• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Abychom se vyhnuli nebezpečí dalších epidemií, bude nutné zachovat opatření k potlačení (šíření koronaviru) v určité formě až do doby, než bude k dispozici vakcína či účinná léčba," uvedla Fergusonova skupina ve své studii. "Jakékoli zdržení při zavádění strategií potlačujících přenos (nákazy) povede k horším výsledkům a nižšímu počtu zachráněných životů," varují britští vědci.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pokud by se nepřijala žádná opatření proti šíření koronaviru, nakazilo by se jím letos sedm miliard lidí a 40 milionů pacientů by podlehlo nemoci Covid-19. Ve své aktuální studii to podle agentury Reuters tvrdí vědci z Královské univerzity v Londýně (Imperial College London). Na celém světě nyní žije zhruba 7,7 miliardy lidí. Nákaza se dosud prokázala u téměř 540 tisíc lidí, zemřelo jich 24 tisíc.


    https://zpravy.aktualne.cz/...-bez-jakychkoliv-opatreni-by-se-na/r~61ebf3e6700d11eab0f60cc47ab5f122/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ten kamion pristaveny jen na mrtvoly... uplne vidim jak se Rick Grimes vzbudil v nemocnici, kolem nikde nikdo, rozstrilene steny, pak vylezl ven a pred barakem lezela tela, a tela, a tela... a prazdny armadni vrtulnik s logem 7 kavalerie


    ‘People Are Dying’: Battling Coronavirus Inside a N.Y.C. Hospital | NYT News
    http://www.youtube.com/watch?v=bE68xVXf8Kw
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    End is near, stalo na ceduli blekotajiciho povalece.

    Vnímají to tedy lidé tak, že tyto dvě události mohou být důvodem, proč je zejména v Madridu situace v současnosti tak kritická? Právě madridský autonomní region hlásí zhruba polovinu ze všech obětí ve Španělsku, a média píšou dokonce o tom, že se tamní vláda rozhodla přeměnit madridský zimní stadion na dočasnou márnici.


    http://irozhl.as/9uG


    Spojené státy hlásí nejvíc nakažených novým typem koronaviru na světě. Infikovaných je přes 82 tisíc


    http://irozhl.as/9uH
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    DREVENA_KRYSA: ozval se uz nekdo na sazeni stromku?

    Jinak i KimChi i zeli kvasi PARADNE!!! zaroven ted delam pomerne casto ruzne varianty miso polevky, pac tam krom miso pasty muzes dat vlastn jakekoliv zbytky, a dik za radu, je paradni... dokonce jsem zjistil, ze mam jednu nepasterizovanou variantu. akorat brzo dojdou suroviny, pani v korejskych potravinach rikala, ze ma na 3 mesice zarazene dodavky zbozi. jinak ty potraviny jsou/byly paradni, pac jsou uprostred oblasti, kde zije korejska komunita, takze tam maj hromadu dobrych veci...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JINDRICH: jj id_ozzy_ vyrabel luk.. kazdopadne pokud dokaze vyrobit tetivu, tak by me zajimalo jak... ty pamlsky pro psy, a ty byci slachy-curaky nevidim jako realnou moznost, jako vlastnik 3-5 psu... kazdopadne optej se jej, to by me zajimalo. ja jsem asi snadnej schopen vyrobit brokovnici nez kusi, ackoliv kusi jsem si uz nekolikrat vyrobil

    mmchodem, co shanim tak je DIY vyroba alkoholu... nejde o to, ze bych nevedel jak na to, to vim, ale nejakej hack, jak to elegantne vyresit z domaciho nacini [treba destilacni kolona z papinaku, nebo tran ala Nabarvene Ptace, proste kyblovacka, co nejvic bezpecne]... moh bych googlit, ale hledam nejakou metodu, co nekdo, koho znate fakt provozuje [nechci slyset, kdo to provozuje, furt je to nelegal jako treba pestovat houby, nebo tak... jinak ty jsem upradoval a z vlastnich hub mi uz rostou dalsi houby, mam VELIKOU radot, a to jsem ani neochutnal a asi nejaky cas ani neochutnam, pac mely byt na svatbu, a tu se ted pokousim resit nouzove... ale bude!!! - poskladejte se nam s adelou na brokovnici jako svatebni dar... resp dostane ji adela jako majitel povoleni, ale darek to bude pro me... klicove slovo na filtr tady v auditu Norinco ;]
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    OVERDRIVE: jj. vrci mi pc na full. predtim vzdy jen cca 1/3.
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    OVERDRIVE:
    hele neumim, ale kdysi spolubydlici delal. a byvali vedouci v praci delal luky.
    Z toho jak o tom mluvili, tak kuše jsou vyrazne jednodužší. a Měl by to dát dohromady každý zámečník.
    Luky jsou nehorázná věda - od volby dřeva přes správné nařezání, vrtsvení atd. tuží se to upavenejma - nadrcenejma šlachama, předepíná se to atd. - materiály nejsou a musíš si je vyrobit, tzn jedeš z nuly. jako genialni hack jak získat dlohý usušený šlachy jsou prodejny s pamlskama pro psy :).
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    muj oblibenej gan freek, zkousi veci, co mi pripadaji zajimave... treba brokove pistole, jesli je to vubec uzitecne, nebo guny, ktery ches mit doma a vystrelit z toho 1x za zivot, nebo tady je zrovna duck and cover za autem... hodi se treba i do shadowrunu a tak, pokud hrajes s nekym, koho fakt bavej bouchacky.... v jednom videu rika treba, ze jednou musel nekoho zabit, a ze uplne nefunguje takovy to "hlasite natahnu zaver, a reknu stuj, trikrat." ... je to amik, takze je FAKT gun freek, ale jako za videni jeho videa stojej, pokud mate radi zbrane [jo, i dik nemu mam rad brokovnice]

    Personal protection: Using a car as cover.
    http://www.youtube.com/watch?v=6qXwdBOZzpY
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JINDRICH: uz jede hackovani folding@home...
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    OVERDRIVE:
    Thanks to our AMAZING community, we’ve crossed the exaFLOP barrier! That’s over a 1,000,000,000,000,000,000 operations per second, making us ~10x faster than the IBM Summit!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Minulej tyden prosel zakon o monitorovani Ceskeho internetu + vojensti hackeri...

    Pasivni sondy v sitich operatoru/provideru

    Zakon o vojenskem zpravodajstvi


    Vláda v době nouze odklepla zákon o sledování internetu - Deník N | Podcast on Spotify
    https://open.spotify.com/...ontext=spotify%3Ashow%3A5z0q1sJpHHuaUABSB5I4f5&si=4_7zxK2rSN67DiUTUZ6E-g
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Český hydrometeorologický ústav začal veřejnosti poskytovat informace naměřené na jednotlivých meteorologických stanicích. V minulosti šlo o komerční službu, ústav svůj přístup změnil po rozsudku Nejvyššího správního soudu.


    http://irozhl.as/9tV
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    DREVENA_KRYSA: dal jsem to do viru, kde uz jsem zahlid, ze lidi “hledam praci:jakoukoliv”

    Moc dekuju!!!


    Jinak dobrej audit, muzes davat hledat podle (tag v zahlavi, tebe jsem dal treba jako #practical), muzes hledat i jen prispevy s +5 a podobne, zaroven nahore, vedle nazu auditu mas takove (((., coz je RSS link na kazdej audit, a podobne.
    Ja treba rodicum ukazal, ze to jde cist bez prihlaseni a tim jsem zajistil, ze vedi, co se deje.

    Nyx.cz je bozi a doufam, ze krize sem dovedla i ty dobry ID; doporucuju treba audit Medicina, a taky filtrovat na id Librium (i kdyz si obcas ujizdi na tom, ze mu nikdo nerozumi bez slovniku)...

    Nyx.cz = facebook pro lidi s IQ 130+ ;)
    DREVENA_KRYSA
    DREVENA_KRYSA --- ---
    Kdyby někdo neměl do čeho píchnout, může jít píchat stromky do země.

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam