• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Rusove pry maji nejakou veselou latku, ktera po aplikaci na psa zpusobi neco jako extremni zachvat vztekliny. Pry to meli pouzivat nekteri jejich specialove, ze to sipkou z pusky nastrelili napr. do straznich psu, kteri pak roztrhali sve panicky ...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Vim, nahlaseno 2x. Bohuzel zakony nezakazuji po prokazani tyrani, sinporidit dalsi zvire. Proto uvazuju nad ostentativni vrazdou (idealne sousedu, ale to neklapne).

    Pes je u nas furt vec, nekontrolovana zadnym narizenim... zato noseni zbrane, no nic...

    Jeden rychly smikpres krk, aby zvire uz vic netrpelo, a pak jej rozsekat sekerou pred detmi.

    Jdu to nahlasit potreti, za letosek... 2 predchozi psi se ... ztratili. Zajimave je, ze pan, ktery uz neni, pac se upil, mi vykladal, ... no nic.

    Moje predchozi stiznosti na psa na 40cm az 1m kusu spagatu, co si kouse nohu, zkoncily zmizenim psa a porizenim noveho. Ted je privazany na betonovy blok na 3m ocelo-lanka, a vyje tak 20h z 24...

    Nevim. Nechci mit na starost poskozeni cizi veci, ale zaroven je peklo vedle toho bydlet...

    Chlastaji, white trash, mlati i deti, ale ne tak zle, jako tyraji psi.

    Adla je socwork, ja ex-socwork, vydrzime fakt hodne, ale bavit se kazde rano o skucicim psu uz zacina fakt srat.

    Prostrihal jsem jim nuzkama plot a znova i lanko, pes je vetsinu casu u nas, ale jsem na hranici ochoty k extremnim resenim... treba, ze jim seberu rum a udam je na socialku?


    Vim, ze co pisu zni zle. Sorry, fakt bezmoc.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Souhlas, ja bych poslal nos!!!! Jdem do toho?

    Jak bylo v Mr.Robot, jak tomu bykovi na wallstreet urizli autogenem koule? Autogen nemam, ale mam ico, takze plyny nejsou potiz ;)


    (Mmchodem, kdo nezna princip burzy, tak zakladni “sazky” jsou na vzestup (tzv na byka) nebo na pad ceny, tzv na medveda...

    No nic, do zhanobeni Koneva klidne jdu, napr. Bych vymenil cedule Konevova za cedule “Narodniho obrozeni” a dal bych o tom vedet Ceskemu Rozhlasu?

    Akorat potrebujem nekoho, kdo nam udela cedule, a az se to zacne resit, nerozkeca to...

    Uz to, ze to pisem sem,... no, proste teorie...
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Navrhuju provest unos sochy koneva, poslat jim jeho ucho a pozadovat vykupne :-D
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Co cumis ;)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tolik k lovu usima, ale je trouba, da se chytit za ocas

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jo a jinak Rusove se do nas pekne navazi, ze prej kvuli Konevovi.
    Nevim co by chteli, dyk ma na Zizkove jeste ulici, no ne?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ropa je za 30/barel

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    les
    obývaný mravenci, co žerou lidské maso
    obývaný mravenci, co žerou zlé lidi

    dej si pozor na les, ať tě nespolkne
    dej si pozor na les, ať tě nespolkne
    dej si pozor na les, ať tě nespolkne hýkal,
    hýkal a rudý vřes
    dej si pozor na les, ať tě nespolkne hýkal a rudý vřes dej si pozor na les, ať tě nespolkne hýkal
    rudý vřes
    hýkal
    rudý vřes
    hýkal obývaný mravenci

    obývaný mravenci, kteří jedí lidské maso
    obývaný hýkal
    ať tě nespolkne
    skákal pes, přes oves
    ať tě nespolkne hýkal a rudý vřes
    skákal pes, hýkal, hýkal při tom
    skákal pes, při tom hýkal
    ať tě nespolkne

    dej si pozor na les, ať tě nespolkne
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    mluvíme k sobě večer tiše
    oba jsme zkřehlí
    listí se drží, nepadá ještě
    podzim je smutný
    kdokoli se mě zeptá, věřím-li na lásku, tak řeknu ne
    vím jenom, že jsme my dva, spolu se držíme,
    držet se budeme


    koukáme na sebe, když den mizí
    jak racci na moře
    jako dvě samoty, poslíčci cizí
    zbylí si sobě
    kdokoli se mě zeptá, věřím-li na boha, tak řeknu ne
    vím jenom, že jsme my dva, spolu se držíme,
    držet se budeme
    koukáme na sebe, když noc vřelá
    tiše nás obemkne
    jak zvíře do ohně, stromy co celá
    staletí při sobě stojí a nedotknou se
    kdokoli se mě zeptá, věřím-li na osud, tak řeknu ne
    vím jenom, že jsme my dva, spolu se držíme,
    držet se budeme
    kdokoli se mě zeptá, věřím-li na lásku, tak řeknu ne
    vím jenom, že jsme my dva, spolu se držíme,
    držet se budeme
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zrní - Dva (Official Video)
    http://www.youtube.com/watch?v=O_MxNT4_RKo
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Hykal, pisnicka, co mi nejak konvenuje ke vzteku a bezmoci (znate Peraka? Nebo Jacka Rippera? To byly pohadky, ktere se vypravely detem o okypantech. Prioadne to psali comandos na zdi, kdyz nekde provedly akce. Proste superhrdinove, kteri podlamovali moralky...

    Hykal, dej si pozor na mravence, co zerou zle lidi, dej si pozor, hykal, dej si pozor na les, dej si pozor na mravence, co zerou lidske maso. Hykal, dej si pozor na les, at te nesezere cerveny vres/breh/vees/les)

    Nekdy, kdyz cloveku zustava jen nadeje, co umira posledni, ale i na ni dojde, tak si vymysli pohadky... jsem dobry, ve vymysleni pohadek.

    Ma sestra me milovala, kdyz jsem ji hral divadlo a vymyslel pohadky, v rukach jehly, kterymu kapala sladka voda a cytostatika, v ruce drzic figurku garfielda, celou od krve, jak uz nemohli najit zilu. Smala se, dnes zije, a jsme kazdy jinde, uplne, az je to smutne.
    Ale tehdy se smala, kdyz jsem vykladal, co mi na jazyk mozek prines. I o hejkalovi...

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    60kg koncentrovanych do jednoho mista, do jedne linky, do dvou tecek.

    Fyzika nas uci, ze rozlozena vaha se chova jinak, nez vztek v 2 mm ctverecnich, a potpatkem po kebuli dostat nechces.

    Noze jsou krasna zbran, vetsina me nenavisti zmizela s ostrim.

    Uvazuju co mam delat, mozna mi schromne pes, za strasne penize. Zaroven sousedi maj dobreho psa, ktery me uz 2 mesice budi tim, ze si snazi prorazit cestu pres ocelove lanko, ktere ma privazane k obojku.
    Uz 2x jsem ztupil fiskarsku a lanko rozsekal na 5 kusu.

    Ja toho psa koupim, i za hodne, za cenu mojich bot, jenze ty svine si koupi dalsiho, a ja se na to musim divat.

    Anavic zakon tomu nebrani, pes je proste vec.

    Uz jsem u nich byl 4x jim to vysvetlit. Vcera jsem k nim prisel se sekerou, ze na ni mam zuby od oceloveho lanka, at mi ji nabrousi... nic.

    Tohle je prilezitost pro vzduchovku, pac i 10/22 ma drazky... me kurva chromne pes a vedle trapi 3 psi rocne, na ocelovem lanku.

    Kdyz to komentuju, usmivaji se.

    Nevim. Zlo, zlo... ve me, zlo a zed a nuz a boxer. A presto jsem bezbrany.

    Asijim toho psa podriznu pred jejich deckama. Zaplati jeden, za ty vsechny.. 3 za rok?!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mmchodem vynikajici set, pokud jsi pripraven(a) jej pouzit

    Da se vyhledat v tomhle auditu zpetne, keyword “femme fatale”

    Mame dva, a ano, nosim ruzove zbrane... nozik je paradni, drzel ostri cca 1/2 roku, ale Adla jej ma tak na baliky, ja uz jej 4x.brousil, za tu dobu. Ale klips na kapsu i design pro holku (nerady nosej veci v kapsach) maka... jen ji to rikam 20x za 1/2roku, ze zapomela nuz.

    Boxer ala kocicka nezapomina, to zas ne..

    Chudak nase stena, kdyz se rozlobim... bez rukavic...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mam zly den, boli me cele telo, pac jsem se vcera rozhodl ukazat Adle, ze trefit kamenem zive zvire temer nejde, a zkoncili jsme tim, ze jse se cca 30min snazili trefit (jakymkoliv zpusobem) cil cca 20m daleko ve vode (viz ta fotka, jak se valim na brehu reky)... ja to dal ale ne lethal hit, spis fortune. Psa jsem trefil 2x a pak uz Adel rvala.

    Kazdopadne jsem ji kdysi koupil dobry nuz, v noci jsem brousil vsechny noze, pac nebylo kdy spat, dnes jsem s nim cvicil a mame zas jednu strnu, kterou mi strhnou z 10 tis jistiny, no co uz, proste zly den a noc, zkus mi to ted rict, boli me snad vsechny svalu v rukach, levem i pravem hrudniku, a lytko leve nohy, ktere furt neni dobre.

    Zkus mi to rict, rekni mi dnes, ze muzes nechavat psa na retezu, at cele dny vyje zoufalstvim, zkus mi dnes rict, ze tvuj fotbalovy klub je bezva, zkus mi neco dnes rict, jen to zkus, a uvidime, jestli jsem vcera v noci mel duvod nespat a jestli asi cinska znacka “femme fatale” do the job.

    Uz na tebe nekdy spadnul netopiyr s kudlou v ruce? Mamfakt spatny den, proto lezim v koute a jen cihlova zed a omitka ma co mluvit, co me bude stat dnesni vztek.

    Ctu si zaklinace, a moje ruce nechces videt.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    „. „Zbrzď ta vzletná slova. Hovoříš k ženě, jíž náleží úcta. Zvláště od rytíře Bílé Růže. Je pravda, že v poslední době, když někdo chce vstoupit do řádu, stačí zaplatit do pokladnice komturie tisíc novigradských korun, takže je řád plný


    „synků lichvářů a zbohatlíků, ale nějaké zvyklosti u vás snad ještě přetrvaly. Nebo se mýlím?“

    Tailles zbledl a sáhl k pasu. „o podlahu před zaklínačovýma nohama.

    „Smyju urážku řádu tvou krví, zrůdo!“ vykřikl. „Na udusané pů-

    dě! Pojď na nádvoří!“

    „Něco ti upadlo, synku,“ pronesla Nenneke klidně. „Tak to zvedni, tady nemůžeš dělat nepořádek, tady je svatyně. Falwicku, ber odtud toho tupce, nebo se stane neštěstí.“

    Citace z knihy
    Andrzej Sapkowski - Zaklínač I
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    „zřetelná slova: zvučela v jeho mozku, duněla a hluše zvonila jako z vodní hloubi.“

    Citace z knihy
    Andrzej Sapkowski - Zaklínač I
    Je možné, že tento materiál je chráněn autorským zákonem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam