• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: 9rannej, prave, prave... 8+1je v 9x19 divny... buh vi.. a dobre mu tak ;)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Napr. :

    Ruger® SR1911® Commander-Style Centerfire Pistol Model 6722
    https://ruger.com/products/sr1911CommanderStyle/specSheets/6722.html
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    OVERDRIVE: Nektere 1911 se vyrabi v 9x19.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: popravde nevim co to bylo za zbran, zasobnik pusobi jsk z 1911, jednorady, neni ovsem .45 ale 9x19, ma takove ty typicke dirky abys mel prehled, kdyz nemas napocitano a kovovou “eh- patku” takove jakoze ksilt od cepice.

    Co me trochu trapilo, ze jsem ja zpusobil to, ze se pomstil na jinych psech, ale vlastne nemyslim, myslim, ze to byl ozralej krypl.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Chybi tu jedna storka, na kterou jsem uz parkrat narazil. Jak zkoncila 1911 ve Vahu.


    Mel jsem sveho casu 2 psy, zadne dite, zenu, docela dost casu, a v pohode praci.

    Chodil jsem se psy trenovat, bud trenovat psi, nebo jsem behal, kukri, boken a kovovy roxor na zadech, pak jsem trenoval katy. Nekdy jsem jen stopoval zvirata, z toho duvodu, ze jsem to chtel umet.
    Jo, taky jsem lezl do ne uplne nehlidanych a ne uplne opustenych objektu, abych tam moh fotit.

    Kazdopadne az na posledni, plne legal, ale v maskacich, klobouku, kanadach. Asi jako prumerny rybar.


    Kazdopadne to jsem uplno odbocil.

    Ten den jsem nemeckeho boxera a barzoje (Sighurd & Zappata) vzal vedle kola, ale teren, coz sestavalo s rychloprujezdu zelenou dzungli na jedne strane vahu. Stopu siroka cesticka, tunel uplne neprostupny, pokud to nevede v vode, kde pak je rybarske misto.
    Tzn. Bud jedes rovne, nebo muzes jednou za 5-10m k vode. Na 99% mist nikdy nikdo nerybaril.

    Pravda, asi ne uplne koscher by bylo mit psy na volno, ale predstav si polnacku,5km za poslednimi domy. Asi tak. Potkal jsem tam driv par rybaru, vzdy to byl pozdrav, kdyztak uhnuti a jdem dal, ja a psi.
    Navic psi na povel. Jedno hvizdnuti k noze jeden, druhe, druhy. Just works.

    Tak si mazu na svem (hyenine odpruzenem horacku zlute barvy, pres rameno voditka), psi pelasi za mnou. Jarni slunicko, tunel dzunglovaty zarostly a vonici. Uz uz jsem se chtel jit koupat, kdyz tu na chodnicku lezi asi 100kg matrona. Jak kdyz povalis kmen pres cestu.

    Zazvonim zvonkem, nic. Plavky, slunecna skvrna na nose, asi bozi.

    Ehm.

    Vzal jsem kolo, hodil si jej na rameno, zapiskal jsem si oba psy k noze, rek jsem zdovolenim a vsech 10nasich nohou a dve kola ji prekrocilo.

    (Zadne zbrane, civil, tenisky, kosile, plafky, zlute kolo)

    Najednou desivy rev od vody, kam jsem tunelem zelene moc nevidel a bezi odtamtud chlap s gevehrem.

    “Tyyyy kuuurvoo, ja ty tych psow postrilamm!!”

    Ehm2.0

    Zahodil jsem kolo, zaletel do neprostupne steny tunelu, zpiskal jsem psy a chvili lezel zalehly i s cokly.

    Typek zuri dal a mava bouchackou, moje kolo asi metr on nej.

    Pac kolem toho mista, v dany moment za mojima zadama, je plot, pac je tam cisticka odpadnich vod (proto i vytok, proto i rybar, bohuzel s gewehrem) u plotu lezel makadam, a ja na nem, spolu se psy.

    Pac mel typek gewehr, duvodne jsem se obaval o psy, vzal jsem dva kusy a risknul to, kdyz byl ke me otoceny bokem, (gewehr furt venku), dostal jednim do hlavy hozenim. Nez se vzpamatoval vybeh jsem z pidrostu, bacil jej druhym,, procez jsem jej vahou a hybnosti schodil do reky. Pac je to u vypuste, zacal se machat, pac ztratil gewehr, vyhodil jsem zasobnik (kontrolovat komoru me nenapadlo) a hodil jej do Vahu spolu s kamenem, kterym dostal (uvaha: bude hledat gewehr, nepujde po me)... sebral jsem kolo a ujizdel co cesticka dala.

    Do vecera jsem pak resil adrenalinovy sok.

    O asi 14 dni pozdej, ten samy typek o kus dal, postrilel nejakemu mlademu paru dva psy husky. Zaplatil pry 1000 SK pokuty a dostal ty ty ty.

    Tak nevim.

    Povazuji to za jeden ze svojich nej, ve vsech ohledech... coz obsahuje i “nejdebilnejsi”


    So the story goes...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: nerikam, ze to nema vyuziti.
    Problem je s expiraci (ilegal) a dostupnosti (legal, pro nekoho) variantami.
    Nezna-li to clovek, muze se neprijeme zmastit. Viz vtip jak sel garfield ven...

    Sestava ze 3 klasickych obrazku ala garfield.
    Na prvnim si da, na druhem kouka na topinkovac, na tretim je o 18h pozdej, a kouka na topinkovac.
    ATOMSK
    ATOMSK --- ---
    Hele, když už tu jsme u toho šňupání? Máte někdo zkušenost se šňupáním indických tabáků? Pamatuju si, že se ženou jsme na tom zvládli utáhnout klidně celou noc. Jenom teda, co dávka, to pocit, že ti to ustřelilo hlavu. Ale kombinace vysokýho obsahu nikotinu a chvilkové intenzivní bolesti dutin nás držela na nohách stejně jako ilegální substance, který mají úplně stejnou tendenci si to dávat v rozmezí 30 - 60 minut.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Tak jde o use-case - když máš např. někoho zraněnýho kterýho musíš neustále hlídat a víš že první pomoc dorazí (pokud vůbec) za dva dny, pak je to věc kterou chceš. Možnejch scénářů je víc, a zrovna je to věc která mi v lékárničce krapet schází :-(
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kdo nepochopil zavorku, viz hesla wikipedie Milos Sykora, potazmo Ivan Ahepjuk (toho v nejmensim nerozporuju), a pak se podivejte na mapu.

    Takhle jdu po ulici a vidim chlapa... rikam si je to Julek Fuciku, neni to Julek Fuciku...
    ... tak zajdu na gestapo, no a co myslite?! Byl to Julek!

    :/




    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pokud bych se mel vyjadrit k navyku, a ne, ze bych s tim mel nejake zasadnejsi zkusenosti, tak mi vzdy pripadl dobry dialog Radara a nektereho z velicich z mas4077:

    Radar: pane, slysel jsem, ze doutniky jsou navykove a skodi zdravi...
    Potter: Radare! Kourim tyhle doutniky uz 42 let a zadneho navyku jsem si nevsimnul

    Asi tak.

    A oblibeny me ex-, kdyz uz mash. Dil, kde maj nad taborem odstrelovace, tak jim armada doda tank... coz ponekud... nepomuze.

    Nekdo: no bezva, a ted mame uprostred zakladny neuzitecny tank, co snim budem delat?!
    HawkEye: navrhuju postavit kolem neho namesti.


    (Ja dodavam, Milos Sykora byl zkurvena komunisticka svine!)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: To same, plati i pro illegal ground, smazal jsem tu nektere prispevky na tema.. to je fuck (ano, mazu tady... jen a pouze sebe, a mivam k tomu duvod, vetsinou... legalni).

    Kazdopadne jsou pry mezi lidma veci, co makaj nekolik dni, ... tak jako jsou, a je to jak s tim kofeinem. Sice jedes, ale spatnym smerem.

    Dobry test na to je zonglovani.

    Po jednom panaku micky jeste drzi ve vzduchu, po druhem uz jich pada fakt hodne, na nejaky showtime.

    Jako jo, ma to uziti, ale downs jsou vic nez ups. Pokud to neschnije, maka to, kdyz to schnie, maka to blbe, a tak.

    Drogy v poli? Spis ne. Ale rek bych, ze maj uziti.
    Jak hnede, tak bile.

    Existuji jejich legalni (pro nekoho) varianty, ktere fakt funguji vyrazne “cistej”... treba prasek, po kterem te 72h nenapadne jit spat, nevadi ti to a neni to nijak psychoaktivni.

    Dokonce cloveku neni nijak zvlast blbe...

    Dobry. Ale to koupis bud v Indii a nikdo to nevozi, pac sjizdet to je nesmysl, nebo jsi-li pilot, mas to v lekarnicce.

    Neni to spatny lek.

    Znovu je tu pomer mam to a maka to trocu/ nemam to, ale je to bozi. Potazmo: nechci se radej aspon hodinu vyspat? I kdyz ve stoje oprenej spagatem o strom?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    GILHAD: Yes!!!!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Lool!!! Rofl! 16:45!!!

    Frequently Asked Questions Volume 4 (400k Subscriber Special)
    http://www.youtube.com/watch?v=PVTtUNw4BSI


    Koukejte se mu na prsty, na kterych rad pocita.

    Jako jo, je casem otravnej, ze furt resi “del wit trolls”, ale jakoze 2x v ramci vykladu ukazat (jistym) divakum, ze jsou pica a stfu, nene ;))

    Ale chce to videt bud cely video, nebo jej znat. On nevybocuje, proste pocita na pratech moznosti, pravdepodobnosti, nedostatky, whatever...

    Tohle je jak cumet na Myth Busters, coz je mmchodem muj oblibeny serial, pac jsou vynikajici delnici a engineeri (a asi i jejich crew)... Harrel je proste kurva srandista.


    SPECZ
    SPECZ --- ---
    ATOMSK: Pro dlouhodobou nebo extrémní zátěž je imho lepší se kofeinu vyhnout úplně, a to i když jinak kafuješ jak oživot. S kofeinem se snáz utaháš úplně do sračak a pak např. snáz podchladneš atd ...
    ATOMSK
    ATOMSK --- ---
    LAUNCHER: já ti nevím, my jsme to párkrát šňupali a kromě zanesených dutin sajrajtem mi to nešláplo ani trochu (a to jsem citlivej na kofein a výrobky z něj). lidi, co byli s náma, tak tvrdili, že nemohli usnout. takže pravda je tam někde venku. ale za mě to nic nedělá a je lepší si to hodit do vody/kafe.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    SPECZ: Lidi si po netu mmj na extremni vykony chvali snupnuti kofeinu v prasku :-)

    Ale musi se s tim opatrne, aby se clovek neotravil.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Vzpomel jsem si na Gilhada:


    „už zažil, že se muži v boji vydali ze všeho a pak, i když zvítězili, zemřeli.“

    Citace z knihy
    Koniáš: Vlk samotář
    Žamboch, Miroslav
    Je možné, že tento materiál je chráněn autorským zákonem.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A jeste me napad jeden napad, co jsem vzdy chtel zkusit... uvazuju, ze zasvinim zahradu.

    Chtel bych si postavit domek a sklenik, oboji s minimem ready made veci.

    Dum nejakym low-life zpusobem. Uvazoval jsem nad jutovymi pytly naplnenymi hlinou/piskem, ktere postavim na sebe a to tak, ze mezi nima bude ostnatej drat, aby neujizdely. Jakekoliv dalsi napady - most wellcome. Taky uvazuju, jak vyresit strechu. Igelit to samo resi, nebo vlnity plech, toho je vsude dost (i kdyz ne v dobe, kdy nemuze clovek recyklovat treba neci plot). Spis ty pytle budou problem.


    Sklenik je jasny, rozbruska svarecka, dlato, zbytky oken. Nebo mozna jen pouzita vyhozena okna a jen to spojovat... ale do toho se mi nechce, dum me laka vic, zas obsahuje min dostupne materialy.


    Nevim, treba vas napadne nejakej chytrej low-budget dum.
    Kamoska uz 20 let bydli ve slamenem dome vlastni vyroby, to me taky laka, za par tisicovek-hromada srandy. Dokonce to i jeden cas ucila, jak se to stavi. Finta s ostnatym dratem tam taky maka... uvazoval jsem, ze bych si tak zateplil kontejner, kdyz jsem z nich ctel postavit hackerspace.

    Akorat na hackerspace uz vsichni serou. Chtel jsem koupit brownfield, udelat na nem psi cvicak, a nechat si postavit 3 kontejnery, tak, ze je propojim dva k sobe a jeden na ne, takze by to melo i patro.

    Akorat kontaky nejsou nic moc na stavby, vlastne je to nakonec jen draha konstrukce a trocha srandy s rozbruskou a svareckou, ale uzitecne na bydleni to moc neni.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Hele, kde se kupuji materialy na divne veci?
    Vim, ze v centru prahy byl kram, ktery mel vsecko, nyty, ocka, ktera jsou na krajich plachet od nakladaku, spony, presky, ale treba i igelit ruznych druhu a podobne. Bohuzel si nedokazu vzpomenout, jak se kram jmenuje (a nenasel bych jej ani snadno, myslim, ze byl v druhe ulici nez je rektorat (a museum) Karlovy Univerzity, jakoze jdes od Stavovskeho Divadla smerem na Republiku, ulici s rektoratem mas po leve ruce, jdes tou druhou. Netusim jmena, a tesne predtim, nez se ulice potkaji (mmchodem je tam pak VYNIKAJICI SECESNI KAVARNA), tak tam nekde je kramek, kde maji vsechno pro ruzne kuteni, bastleni. Neco mezi zelezarstvim (ale bez domacich potreb) a kramem, kde maji... vsechno.

    Takovej shop nekde na netu najdu?

    Treba kdyz bych chtel 5x5m tuheho pruhledneho igelitu...

    Ja vim, ruzne OBI a tak, jenze treba provazy maj v techhle kramech jen desny low-end. Vlastne vsecko tam maj low end...

    Vubec netusim, jak to mam hledat. Zelezarstvi/hobby market?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A posledni sandale, mmchodem jde do toho nekdo semnou? Muzem zasoutezit, kdo da lepsi, treba...

    Jakoze asi ignorovat nejaky veci, co rikaj a pisnicku, ale je tam treba dobre videt, jak ma poreseny presky. Sice uz pouziva relativne dost modernich nastroju, ale to je za me ok, taky asi budu podvadet, pac krajet to nozem, to asi nechci, resp se k tomu nedokopu.

    Navic na konci videa jsou videt na fotkach dalsi napady, jak boty vylepsit, jak uchytit presky a podobne.

    To, ze jemnou (eh) praci dela multitoolem je vlastne taky dobrej hint, mozna by to slo cely prave multitoolem, pac ten ma treba i tolik proklinanou pilku, i kdyz si nemyslim, ze je vhodna, v nouzi poznas pritele


    Homemade sandals, made from tire treads.
    http://www.youtube.com/watch?v=TWojdi-WkeU
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam