gamesky ve starem stylu?

    Shardlight on Steam
    http://store.steampowered.com/app/336130/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    The 10 best PC games you haven't played in 2016 (so far) | PCWorld
    http://www.pcworld.com/...092650/software/the-10-best-pc-games-you-havent-played-in-2016-so-far.html
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    hmm, tak jsem si dneska ujel na 80-kovem OST k Miami Hotline, coz je mmchodem dost extremni masakr gameska - mam podezreni, ze budou dobry i nejaky ty related... jinak ale bacha, posledni dobou jsou moje muziky z Trubky pro trpelive, proste to chce poslouchat dost dlouho, aby clovek zjistil, ze je to fakt dobry, nebo fakt spatny :

    Hotline Miami 2 Full Soundtrack + Tracklist
    https://www.youtube.com/watch?v=my1vupvCgwA
    NEBULA
    NEBULA --- ---
    OVERDRIVE: znám, výbornej film, fakt jsem se pobavila (ve varech, kdysi :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    OVERDRIVE: já si dnes dala k sobě tohle:

    JEDNOU

    Noviny nevyjdou ve zvláštním vydání
    nikdo mi s růžemi nepříjde přát
    Pomlčí důstojně klasici svázaní
    o tom, co brzy už musí se stát.

    Neshoří hvězdy a nevyschnou rybníky
    v ulicích nebude dechovka hrát
    Kdopak si všimne? Vždyť svět je tak veliký
    a třeba zrovna teď má se to stát

    Jednou tě potkám, vím to jistě!
    Nevím jen kdy, na kterém místě...
    Ať si klidně říkají, že nevím o životě nic -
    možná se to stane zítra, možná, že až za měsíc.
    Možná zrovna teď, na tomhle nároží
    na mou horkou tvář svou ruku položíš.

    Málokdo všimne si našeho setkání
    Někdo snad začne se přestárle smát
    až mě na ulici políbíš do dlaní
    a řekneš, že se to muselo stát.

    Václav Hrabě
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ja vim, ze to kazdej znate. ale opakovani majka v plechovce


    Filip Topol - Samozřejmě
    http://www.youtube.com/watch?v=qTWCKssIN5U
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JULYZ: ta kapustnice byla [a asi jeste je] VYNIKAJICI!!!!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Nasel jsem tenhle text a kdyz jsem si jej precet, zjistil jsem, ze dneska vecer si zas jednou budu cist basnicky... Takze... takze samozrejme bych moh bejt [fakt bych moh?]


    Filip Topol - Samozřejmě

    Samozřejmě že bych mohl žít jinak
    samozřejmě že bych mohl žít jinde
    samozřejmě že bych mohl žít s jinou ženou
    samozřejmě že bych mohl žít s tebou
    samozřejmě že bych mohl mít jiný noční hrůzy
    samozřejmě že bych mohl dělat jinou hudbu
    samozřejmě že bych nemusel tolik žvanit na tolika místech
    samozřejmě že bych mohl pravidelně jíst
    samozřejmě že bych mohl jít k lékařům a zubařům
    samozřejmě že bych mohl jít na vysokou školu
    samozřejmě že bych se mohl oholit
    samozřejmě že bych se mohl poklonit nějakému Bohu
    samozřejmě že bych mohl sportovat
    samozřejmě že bych mohl zkřížit Mahlera s Mozartem
    samozřejmě že bych mohl být komunikativní a usměvavý
    samozřejmě že bych mohl včas platit elektřinu a telefon
    samozřejmě že bych mohl odvrátit svoje závratě
    samozřejmě že bych mohl skočit z okna

    Je to pyramida Mayů
    a já tě samozřejmě milujůůůůů

    Samozřejmě je to jako kalendář
    spolčenej s hvězdama
    s krvavými obětmi
    s otevíráním panny
    kamenem

    Neustále se bojím policajtů
    Jsou naprosto nemuzikální

    Samozřejmě že bych mohl bejt míň oteklej
    Samozřejmě že bych mohl bejt na drogách
    Samozřejmě že bych mohl hrát v divadle
    Samozřejmě že bych mohl běžet po louce
    Samozřejmě že bych mohl dělat korepetitora
    Samozřejmě že bych mohl ukrást 14 litrů mlíka
    Samozřejmě že bych mohl pozorovat holuby létající ve dvoře
    Samozřejmě že bych mohl umřít
    Ale kde to je?
    Je to v dotyku?
    Když mi jezdíš prstem po rtech?
    Asi jo.
    Tak se měj hezky. A neřvi.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JULYZ: Dam si, pokud k tomu je potreba nakup, ranni kolo to jisti. Ale zitra zas budu dlouho ve worku, asi nestiham ani Labku zitra. Jeste uvidime. Kazdopadne polivku jo, chleby ve vajicku taky poranu zvladnu, pokud najdu chleba... Nicmene kdyztak vdecne. Hlad furt nemam, ale mel bych urcite mit...
    JULYZ
    JULYZ --- ---
    OVERDRIVE: zajtra budem variť kapustnicu :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam