• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    OVERDRIVE: zena maka v lekarne a vedej to rano. Podle me to posilaj v batch
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JINDRICH: Ja mam vodafone a mam, prislo v dobe, kdy jsem sem pastnul, Adela lezi vedle me, taky Vodafone a jeste nema. Takze smerovacema na bts to neni. // btw ja mam vodafone zamestnanecke cislo (ac nejsem zamestnanec, lina huba, hole nestesti... kazdopadne ja jsem jak neziskovka, tak i osvc.
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    OVERDRIVE: mam dva mobily jednim to prislo ve 13:50, druhym ve 22:51... nejaky racionalni duvod?

    jinak jeste ten botnet - je to zda se velky:

    Twitter:
    NVIDIA GeForce
    @NVIDIAGeForce
    PC Gamers, let’s put those GPUs to work.

    Join us and our friends at @OfficialPCMR
    in supporting folding@home and donating unused GPU computing power to fight against COVID-19!
    https://twitter.com/NVIDIAGeForce/status/1238496311776653312

    Coronavirus specific GPU projects are now available at folding@home. CPU projects coming ASAP. Join us in fighting against Covid-19! : pcmasterrace
    https://www.reddit.com/r/pcmasterrace/comments/fhb5e4/coronavirus_specific_gpu_projects_are_now/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SMS

    ADELAJKA
    ADELAJKA --- ---
    ADELAJKA
    ADELAJKA --- ---


    ADELAJKA
    ADELAJKA --- ---
    ChKO Meandry Odry - bobří strom
    KUATO
    KUATO --- ---
    OVERDRIVE: krasa, u nas je teprv tretinovy :o). prvni jarni "zelenina".
    OVERDRIVE: no, jeste je dost brzo, v noci byva dva dny v tydnu k nule..
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Poznej bylynu

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Free: Simon Rattle conducts Berio and Bartók
    Free: Simon Rattle conducts Berio and Bartók
    https://www.digitalconcerthall.com/en/concert/53219



    The Philharmonie is closed – so we will come to you! Redeem the voucher code BERLINPHIL and use the Digital Concert Hall free of charge for 30 days (free access to all concerts and films in the Digital Concert Hall).

    The Philharmonie Berlin will be closed until 19 April – as a measure to counteract the spread of the Coronavirus. However, the Berliner Philharmoniker and Sir Simon Rattle have decided to give their planned concert with Berio’s Sinfonia and Bartók’s Concerto for Orchestra anyway: without an audience, exclusively in the Digital Concert Hall. A first broadcast on 12 March will then be followed by a repeat. Access is free. (koncert zacina dnes v 19:00)
    SANCHA
    SANCHA --- ---
    OVERDRIVE: Vody tam je až až, v jednu chvíli jsem ten nápad taky měla a tohle vypadá moc hezky. Zkusím to :)
    OVERDRIVE: To by určitě šlo. Jsme ted v Lipové v nájmu, ale je tu zahrada kterou můžem používat, i stan by určitě prošel a psi nejspíš taky.
    OVERDRIVE: Topinambury mi přijdou příští týden od jednoho id tady na Nyxu. Tak uvidím, jak se chytnou
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JINDRICH: Zkusim Te pozvat az budu u kompa, vymyslim to
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Neco k cervum a snad i zajimavy kanal


    Mouční červi, potemníci potemníkovití: chov - update #2
    http://www.youtube.com/watch?v=Eh8OC_0XpCE
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    OVERDRIVE: je to repost. sem se s tim nechtel prepisovat.
    OVERDRIVE: do teamu rad, ale nepochopil jsem jak to funguje ani jak se to ovlada.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jinak koukam, ze zizaly se i prodavaji...

    Kde koupit žížaly do kompostéru? : Ekologický institut Veronica
    https://www.veronica.cz/otazky?i=213
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zitra v Olomouci nasadim, a dal bych ven i chilli, myslim, ze i kdyz bude mrznout, Olomouce se to snad netyka... nebo ma fakt jeste mrznout?

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JINDRICH: Jo ty uz jsi zacal pouzivat twitter tagy? Jsem Markovi kdysi psal, ze by bylo super, kdyz by na to nyx umel reagovat a delat feedy ala twitter, ne jen auditka, ale je mozne, ze takove query by servery neunesly.

    Jinak @nyx : dekovala za premiovku, jeste dluzim za tu, co jsem dostal darkem loni. Jen by mne zajimalo, proc jsi ji rozdal, aby lidi v karantene meli klid.. od ceho? Od reklam? Nebo od nudy, aby mohli bookovat vic jak 100 auditu?
    Jeste jednou dik, i kdyz ji mam vlastne od Tebe porad.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: OVERDRIVE: jak takova ta deflacni slovenska propagandisticka klika furt rikala, jak je BTC dobra investice, tak ted se fakt jako smeju. uz jsem asi 20x s nekym resil, ze BTC se pohybuje uplne stejne jako bezne burzy akorat v opacnem gardu, kdyz zbyde nekde neco z obchodovani, koupi bot trochu tehle blbost, proto se to tak rozkejvava... nemam na to samo zadny dukzy, burza je loterie a pocitovka, ale kazdopadne to teda neni zrovna dobra investice...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    After SETI, 'Folding@Home' Takes Up the Fight Against COVID-19 - Slashdot
    https://science.slashdot.org/...7/1733254/after-seti-foldinghome-takes-up-the-fight-against-covid-19
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JINDRICH: coze? tohle jsem nepochopil... hele pridejme se spolecne do teamu...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    tak ja to nebyl.. nemam labradora, a nezabil jsem zadnu zenskou v praze! [prisel spolubydlici, ze me jde udat, pac hledaj nejakeho tomase P. ktery ubodal labradorem zenu v prase]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam