• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tedy

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    This is my rifle, this is my gun, one for shooting, one for fun... jsem si vzpomel, jak jsem se kdysi nechtene stal Jokerem z FMJ od Kubricka (viz zahlavi... resp tahle fotka).

    Napadlo me to, kdyz sam sebe vydim s tim neucesanym cirem, ze bych se mel bud pokusit zabit Mela Gibsona, nebo to dat nejak dohromady...



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Adelo, Adelo vyfot me s pneumatikou! Jsem si myslel, ze dnes budu muset napsat : neudelal jsem pro svuj vcerejsi plan nic, a nemusim. Vyfot me, vyfot me.

    - holt jak decko

    Dnes to bylo poprve v zivote, co jsem byl rad, ze v urbexove zone lezi pneumatiky. (Vlastne poprve ne, uz jsem z toho delal ohen... pozor, ma to pravidla: musi to byt fakt velika vatra, svato-Janska napriklad, takova ta, co je vysoka jako chlap a 3 chlapy ji neobejmou, tak ta.

    Kdyz das tak do 1/3 od spodu pneumatiku, proste to lip hori i s mokrym (letosnim) drevem.

    Nic nekouri a tak.

    Koscher to asi neni, mozna nejaky dioxiny a tak, ale ta vatra je tak zrava, ze kdyz o tom nikdo nevi... proste o tom nikdo nevi, a hori pak od soumraku do usvitu.

    Ale pssst, jak se to nekdo dozvi, uz to nebude vtipny...

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: 9rannej, prave, prave... 8+1je v 9x19 divny... buh vi.. a dobre mu tak ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Evelina: konvicka dobra, gumove casti jsou asi silikon a nespalily se. Od jiste chvile pali i ousko, ale uzitecne: spravedliveho nepali.
    Volna poklicka je spis dobre.
    Tohle je po pouziti (ve me otrene o travu).
    Za me: funguje




    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Taky je to duvod, proc jsem (asi) poznal zasobnik, ac nechapu, proc je v tele razi osmiranny. A jedine, za co bych toho blba pochvalil.
    Kdyz uz opilej kreten, aspon se nestreli do nohy... mozna.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Slibeny test pro EVElinu... uvidime... zustalo maso a zelenina, a me se kurva nechce varit + Adel ma hlad, takze grylovacka, a grylovacka bez caje... akorat si to dame z porculanovych hrnku, pac plasty jsou... survival, ne doma. Ted je doma..


    (Jo a vim o 1911 v 9x19, miluju koncept 1911 a byl to jediny koncept, co jsem kdy nosil, a je to moje “tohle znas, a vzdycky chces” akorat je to zkurvena potvora. Blbe se sakem, blbe s kabatem... a ano, vim ze to ma “vsechny variaty sveta”... prave proto ji miluju. Sedi mi do ruky, dlanova pojistka... vypusteni kohoutu.. hmm, nasrat, naboj v komore.. klidne... a tak. Mel jsem opravdu Colt, ne kopii, chtel bych nejakou z A1 variant... forever in love)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Magic cyrcle

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Sorry za uces... mrdam na to, normalne to mam bud ala prvni republika, nebo postaveny do cira.. ted jsem byl jen se psy a Adelou.
    Maneb: boty, faze 0,1

    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Nektery konflikty jsou tak absurdni, ze i po letech nad tim clovek krouti hlavou ...
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Napr. :

    Ruger® SR1911® Commander-Style Centerfire Pistol Model 6722
    https://ruger.com/products/sr1911CommanderStyle/specSheets/6722.html
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Nektere 1911 se vyrabi v 9x19.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: popravde nevim co to bylo za zbran, zasobnik pusobi jsk z 1911, jednorady, neni ovsem .45 ale 9x19, ma takove ty typicke dirky abys mel prehled, kdyz nemas napocitano a kovovou “eh- patku” takove jakoze ksilt od cepice.

    Co me trochu trapilo, ze jsem ja zpusobil to, ze se pomstil na jinych psech, ale vlastne nemyslim, myslim, ze to byl ozralej krypl.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Chybi tu jedna storka, na kterou jsem uz parkrat narazil. Jak zkoncila 1911 ve Vahu.


    Mel jsem sveho casu 2 psy, zadne dite, zenu, docela dost casu, a v pohode praci.

    Chodil jsem se psy trenovat, bud trenovat psi, nebo jsem behal, kukri, boken a kovovy roxor na zadech, pak jsem trenoval katy. Nekdy jsem jen stopoval zvirata, z toho duvodu, ze jsem to chtel umet.
    Jo, taky jsem lezl do ne uplne nehlidanych a ne uplne opustenych objektu, abych tam moh fotit.

    Kazdopadne az na posledni, plne legal, ale v maskacich, klobouku, kanadach. Asi jako prumerny rybar.


    Kazdopadne to jsem uplno odbocil.

    Ten den jsem nemeckeho boxera a barzoje (Sighurd & Zappata) vzal vedle kola, ale teren, coz sestavalo s rychloprujezdu zelenou dzungli na jedne strane vahu. Stopu siroka cesticka, tunel uplne neprostupny, pokud to nevede v vode, kde pak je rybarske misto.
    Tzn. Bud jedes rovne, nebo muzes jednou za 5-10m k vode. Na 99% mist nikdy nikdo nerybaril.

    Pravda, asi ne uplne koscher by bylo mit psy na volno, ale predstav si polnacku,5km za poslednimi domy. Asi tak. Potkal jsem tam driv par rybaru, vzdy to byl pozdrav, kdyztak uhnuti a jdem dal, ja a psi.
    Navic psi na povel. Jedno hvizdnuti k noze jeden, druhe, druhy. Just works.

    Tak si mazu na svem (hyenine odpruzenem horacku zlute barvy, pres rameno voditka), psi pelasi za mnou. Jarni slunicko, tunel dzunglovaty zarostly a vonici. Uz uz jsem se chtel jit koupat, kdyz tu na chodnicku lezi asi 100kg matrona. Jak kdyz povalis kmen pres cestu.

    Zazvonim zvonkem, nic. Plavky, slunecna skvrna na nose, asi bozi.

    Ehm.

    Vzal jsem kolo, hodil si jej na rameno, zapiskal jsem si oba psy k noze, rek jsem zdovolenim a vsech 10nasich nohou a dve kola ji prekrocilo.

    (Zadne zbrane, civil, tenisky, kosile, plafky, zlute kolo)

    Najednou desivy rev od vody, kam jsem tunelem zelene moc nevidel a bezi odtamtud chlap s gevehrem.

    “Tyyyy kuuurvoo, ja ty tych psow postrilamm!!”

    Ehm2.0

    Zahodil jsem kolo, zaletel do neprostupne steny tunelu, zpiskal jsem psy a chvili lezel zalehly i s cokly.

    Typek zuri dal a mava bouchackou, moje kolo asi metr on nej.

    Pac kolem toho mista, v dany moment za mojima zadama, je plot, pac je tam cisticka odpadnich vod (proto i vytok, proto i rybar, bohuzel s gewehrem) u plotu lezel makadam, a ja na nem, spolu se psy.

    Pac mel typek gewehr, duvodne jsem se obaval o psy, vzal jsem dva kusy a risknul to, kdyz byl ke me otoceny bokem, (gewehr furt venku), dostal jednim do hlavy hozenim. Nez se vzpamatoval vybeh jsem z pidrostu, bacil jej druhym,, procez jsem jej vahou a hybnosti schodil do reky. Pac je to u vypuste, zacal se machat, pac ztratil gewehr, vyhodil jsem zasobnik (kontrolovat komoru me nenapadlo) a hodil jej do Vahu spolu s kamenem, kterym dostal (uvaha: bude hledat gewehr, nepujde po me)... sebral jsem kolo a ujizdel co cesticka dala.

    Do vecera jsem pak resil adrenalinovy sok.

    O asi 14 dni pozdej, ten samy typek o kus dal, postrilel nejakemu mlademu paru dva psy husky. Zaplatil pry 1000 SK pokuty a dostal ty ty ty.

    Tak nevim.

    Povazuji to za jeden ze svojich nej, ve vsech ohledech... coz obsahuje i “nejdebilnejsi”


    So the story goes...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: nerikam, ze to nema vyuziti.
    Problem je s expiraci (ilegal) a dostupnosti (legal, pro nekoho) variantami.
    Nezna-li to clovek, muze se neprijeme zmastit. Viz vtip jak sel garfield ven...

    Sestava ze 3 klasickych obrazku ala garfield.
    Na prvnim si da, na druhem kouka na topinkovac, na tretim je o 18h pozdej, a kouka na topinkovac.
    ATOMSK
    ATOMSK --- ---
    Hele, když už tu jsme u toho šňupání? Máte někdo zkušenost se šňupáním indických tabáků? Pamatuju si, že se ženou jsme na tom zvládli utáhnout klidně celou noc. Jenom teda, co dávka, to pocit, že ti to ustřelilo hlavu. Ale kombinace vysokýho obsahu nikotinu a chvilkové intenzivní bolesti dutin nás držela na nohách stejně jako ilegální substance, který mají úplně stejnou tendenci si to dávat v rozmezí 30 - 60 minut.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Tak jde o use-case - když máš např. někoho zraněnýho kterýho musíš neustále hlídat a víš že první pomoc dorazí (pokud vůbec) za dva dny, pak je to věc kterou chceš. Možnejch scénářů je víc, a zrovna je to věc která mi v lékárničce krapet schází :-(
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kdo nepochopil zavorku, viz hesla wikipedie Milos Sykora, potazmo Ivan Ahepjuk (toho v nejmensim nerozporuju), a pak se podivejte na mapu.

    Takhle jdu po ulici a vidim chlapa... rikam si je to Julek Fuciku, neni to Julek Fuciku...
    ... tak zajdu na gestapo, no a co myslite?! Byl to Julek!

    :/




    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pokud bych se mel vyjadrit k navyku, a ne, ze bych s tim mel nejake zasadnejsi zkusenosti, tak mi vzdy pripadl dobry dialog Radara a nektereho z velicich z mas4077:

    Radar: pane, slysel jsem, ze doutniky jsou navykove a skodi zdravi...
    Potter: Radare! Kourim tyhle doutniky uz 42 let a zadneho navyku jsem si nevsimnul

    Asi tak.

    A oblibeny me ex-, kdyz uz mash. Dil, kde maj nad taborem odstrelovace, tak jim armada doda tank... coz ponekud... nepomuze.

    Nekdo: no bezva, a ted mame uprostred zakladny neuzitecny tank, co snim budem delat?!
    HawkEye: navrhuju postavit kolem neho namesti.


    (Ja dodavam, Milos Sykora byl zkurvena komunisticka svine!)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam