• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    OVERDRIVE: No uz jednou nebyl a bylo to ikonicke. A ted malokdo odebira Rude Pravo v papirove forme, aby nemel problemy, takze pokud toaletak dojde, bude se blbe nahrazovat. (A ze v tomto stavu tezko predvidat, co se stane a co navzdory vladnim prohlaseni nebude je celkem jasne. A lidi resi aspon to, na co jim staci predstavivost - toaletak je tak nejak na ocich furt.)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ze Amici hromadi zasobi fazoli, to chapu, udelal jsem to same, fazole v plechovce sice pripominaj mozek stareho Kozaka, ale zvyknes si rychle; proc ale kurva vsichni hromadi toaletni papir?
    Jako jo, znam jeho pouziti, navic sam jej pouzivam jako filtry do rousek, ale to se s tech fazoli fakt tak poserou?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Bezpecnostni situace 1,0

    V Americe ss v Breznu prodalo (nejmene) 1,9milionu strelnych zbrani (coz bych si nepredstavoval jako kratke, ale spis ar15 a spol., i kdyz brokovnice a revolvery pojedou)

    Pripomenuti hodne je ale take to, ze Cesi drzi odhadem 460tisic a jsme jeden z tech hodne ozbrojenych narodu

    Objevuji se prvni utoky na nakazene (prvni ne, ale unas a medializovane), zatim slovni, no moc se u nas neumira (nastesti)

    NewYork Times hlasi krivku nove nezamestnanych v USA jako “jaw-dropping”
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Cely clanek o ejdzi tady:


    http://irozhl.as/9yq

    “Poulicni gecko” (0,7g, resp 2x0,6g) misto litru za dvojku i vic. Ocekava se i zdrazeni pika, pac nabudou “polske” suroviny

    So much to bezpecnostni situace, lvl 0,9
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Slovaci stale “poctive Sovetske cislo” 400. Bullshit!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Flegr je sice sileny vedec, ale souhlasim s nim ve vsech bodech obzaloby, vubec bych necekal, ze zavrene hranice otevreme driv jak za rok az dva, a rousky a respiratory si pravdepodobne nesundame obdobny cas, pokud ano, jsme idioti...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: jinak chce poslat krev psu pozitivne testovany, pac studuje prenos clovek zvire s targetem reverzni zoonozy
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    VYNIKAJICI rozhovor, komentare k sekvenovani viru, vubec, nazory, ktre naprosto konvenuji...

    Jinak virus bude mutovat, a dokonce tenhle druh viru mutuje prave docela hodne
    Fakt doporucuju ke zkouknuti i kdyz ta komentatorka neni uplne nejostrejsi nastroj v supliku

    https://video.aktualne.cz/...v-dlouho-tajili-koronavirus-bude-da/r~4d48b232738511eab1110cc47ab5f122/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Testu mame spoustu a testy jsou to krasne.
    Nad virem jsme zvitezili (par dnu, nez se v USA objevil)

    - Trump

    (Proc mu roste podpora? V kazde krizi roste podpora autorit, to bylo i po 9/11, a taky to pak spadne.)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Solidarita by se nemela pouzivat ucelove - nejaka Fr politicka
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Nemecko a Francie poskytlo ZDARMA vic materialu, nez Cina (za prachy), vcetne ventilatoru
    A vetsinu navratu CZ plati Unie (byt castecne)


    Názory a argumenty - Poslechněte si všechny středeční komentáře s Ondřejem Konrádem - Český rozhlas | Podcast on Spotify
    https://open.spotify.com/...ontext=spotify%3Ashow%3A3Mxqr1CkAoohl8mlsjoAAY&si=p9kSDCtwQlyy5CqgyQXKgQ
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Jiri Priban, profesor university v Cardifu
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zijeme ve svete, ze ktereho se vytratila komunita... nejaky reporter CRo o Britanii dnes. (Obecne dobra hlaska)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Byvala chemicka Hrusov, vhodne na osamele prochazky; doporucuju psi, je to tu trocha ciganov, ale jinak cool



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Necekane by volby vyhralo ANO ;], ale druzi Pirati? to zacina byt zajimave, vicemene kombinace, ktera by mi nijak zvlast nevadila, ze jsem tak smely... jedni zastupuji praxi druzi etiky, to zavani rozumem: https://www.irozhlas.cz/...domov/stem-ano-ods-pirati-koronavirus-pruzkum-volebni-model_2004011252_pj

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    tyjo, poprve sem videl Lokasenka, nejak jsem nikdy necet o nem nic, v cem by byly obrazky, a televizi nemam a nesleduju vic jak 25 let....






    kombinace musoliniho, hitlera a stare struktury... musim se vlastn epodivat jak vypada orban, me tak napadlo

    https://www.irozhlas.cz/...o-koronavirus-umrti-prezident-alexandr-lukasenko-karantena_2004011423_tzr
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    POTRAVINOVÉ BANKY za poslední dva týdny přerozdělily 330 tun jídla, asi dvojnásobek proti normálu, oznámilo ministerstvo zemědělství. Banky mají zájem o trvanlivé potraviny.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    zajimave doporuceni

    https://sci-hub.tw/10.1111/j.1745-4565.1982.tb00429.x

    IN VITRO EFFECTS OF MONOLAURIN COMPOUNDS ON ENVELOPED RNA AND DNA VIRUSES' JOHN C. HIERHOLZER Respiratory Virology Branch Center for Disease Control Atlanta, Georgia 30333 and JON J. KABARA Department of Biomechanics Michigan State University East Lansing, Michigan 48824 Received for Publication April 13, 1981 Accepted for Publication October 31, 1981

    ABSTRACT Monolaurin alone and monolaurin with tert-butylhydroxyanisole (BHA), methylparaben, or sorbic acid were tested for in vitro virucidal activity against 14 human RNA and DNA enveloped viruses in cell cul- ture. At concentrations of 1% additive in the reaction mixture for l h at 23"C, all viruses were reduced in infectivity by >99.9%. Monolaurin with BHA was the most effectiue uirucidal agent in that it removed all measurable infectivity from all of the viruses tested. The compounds act- ed similarly on all the viruses and reduced infectivity by disintegrating the virus envelope
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam