• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tyjo a Krystyna (drevena_krysa) mi dnes doporucuje same veci, co chci zkusit


    Dýňové kimči - hobak kimchi -호박 김치
    https://www.zkvaseno.cz/2014/12/dynove-kimci-hobak-kimchi.html?m=1


    Jen pokud neradi moc zazvoru, prej vyrazne ubrat
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A dalsi vec co musim nutne zkusit je plesniva ryze. Sice je na pitchu pestovat houby a jeste jinou plisen, ale to nejak klapne, stejne mam plesnive 3/4 domacnosti v ruznych podobach

    Rýže koji část 1. - příběh
    https://www.zkvaseno.cz/2017/07/ryze-koji-cast-1-pribeh.html?m=1

    + spory

    Koji Kin Starter Spore for Grain And Rice Koji Miso Sake FAST FREE SHIP 100g/15g | eBay
    https://www.ebay.com/...pore-for-Grain-And-Rice-Koji-Miso-Sake-FAST-FREE-SHIP-100g-15g-/401630351460

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Rozhod jsem se, ze si zacnu chovat cervy jako zdroj bilkovin a tuku (jako lidskou potravu)


    Chov moučných červů
    http://www.jaknahmyz.cz/moucni_cervi


    Zajimalo by mne, zda bude mit zena radost, ja tak kazdopadne vyuziju bedynky, ktere se ukazaly nevhodne na chov (ano chov) hub
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Rek bych, ze bude mozne, ze nekomu by slusel na nahrobku napis “umrel, protoze malo cetl” a rek bych (ale nemam tvrda data), ze daleko min nahrobku by melo obsahovat “umrel, protoze moc cetl”
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zas takova imitace ohne tim, ze neco zapalim, to povazuju za dobre zjisteni, ze jde delat! A taky je super, ze to ma spotrebu 2deci/hodinu; myslim, ze to dost pomuze situaci v letectvi, letalo letici rychlosti 600km/h za 2 deci za hodinu, to bude revoluce, rek bych ;)


    Mam navrh pro WHO: podle me hrozne pomaha proti covid-19, kdyz clovek v karantene precte aspon jednu knihu za 2 dny


    Schvalne, za jak dlouho budou vyprodana knihkupectvi?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ted jsem se zasmal! Jak jako imitace skutecneho ohne?! Jakoze cuze?

    —-


    BIO LÍH, BIOETHANOL 1L

    Spotřeba paliva: 0,2 l/hod. Balení: 1l Obsahuje: 96% alkoholu - Biolíh je přírodní produkt vyrobený na rostlinném základě. - Hoři krásným a přirozeným plamenem. - Vytváří imitaci skutečného ohně. - Výsledkem hoření je jen kysličník uhličitý a voda.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Spore print

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ATOMSK: To bych se kocce i bejvalce pomstil, tak jak jsem to ted udelal lidem o asi 6 baraku dal, kteri na me pokazde volaj fizly, kdyz jdu s psekama na volno.

    Meli porytou zahradu, tak jsem invastoval asi 150 kc do semen vsech moznych druhu santy kocici, nacpal jsem to do zelatinovych obalu na tablety a sirokym brckem jsem jim osadil zahradu.

    Kocky z cele ctvrti budou mit radost, pochybuji, ze majitele zahrady. Dat bejvalce kvetinac s santou, bude taky vtipny ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Vymyslel jsem s pomoci MiMina tzv Rychtarovu stupnici
    1. Neasi
    2.
    3.
    4.
    6. Nemalo
    7. Malomoc
    8. Uplne nejvic
    9. A ja jakoze cuze?!

    // pomuzete doplnit zbyle?
    ATOMSK
    ATOMSK --- ---
    OVERDRIVE:
    GILHAD:

    jojo pravda, na kaktusy jsem zapomněl :) ale kočka, která zůstala u bývalé byla taková mrcha, že kaktus shazovala odkudkoliv na zem tak dlouho, než pichlavý vetřelec pošel
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    To bych dal


    The Return of the Living Dead (1985) - IMDb
    https://m.imdb.com/title/tt0089907/


    Jinak uz mame Koruna Virus v Ceskem Tesine; s tim, ze nejakej typek od Merkelove zahlasil, ze to dostane pravdepodobne 70% populace; a mam po navstevach u rodicu, no.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    OVERDRIVE: Naježeně?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Asi pujdu ve ctvrtek do filharmonie, teda jen online, ale myslim, ze je to dobra prilezitost, snad to nenapadne moc lidi, jinak jim shodime web, neverim, ze Brnenska Filharmonie bude mit nejake mocne infra...
    ——

    Filharmonie Brno kvůli hrozbě koronaviru nemůže hrát před lidmi, čtvrteční koncert tak alespoň bude živě přenášet na webových stránkách a svém facebookovém profilu. Hudbu ve světové premiéře doprovodí vizualizace umělce Cori O´Lana ve spolupráci s Ars Electronica.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ATOMSK: :) kaktus! By me zajimalo, jak by se kockouni tvarili ;)
    ATOMSK
    ATOMSK --- ---
    OVERDRIVE: Jenom kytky v kvetinaci, protoze je mi rezanych lito a nejsou to uz zivy kytky. A z kytek v kvetinaci jenom ty, co nejsou toxicky pro kocoury, ktery si nikdy par kousancu do noveho vetrelce neodpusti. Takze snad jenom bonsai... :/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---

    Nosite svemu partner-u/-ce kvetiny?

    4 hlasy od 4 respondentů

      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      A tenhle casak/sbornik az priste, prave mi zmizelo za eBooky 500,-, a to jeden stoji min jak kilo, to mam tak na mesic

      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Chlebicky, chlebicky... nebudou, a cigara raky ne, a to furt nemame ani nahodou na svatbu, ktera ma byt za 2mesice; zas jako necimim na filmy a televizi, no.

      JO MMCHODEM DNES DALI 2500 LIDEM Z NASI FIRMY NUCENY HOME-OFFICE, vcetne me, ale stejne bych mel jit spat, rano tak jak tak makam, navic mne uz fakt boli hlava (nespal jsem vic jak 3h denne od minuleho pondeli)

      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam