• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JVMLOK: To si delas prdel, ze ve Falloutu 4 se fakt resi radio a to az na uroven digitalnich volacich znaku... notypico!

    Distress signal (Relay tower 1DL-109) | Fallout Wiki | FANDOM powered by Wikia
    https://fallout.fandom.com/wiki/Distress_signal_(Relay_tower_1DL-109)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JVMLOK: Vicemene kazda NPC ve hre ma osobnost, rekneme kazda druha nese aspon jeden quest, po dohrani nekterych questu se treba posune kvalita sveta, treba zacnou vychazet knihy... navic jsou questy casto ve stylu slepicka zachranuje kohoutka, takze k vyreseni jednoho questu potrebujes 3 odpoledne a pamatovat si interakce 30 postav... ale nuda to fakt neni. Jen proti Falloutu2 je to fakt ponekud rozlehlejsi, mozna tak srovnatelne s Baldurs Gate 2, a to kdyz to jedes na vic postav a snazi se ziskat holdy a keepy (jako treba za zlodeje ovladnout podsveti a stat se vladcem zlodejske guildy)...

    Je pravda, ze to hraju za zenskou s nizkou charismou, ale extremni vyridilkou (speechcraft kolem 150) aextremni inteligenci, takze mam pravdepodobne otevrene vsechny moznosti ve vsech rozhovorech (i kdyz to jsem si ve Falloutu2 myslel taky, dokud jsem si neudelal postavu s Int:1; coz VAZNE stoji za zahrani. Sice ti pak rozumi jen jedna NPC ve hre, ale celej Fallout je pak o uplne necem jinem)...

    Mmchodem soude podle mnozstvi kondomu, ktere se daji ve hre najit, a cekanych prilezitosti, ktere promarnuju, pac tam nejsou lezbicke vztahy, tak si v Atomu zasukas asi tak v kazde 3. lokaci ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JVMLOK: Atom je tak obrovsky, ze tohle je proste jen jeden z mensich problemku, vlastne si toho ani nemusis vsimnout. Pouzil jsem ted jeden artefakt a vzhledem k tomu, ze cheatuju, abych nemusel obcas chodit tam a spatky, jen proto, abych mel dost munice na nejaky souboj a podobne (nekdy jsou tahove souboje fakt otravne, treba kdyz po 1050 zabijis vlky... poresil jsem to tak, ze jsem si nacheatoval 10mm pistoli, ktera zabije cokoliv jednou ranou, a resim normalnima zbranema jen unikatni souboje, cimz nemusim cekat 10kol nez zabiju 2 pavouky samopalem)... no dik tomu nemusim tahat tuny predmetu a furt je bartrovat; tak jsem si prehazel atributy a nacpal do Luch 10bodu. Tak uvidime. Ty nahodny eventy na mape jsou proste sklicujicim zpusobem atmosfericky...

    Fallout4 uz jsem nehral, nejak se necitim na ten 3d svet, ale ze bych si dal?
    Dyz tyhle hry jsou desne na dlouho. Atom jedu na vsechny postavy prokecany, vsechny questy co se nevylucuji splneny, a kdyz jsem videl mapuuz dohrane hlavni linie, mam po 3 tydnech hrani porad otevrenou tak 1/3 lokaci...

    Jinak nezapomen si stahnout patch 1.1, ti magori uz v prubehu prodeje hry delali datadisky, novy skilly, jiny konce questu, novy npc a veci... ve verzi 1.1 je ke hre pridany cely jeden svet, ve smyslu dalsi cele mapy.

    Pokud rikaji 100h playthrough, tak to teda hodne podcenuji, rek bych tak trojnasobek, a to jak rikam, cheatuju...

    Jako valka o sochu lenina je peklo. Jednou jsem to nesejvnul a po 3000 action pointech (mam 9ap na kolo, vystrel mi zabere 4ap, tak si predstav jak byl boj dlouhy)... ucastni se toho asi 50 npc, kazdy tahuje. Mel jsem chvili nutkani odlozit si kamose a napsat killall, kdyz jsem to loadoval potreti uz jsem kopal do zdi vztekem. Nakonec jsem to cheatnul, napsal AddXP 3000, obehnul v jednom kole bojiste a proste kazdeho odpravil jednou 9,2mm kulkou do kebule... takovych mist nastesti ve hre neni moc, zatim asi jen jedno, ale za 100h podle me nepokecas ani se vsema postavama ve hre...

    Takze takovej micro spoilicek jednoho side questu, to je nic.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    OVERDRIVE: mam to ve Steam library co ty vyslo, a rikam si ze se k tomu nekdy dokopu pres Wastelands a dalsi hry co mam ve fronte. Ale kdyz vyspoilujes vic zajimavejch momentu, asi ani bnebude potreba se k tomu dostavat :)
    Jinak tyhle skryty momenty mam taky rad...treda rad.
    Asi me skutecne dojala k slzam situace ve Falloutu 4, kde u retranslacni stanice najdes signal SOS ktery vysila nejaka holka.
    Kdyz ji poslouchas je ti jasny ze to nemuze mit dobrej konec, ale stejne se zenes jak trotl za signalem a triangulujes jeji pozici, pak se probijes az ke zdroji signalu a pak jsem se rozbrecel a sel si uvarit kafe.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: neodeslany dopis nalezeny vedle tanku a rezaveho kalasnikovu a random lokaci, kde zaroven je do zeme zarazena nevybuchla jaderna hlavice [priste si to musim dat s LUCK na 10]...

    Mila Nataso,
    neboj se, valka se asi nechysta, ale presto se ted nejaky cas neuvidime, protoze nas preveleli do nove lokace, jen co povoli napeti, vratim se...

    ~ Ivan

    [hra je cela postavena tak, ze v roce 1996 se odehrala Bitva o Berlinskou Zed, ktera bohuzel vyustila v jaderny konflikt....]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Hraju Atom RPG;

    U vodopadu najdes parek milencu, kteri v 18 letech utekli z domu do wastelandu.
    Nejdriv jsem si promluvil s ni, a ac jsem mel speechkraft, endurance, dexterity i strnght, abych ji dokopal domu, a rek ji "ty kravo bllba, padej domu i se svojim milencem, tady v 18 nemate v pustine co delat"... proste jsem podlehl, a ukol vyresil; "tak ja reknu, ze jsi tady a jsi v bezpeci, tvemu tatinkovi, aby se nebal, a zustante si tady, Roemeo a Juie"

    Jenze pak jsem se byl projit k jezyrku pod vodopadem a uvidel jsem, ze pod vodou lezi dve kostry, ktere se drzi za ruce. A pak jsem si promluvil s jejim milym, s tim, ze jen co jsem na nej zacal mluvit, zahlasil: "usadili jsme se na tvem pozemku, tak to se hrozne omlouvame, pujdem o kousek dal", a "jsem sice kuchar, ale tady v pustinach neni co varit, jsou tu jen korinky a borova kura, tak zatim jime jen to, co "julie" sebrala z domu, nez utekla"...

    Hrklo ve me. Hra ve me vyvolala emoce, a doslo mi, ze mi rika, ze takova mlada laska je strasne hezka, ale dva takhle mladi lide v tom postapo svete proste nemaji saci prezit, tak jak si to predstavuji.

    Loadnul jsem hru asi hodinu hrani z5 a ukol jsem vyresil tak, ze jsem ji pomoci endurance proste odnesl, kopajici a vzpouzejici se, domu k otci.

    Po dloooooooouhe dobe ve me nejaka pocitacova hra probudila emoce, a uvedomil jsem si, jaky jsem vlastne otec, ze treba sve dceri bych rekl, zustan s nim, a nakonec by to bylo to nejhorsi rozhodnuti, i kdyz to nejlidstejsi...

    Fakt si dejte ATOM RPG. V mnoha ohledech je to lepsi nez Fallout2, i kdyz nekdy je to natazenejsi...
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    OVERDRIVE: jojo Everlast je tez mezi myma top diskografiema
    They call him White devil, Black Jesus... :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    a opakovacka uz asi po 333, cover rolling stones, daleko lepsi nez original.. kazdopadne je to lekce neofolku. docela se s timhle clovekem kamaradim, a je to cerna kosile. nesnasi litani, takze jsem jednou dal HROZNE penie za to, aby mohl prijet vlakem se svojim bubenikem a osvetlovacem na Prague Industrial Festival a pak prisli policajti, a cely festak zakazali, pac Kino Pilotu nebylo kolaufovane na to, aby v nem nekdo poradal hudebni akci. Malem jsem vyletel z kuze, pac uz jsem nikdy nemel sanci videt tohle nazivo, a poradne nahlas.
    Kdyz hraji, je to, jakoby cloveka objal netopir kridly, jako by jej polibila noc.
    Sice jsou to proste severansti nakove, jako vicemene celej label Cold Meat Industry, ale zaroven je to muzika, ktera skoro 20 let dela veci, ktere cekam od lasky, drog, spanku ... nebo muziky

    Sympathy for the Devil
    https://www.youtube.com/watch?v=atuI9-mvjTI
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A jednu, ktera se mi libi spis kvuliva klipu, a taky je prijemna; cela kapela me nikdy nebavila a vlastne ani tohle neni muj salek kavy... ale proste mam chut na revoluci a nechce se mi nic psat. Ne, ze bych byl min nasranej, ale nemusi to furt kazdej vedet.

    State Radio - Freckled Mary [Official Music Video]
    https://www.youtube.com/watch?v=7vULMht_6xk
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A kdyz uz zas mam jednou naladu na notoricky zname opakovacky... tak jednu romantickou

    Eels - Novocaine For The Soul (Official Video)
    https://www.youtube.com/watch?v=V2yy141q8HQ
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JVMLOK: hele, tak me napadlo, kdyz uz mas rad ty plesaty amiky, tak tady je jeden, kteryho mam hrozne rad ja... nejsem se schopnej rozhodnout, jestli je to takovej americkej Dan Landa, pac nektery veci zni jako ironie na nacky, ktera neni zas az tak ironicka... treba tahle, zas nadruhou stranu hodne resi socialni temata, bilou spinu a podobne veci... clovek ma nakonec spis dojem, ze je cernej mezi bilejma, nebo bilej, kterej spiva jako cernej o vsech tech peklech, co si uzijes, kdyz jsi v USA cigos. Doporucuju dat si od nej asi vsechno... za a je to cviceni v prubojne rytmicke anglicke poesii, za b je to proste dobry

    Everlast 'The Stone In My Hand'
    https://www.youtube.com/watch?v=NtmemsBdd_c
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JVMLOK: tyvole! 101 decibelove dudy, to musi byt super zvuk...
    Adela ma obcas problem s tim, ze na svem Maranzu posloucham veci FAKT hodne nahlas, tvrdi, ze jsem blazen, kterej je navic hluchy. Jenze tak to neni, z fyziky zvuku proste plyne, ze basy jsou slyset dobre, daleko a malo se odrazeji v disonancich a resonancich.... jenze problem je, ze kdyz poslouchas treba COIL, ktery si extreme hraji se zvukem, od urcitych urovni zvuku proste nejsou slyset nektere casti hudby, a treba i ruzne rezonance a disonance, s kterymi pocitaji a hraji u kvuli nim. Me taky sere, ze je to nahlas, jenze pokud chci slyset zvuk navlhceneho prstu na obrube sklenicky, a nechci stat presne v miste, kde mam doma idealni zvuk, tak to musim poslouchat nahlas... nemluve uz o zvuku, ktery stoji za picu, kvuli tomu, ze to nejsou 3 pasmove idealne rozestavene bedny v hi-fi kvalite... typicky auta jsou katastrofa uz na takove vaci jako Sergant Peppers Lonely Club Band

    a abych svou teorii podporil, zopakujeme si zas jeden song, u ktereho hrozne rad ridim, a zadne vejsky v nem nejsou...

    Mark Lanegan Band - The Gravedigger's Song
    https://www.youtube.com/watch?v=mVCNSZPPr9M
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Obcas uvazuju nad tim, ze proste nejde vyresit trauma, ktery neni tvoje, proste jsi jej zdedil

    Xavier Baumaxa - Nazijazz
    https://www.youtube.com/watch?v=nBSOCqbjuwc
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    rozciluji mne zeny, kterym podrzis dvere [pripalis cigaretu, doneses hrnek vyvaru do postele, kdyz jsou nemocne...] a ony maji dojem, ze tohle delas z 10 lidem deseti. NE, nedelam to z deseti lidem deseti, delam to cloveku [ne jen zenske], u ktereho vim, ze to oceni, ze si uvedomuju, ze venuji kus sveho ja pro jeho blaho...

    takhle jendna moje byvala, kdysi byla hrozne prekvapena, ze ji nekdo nosi do postele horky caj, kdyz je nemocna, uplne ji zarily oci. ted kdyz me potka, vyprudi me, ze jsem jak debilni pes necekal pred dverma, abych ji pomoh s taskama, vzdyt jsem to prece vzdycky delal a je to prece normalni.

    norma je nekde uprostred, a pro lidi s timhle pristupem spis niz, takovym lidem nedavam spropitne, dokud si neuvedomi, ze tringelt davam za to, ze mi kafe dolily[i] spon trikrat, ne jen jednou...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JVMLOK: tak k tem versum, co clovek nemuze odolat necim pravdam ;]

    xavier baumaxa - držka v blátě
    https://www.youtube.com/watch?v=6_z3Fjs_rls

    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    OVERDRIVE: Pripomelo mi:
    Fakt1: Over the years there has been many discussions if playing in a pipe band can lead to hearing damage or loss. ... Outdoors it has been recorded that pipes can reach decibel levels ranging between 108 to 111.

    Fakt 2: Bagpipes – A Weapon of War! It's interesting to learn that until 1996 the bagpipes were classified as a weapon of war. ... They said that a highland regiment never marched to war without a piper at its head. Therefore, in the eyes of the law, the bagpipe was an instrument of war.
    více na: https://www.scotclans.com/bagpipes-a-weapon-of-war/
    :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jak jsem psal o tom, ze Amici konecne splnili muj tajny sen, a nahnali psa do MRI, aby se nazivo podivali na statisticky uzitecna data o tom, co se ve psech deje, kdyz reaguji na okoli, tak jeden z problemu, se kterym se potykaji je v tom, ze MRI vydava vysokofrekvencni zvuk na urovni asi 90 decibel. Ti vzdelanejsi z vas asi vedi, ze dB neni linearni mira, podobne jako treba Richterova Stupnice. Nevim presne, ale mam dojem, ze se jedna o kvadrat predchozi hodnoty. Takze treba 40db vysavac je sakra mensi hluk nez 50dB vrtacka v panelu... kdo rozumi fyzice zvuku, nema s tim problemy, kazdopadne pes v 90dB je vystaven hluku odpovidajicimu asi tak pocitu hlavy vede sbijecky.... asi tak nejak



    Noise Level Chart: Decibel Levels of Common Sounds With Examples -
    https://boomspeaker.com/noise-level-chart-db-level-chart/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: kua tohle neni verze, kde je 7 minutove solo na jednu basovou strunu, tak to se omlouvam, a ten zivak bohuzel nejsem schopen najit :/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Asi neumim nalinkovat kus nastenky tady na nyxu, kdyz juz jsem zminil, ze klub se puvodne jmenoval Straight Railway to Sorrow, a Overdive, nejlepsi pritel sebe sama je narazka na Spaceballs, kde byl takovy ten wookie, coz byla selma psovita, nejlepsi to pritel sebe sama, tak jsem se rozhod, ze si sem dam pri pripominku vsechny minule nazvy klubu, tedy to za dvojteckou... je v tom hromada asociaci.

    Jeste mam jednou asociaci, ted jsem si vsimnul, ze sem chodi jeden clovek, ktereho si neuveritelne vazim a je zajimavy mimo jine tim, ze umi odemykat zamky lockpickingem daleko lip nez ja... ne, ze bych se nesnazil, ale nemam tu treplivost ani cvik, jako on...
    Kazdopadne asociace: kdysi jsem bydlel s klukem a holkou, kteri byli uplne normalni. Jakoze fakt, zadny problem, tisi spolubydlici, kteri se o sebe umeli postarat a nedelali bordel ani nikdy neresili nic hroznyho. Jasne, v te dobe v nasi domacnosti kazdy bral heroin, ale kazdy si na to vydelal a kazdy to nejak zvladal. Vetsina z nas psala, kreslila, programovala, hackovala. Ja uz nezil se Sofii, ale ona byla ve vedlejsi mistnosti, a ti dva v te posledni, z kterych se byt sestaval.

    Jednou jsem byl doma, douklizel, varil na sporaku kafe, ostrihal si hlavu, nastrelil se do zily, a chystal se za dcerou na slovensko nocnim vlakem. 7h utrpeni ve vlaku do Pekla.

    Najednou zvoni zasahovka... teda, ze je to zasahovka jsem zjistil az kdyz jsem otevvrel, a zkoncil primacknuty zady ke zdi, s kocourem v naruci a kafem, co se mu chce vyvarit na sporaku. Zkontrolovali mi obanku, prohlidli pokoj, kde ten den zrovna byly i knizky podle abecedy, cerstve opraveny kolo a zapalena vonna tycka... proste nic .... kazdopadne spolubydlici dostal 5 let za el paso, 18x to udelal. Nakonec prej odesel po 3.5 roku.

    Kazdopadne jsem si nejaky cas myslel, ze mi Sofie krade knihy a obcas i jine veci, kdyz uz vsak byla pryc, rozhod jsem ze, ze prozkoumam Laurin pokoj. Tehda jsem ji ukrad klic, kdyz byla ve sprse a vyrezal si kopii ze stare kreditky... no, kdyz jsem zjistil, ze ukradne veci jsou u ni v pokoji a ze je tam taky po pas odpadku, snazil jsem se ji nechat z bytu vyhodit, coz vubec neslo, pac ani domaci neveril, ze ta slecna s krasnymi dlouhymi vlasy a velkym slovenskym usmevem, ze je zlodejka, fetak, a hlavne kompulzivne obsesivni hromaditel veci, vcetne odpadku...

    Nakonec se mi ji podarilo z bytu dostat, nasel jsem ji jiny pokoj/byt ve stejnem dome, a trochu nasilim jsem ji tam prestehoval. Kdyz se stehovala, zamknul jsem si pokoj, aby mi nemohla nic pokrast. Kdyz jsem prisel domu, mel jsem rozbite dvere, a chybel tam muj kocour, ktereho jsem tam nechal ten den zamcenyho, pac jsem se bal, ze o nej prijdu. Taky jo...

    Tehda jsem prosil jedno sem choditci ID, ktere tady hrozne rad vidim, a doufam, ze tohle cte, ze at mi hackne jeji dvere, ze nejsem dost dobry v lockpickingu, abych to dokazal na chodbe dat nenapadne, a ze bych rad z5 sveho kocourka Coura [puvodne to bylo jmeno pro kocku, Couru]... kazdopadne mi tehda odmitnul.

    Karma prisla o neco pozdej, kdyz mi volal domaci, ze Laura zmizela bez zaplaceni 2 najmu, ze nechala pokoj, ktery jsem ji sehnal v naprosto nepouzitelnem stavu, tak dobry na novou rekonstrukci, plny odpadku, a ze ted uz mi veri, a ze mi taky veri, ze mi ukradla kocoura, protoze jej tam nasli mrtveho. Zrejme zemrel hlady a zizni.

    Tak jen, ze ne kazdy, kdo kdy nekomu chce vykopnout dvere, tak je zlodej, ze ne kazdy, kdo se nekdy nekoho snazi vyhodit z baraku je svine, a ze ne kazda krasna holka je v pohode...



    No a tady jsou teda minule nazvy klubu:
    --------------

    Minule nazvy klubu
    Členové společenství nesou právem eschatologický titul „vyvolení“, „svatí“.
    where is Enoch Root?! (Not to mention Jessica Hyde)
    na pocatku bylo slovo, nakonci je spam, co je o nicem
    Doky, vlaky, hlad a boty. Taky jedle lesy a sitova infrastruktura hub.
    kdyz ti davaj kone se spatnymi zuby, tak si ho neber
    5 dni bez proudu a vyres 5: Zizen, Hlad, Pristresi, Teplo, Svetlo
    I am old fassioned, I don’t work for Russians.
    „Sacra Congregatio de Propaganda Fide“
    Nosily slovenské ženy v dávných dobách pásy čudnosti?
    The sandwich with 1.0 GBq, no mayonnaise, please
    they demanded to open books and provide actual account of food and resources
    muzu, vzdyt jsi muj
    Enoch Root's Hard Disk Drive
    Valku zahajilo Rusko kratce po podepsani paktu Molotov-Molotov.
    zana ulita nema cenu lidskeho zivota
    Na tech fotkach oba lide ziji a ja si jen predstavuji
    mozna by me fotky mely mit v rohu cerne stuzky
    punk was the last pre-digital counterculture
    When You’re Accustomed to Privilege, Equality Feels Like Oppression
    Too much panic in this town, lets go do sklepa.
    pilule na zvetseni... mozkove kapacity
    naah, thats boring, not to mention pointless
    in Latin sinister means 'on the left side' and dexter means 'on the right side'
    "If guns kill people, then pencils misspell words."
    tak schuzkou u morovych sloupu, zacina tep dalsiho zivota
    v touze plá, je veta po Ctiradu, za tepla upletla velezradu Šárka ztepilá.
    "Pro Kristovy křeče... Nechal jsem duši sedet na zdi."
    "Životy členěné kšeftíky, krátkými záblesky štěstí končícími v tísnivé marnosti"
    "když se smějete, je menší šance,že na vás lidi začnou střílet."
    "I'm pretty Fuckin' far from okay"
    יֵצֶר הַרַע, טוב יֵצֶר
    Straight railway of sorrow
    The tree of liberty must be refreshed from time to time, with the blood of patriot
    they will call you dirty, because you are not afraid to stick hand in mud
    This is for breaking my brother's heart
    Try to walk in my shoes
    je-li tva ruka horsi te,...
    don't talk, think
    CHerokee Rose
    Riding on the shooting star
    das Schloß
    Curiosity killed the cat...
    Met a false friend On a lonely, dusty road
    What have you done? You broke the internet!
    Kradla a prodávala vzácné knihy z fary, aby manželovi koupila samopal
    13te podlazi : High cost of living.
    for EV
    Můžou za to mediální hyeny
    "Toto, I don't think we're in Kansas anymore" - The Wizard of Oz
    no v podstatě celej život kolem tebe lítaj střepy co tě krásně řežou
    ~ Cryystal [15:57:19]
    AMERICAN DREAM!
    CHAOS _ LOGOS x BRAIN MACHINE vs BODY REGENERATOR
    trochu se boji 3ti svetove valky, trochu se boji, o Ukrajinu
    tata to chtel zakazat a byl na tebe zlej -- overdrive 3 dny nespal
    promin, jsem tak trochu stin sveho supermana
    U Lucifera... v baru
    hubene, plne, pri tele, tluste? hack it! [horny Overdrive]
    U work with computers, huh? Could u do some wiz mumbo jumbo shit and hack it?
    it nevert tastes like it smells, does it?
    identity, personality... disorder, lookin for, found? whata ride
    Am I good enough to go to Heaven? - Christian Answer
    Enjoy your last breath, cause death is not married yet
    Zvykejte si, nebo bojujte.
    nemožnost naplnění sebeuklidňujících slov
    Peace bro!
    Día Internacional del Orgasmo Femenino
    PRIVATE TIME
    R.I.P. BALU. Mel jsem Te moc rad, chlape. Uzij Nebe.
    Delirium,or the demonic,enforces
    The original fire has died and gone but the riot inside moves on
    who are you, are you in touch with your
    it is not desirable to wait for revolution to start experiencing alternative
    better to be upsetter or rioter? ;]
    ... se muze stat, ze odejdu s kosem a vratim se za 2 tydny
    hra se sklenenymi perlami
    jet lag disco
    Come little pirate, lets help the media industry to there doom.
    dirty sexy libertine ~ did it for the LulZ
    “That’s not very nice. Uploaded cats are a bad idea.”
    "you military industrial machine capitalist."
    Znanje je moć
    I scream BOMB in the lobby and cause a PANIC
    "udelej krasne, nic neponic"
    Machale ty rostes pro sibenici!
    area 51
    visions of Gehena
    vsechno co potrebujes je predstavivost,ta ukaze tvou budoucnost~AE
    prava a laska musi zvitezit nad lzi a nenavisti
    Když mlčíš ke zlu, podílíš se na něm.
    lovely furnished room for mature female.
    Always Forever Wedding Chapel, open 24 hours a day.
    Raději se cítí špatně, než by necítil nic
    neutrální a trochu a debilnim způsobem arogantně protimluvně protivnej (1913)
    Support Gay Pride, Fuck OFF Vaclav -pica- Klauz a ostatni zmrdy
    je docela mozne ze se s tebou neda zit... mozna prilis intenzivni zivot
    nikdy nekoncici bzukot mesta
    resistence is surrender
    OVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe:'s surreal way is bloody, sexual and self-reflective, musing of his own demons
    asymetricky zidovsky-levicacko-anarchysticky slovni terrorista
    I [can] wonder what you did with your day
    Z peri, ze sirek, z vajglu a z myslenek. Noizz make me better things than drugs
    tahni k certu kravo hloupa, tahni k certu a tam shor!!
    Kdo se necítí doma jinde, nechť se tak cítí zde
    precet vsem vsechno o zenach ve svatych knihach ruznych verouk. stale nechapu
    ty jsi proste kokot. ~ Truce & Dimethylethanolamine
    vzletny pad a kouzelna vule [vole]
    spechej najdes... svetlo na konci tunelu
    Zastupy lidi...igelitovje tasky, pozdni vecer, prvni Maj, musis jit vratit flasky.
    RELAX, IT'S ONLY PARANOIA!
    Do you wanna hear about my new obsession? I'm riding high upon a deep depression!♥
    Swans are majestic, beautiful looking creatures. With really ugly temperaments
    It's all about RIOT SEX!
    TenhleDílBylMocHezký.VtipnýAveselý,aPřitomDocelaNapínavý.PříběhSeMiStrašněLíbí...
    hour minds are being rewired by our culture
    hudba,o ktere se mi zda, zni jako vzdalene vzpominky na zanikla mesta budoucnosti
    už pět dní se živím jen vařenou mrkví a roztřískal jsem pár lahví absinthu....(549)
    Křižovatka, crossroad : encryption at the level commonly in use today was classified as a munition (286)
    zajimalo by me, co roste v Zahrade Slz
    asi probehl dalsi krok vzajemneho porozumeni,dokazu si predstavit BDSM. sdileni a duvera navic.
    nemame co zrat, ale uz se zas mame radi a to je vazne hodne dobry.
    zijeme silou ducha, vsechno ostatni propadne smrti. ~Tycho de Brahe (129)
    misto, kde se cesty krizi, milenci miluji, sebevrazi pohrbivaji a viselci jsou veseni
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Nick Cave & The Bad Seeds - Higgs Boson Blues (Official Video)
    https://www.youtube.com/watch?v=1GWsdqCYvgw
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    mam rad projekty, ktere chteji neco rict...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    We decide war or peace. So fuck of happy

    Warren Suicide - Fuck Off Happy (with The Göteborg String Theory)
    https://www.youtube.com/watch?v=2Txy2vhgMyw
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Nasleduje Warren Suicide : World Warren III, nebol-liiii treti svetova valka
    Spotify
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam