• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Dem si pro obcanky, Adla nema 4roky pas... kravka! Co jinyho nez pas potrebujes

    A ano, mam podmalovane oci tuzkou. Meni to strukturu fotek, treba pro Ai

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tyjo!!! Ty ceny jsou brutalni, navic sou to vse chno fakt armadni hadry, takze tezky, neskladny a tak, ale maj tam vicemene jen originalky, doporucuju minimalne k videni.

    Ja si zatim poridel jen USMC history, jako knizku,... v sekci literatura napriklad skautske manualy pro medvedy a vlcata, samo katalogy militarii...

    No jako daj se tam najit zajimave veci, ja jdu po nosnem systemu alice, paratrooper bagu a butt packu.... no, a az budu mit zbytecnych 20k, coz ted fakt nevypada, tak vim kam zajit.

    Jinak jsou z prahy 3...

    M1 Army shop Praha - eshop s nejširší nabídkou vojenského zboží
    http://www.m1armyshop.cz/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jak hrajou golf, pricemz odpaluji micky do minoveho pole, to je proste... vhodny komentar

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: To asi vite, ze postava HawkEye, tedy Hokyho zMash 4077, je postava z Posledniho Mohikana, aka Natty Bumppo, ze?

    A dyz by se nekdo ptal, proc po domacnosti chodim v cervenem zupanu a kanadach, obcas doplnenych ruznymi klobouky, tak proste proto!



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Posledni Mohykan - Cooper, James Fenimore.epub | Ulož.to
    https://uloz.to/file/nB7vSpbaHyHP/posledni-mohykan-cooper-james-fenimore-epub
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    To je tezky:
    Jogyn = negyn
    Dobrodej = zlodej
    A tak, no...

    Pratchett kdesi psal, ze opakem svetla neni tma, ze tma je pouze nepritomnosti svetla...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    DobroFen : AntiKokotikum

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Divi
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ANTRAX: A jo kurva, dragunov. Ja vul. Dobra zbran, co vim. Nikdy jsem to nemel v paznechtech, ale znam typka, co si na nich ujizdi, vazi asi 140kg, rika se mu Joker, ma jich par ostrych a minimalne jeden fakt poladeny airsoft. Je to odstrelovac, teda chce bit. Dorka je lepsi, ale ta zas nema zadnou zbran, jen je chemik a veterinar... to uz se tu resilo.
    Dnes jdu spat, jsem uplne out, vlastne jsem chtel byt tak tyden bez netu a azna tendle audit se mi to dari.

    Kdyz bych dal nic nepsal, tak to je umysl, na nejaky cas. Cundruju a opravujustrechu.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ANTRAX: Mam 3 psy, teda po svatbe vlastne 1,5psa ;)

    Ten nejchytrejsi se nejvic chova jako kokot.
    Psice je na hlavu slabsi, ale uzitecna a nejlepsi pritel cloveka. Ten zbyly je vyjebavac se vsim, s povahou stale stastny. Kdyz by nebyl furt ukecany, nejpohodovejsi naprcane morce (sherlendsky ovcak aka sheltee) na svete.

    Jen ten chytry je pica, a furt se divy, ze inteligence je holt slepa vyvojova vetev.

    Nekdo mi ukazoval graf inteligence a pouzitelnosti, ve stylu lotos: sepni ruce, jak k motlitbe, to jsi blbej a nepouzitelnej, pak je davej od sebe, jak kdyz kvete lotos, ci leknin (mmchodem uz kvetou, a jsou nadherne!!! O weekendu pro jeden az kytici doplavu zene.)
    Az rozevres ruce na uroven hladiny, tedy 180* jsi nejpouzitelnejsi a nejchytrejsi.
    Muze se to rozevirat i do 3. a 4. kvadrantu (pod hladinu) ale pribyva pak inteligene a ne pouzitelnosti.

    Ale ono staci, kdyz milujes ferrari nebo alfa romeo (tyvole, kdo ten nazev vymyslel, byl ironicky az na pudu). Velke auto, velke ego, a tolik k tomu... ja mam rad raketoplany a satelity, no ;)

    Ale nebudem se tu placat po zadickach, ne?!


    Dobro nezapomen brat, zrovna mam kamosku Zdenici ve Sternberku na pakarne, pac to brat prestala, a z tehoz duvodu je Baluovi zem lehka. (A zrovna planuju cundr s kytkou, treba lekninu, na jeho hrob, pridas se?)
    ANTRAX
    ANTRAX --- ---
    "puško-hledu". ..
    ANTRAX
    ANTRAX --- ---
    Tuna originál. Bez hledí z dragunova. Na to jsem tě nenachytal...

    ANTRAX
    ANTRAX --- ---
    Neřešit. Jak jsem psal, Karma je zdarma. A mezi lidmi platí že: "Ty nejlepší věci jsou zaDARmo"
    Taky jsem pár banů dostal a i když jsem se rozčiloval,tak nakonec jsem zjistil že vrána k vráně sedá,pak mi došlo že jsem měl odejít už dříve a sám...
    Miluji jeden citát od Einsteina:
    "Mám pocit, že někteří lidé dostali velký mozek omylem"
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ANTRAX: Mmchodem, ze se Burkhar nekde chovajako pica: hele, me vyhodil z meho vlastniho auditu, jen co dostal admina, a dal mi tam ban, obcas zavita i sem, a nahlas zavidi, ze jej nikdo nema rad, a nesere ho to, narozdil odeme ;)
    On je proste DOBREJ!
    Jsem ted videl, kterak funguji admini na nyxu, a v covid-19 auditu jsem 3x dostal ban za fakticke informace, pac lide nedocitaj ani anotace, ne tak cele clanky... tak tobejva.
    Proto v tomhle auditu nemazu, resp.obcas jo, kdyz placnu neco moc nelegalniho, nebo nejaky napad vhodny na vyrobu, nebo tak. Ale prave kvuli svobode slova to tady drzim.
    At uz ma Burkhar fakt maly pero, nebo mu to jen nakonec kazda rekne, pravo mazat tu stejne nedostane;)
    ANTRAX
    ANTRAX --- ---
    Není útočná, tedy jako názvem, či přiřazením. Rusko je správně a předělaná je hodně.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ANTRAX: Toz vitaj! +1 za konecne prichod!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ANTRAX: Saiga? Civilni predelavka AK?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A kdyz uz davam k Dobrymu... ja to mam jinak, nemam k tomu zadnou velkou tradici, jezdival jsem s Tatou, nekdy pod sirak, spat u rek, na zastavky a v 5 rano v Pysku na polivku drstkovku, kazdej rok do Straznice na slavnosti, dokud byla, tak na Portu, jinak pak na Zahradu do Nameste, pak uz jsem jezdil sam, jen bagl, vlak a cigara. Nikdo z mejch kamosu nechodil, a ac jsem nadmiru spolecensky, nikdy jsem si neudelal moc kamosu ani v trampske komunite. Jim vadilo, ze nepiju, zato hulim, jak pohadkovej drak, nebo rozdaval jsem houby, rulik a durman. Otec me za to zaviral doma, zakazoval mi hudbu a navstevy, marka me mlatila a obedy jsem ve skole krad, nebo si pujcoval od tech, co nemeli hlad, abych mel stovku na tyden, na ciga a obcas vlak, spis jen stopa... pryc. Pak uz prisla doba s lidma v Ponorce, Vitriolu a Senku, a jezdil jsem spis na kole s Hippisakem a Luckym. Treba pamatny vylet na Laibac & Legendary Pink Dots, 140km pod Destnou na arabech.

    Cundru ubylo, resp ztratily tu samotu a zeleny barvy, rozpadlo se Tatovo tele, ale jednou za cas jsem se porad potkaval s Lenkou a Lisakem, o 15 let starsima, co me ucili zpivat a ridit vuz za konema, taky hazet balik slamy, vetsi nez ja, nebat se koni a postavit stan.

    Jeste mi tu lezi spevnik, za ten se stydim, je kradenej. Kde je Majce co mela rada mai konec.

    Za ty roky uz umim englicky tak, ze rozumim Dylanovi a jeho vtipkum, porad mam rad Jaroslava Samsona Lenka a Roberta Krestana.

    Furt na nic nehraju abyl jsem ve 32 zemich sveta.

    Ale lidi, kteri z trampingu delaj moc nejakej styl, tak me serou, stejne jako “pravoverni” cokoliv: punkaci, vojaci, hippsteri, manicky, nackove a dalsi...

    Furt mam dojem, ze muzu chodit v bunde svarovane zichrama, poslouchat (a hrat) industrial a avantgardu, za kloboukem mit oskubanou straku v dobe zasnubniho peri, v kapse pistoli, a na nohach skejtovy boty a dziny. Takze nepatrit nikam, ale tak to bylo dycky, pro vsechny moc, pro nikoho dost... to si nestezuju, mam svuj cervenej bagl a fotoarchiv rad, stejne jako lidi, jen mi prijde hloupy, ze zamnou nikdy nikdo neprijel, cest vyjimkam: Konvalinka, Disparity, Slunko, Drevena_Krysa... tak to je, vsichni radej moknou, nez postavit igelitovy mestecko a nanosit drevo.
    Zas si nestezuju, tak to proste je.

    Kdyz jsem padal na SK, dycky jsem rikal, ze hanak bouchne do stolu, a... poskoci pivo. Slovak bouchne do stolu a jde se tancovat, nebo rvat.

    No, za cas jsem zjistil, ze hanak jde otrocit doPrahy, Slovak taky, a na SK navic poskoci borovicka, ale za hovno to stoji stejne.

    To neni narodem, to je tim... no: “nikdy jsme neplakali, ze je nas malo”, jak zpyva ma oblibena kapela.

    Maslo. Dobre slovo, spatny preneseny vyznam, cet jsem o masle z 3.stoleti, nalezenem v Irsku v raselinistich, coz byvala tehdejsi lednice. Archeologove jej ochutnali, a furt slo jist. Ale jo, namazes to na chleba.

    V tomhle ohledu nejsem tramp, tak, jako nejsem punkac, a stejne mam furt ciro a spim v celtach u drahy, no...

    Zvláštní znamení touha, 1. díl: "Tam nahoře v Proudech je nebezpečno"
    http://www.youtube.com/watch?v=2rgCUVI75Ow&list=PLRj0iXxiCrhqTyLCfglBPRvAd-AaePyjl

    ANTRAX
    ANTRAX --- ---
    Abych se Vám ještě ukázal, že nejsem Troll :-D
    Nemračím se na Vás - svítí mi do očí ;-)
    A přidám malý kvízek - kdo pozná pušku ?

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam