• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    OVERDRIVE: Googlení nic nenašelo, ani ve fóru to nemají (jen nějaký 2017 problém řešitelný downgradem nvidia ovladačů). Ale GPU progress to ukazovalo i přes tu chybu…

    To je asi taky kompletní seznam všech uživatelů, které jsem viděl gnupg někdy použít :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    NAVARA: nezapnes je to na jine projekty, izraelci to daji i tak, ale kdyz si prectes dokumentaci, tak veci, ktere to resi jsou pouzitelne mezi "nemocemi"

    zbytek Ti neodpovim, beham to na Linuxu a kdyz jsem zapnul GPU switche, tak to zabralo, hledej nahore preferences a settings, a kdyztak googlit

    Jinak rad Te tu vidim, kdyztak budu i rad, kdyz tu zustanes, mam rad lidi, kteri maji co rict, a s Tebou se pokavam [hlavne puvodne dik GnuPGP uz asi 15 let, takze bych cekal, ze tady mas co delat, i kdyz uroven diskuze je volna]...

    Monza JINDRICH ma windows verzi... zkus mu tu odpovedet,...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    jen tak, mozna je to jen propaganda, ja jen verim, ze zkurvenej covid-19 ukaze, ze tohle vsechno jde!!!

    The most important thing you can do to fight climate change: talk about it | Katharine Hayhoe
    http://www.youtube.com/watch?v=-BvcToPZCLI
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Btw. jak to přepnu na cv19? V nabídce ho nemám :(
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Co s tím? Nvidia drivery mám updatnutý…



    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    OVERDRIVE: btw. zkoumam ted rakovinu - chapu-li to spravne. zda se mi, ze to nejde moc urcit, na co to venujes. ale tak snad to pomuze.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JINDRICH: configure -> slots, a nastavit cpu value na neco jineho nez -1; dik
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    OVERDRIVE:
    [ OVERDRIVE @ viry | epidemie | pandemie (SARS-CoV-2) ]
    Detaily neznam - videl sem to pred mnoha lety (nebo neco obdobneho) kdyz tim analyzovali data z vesmiru.
    btw. ve w sem otevrel "FAH control" a tam je v "configuration" zalozka "expert" kde se zda ze jde menit "extra core options".
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE:
    zmenil jsem, neukazuje jak kdo hlasoval, nekomu by mohlo byt neprijemne, ze se vi, ze ma zasoby, kdyz by na ne doslo

    Jo, jsem jeden z tech, kteri o tom uz premysleli a maji zasobu v nekolika ruznych mestech a mistech, a to vcetne zbrani, pokud by to nekoho napadlo zjistovat... ale nemam to v ramci zadne aktualni situace, proste to povazuju za uzitecne, a to i pro pripad, ze clovek ztrati docasne praci a nebo treba dlouhodobe onemocni, jednou jsem takhle v praze dostal zapal plic, nikdo o tom nevedel a v urcity moment jsem nebyl schopny si jit nakoupit, jit schody po 4 byl docela ulet. taky jsem zazil dobu, kdy jsem nekolik mesicu nemel co jineho k jidlu, nez to co mi dali rodice pratel u kterych jsem spal... treba takova Evelina si to asi bude i pamatovat. Takze ja jsem co se jidla a zasob tyce, docela dost paranoidni.

    Ze nemate dost vody, to zjistite poprve az kdyz jste na okraji pouste, a fakt ji nemate. Pak uz to neni paranoia, jen zkusenost, kterou clovek nechce opakovat. Verte mi.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---

    myslite si, ze je rozumne nakoupit [mit nakoupeno] jidlo a vodu alespon na 1 mesic?

    6 hlasy od 6 respondentů

      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      tak co, kdo se prida do teamu?

      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Vypocetni cluster vyuzivajici idletime, obdobne, jako seti@home, rc-72 bruteforcer (krava) a dalsi...

      [ JINDRICH @ viry | epidemie | pandemie (SARS-CoV-2) ]
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      To nezachapes! Tak celejch 2500 lidi v nasi pobocce dostalo nuceny home-office, procez zenin bracha vzal 2 deti se zanety hornich cest dychacich a nacpal je babicce (65) a prababicce (85), procez babicka ma tezky zanet hornich cest dychacich, nemuze mluvit a ma 38,5*C teplotu.
      Uvazuju, jestli je fer mu rozbit hubu, pokud se to posere, tak prave zabil svou mati a babicku. Proc jsme asi dostali tu karantenu, kua!!!

      Na lidskou blbost fakt asi meexistuje lek. Faktem je, ze obe zeny jej mely poslat do prdela, ale jakoze cuze?


      Adela malem brecela vzteky a ja ji UPLNE CHAPU!
      A pak takovy clovek dela vedouciho 100 lidem; pak se divim, ze kdyz sefuju nejakym projektum, berou vsichni sefy a managery jako nekompetentni kreteny.
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Tyjo a Krystyna (drevena_krysa) mi dnes doporucuje same veci, co chci zkusit


      Dýňové kimči - hobak kimchi -호박 김치
      https://www.zkvaseno.cz/2014/12/dynove-kimci-hobak-kimchi.html?m=1


      Jen pokud neradi moc zazvoru, prej vyrazne ubrat
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      A dalsi vec co musim nutne zkusit je plesniva ryze. Sice je na pitchu pestovat houby a jeste jinou plisen, ale to nejak klapne, stejne mam plesnive 3/4 domacnosti v ruznych podobach

      Rýže koji část 1. - příběh
      https://www.zkvaseno.cz/2017/07/ryze-koji-cast-1-pribeh.html?m=1

      + spory

      Koji Kin Starter Spore for Grain And Rice Koji Miso Sake FAST FREE SHIP 100g/15g | eBay
      https://www.ebay.com/...pore-for-Grain-And-Rice-Koji-Miso-Sake-FAST-FREE-SHIP-100g-15g-/401630351460

      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Rozhod jsem se, ze si zacnu chovat cervy jako zdroj bilkovin a tuku (jako lidskou potravu)


      Chov moučných červů
      http://www.jaknahmyz.cz/moucni_cervi


      Zajimalo by mne, zda bude mit zena radost, ja tak kazdopadne vyuziju bedynky, ktere se ukazaly nevhodne na chov (ano chov) hub
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Rek bych, ze bude mozne, ze nekomu by slusel na nahrobku napis “umrel, protoze malo cetl” a rek bych (ale nemam tvrda data), ze daleko min nahrobku by melo obsahovat “umrel, protoze moc cetl”
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Zas takova imitace ohne tim, ze neco zapalim, to povazuju za dobre zjisteni, ze jde delat! A taky je super, ze to ma spotrebu 2deci/hodinu; myslim, ze to dost pomuze situaci v letectvi, letalo letici rychlosti 600km/h za 2 deci za hodinu, to bude revoluce, rek bych ;)


      Mam navrh pro WHO: podle me hrozne pomaha proti covid-19, kdyz clovek v karantene precte aspon jednu knihu za 2 dny


      Schvalne, za jak dlouho budou vyprodana knihkupectvi?
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam