• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Za tim hajzlem je clanek Rakety a hysterie, bohuzl jsem si toho nevsiml, kdyz jsem to fotil, jeste jde precist podnadpis, ze pry je to o nuklearnim zbrojeni... jinak noviny jsou o rok starsi nez ja, pac Moskva, co mela tohohle medveda, tak byla 1980

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Oci, do duse okna..

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Joaha, vlastne netusite, kde jsme byli, ze? Uz tusite..

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Trainspotting (z doby olimpiady v Mockbe, 1987?)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    jsme doma, az dozvracim, uploadnu dalsi, ze Zar. Pripomente mi, ze na rumovy zaludek si nemam davat jeleni gulag a pramborove pracky...

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Minuly nalez arzenalu (je to trigger happy idiot, nastesti jsem mu sebral zasobniky... aneb mate-li deti, trezor neni dost, vzdy skladujte munici a zbrane zvlast... uz to chapu ;)



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Moc hezky fotky, uz je to hodne vic spadly, co jsem byl naposled, navic hromada hakenkreutzu, muj spolusapac minule vsechny polidstil, on je starej uctivac spd ;)) nejsem fanda techle vzkazu na zdech, ale hlasky typu “hitler a tenis jsou bozi!!!” proste rulujou...

    Mmchodem “dobry rano Viet´name”... aneb spoluSapac objevil dalsi domaci kus arzenalu ;)

    (Vcera mel hroznou radost, ze pochcal stadion BanikuPico, tak nadsenyho opilca jsem jeste nevidel)



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Ja uz jsem v Janskejch byl asi 3x, takze znam,... ale tesim. Zary jsem neznal, podle nazvu, dik.
    FRDK
    FRDK --- ---
    Léčebna Žáry, voe, v Městě Albrechtice. Tos' myslel, ne? Budu se večer vracet z Jeseníků (běžkýýý!!!:), bych se stavil, ale už asi bude tma :/
    Do kdy tam budete?
    Léčebna Žáry - Zapomenuto.cz
    http://zapomenuto.cz/lecebna-zary/

    Janské Koupele jsou super, byl jsem tam už mockrát. Patří to Berdychovi ještě s jedním, měli plány tam udělat resort na soustředění pro sportovce/tenisty, ale zatím to nevypadá. Stavuju se tam pokaždé, co sjíždím Moravici. To si užij(te). Bacha, některé patra v té první budově u silnice se už dost houpou, některá v těch dalších budovách už se propadla.
    [ FRDK @ Ruiny, kanaly, bunkry a jine opustene prostory ]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Ukladej GPS, de si byl, pls. Ja to shareuju jen tady v auditu, moc se to nedela, pac lidi pak prskaj, dyz nekde z hezkyho mista udelas verejnou GPS nadrazi, ale uvazuju, ze naprogramuju appku, kam muzes vlozit gps, fotky a pokec o miste, pokecy a fotky budou viditelny furt, ale GPS se otevre az kdyz budes na presnost 50m od mista.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Cuze? Jaky Zary? Wo cem to krafes?
    Tedy nebyl... jinak uz jsem vzhuru, tak za 2-3h vyrazame do Janskych Koupeli (tusim to vlastnil Lendl, nadherny a velikansky urbex i s kapli a tak), pak Albrechtice, plicni klinika...

    Jinak tu Hrusovskou Bunkrovacku asi znas, ale budes svitit, asi je to tak max antikoncepcni, navic vysjak : rady neboli ;)

    location: Hrusov@49°51'43"N 18°17'40"E (217.4 m)


    Doporucuju appku Commander Compass, zatim nejlepsi vec na ukladani a sdileni GPS, s tim, ze nepotrebujes nikde zadnej account, click, add, click share... bitch a pritch...


    Pridas se dneska? Jede se mou karou, zatim 3 lidi, 3 czokli...




    FRDK
    FRDK --- ---
    OVERDRIVE: Ty Žáry vypadají luxusně (i když smutný osud teda). Že bych se tudy odpoledne/večer vracel z Červenohorského..?
    Užs' tam byl?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ne, po peti 60% panakach tam nepolezu, obcas je super, kdyz ba opily urbex chodite s clovekem, co se FAKT!! Boji vysek, aspon nemate debilni napady........... uklizeno.



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: To je hezky, to je hezky...!

    https://twitter.com/nasajuno/status/1099080824333393920?s=21

    (Den bez unternetu se zdaril, vcelku jsem jen uklizel, spal a mrdal s Adelou jak rudej pes... vecer prijel kamos urbexar a slo se strizlivwt do zamorene Zony Hrusovska chemicka - dnes nepotrebuju antikoncepci, i kdyz to je irelevantni, po, uz by tam musela byt ona ;)



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Na apple kramu jde fakt najit vsechno



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Taky jste si vsimli, kolik lidi dnes nosi tricka NASA, a taky jste za posledni 3 mesice potkali 5 lidi s nasivkou lodni posadky Nostromo? Rozhod jsem se, ze si zkusim precist alieny, kdyz uz vesmirne tema. Nemam moc naladu na nic chytrejsiho a dal bych si i film, sice jsem outsider, pac mam nejradej dvojku (a po ni trojku), ale jak rikam, jsem unaveny a nemam chut na nic chytrejsiho. “Get away from her, BITCH!”

    Sygurney byla koc, sice nemela zadnej zadek a prsa, ale zas ji slusela utocna puska a plamenomet.

    (O weekendu bych sel na strelnici, zalezt si, do sauny a na bezen + na urbex... zadna intelektualni zabava! Julie se me snazi zlakat na freediving a ja mam vodu hrozne rad, citim se napul ukecany, kdyz semnou bude chodit lezt, asi to zkusim, v zivote jsem neplaval se snorchlem a ploutvickama, tak co to nezkusit.
    Zadnej internet!
    Skoda, ze jeste neni dost teplo na pohodlnej cundr, vzal bych volno, klobouk spacak, czokla a fotak, a zamiril bych do Jachymova. No uz kvetou snezenky, takze se snad doziju jara. Letos dobry, jeste jsem nemel poradny zachvat zimni deprese, sex za usmev a vyhrata postel s knizkou nejsou spatny leky proti trudomyslnosti, stejne jako snad zas stoupajici Labka, 68kg miso obvyklych 56, minimum alkoholu, treti mesic bez drog a docela neobvykle i dost pohybu, ktery v zime nemusim, ale dari se...

    Poprve v zivote jsem si zaplatil dovolenou, sice jen tyden, i kdyz se citim, ze bych potreboval mesic, kazdopadne je to nekolikadenni splavovani reky + lezeni na nejakych skalkach pro deti kamziku, tusim Italske ferraty. Akorat to vede clovek, kterej neni schopnej pochopit, proc lezu do baraku, ve kterych je hovno, bordel a bezdomovci. Ja bych si chtel dat Italske prvovalecne horske pevnosti, coz nude hodne bozi urbex. Treba ho ukecame.

    Kazdopadne dovolena hurra! Mam rad vodu, skaly uz min (mam strach z vejsek, takze vlastne lezu jen proto, ze ho mit nechci, tak jako jsem se asi za 2 roky desensitivizace zbavil strachu z pavouku, ktery jsem taky nechtel))

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Urbex weekend: plicni lecebna albrechtice u krnova, pokud se nekdo chce pridat.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Test Google keyboard, zatím docela dobře funguje psání jedním prstem, za pomoci tahání písmenek a nápověda znaků a slov. Dokonce to poměrně zvládá češtinu, jen to asi musí být online bych tak čekal

    Gkeyboard
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam