• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    a mame tady vyrocni zpravu kontrarozvrdku BIS : https://www.bis.cz/vyrocni-zpravy/

    A vyrocni zpravu Vojenske Spravodajske sluzby:

    Vojenské zpravodajství | Výroční zprávy o činnosti Vojenského zpravodajství
    Vojenské zpravodajství | Výroční zprávy o činnosti Vojenského zpravodajství
    https://www.vzcr.cz/vyrocni-zpravy-o-cinnosti-vojenskeho-zpravodajstvi-41
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A jeste (ze by doslo nakonec po postaveni komunistu mimo zakon, no ne, ale)


    Policie stíhá komunistické pohlaváry Jakeše, Štrougala a Vajnara. Nezabránili střílení na hranicích | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/...os-jakes-lubomir-strougal-vratislav-vajnar-policie-stihani_1911261131_zit
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    The Native American Party, renamed the American Party in 1855 and commonly known as the Know Nothing movement, was an American nativist political party that operated nationally in the mid-1850s. It was primarily anti-Catholic, xenophobic, and hostile to immigration, starting originally as a secret society.


    Know Nothing - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Know_NothingOh
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ja vim, ja vim, posledni dobou se furt opakyju, ale neni to zvlastni, jak nax stejnejma pisnickama se prohani jiny mraky a jiny myslenky?! A to si predstave, ze bych byl ten typ, co vic posloucha hudbu, nez poezii? Jo... tak si to dejte. Nekteri po X-te, jini poprve.
    Spine chill, again and again...


    Youme & Meyou - Einstürzende Neubauten
    http://www.youtube.com/watch?v=6ulbK3tUMNg
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---

    Je tohle konec civilizace, nebo cele biosfery?

    13 hlasy od 13 respondentů

      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Taky jste si vsimli, ze cele mesice neprsi? Kam az ma pamet saha... cely den, nebo 2-3dny deste. Takove to otravne... nic!
      Na zahrade lezi listi suche tak, ze hodit do nej zbytek virzinka, schori i s barakem a kulnou. Nerozhlada se, susti, jako pysek v pousti, na dunach.
      To by me zajimalo, zda je tohle konec cele planety, nebo jen civilizace. Jako jasne, planeta zustane, ale biosfera?
      Myslite si, ze...
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      „Na palubě se ozval potlesk, který připomínal křídla vyplašených ptáků.“
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Navic mam duvod se poplacat po ramenou. Minulou jizdu jsem z kone nespadnul, ac se snazil, a byl jsem pochvalen. A uz dve jizdy mi ruzne instruktorky rikaji, ze konecne sedim na koni jako jezdec.
      Co si sam uvedomuju je, ze mam hodne moc vic silu v nohach, dokazu se zvednout na sevrenych nohach, bez trmenu, do pracovniho sedu a stehenniho. Taky mam kone daleko vic pod kontrolou a uz umim vysedavat do rytmu. Porad spis na spatnou nohu, al uz to aspon citim.
      Berte me s rezervou, furt je to strasny, ale pro mne je to NEUVERITELNY uspech. Fakt se dostanu k tomu, ze budu moct jet na koni na cundr...
      Stejne je to nejtezsi sport, co jsem kdy delal. Jen mozna jeste lezeni, ale tam uz nemuzu najit moral a nechci to prekonavat.
      Kone jsou super, je to jako sex, trosku. Bez orgasmu, ale telo i mysl jsou v podobne zenovem stavu.
      A zen je super, i kdyz koany furt nedavam, podle me se ztraceji v prekladech (asociaci) asi jako, kdyz nikdy nikdo nedal z napoved heslo v Pevnosti Boyard (ja jednou jo, byly to housle, ale dat se to nedalo, asociace pro Cecha nesedely)
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Co me “tesi”, ze jsem asi donutil Cesky Rozhlas venovat se nasili na zenach a znasilneni. Uvedomil jsem si, ze za svuj zivot jsem 4x chodil se zenou, kterou nekdo znasilnil. // mohlo by to znit, jako, ze si vybiram tyhle typy, jakoze “nestastne a odkopnute ztracene”... ne, neni tomu tak. Dokonce myslim, ze si ty ctyri zeny nejsou vlastne nicim podobne.
      Je to proste jen takovej zkurvenej svet.
      Jsme proste narod holubici...

      Zas zacinam mit ponurou naladu. Jestli ono to neni tim, ze uz od pondelka nejsem schopen spat dyl jak 3h. Tak schvalne, bude z toho deprese, nebude z toho deprese? Zatim nepocituju priznaky, teda krom toho, ze nemuzu spat, dik cemuz hrozne moc ctu, coz vede k tomu, ze hrozne moc pisu, celkove proste premyslim v modu : overdrive.

      Neni to neprijemne, krom toho, ze bych se rat vyspal. Mam ten stav rad (a je mi fyzicky pak lip)...

      Jinak z dlouhodobe-kratkeho vyzkumu: cbd zatim dobry, ac jsem to musel prestat kourit a davam si to 3x tydne v podobe olejovych kapek. Cca 4 mesice bez depresivnich stavu?

      Ale hodne za to muze Adela, proste jsem s ni stastny a spokojeny. To je asi vic nez jakykoliv leky, no.
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Dnes se Adele podarila vec, co uz dlouho nikomu. Cela rozzarena vymyslela, co pry mi da k narozeninam.

      Mam chut ji hacknout telefon, jen abych se podivak, co naposled googlila.

      ——-
      (Mmchodem dost se desim, jak moc by to bylo s jejim obstaroznim
      Kramem snadne. Nechci kupovat hloupe darky, takze telefon ji davat nebudu, ale je to prvni na seznamu z tech : “to potrebujes”, ne z tech “to chces”)
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Libi se mi Quellismus, takova zenova anarchysticka filosofie, neco mezi umenim milovat a umeni valky. Sice Morgan je nekdy prilis explicitne filosoficky, ale takovy uz jsou hesl, ktery maji ve valce fungovat, jako pismena na nastence, za zavrenejma vickama... chtel bych mozna byt novinar, taky delat pro tajnou sluzbu a byt spisovatel, ale spatne jsem se ucil, tak jsem zkoncil jako bloger, kterej cituje lacinou beckovou filosofii z cyberpunku...


      „nemám omluv, a nejméně ze všeho pro Boha. Jako všichni tyrani nestojí za to, abych s ním promluvila jediné slovo. Celá věc je nekonečně jednodušší – nepovolám ho ke zúčtování a on mi prokáže stejnou laskavost. Řekla přesně tohle.“



      Tk 2, r.morgan
      BOTA01
      BOTA01 --- ---
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      „Tak dobře, přemejšlejte o tom. Před pěti šesti sty lety sloužila bomba, jako byla ta, která srovnala se zemí Sauberville, jen k zastrašování. Politici jí tenkrát strašili lidi. Teď je shazujeme na zem jako hračky. Víme, jak po“

      „nich uklidit, vypracovali jsme strategie, díky kterým je můžeme skutečně použít. K zastrašování teď používáme genetický nebo možná nanotechnologický zbraně. V týhle době. Takže můžeme klidně předpokládat, že Marťani měli ještě větší problém, když vstoupili do války. Co by asi tak mohli použít k zastrašování?“
      „Něco, co by z lidí udělalo vraždící maniaky?“ Hand se na mě skepticky“

      „podíval. „Po roce? Ale no tak.“
      „Ale co když to nejde zastavit?“ pronesl jsem tiše.
      Rozhostilo se ticho. Podíval jsem se z jednoho na druhého a přikývl.
      „Co když to přichází hyperspojením, jako je tahle brána, napadne to vzorce chování v každým mozku, do kterýho to pronikne, a nakonec to nakazí všechno, co je na druhý straně? Kdyby to“

      „mělo nakonec zdevastovat celou populaci planety, nezáleželo by na tom, jak je to pomalý.“
      „Eva–“ Hand věděl, co bude následovat, a zmlkl.
      „Nemůžete se evakuovat, protože je to všude. Nemůžete udělat nic než planetu izolovat a sledovat, jak umírá, generaci, možná dvě, ale nemůžete odletět.“

      Citace z knihy
      Takeshi Kovacs 2
      Morgan, Richard
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Todo: potrebuju par novych emailu; nedate mi nekdo nejaky? Ne free sluzby. Neco sam mam, ale rad bych decentralizoval a mel bych rad kontrolu nad jejich aliasy. Dekovala, kdyztak.
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Konzorcium investigativnich novinaru ma dalsi paradni hit, China Cables... davam sem aktualne nejvic zajimavej o tom, jak se v Cine resi Orwell, ale je tam toho jako vzdy hromada... pamatujete si, jak jsem se bavil vyhledavanim v Offshore spolecnostech (panama papers a spol?), jak jsem tam hledal lidi v Cr a ztotoznoval “akcie na dorucitele” s realnyma lidma? Nebo jak jsem nasel, ze muj jmenovec ma schrankovou spolecnost a zruzuje je v Praze Izraelsky ucetni v ramci weekendoveho kurzu “danova optimalizace”? Ne, nepamatujete, pac jsem to sem nepsal. Chcete-li vyhledavac, napiste icij offshore search, a bude vam dano...

      No tak ted utekly vladni Cinske dokumenty, tahle sekce je o pronasledovani lidi za pomoci (nejen) technik a kamer... chtel bych byt novinar, krasna prace (holka, co leakla Offshore leaks vyletela do vzduchu i s autem)...

      Exposed: China’s Operating Manuals for Mass Internment and Arrest by Algorithm - ICIJ
      https://www.icij.org/...xposed-chinas-operating-manuals-for-mass-internment-and-arrest-by-algorithm/
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      „Systém přece nemusí vytvářet vnější zisk, aby byl efektivní, stačí, když funguje.“

      Takeshi Kovacs 2
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      tyvoe, az budu jednou o 1000 let lepsi, tak budu jezdit takhle, na dlouhy ostruhy a bez paky a bez otezi

      Clinton Anderson Riding Diez Bridleless
      http://www.youtube.com/watch?v=nPdllcnn_Dk
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      „Cruickshanková,“ začal jsem a pak jsem se zarazil, protože jsem nedokázal vymyslet způsob, jak proniknout pod krunýř mládí, který měla na sobě. Bylo jí dvaadvacet a jako všichni dvaadvacetiletí se domnívala, že je nesmrtelným středem tohoto vesmíru. Jistě, zabili ji, ale až dosud všechno, co se stalo, její nesmrtelnost skutečně potvrzovalo. „Nenapadlo by ji, že může existovat pohled na svět, podle kterého to, co vidí, je nejen okrajové, ale téměř naprosto bezvýznamné.“

      Citace z knihy
      Takeshi Kovacs 2
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Tohle se mi ted zdalo (castecne v nemcine) ????

      Kovar je ve vsi lakota, ale holku ma rad...
      Vece: Kohn Kohn, dejte grosik (vi, ze Kohn ma, a dat musi, aby udelal skutek dobrej, i proto, ze porouci kovar, co ma na jude spadeno).
      Tak davak Cohn, davaj, vzdt holku vdava.
      Jo Zuzka nase Prusska,
      Aj anarchista Ceska!


      (Vysvetli mi nekdo, proc a jak se tohle ve me vzalo, navic napul v jazyce, kterym jsem vic jak 15 let nemluvil? Ve snu to bylo jak libreto z Prodane Nevesty... brr... propaganda 1 130 let stara?!)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam