Tyjo, pripomina mi to blaboly, ktere psala Frakce Rude Armady a vubec spoustu ruznych aktiistu... jako ja s tou krvi na pamatniku souhlasim, a to je na tech pamfletech prave vzdycky hrozny, proto se bojim terrorismu, jako treba gamblerstvi... proste te to vezme ssebou, a pak si nevidis do huby...
Prej jim to prislo emailem, hehe... jasne, proto to prislo zrovna jim...
Národní a sociální fronta
Yesterday at 09:21 ·
Prohlášení nacionalistů k pomníku Maďarského povstání
S přicházejícím výročím takzvané revoluce z roku 1989, někdy marketingově nazývané sametové, jsme se rozhodli připomenout skutečné povstání lidu proti komunismu z roku 1956 v Maďarsku. A to hned z několika důvodů.
V první řadě chceme vyjádřit obdiv nad odvahou povstalců z Budapešti, kteří se jen lehce ozbrojeni postavili domácím kolaborantům, jejich tajné policii a po zuby ozbrojené sovětské armádě. Ta v té době už více než 11 let okupovala prostřednictvím dosazených domácích loutek tuto část Evropy včetně naší vlasti. Namísto pojmu osvobození Rudou armádou nám přijde trefnější spojení obsazení Sovětským svazem. A takovýto akt 40ti letého ponížení našich zemí si žádný památník nezaslouží.
S tím souvisí i další důvod. Jsme přesvědčeni, že 17. 11. 1989 u nás k žádnému lidovému povstání proti komunismu nedošlo. Spíše šlo o předem sjednané předání moci z rukou marxistů východních do rukou marxistů západních. Ti nám namísto z Moskvy vládnou z Bruselu dodnes. Důkazem toho může být i fakt, že za 40tiletý teror nebyl spravedlivě odsouzen jediný příslušník StB. Srovnejme jak účtovali s tajnou policií skuteční revolucionáři v Budapešti koncem října a začátkem listopadu 1956.
Dalším důvodem, proč jsou pro nás povstalci z barikád Budapešti 1956 inspirací, je i to, že rovněž dnes čelíme ultralevicovému diktátu. Byť staré komunistické kádry vystřídali pro veřejnost přijatelnější neomarxisté. Ať už domácí (Piráti, Zelení apod.), tak hlavně neobolševická klika diktující nám z Bruselu. Dnes Evropanům chybí rozhodnost a bojový duch, vůle střetnout se a porazit nepřítele, který národu usiluje o život. Bojového ducha proto můžeme čerpat právě z příkladu Maďarska roku 1956.
(přišlo e-mailem)