• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TLOUDEV: Na nejakej mejdan bysem prijel. Ted jsem par tydnu byl na sracku rozbitej ze zlomenejch zeber a tak... pak jsme byli s Adelajkou na rece Salze, splavovat... ted jsem zas online, a dluzim hromadu odpovedi snad na kazdem kanale...

    Kazdopadne Altmont (kousek od Palfau, Rakouzsko)... barokni knihovna s neogotickym kostelem; misto, kde se nasel rukopis z 8.st a mj i legendy o Parsifalovi (10.st)... ten rukopis je nejstarsi kodifikovana Nemcina...

    No takze Barokni knihovna nejstarsiho knezskeho radu (ma motto Ora at labora... vite, co to znamena? A ktery to byl rad?)



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Typek dela syntetizatory z medu (odpory pro oscilatory) a celkove vcely pouziva na generovani zvuku

    Bee Frequencies | bioni samp
    https://bionisamp.wordpress.com/installations/bee-frequencies/
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    OVERDRIVE: A kdy to plánuješ?
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    OVERDRIVE: cus,
    akce je v hrobe a ten repertoir co jsem tenkrat hral byl opila rut. a ta je taky mrtva neb umrel bubenik. hraju ted s tretim stupnem tortury, coz jest zabavny a zavadny HC punk. a do toho delam mejdany u me v pocep - prijed 28.9. vic info mailem. zdar jak svina!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TLOUDEV: Mmcodem Ace Praha!! Hraje? Zvu vas do do Ova, nebo Tloudev Artillery. Podle me ragga boiz se nevykopu z Crossu, Mirdinwild ze Slezka a Traviny Jas (Trafo?!!) z Brneni (v kolene) a Holomoca -(A)ha...

    Prijedte zahrat! Spat se da u naz na baraku(150m^2 + 1000m^2 zahrady - 10min od mista konani (5min karou) a 20 od centra + 10m peso od nadru)...

    Cestak platim ja, zbytek vydelku hospoda (nebo hovno) + 800 zvukar, nebo vezes ssebou

    Havarnu zkusim dokopat jako predkapelu, treba u Dub Artillery v prime-time. Ale ja ragga nesnasim, to uz si domluvte.

    Zadny HomeGay Rasta, kdyz politika, tak Oi!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Je Suis Maus #jeSuisMaus

    Jsme Olivova Generace: proc? Olivy lide bud nenavidi, nebo miluji. Tak je to ted ze vsim, proto radej delim svuj cas mezi IRC a Nyx.cz, kde lide maji tendenci precist stovky az tisice stran, nez si vytvori nazor. HOAX o tom, ze plosne traveni hlodavcu je ekologicka katastrofa, prevladl v me bubline dost na to, abych byl ochoten ironizovat jej ve dvou prispevcich na Facebooku, ktery z me zkusenosti prinasi jen 1000 like planovane demonstrace == 100 lidi na demonstraci same == 10 lidi, kteri cetli proc a jak, na zaklade kterychzto je demonstrace svolana. Nez jsem vnimal tenhle efekt “olovovych lidi”, chtel jsem kandidovat do politiky, byt volen, protoze mne mnoho (par) problemu osobne zajima ve smyslu: “think glibally, act locally!”... nevzdavam to, ale dal se zameruji predevsim na pomoc radikalizace vedy, tedy uplneho #otevreni a # openSorce #science, a to i zaprijeti nasledku, ze blbci, kteri #bitCoin a #Crypto povazuji za bydoucnost s prihlednutim ke spotrebe MW/month a lide, kteri krici na zaklade 3 totulku v novinach (o lumicich), by jinak mohli byt ma prirozena volicska zakladna... tak rikam #mrdamOlivy...veci nejsou jen modro-bile, zvlast ne kdyz je to CSS facebooku. Hlodavci a to i #capybara jsou invazni, jako #bolsevnik. Tak vystupte z #JeSuis bublin, a ctete (neumi skrtnuty font) bdete!

    23,93!!!

    (Ty chytrejsi, ci ty, jez jsou mi blizko, zatahuju do kampane #JeSuisPresident, ktera ma podporit #liberal-ni #demokraticke a zaroven #politicke, tedy kompromisni #nazory, bez potreby #duality veci...

    Pokud me chcete volit za prezidenta, nebo pokud i ne, zkuste chvili mou cestu, kdy za dobu 20 cigaret a 2 uvarenych a vylitych kav, prectete vic, nez dokazete okomentovat.
    Budu rad za stab, ktery bude psat, budu rad za like, a pokud jic tady na FB dostanu 100 000, rad pujdu do kampane na politika, pac me vas bude volit 10. Ale to za to stoji!

    Tak tedy #JsemHlodavecSeVzduchovkou

    Maus - Wikipedia
    https://en.m.wikipedia.org/wiki/Maus
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TLOUDEV: Odpoim, prisel jse predevcirem o 2 obrazovky textu, a mam duvody nezkracovat. A ano soulas, i kdyz i slozitej, nez +1, ale to je jasny. Dik za JEDINE!!! Odpovedi na otazky. A o tom jse trochu psal, pro kolik lidi zijes, a kolik Ti to vrati (praci, zabavou, penezi.. no nic. akce Praha!!! Furt to triko mam a peru. Jak jsi tam nakonec hral sam, a bylo to bozi!!! O tom taky ted pisu, budes me volit.. viz dalsi prispevek, cp z vyjmecneho FB?)
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    tvl tys prisnej... ale aby ses v tom necejtil tak donkichotsky, tak ver, ze i v mem okoli hulice posilam z fleku dopryc. teda co se tyce jakekoli spoluprace. huleni jako takovy mi nevadi, ac sam jiz cca 8-10 let nekonzumuji (vyjimkou jest v tomto ohledu dobry hasis na relax a sirokou hlavu, lec dostat se k nejakemu se zadari tak jedenkrate az dvakrate do roka). vyhulene hlavy toliko ospale mzouraji namisto jakekoli smysluplne cinnosti, a to i v pripadech, kdy cinnost tato jest v jejich zajmu. ale kazdemu, co jeho jest. v hospode po praci mi vyhulenost nekterych nevadi zcela vubec. pri kreativnich cinnostech dokazi vyhulene hlavy prijit s jinym pohledem na vec, problem nastava v okamziku, kdy nasednou na svuj mrak predstavivosti a od zajimave myslenky odleti na mile daleko, neponechavajice si stop k navratu.

    a ted onech 7 otazek:
    - kdo byl don quiote de la mancha?
    - alespon 2 spisovatele ze zeme, odkud tento pochazel, da-li se to o postave takto rici
    - alespon 3 filmova ci divadelni dila ze stejne zeme
    - kdo vladl v teto zemi v povalecnych letech (mysleno WW2), jake bylo statni usporadani?
    - v jakych zemich sveta se mluvi reci teto zeme?
    - vyjmenuj geograficke sousedy, s nimiz ma tato zeme pozemni hranici
    - vyjmenuj alespon 3 predmety, pojmy ci ustalena rceni, ktera v sobe obsahuji nazev teto zeme
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Uvazuju, co bych si zahral s Miou, kdyz si ji s Adelou vezmem treba na weekendove prazdniny... Neverhood by moh bavit, ale chce to nejaky princezny + poniky (aby si rozumely taky hracka televizni maniak s konackou a pejskarkou, kde presah jsou prave ty princezny, pac Miu, tak jako vetsinu lidi, psi a kone nijak zvast neberou... proste ehm, psi ma Mia furt a jsou soucasti domacnosti a kun by ji branil cumet na youtube)... kouknout:

    Sky: Children of the Light od: thatgamecompany https://apps.apple.com/cz/app/sky-children-of-the-light/id1462117269?l=cs
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pokladam 1. otazku, uzavira se zitra v 2:00 rano, je to viceotazka, takze za kazdy otaznik 1 bod. Zadny google/wiki a tak, hrajte fehr. (Jinak ideal je ptat se na to, na co dokazete sami odpovedet, priznavam, ja zavahal v kde?)

    1)
    1.a) kdo vynalezl knihtisk?
    1.b) kdy?
    1.c) kde?
    1.d) jak setisklo pred knihktiskem, jak po vynalezu
    1.e) alespon 2 servery (projekty), kde se daji zdarma stahnout cele elektronicke knihy

    (Go!!! Spoleham na vas. Kdo prvni dosahne 3x7 bodu vyhral....)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A vubec!! Vymyslete 7 otazek, ktere spolu tematicky souvisi (7 je minimum, potreba je 3x7 na kazdou stredu)... treba vas napadne neco zajimaveho. Idealne uhodnutelne, idealns ne tehle typ:
    1) kdo napsal Zamek a Ameriku
    2) co napsal dalsiho
    3) kde zil

    = to nemam rad/neba; kdyz nevis prvni, nezajimaj Te dalsi. Ma to byt na hospodskou hru, kde spolu soutezi stoly, pro zabavu, o cca 5 piv, nebo tak cosik...

    Spoliham na holky.... Evelina, Konvalinka, Adelajka, Julyz

    Z kluku bych cekal Disparity, Frdk, Burkhar, Sorbak?

    Muzete mi to poslat do posty, ja to sestavim, zahrajeme si? Otazky posilat i s odpovedi pls, nejsem vsevedouci.

    A nebo!?!??!

    Zahrajem si tak, ze sem date nekdo otazku a mi se pokusime odpovedet (postou)? Kazdy, kdo zada otazku, za 24 h (ktere si pohlida) posle zpravnou odpoved akdo hadal dobre...

    3x7, ptat se muze kdokoliv, jen hlida body, cas!!!

    Otazek muze byt i vic najednou...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A mozna to delam blbe, kdyz pisu o tom, co me sere, coz jsem driv povazovak, za priznak spatnych/nudnych bloggeru...
    - ze me sere, ze lidi, co se nestaraji o muj dum, oteviraji si drzky, jako by to byl jejich hrad
    - ze lide, kteri neumi dat povel psovi, veli lidem, at zkusi commandovat me
    - zeme desi, ze chytri lide nikdy nedosahnou toho, co muze zachranit zivot jejich zene a mozna ponici zivot diteti, jen kvuli dogmatu 5k let staremu
    - ze huleni je droga, o ktere uz nikdo nemluvi jako o droze, ale stala se na roven hodna chlastu a tabaku - nic se prece nedeje, kdyz od 13 do 99 lidi huli. Ze jsou z nich blbi a dvojjaci pitomci, a zeuz se vytvari pozitivni diskriminace...
    - a vubec: neuprimnost, dvojjakost, otvirani si huby, tam, kde stacila domluva, degenerace hodnot lidi, kteri me v mladi budovali, a obcas mam dojem, zeve stari, budou potrebovat rovnatka, na zada, na nohy, hlavne na zada... vzdyt Marley taky radej neudelal nic, a svatej jeho prst...
    - keci misto Letne -> misto pravniku Letna

    Proste me toho sere docela dost, ale Adela, budiz ma svata, ta, ktera neustale meni sebe i me, ac ani v mojich ocich neni dokonala, a ja v jejich ocich uz vubec, dela to cele bez reci. Teda... kdyz si nenabehne na flamewar... a ja situ delam flamewar, pritom vsichni mlcite. To ticho me provokuje az k agresi, stejne, jako hospodske rozhodnuti a nazory driv..

    Mam na to radu, min picovat vic,.. hyena, maitelka male hyeny a 2 motorek (650cc a 1000cc) ma na zadech “min picovat, vic jezdit”... co si tam dam ja???? “Min picovat, vic ucit.”...

    Od oristiho tydne, kazdy st od 21:00 v Hudebnim Bazaru 3x7 otazek vedomostni souteze, poveduted ja. Temata
    - kniha a knihtisk
    - psoviti
    - indiani
    - bible a religionistika (+ samanismus)
    - cesky underground a samizdat
    - stredoskolska matika, chemie a fyzika (+ udalosti, typu Cernobil, kdyz uz se kazdy koukal, po takovych letech)
    ...
    To budou prvni 3 stredy.

    Plus o weekendech Dracak, Shadowrun a Linux pro zacatecniky a mirne pokrocile (s ohledem na hodne pokrocile)...


    Ostravaci!!! Shanim, jak platit Labku, pokud vite o nekom, kdo by chtel/potreboval kurzy Linux/*BSD/*NIX systemu, tak do Labky s nima!!! Ucim pro zabavu, za prachy a dobre, rek bych, podle zaku..

    Zbytek: ut/st labka/hudebni bazaaar


    @bota, @prawitz: hrajete jeste v kapelach? I za cestak/bez nej? Pro Overa a pratele v Hudebnim Bazaru? Muzu ted 2 mesice, pak do Listopadu je plno, a kolem vanoc zas pak umim podium. Havarna je jasna spolukapela.

    Dub Artillery neoslovuju, pac z Aha do Ova by jim to zadaco asi nebylo podle gusta a nechci si vyslechnout, ze vymyslim slozitosti a picarny...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Konecne!!! Chtel jsem stejnou zalobu vyvolat rok z5 a muj pravnik do toho pdmitl jit (ac je to stejny pravnik, jak Cervene Trencle)... takze dnes schvalil senat ustavni zalobu na pana, co se pokakava 2x za dobu prepravy Praha - Ostrava.

    Jinak uzitecne vlastnictvi kulickove 6mm, CO2 plnene vzduchovky:
    - pes, ktery kazdy den steka 4-6h u plotu : po jednom zasobniku uz nesteka, 4 roky reseni nevyresitelne psychopatie, ani elektricky obojek od majitelu, jen doufam, ze neprisel o oko, ale nikdo si nestezoval
    - mrouskajici se kocky - sorry, v tomhle ohledu jsem pro daleko vetsi kastraci (samic!!! - jo, muzem si o tom pokecat) - no co, jsem kazisuk, zasobnik taky stacil, zadny damage, oci jim sviti dal vsechny
    - slimaci a hlemizdi - dlouho jsem to hubil ledasjak a furt je to potiz, smrdi, hniji, neda se to smyt z rukou... proste mrdka likvidujici cokoliv, 2 slimaci znici hrach, slunecnici, rebarboru, vrbu... trnite jim nevoni - kazdopadne prochazka po zahrade s ratio 2 kulicky na 1 slimaka... vytece z neho cosi hnedeho, nekdy cerneho... tech, s velkym domkem (i malym) je mi vic lito, ale kdyz jsou jich stovky... proste ne! Jedy zabiji jezky, kdyz nejhur, tak kuny a psy (ne! Umim cist a vazit)... kazdopadne slimaci vs kulickova Beretta 92az... navic je to i zabavne, kdyz clovek vidi, jak z peclive opatrovaneho chilli, ci boruvek, vystrikne cerna vetrelci asi-krev.

    Tolik k lidumilstvi a pacifismu. Prave jsem KONECNE zacal ve vleklem valecnem sporu vyhravat.

    Pak vyleze spolubydlici (ktery resi to, ze se v 35*C topi, tak, ze posle rozlicenou zenu, aby me zpicovala, jako toho, kdo ma na svem uzemi, kde je konstantne v zime zima, za to, ze mam termostat, tak, ze muzu za to, ze jim topi topeni... ani to neni schopen vyresit, jako na baraku nic a v zivote taky nic. To je fuck, dlouhodobe trauma z toho, ze jedna z nejvzacnejsich zen si poridila misto me ultra neschopnou lamu, ktera ke kazdeme a) ma furt b), takze krasny kytky do stropu, jsou chudaci, co utikaj pred tyranii... ha ha ha, eeeh HULENI, cim dal vic tu vec nesnasim, ve spatnych (zavislych == tam, kde to uzivateli nahrazuje realitu surrealitou) se chova jako povestny ohen: “dobry sluha, spatny pan” (mozna je dobre, ze zoufalci v 40-50 huli, lepsi nez me koketovani s tvrdymi drogami. Zas na druhou stranu: neznam nikoho, komu je 40-50 a porad huli a zaroven mi pripadne inspirativni, tvurci, pohyblivy a kreativni... vetsinou se spis chovaj jak ozrala ve 40 rano... huleni bezne zabiji ruzne dracaky a shadowruny, ted jsem videl, jak 2x zabilo zkousku kapely... zas to vyjde levnej nez herak, a fakt je to lepsi jak piko... o hodne... to je jedno, co ze jsem to chtel?!?! ;)



    Kazdopadne jsem docet Brautigana Richarda - Chytani pstruhu v Americe. Takovy pohyblivy zen, haiku (4/27)... proti Melounovemu Cukru je to min ucelene, Cukr je vseobjimajici spasny Comix, pstruzi jsou v basnich nakresleny upadek USA, jak kdyz Verneovky licily budoucnost, co nastala davno pozdej. Hmm, davno? O generaci a pul.

    Konfederacni general z Big Sur me rozesmoval asi nejvic... pro pokrocile, imho. Cukr je proste neznost sama, a v ni, zapeceny trn ze skorpiona (pro pokrocile, imho - jinak je nezna krasa a ztrestenost)...


    Zdaji se mi znova sny, je mi tezko, ale neobvykle vic zadrene pod povrchem.. to nevysvetlis. Jen furt mluvim, a prej se nenadechuju ani nenecham...


    Konec se blizi no!!! Bo neni cas!!!


    BTW::HLEDAM NEKOHO, kdo by mi nahostoval sererver s public IP a treba neco pod OpenVPN. Je to server typu konzole pro proverene z Labky, vmka pro jejich hrani, irc konzole, www ceho budou potreba si vystavit ven. Elektrinu zaplatim, je to nejake vcelky plnokrevne Semimicro, spis sandBox, ale nic nebezpecneho/jedovateho. Vsecko na to mam, jen v te jedne mistnosti v Labce to hrozne hluci, takze to nemam kam dat fyzicky...

    Zaviraji se mi oci. Dost neschopnych, kteri jsou typickym vtipnym produktem systematickeho huleni a je to pro me hur jak kvalitni fetak tripu, extosek, halucinogenu a heraku; dost smutku, ze musim furt mluvit, ac bych radej mlcel, za mluveni pusu nedostanu (a ja to VIM); dost hadek, ktere chci, aby zahoreli, ale ne v suchem troudu, nybrz v kozise selmicky, co nehori, nebo se povali...

    Dost vseho, co jsem nestih napachat, SMRK slimakum.

    Zavrena vicka a zitra odvaha zacit resit mnohe konce.

    S laskou, ten, jehoz jmeno je psano na vodni hladine...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Šalše : bobří ocas dušený v křenové omáčce; tradične mohl být postním jidlem, pač se považoval za neco z ryby...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tak jak ma Sapkowski pojmenovane postavy v Narenturm: Sarlej = Salvej, Peterlin = Petrzel, Reinmar = Reynevan (nejaky vstavac, ci co)... tak ja mam ted jeden server pojmenovany Jezci Gulas, a dalsi se bude jmenovat Uzsny Bobri Ocas (v krenove omacce),...

    To fakt existovalo, tahle jidla. Oboji bych ochutnal, ale jezek mi, dik bodlinam, pripadne dost spinava bytost (z kartace blechy a z bobra filcky nevyzenes)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Co se vlastne stalo z jednou z mojich oblibenych elektro-dance idm, -poetry-, gay kapelek? Nejak jsem o nich uz neslysel ani nevim, ze by treba hrali na Colours v prime-time na main stage, mist KrisStoff, to by asi sedlo...

    Jinak to se fakt posral, jestli Burkhar a SISI milujou svoje czuraky, aspon je tasej tak, ze ti chytrejsi z nas se bavej, a zbytek aspon vi, proc je tluce, ale pico Krajco (zpevak se tak prej jmenuje ten vyegovanej Aragorn), to je fakt pici dilo, jako textar: prekombinove vety bez tecek, carek, rytmu a prizvuku, pokud ma Dubioza kolektiv, s dokonalou praci s publikem, pripravou show, nazory, rytmem, silovou magii beatu i mytu, nejakej opak, je to tenhle neslanej nemastnej StoffZkrys...


    Hmm, www ma nejake nove singly, nebo Stat je na nejake desce...

    Kazdopadne IDM, co chvili bylo az na spici, a kak zmizelo. Neco jako Extaze Sv.Terezy, to je taky mrtvej projekt? To uz z ElectroClash a IDM sceny u nas nic nehraje, ze na MainStage z CZ musi hrat Krajco? A tohle fakt furt nehraje v radiich? Proc probuh?! Vsechno z Colours muze v radiu hrat 24/7, treba Zaz je takova Lenka Filipova ve svojich Francouzskych obdobich,...


    tatabojs - kamaradky
    http://www.youtube.com/watch?v=dRkKOHnW_nY
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Jsem do ni zamilovanej vic a vic (ale ted jsem tyden slameny vdovec, tak budu mozna vic datlovat, zas nesedim u kompa, pac mi se sadrou na krku dela sezeni nedobre-zle-neprijeme)...

    Dik tomu ani nevim, zda LFS, pac nebude volno a Buh sud, co zada...

    Colors asi jako nebrat nikdy za dobu, co jsem v Ova, tedy cca 5 let, ale chtel jsem tam byt s Adelou, i kdyz bych sel na dechovky. A ona se tak tesila na ZAZ, ktera nebyla spatna, akorat, clovek musi umet Francozsky, nebo mit rad popicek (i kdyz luxusni, ala ruzny takovy ty Polici, Stingove, U2 a podobne,...

    Jinak Midi lidi me dost zasadne neberou, to uz radej Vlozte Kocku (zvlast live Okolo Hradce, viz youtube), ale tohle ma takovy jakoze nadeje-plny text:

    MidiLidi - Pokoj
    ———-
    Je tady ticho, klid.
    Je tady pokoj, byt.
    Můžu tě nerušit.

    Je tady ticho, klid.
    Můžeš to využít.
    Můžeš si ten svůj shit.
    Vyřešit.

    Je tady ticho, klid.
    Je tady pokoj, byt.
    Můžu tě nerušit.

    Je tady ticho, klid.
    Můžeš to využít.
    Můžeš si ten svůj shit.
    Vyřešit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam