• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    PROKRASTINATOR: Neboj, to se naucis... mmchodem neni to tu chat, ale diskuzak, kte sice muzes odpovidat, to jo, ale na primou komunikaci je tady spis posta. Tenhle audit cte cca 83 lidi (realne tak 30). Jinak kdyz na me clicknes jako na ikonu, muzes se podivat na me info, muzes kouknout, co mam booknute za kluby (kdyz das klub sledovat, vidis jej pak ve sledovanych i s poctem novych prispevku od posledni navstevy), clickem na mou ikonu mi taky muzes poslat postu, ci si me s komentarem pridat do pratel.

    Hlavni ovladaci prvek je lista uplne nahore, ta se nemeni nikdy. Pak je lista o patro niz, ta je specificka pro kazdou sekci, tedy kdyz jsi tady v klubu, je tam neco jineho, nez kdyz jsi v mem, nebo svem infu...

    Formatovani textu pomoci html, takze i, b, u v zobacich, otevrit, zavrit... obarzak se pridava

    (Img src=“url://obrazku”) (kulate zavorky nahrad zobaky

    (i)tenhle text bude italika - kurziva(/i) a odtud uz ne
    (b)obdobne, tohle bude tucne(/b) a odtud uz ne


    Nyx je proste oldschool web pro chytre slecinky a umi to VSECHNO, dnes uz to vsechno umi i facebook, ale nyx to umi uz 19let (spis 21, rek bych)

    Tebe zajimaji audity jako Ruiny, zriceniny, kanaly; industrialni architektura a podobne. Hromadu auditu o muzice mam taky booknutych (viz me info)...

    Jo a ikona je .gif, 40*50px, 5kb (muze byt i animovany). Je slusne ikonu mit.

    Sak nejsi blbej, facebook je konecne hloupejsi a min pohodlna verze tehoz...
    PROKRASTINATOR
    PROKRASTINATOR --- ---
    Kuwa nejde posílat smaily :D
    PROKRASTINATOR
    PROKRASTINATOR --- ---
    Vubec to nechapu
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    To je obraz, co me zaujal

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    whoawhoa, odvracena strana cerviveho Jablka, z appky Netflix nejde udelat ani screenshot. holt DRM ve svem pravem duchu. psychiatricka BilliehoRusseau ma na zdi zajimavy obraz, hnedy kun suka bileho (jednorozce), jsou o toho dve hnede postavy, co diskutuji. kdyz bych mel screenshot, videli byste, takhle to mate i s mojim nazorem. ten obraz bych chtel. mam slabost pro kone a jebajuce priserky ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    I am old fassioned, I don’t work for Russians.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    HRAFNAIN: mmchodem existuje tank girl pro jednadvacat stoleti. byla na to kickstarterova kampan, a posbirali, vyrobili. uz tam neni jeden hlavni grafik, ten samej, co delal klipy Gorillaz, ale jo jako... je to porad tak strasne spatny, nekdy i horsi, az se to vyplati fakt si to z book depository objednat.

    jinak videl jsi, jak zkoncila Tank Girl Curtney Love? to je fakt nejhustsi herakova smahule, co znam. Nico mela mozna stesti, ze to nedotahla tak daleko, a ja sam aspon vim, kde se berou vrasky

    mel bych jit zitra do prace, takze spat, pac jinak to fakt stihnu az zitra...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    DISPARITY: tyvole bitka v posilovne s Rusakama neni bezbozny a bezduchy nasili, jo? mmchodem zatim jediny dalsi nasili tohohle druhu jsem videl v Payback s Melem Gibsonem, kterej taky vsem ublizuje na prvni dobrou, ale naprosto fatalne. Payback je navic jeste mazec, ze ty masakry tam pusobi vsechny tak, ze jako realne. Punisher je prostu uz komixove prestrelenej.

    mmchodem, vim, ktera ta buchta se Vam libi, zvlaste pak, kdyz jdou na navstevu k pedofilovi a ona ma na sobe hadriky, jako detska stetka, to je jasny!
    jinak doufam, ze tu luparu zabavenou v tehle lokaci Preacher jest pouzije.

    prej: nemusis ho zabit, to by i na tvoje pomery bylo trosku pres caru... zas nadruhou stranu, nikdo berikal, ze to tady nemuze vyhoret... a nasleduje scena, kdy se dusici pedofil vypotaci z cmoudu ze dveri studia :)))

    proste romantika
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    OVERDRIVE: cteni kryptonomikonu bych mel asi nejlip spojeny s Manilou, v Intramuros ; snad nekdy
    OVERDRIVE: Neal a verici? lol, ale rozumim ti.

    Tank Girl a Snowcrash? wtf, wait a moment, yes!

    skoda, ze tehdy nenatocili aspon spatnou verzi Snowcrash,
    a doufam, ze ji vubec natoci, uz se to vlece tak dlouho, ze to muzou jenom prepicit :

    Tank Girl je dokonala, tak jak je, at comics, nebo film, at si rika, kdo chce, co chce, to dneska uz nikdo neda
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---

    vedi ony/oni, co je jim davano, aby mohli brat

    4 hlasy od 4 respondentů

      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---

      jsem stavem

      7 hlasy od 7 respondentů

        OVERDRIVE
        OVERDRIVE --- ---
        OVERDRIVE: Jednou jsem se pomoci emailu hrozne dohadal se Zaoralkem (aka ZaAnalkem), kdyz nebyl schopen zaridit, aby do spadleho Nepalu leteli nasi psovodi. Julie mela tehdy s Ami slozene Zkousky Ministerstva Vnitra pro zachranne psi (mmchodem MoravskoSlezsti hasici meli docela vztek, ze to udelal civil s orechem a nikdo od nich s NO, jejich velitel, mmchodem veteran z Afganu a bejvalej od Adely; tehda pry zuril tak, ze skoro chodil po zdi...

        Kazdopadne ZaAnalkovi bych FAKT MOC PRAL, ten pocit, co jsem zazil predevcirem v sutine, kdy jsem vedel, ze pokud budou moc dupat, zustanu uveznenej pod par tunama sutin, dokud me hasici nevyrezou ven flexou.

        FAKT jsem se bal!!! A pokud si nekdo mysli, ze jsem tam lez dobrovolne, tak nelez! Kdyby po me tuhle vec chtel nekdo jinej, nez to po me chtel, ani bych o tom nepremyslel. Vlastne, takhle jsem o tom taky nepremyslel (coz je zas na jiny text, kde bych psal o tom, jestly ony vlastne vi, ze dostavaji tolik, jako nikdo jiny na svete, a jestli to vedi tolik, ze toho zneuzivaji. Ale ten text by mozna zhorknul, z mnoha duvodu. Konecne, asi jsem tady jediny rozvedeny, ze? A popravde, ja to nechtel, i kdyz jsem lez fakt pod velky kusy sutin. Tezko rict, kolik sutin zasype stesti...)
        OVERDRIVE
        OVERDRIVE --- ---
        HRAFNAIN: Ja si dnes v knihkupectvi objednal Nejistotu, ci jak se jmenuje druhy dil Rtuti. Zatim nejmin se mi libila Anathema, pac me tam sral ten duchovni set a setting, zas chapu, ze cirkev bere jako nositele vzdelani a sedi to k jeho narativu. V cryptonom. Treba rika, ze ucit deti nabozenstvi vidi jako dat jim zakladni RTFM!, ze mizna to neni pravda, ale mohou se o to oprit. Snih se venuje nabozenstvi jako viru(zrovna par prispevku jsem psal, ze tantra je genialni v tom, ze sex je spojeny s nabozenstvim, tudiz je to nabozenstvi ultraViralni).

        Stephenson je IMHO prepper, vnimavy a schopny grafoman a bude verici, asi stejne jako ja, tedy vnima, ze nabozenstvi je velmi silny nastroj, a to hlavne (asi jako multitool je dobre mit i na ISS - mmchodem, nekteri kosmonauti jej fakt maji na pasku, v prubehu rozhovoru... Adela se zamilovala do meho Lethermanu naprosto na prvni pohled, chci jeden vetsi, a ted je mi blby ji dat ten mensi, vzdycky me sral otec, ze mel vsecko nejlepsi, pak matka a pak decka, nechci ji davat to, co sam nahradim, zas je otazka, zda ona vyuzije krimpovaci kleste? ;)
        OVERDRIVE
        OVERDRIVE --- ---
        HRAFNAIN: Zas je dobry, ze to planovane uzavre fakt necekanym zpusobem, ktery je ale NAPROSTO JASNYM vyustenim cryptonomiconu. Snih uz si nepamatuju. Treba 7ev ma zas koncu nekolik, a vsechny jsou globalne nevyznamne a lokalne tak nejak castecne... ty knihy jsou takovej narez, ze treba vsechny drobne souvislosti mi u nekterych dosly az na podruhe. Cryptonomicon budu navic mit nafurt spojeny se zimou, co jsem ji travil v Brazilii a Mexiku...

        (Taky Riso Mullera & Sonic youth - hlavne desku NY Ghost and flowers, pak taky comixy Tank Girl)
        OVERDRIVE
        OVERDRIVE --- ---
        OVERDRIVE: Joaha, fotka! ;€

        OVERDRIVE
        OVERDRIVE --- ---
        Tohle jsem vzdycky chtel vlastnit, pac jsem taky chtel mit na leto pro sebe a Adel lehkou hamaku z padakoviny (s moZkotierou), a kdyz uz jsem tam byl, nechal jsem si vyrazit sadu znamek, co prej ustojej i jadernej vyBuh ;)

        Co je na nich napsano?
        Jmeno Prijimeni
        Telefon na Hyenu
        Telefon na Adelu
        Cislo zivotni a zdravotni pojistky
        (Tady melo byt cislo na helpline UNIQA, ale nejak jsem to zvrtal a je tam krevni skupina A Positive, coz je blbost, pac test se dela primo v sanitce a necte se to z obleceni, stitky zas u civila nikdo neceka. Necte se to z vybavy, pac nikdy nevis, kdo co komu pujcil.)

        Cislo na Hyenu je tam jako prvni proto, ze vzdycky bude moct sehnat dost penez, aby pro me priletela kamkoliv na svete a verim, ze by to i udelala.
        Mit tam cislo na Adelu (dalsi radek), jako prvni je blbost, pac je vysoka pravdepodobnost, ze kdyz se rozsekam, tak u toho bude...

        Proto jsem chtel (a roky mel) na psim obojku cislo na JULYZ ne na sebe, pokud budu v takovem stavu, ze prijdu o psa, neni duvod volat me. Verim, ze JULIE by pro ni doletela kamkoliv na Zemi.

        JULIE!!! Az mi budes priste davat obojek s cislem, at je tam Tvoje... viz vyse;)

        (Navic si tak zajistim, ze mam u sebe neustale 4 telefonni cisla: 3 zenskejch co mam rad a maji me rady + svoje v telefonu v kapse;)))


        To sem ale Chytrak, cuz?!?! ;)))
        HRAFNAIN
        HRAFNAIN --- ---
        *prostě to ukončí, protože ví, že je grafoman, a že by moh pokračovat donekonečna
        HRAFNAIN
        HRAFNAIN --- ---
        blbej příměr.
        prostě to rychle ukončí, páč už má nápad na další :::

        no nevádi, skočil jsem do knihovny pro Rtuť, to jsem zvědavej na barokního Enocha a Shaftoa; Sedmeroev musí počkat.
        HRAFNAIN
        HRAFNAIN --- ---
        podruhý dočítam kryptonomikon, a Neal mi v tomhle trochu nasral ve Sněhu, že místo, aby ten konec dramatcky nadávkoval, tak napíše závěrečnou kapitolu.
        asi jako kdyby Tolkien pridal Silmarilion k Pánu prstenů ::: visjak :]
        OVERDRIVE
        OVERDRIVE --- ---
        Jak vymyslim, co ze sebe zalohovat a na jaka media, tak davam sem na peer-review a nejake napady k doplneni (jo, chtel bych tam dat svou genovou mapu, ale poskytne mi to uz dnes nekdo?). Samo tam dam i kopie veskerych svojich dostupnych dokladu...



        Jinak pokud Te napadne lepsi technologie nez M-Disk, dam se poddat a poradit si. Usb plotnovy disk bude druha zaloha, pokud jej sezenu, tam dam i veci, co nejsou moje, i kdyz to i na to CDcko, pac je asi dobre doplnit to, kym jsem, tim, co jsem poslouchal za hudbu a jake filmy se mi libily. Dam tam i nejake hry, knihy, comixy a taky aktualni verzi Linux ;) jakekoliv napady vitany.
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam