• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TLOUDEV: Na nejakej mejdan bysem prijel. Ted jsem par tydnu byl na sracku rozbitej ze zlomenejch zeber a tak... pak jsme byli s Adelajkou na rece Salze, splavovat... ted jsem zas online, a dluzim hromadu odpovedi snad na kazdem kanale...

    Kazdopadne Altmont (kousek od Palfau, Rakouzsko)... barokni knihovna s neogotickym kostelem; misto, kde se nasel rukopis z 8.st a mj i legendy o Parsifalovi (10.st)... ten rukopis je nejstarsi kodifikovana Nemcina...

    No takze Barokni knihovna nejstarsiho knezskeho radu (ma motto Ora at labora... vite, co to znamena? A ktery to byl rad?)



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Typek dela syntetizatory z medu (odpory pro oscilatory) a celkove vcely pouziva na generovani zvuku

    Bee Frequencies | bioni samp
    https://bionisamp.wordpress.com/installations/bee-frequencies/
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    OVERDRIVE: A kdy to plánuješ?
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    OVERDRIVE: cus,
    akce je v hrobe a ten repertoir co jsem tenkrat hral byl opila rut. a ta je taky mrtva neb umrel bubenik. hraju ted s tretim stupnem tortury, coz jest zabavny a zavadny HC punk. a do toho delam mejdany u me v pocep - prijed 28.9. vic info mailem. zdar jak svina!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TLOUDEV: Mmcodem Ace Praha!! Hraje? Zvu vas do do Ova, nebo Tloudev Artillery. Podle me ragga boiz se nevykopu z Crossu, Mirdinwild ze Slezka a Traviny Jas (Trafo?!!) z Brneni (v kolene) a Holomoca -(A)ha...

    Prijedte zahrat! Spat se da u naz na baraku(150m^2 + 1000m^2 zahrady - 10min od mista konani (5min karou) a 20 od centra + 10m peso od nadru)...

    Cestak platim ja, zbytek vydelku hospoda (nebo hovno) + 800 zvukar, nebo vezes ssebou

    Havarnu zkusim dokopat jako predkapelu, treba u Dub Artillery v prime-time. Ale ja ragga nesnasim, to uz si domluvte.

    Zadny HomeGay Rasta, kdyz politika, tak Oi!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Je Suis Maus #jeSuisMaus

    Jsme Olivova Generace: proc? Olivy lide bud nenavidi, nebo miluji. Tak je to ted ze vsim, proto radej delim svuj cas mezi IRC a Nyx.cz, kde lide maji tendenci precist stovky az tisice stran, nez si vytvori nazor. HOAX o tom, ze plosne traveni hlodavcu je ekologicka katastrofa, prevladl v me bubline dost na to, abych byl ochoten ironizovat jej ve dvou prispevcich na Facebooku, ktery z me zkusenosti prinasi jen 1000 like planovane demonstrace == 100 lidi na demonstraci same == 10 lidi, kteri cetli proc a jak, na zaklade kterychzto je demonstrace svolana. Nez jsem vnimal tenhle efekt “olovovych lidi”, chtel jsem kandidovat do politiky, byt volen, protoze mne mnoho (par) problemu osobne zajima ve smyslu: “think glibally, act locally!”... nevzdavam to, ale dal se zameruji predevsim na pomoc radikalizace vedy, tedy uplneho #otevreni a # openSorce #science, a to i zaprijeti nasledku, ze blbci, kteri #bitCoin a #Crypto povazuji za bydoucnost s prihlednutim ke spotrebe MW/month a lide, kteri krici na zaklade 3 totulku v novinach (o lumicich), by jinak mohli byt ma prirozena volicska zakladna... tak rikam #mrdamOlivy...veci nejsou jen modro-bile, zvlast ne kdyz je to CSS facebooku. Hlodavci a to i #capybara jsou invazni, jako #bolsevnik. Tak vystupte z #JeSuis bublin, a ctete (neumi skrtnuty font) bdete!

    23,93!!!

    (Ty chytrejsi, ci ty, jez jsou mi blizko, zatahuju do kampane #JeSuisPresident, ktera ma podporit #liberal-ni #demokraticke a zaroven #politicke, tedy kompromisni #nazory, bez potreby #duality veci...

    Pokud me chcete volit za prezidenta, nebo pokud i ne, zkuste chvili mou cestu, kdy za dobu 20 cigaret a 2 uvarenych a vylitych kav, prectete vic, nez dokazete okomentovat.
    Budu rad za stab, ktery bude psat, budu rad za like, a pokud jic tady na FB dostanu 100 000, rad pujdu do kampane na politika, pac me vas bude volit 10. Ale to za to stoji!

    Tak tedy #JsemHlodavecSeVzduchovkou

    Maus - Wikipedia
    https://en.m.wikipedia.org/wiki/Maus
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TLOUDEV: Odpoim, prisel jse predevcirem o 2 obrazovky textu, a mam duvody nezkracovat. A ano soulas, i kdyz i slozitej, nez +1, ale to je jasny. Dik za JEDINE!!! Odpovedi na otazky. A o tom jse trochu psal, pro kolik lidi zijes, a kolik Ti to vrati (praci, zabavou, penezi.. no nic. akce Praha!!! Furt to triko mam a peru. Jak jsi tam nakonec hral sam, a bylo to bozi!!! O tom taky ted pisu, budes me volit.. viz dalsi prispevek, cp z vyjmecneho FB?)
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    tvl tys prisnej... ale aby ses v tom necejtil tak donkichotsky, tak ver, ze i v mem okoli hulice posilam z fleku dopryc. teda co se tyce jakekoli spoluprace. huleni jako takovy mi nevadi, ac sam jiz cca 8-10 let nekonzumuji (vyjimkou jest v tomto ohledu dobry hasis na relax a sirokou hlavu, lec dostat se k nejakemu se zadari tak jedenkrate az dvakrate do roka). vyhulene hlavy toliko ospale mzouraji namisto jakekoli smysluplne cinnosti, a to i v pripadech, kdy cinnost tato jest v jejich zajmu. ale kazdemu, co jeho jest. v hospode po praci mi vyhulenost nekterych nevadi zcela vubec. pri kreativnich cinnostech dokazi vyhulene hlavy prijit s jinym pohledem na vec, problem nastava v okamziku, kdy nasednou na svuj mrak predstavivosti a od zajimave myslenky odleti na mile daleko, neponechavajice si stop k navratu.

    a ted onech 7 otazek:
    - kdo byl don quiote de la mancha?
    - alespon 2 spisovatele ze zeme, odkud tento pochazel, da-li se to o postave takto rici
    - alespon 3 filmova ci divadelni dila ze stejne zeme
    - kdo vladl v teto zemi v povalecnych letech (mysleno WW2), jake bylo statni usporadani?
    - v jakych zemich sveta se mluvi reci teto zeme?
    - vyjmenuj geograficke sousedy, s nimiz ma tato zeme pozemni hranici
    - vyjmenuj alespon 3 predmety, pojmy ci ustalena rceni, ktera v sobe obsahuji nazev teto zeme
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Uvazuju, co bych si zahral s Miou, kdyz si ji s Adelou vezmem treba na weekendove prazdniny... Neverhood by moh bavit, ale chce to nejaky princezny + poniky (aby si rozumely taky hracka televizni maniak s konackou a pejskarkou, kde presah jsou prave ty princezny, pac Miu, tak jako vetsinu lidi, psi a kone nijak zvast neberou... proste ehm, psi ma Mia furt a jsou soucasti domacnosti a kun by ji branil cumet na youtube)... kouknout:

    Sky: Children of the Light od: thatgamecompany https://apps.apple.com/cz/app/sky-children-of-the-light/id1462117269?l=cs
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pokladam 1. otazku, uzavira se zitra v 2:00 rano, je to viceotazka, takze za kazdy otaznik 1 bod. Zadny google/wiki a tak, hrajte fehr. (Jinak ideal je ptat se na to, na co dokazete sami odpovedet, priznavam, ja zavahal v kde?)

    1)
    1.a) kdo vynalezl knihtisk?
    1.b) kdy?
    1.c) kde?
    1.d) jak setisklo pred knihktiskem, jak po vynalezu
    1.e) alespon 2 servery (projekty), kde se daji zdarma stahnout cele elektronicke knihy

    (Go!!! Spoleham na vas. Kdo prvni dosahne 3x7 bodu vyhral....)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A vubec!! Vymyslete 7 otazek, ktere spolu tematicky souvisi (7 je minimum, potreba je 3x7 na kazdou stredu)... treba vas napadne neco zajimaveho. Idealne uhodnutelne, idealns ne tehle typ:
    1) kdo napsal Zamek a Ameriku
    2) co napsal dalsiho
    3) kde zil

    = to nemam rad/neba; kdyz nevis prvni, nezajimaj Te dalsi. Ma to byt na hospodskou hru, kde spolu soutezi stoly, pro zabavu, o cca 5 piv, nebo tak cosik...

    Spoliham na holky.... Evelina, Konvalinka, Adelajka, Julyz

    Z kluku bych cekal Disparity, Frdk, Burkhar, Sorbak?

    Muzete mi to poslat do posty, ja to sestavim, zahrajeme si? Otazky posilat i s odpovedi pls, nejsem vsevedouci.

    A nebo!?!??!

    Zahrajem si tak, ze sem date nekdo otazku a mi se pokusime odpovedet (postou)? Kazdy, kdo zada otazku, za 24 h (ktere si pohlida) posle zpravnou odpoved akdo hadal dobre...

    3x7, ptat se muze kdokoliv, jen hlida body, cas!!!

    Otazek muze byt i vic najednou...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A mozna to delam blbe, kdyz pisu o tom, co me sere, coz jsem driv povazovak, za priznak spatnych/nudnych bloggeru...
    - ze me sere, ze lidi, co se nestaraji o muj dum, oteviraji si drzky, jako by to byl jejich hrad
    - ze lide, kteri neumi dat povel psovi, veli lidem, at zkusi commandovat me
    - zeme desi, ze chytri lide nikdy nedosahnou toho, co muze zachranit zivot jejich zene a mozna ponici zivot diteti, jen kvuli dogmatu 5k let staremu
    - ze huleni je droga, o ktere uz nikdo nemluvi jako o droze, ale stala se na roven hodna chlastu a tabaku - nic se prece nedeje, kdyz od 13 do 99 lidi huli. Ze jsou z nich blbi a dvojjaci pitomci, a zeuz se vytvari pozitivni diskriminace...
    - a vubec: neuprimnost, dvojjakost, otvirani si huby, tam, kde stacila domluva, degenerace hodnot lidi, kteri me v mladi budovali, a obcas mam dojem, zeve stari, budou potrebovat rovnatka, na zada, na nohy, hlavne na zada... vzdyt Marley taky radej neudelal nic, a svatej jeho prst...
    - keci misto Letne -> misto pravniku Letna

    Proste me toho sere docela dost, ale Adela, budiz ma svata, ta, ktera neustale meni sebe i me, ac ani v mojich ocich neni dokonala, a ja v jejich ocich uz vubec, dela to cele bez reci. Teda... kdyz si nenabehne na flamewar... a ja situ delam flamewar, pritom vsichni mlcite. To ticho me provokuje az k agresi, stejne, jako hospodske rozhodnuti a nazory driv..

    Mam na to radu, min picovat vic,.. hyena, maitelka male hyeny a 2 motorek (650cc a 1000cc) ma na zadech “min picovat, vic jezdit”... co si tam dam ja???? “Min picovat, vic ucit.”...

    Od oristiho tydne, kazdy st od 21:00 v Hudebnim Bazaru 3x7 otazek vedomostni souteze, poveduted ja. Temata
    - kniha a knihtisk
    - psoviti
    - indiani
    - bible a religionistika (+ samanismus)
    - cesky underground a samizdat
    - stredoskolska matika, chemie a fyzika (+ udalosti, typu Cernobil, kdyz uz se kazdy koukal, po takovych letech)
    ...
    To budou prvni 3 stredy.

    Plus o weekendech Dracak, Shadowrun a Linux pro zacatecniky a mirne pokrocile (s ohledem na hodne pokrocile)...


    Ostravaci!!! Shanim, jak platit Labku, pokud vite o nekom, kdo by chtel/potreboval kurzy Linux/*BSD/*NIX systemu, tak do Labky s nima!!! Ucim pro zabavu, za prachy a dobre, rek bych, podle zaku..

    Zbytek: ut/st labka/hudebni bazaaar


    @bota, @prawitz: hrajete jeste v kapelach? I za cestak/bez nej? Pro Overa a pratele v Hudebnim Bazaru? Muzu ted 2 mesice, pak do Listopadu je plno, a kolem vanoc zas pak umim podium. Havarna je jasna spolukapela.

    Dub Artillery neoslovuju, pac z Aha do Ova by jim to zadaco asi nebylo podle gusta a nechci si vyslechnout, ze vymyslim slozitosti a picarny...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam