• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ARANIUS: Tak si dej!


    Mmchodem treba v Atlante, potazmo statu Georgia je v ulicich narodni garda ve velkem.

    Vzhledem k tomu, ze se tam odehravaj The Walking Dead, je to ponekud,... jinotajne.
    ARANIUS
    ARANIUS --- ---
    OVERDRIVE: Necital, ale z niekadial tie obrazky poznam a paci sami taky styl kresieb
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ARANIUS: cetls? Recenze? Taky Te ta knizka zmenila?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: To uz je offtopic. Ale “hezky”
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Soudce

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Evelina: dodavam, ze pokud Ti funguje Caveova Uzrela oslice andela, je to dalsi kniha, ktera ozrejmuje tyz mentalni rozpolozeni, a vrha trochu tmy do svetla, ktere nas vsechny oslnuje, dnem a hlavne noci

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Doporucuji necist zadne “o knize” krom snad predmluvyz


    Evelina, Sancha, Gilhad, Matt, Sorbak, a dalsi... znate? Cetli?


    Jinak je to ten samy McCarthy, co napsal “Tahle zeme neni pro stary”, kteryzto fil doporucuju precist AZ PO krvavem poledniku.

    Je to volna trilogie, ale Tahle Zeme Neni Pro Stary zacne davat smysl a poetiku az po kniznich predlohach, jinak je to divny, ale ne krasny.

    Verte mi.

    Videt dabla, kterak jede pousti, stinic se destnikem z lidskych kosti a kuze,.... no nic, uz spoyluju.
    Dal jsem si to loni a asi si to dam znovu.

    El Topo od Jodorowskeho je sice krasny film, ale i tak je to jen dalsi odvar, tak, jak jsou slavni Metabaroni jen odvar Duny!

    Fukt must read.

    A od Jodorowskeho pak doborucuji comix Bily Lama, coc je east-ern z Tibetu

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: hele, Ty jsi sem jeste nechodil, ale jedna naprosto nejvic masakr (ve vsech ohledech) indianka a cowbojka, surrealne drama z pohranici Texasu. Pokud se Ti libi velke a epicke veci, coz dik Hyperionu vim, ze libi, tak tohle je MUST READ!

    Cloveka to donuti, aby si i udelal prehled o tom, jak to bylo treba s Apaxi (dodnes degererovane zbytky ziji v Sierra Madre, zdroji veskereho cocainu a heroinu v USA), clovek pochopi, jak zalozili stat Texas, a proc je i dnes “odstepny”, pochopi, kdo byl Ta Tonka (sedici byk) a vubec mnohe... rad bych slysel, co si o tehle knize pomyslis. Pro me to byl uzasny zazitek, otvirak oci, a tak... ale ja si hraju s magii a tarotem uz roky, coz taky hraje roli (a stejne, jako jedeni prasat, je to pro mne tezky hrich, btw)

    Cela tahle kniha je tezky hrich. Takove knizni V Prave Poledne, ci Tenkrat na Zapade.

    Ale fakt si rad poslechnu neci nazor. Doporucuju vsem nad 15 let veku, starsi pochopi vic, rek bych:

    McCarthy, Cormac - Krvavý poledník.mobi | Ulož.to
    https://uloz.to/file/QeinlXx1QwEL/mccarthy-cormac-krvavy-polednik-mobi
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kourim, piju caj, koukam za Zahadu Hlavolamu (69) a Adla leze v kalhotkach z koupelny:
    “Tyyyyjo, to je ozralecka vychytavka, tenhle vifon, uplne nejlepsi, za dvacku. To je dobre, ze jsme je nevyhladili!!!”
    Adlat: “ ty ses hlopej, kazdej jinej by rek, to je dobra polevka, ti vietnamci jsou sikovni, a ty musis rict “nevyhladili””
    Ja: nevim no, sedim tady v hadrach armady, ktera po nich strilela. Taky dobry hadry, mimochodem”
    Adla: “ ses definitivne hloupY!”

    A tak u nas probiha obdiv k lidske sikovnosti. Ta polivka je za dvacku hodna stovky, ty hadry z vyprodeje mi slouzi od 2006, kazdodenne.
    Co mam v hlave? To uz vlastne patri do ucebnic, nasrat.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Porad jeste bez vody, ale fehr polifka!

    Navic je to fakt ne-hnusny a ne glutamanovy, spis fakt jo-dobry a jo-polifka ala viet nam!

    Fuck offagent orange!

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mm chodem!!! Pokud chcete na cundr nejlepsi nudle na svete, tak paradni polifka.

    V tokovej pytlickach jsou tam:
    - sekana, trosku
    - koreni hlavne koryandr, hodne!
    - olej s chilli, akorat

    Nudle ryzove : akorat


    Doporucovala!

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mmchodem Michal Tucny, ktereho mam vcelku rad, tak se prej dost zle uchlastal a utopil ve flasce.
    Slysel jsem o tom dokument, pry uz ke konci mu lids nebrali telefony, dost jej prej meli ruzni ti OSA (dnes) svine za dojnou kravu, pac jeho pisnicky nesly, a kdyz mu bylo fakt zle, tak se na nej vsichni vysrali... uz proto, ze chlast se v jeden moment prestans lisit od pika, nebo jinejch tvrdejch... ale umrel pry sam, obludne tlusty, v deliriu a bez podane ruky...

    Vim, ze nemuzu podat ruku kazdymu, uz davno to vim, ne kazdy se chce stebla chytit, a videl jsem holku, po 8 mesicich v Bohnicich, dat si caru (ktere jsem nemoh zabranit), ja vyskocila na Zizkove z 5. patra a rozbila se na ulici (coz nam ponekud zkazilo vecirek). Videl jsem Balua dat si di zili heroin, ktery si oddechnul, ze je mu lip a neni zkurvena zombie, jak po lekach, ktery, kdyz prestal brat, umrel.
    Vidim Zdenu nebo Stoupu, kteri, kdyz neberou leky, jsou nebezpecni sove i okoli.
    Proto nehulim, pac jsem parkrat uslysel Zelenou Priseru, co mi rika : nedelej to.
    Apresto piju, vic nez bych mel, ikdyz jsem videl tatu, jak se mu klepou ruce.


    Kdysi rikal Sorbak, ze jsou lide, kteri maji lip rozdane karty, ja k nim nepatrim.
    Videl jsem nejlepsi mozky sve generace umirat v krecich, jak rika Ginsbergovo Kvileni, a Michal tucny, tak je pro mne jeden z nich.


    Mozna jsou to pro nekoho Bratri Nedvedove, konecne Foglar byl taky pry pedofil, mozna.... po nekom neco zbyde. Treba Blizko Litte Big Horn, ja dodavam, ze me muzete pohrbit u Wounded Knee... mozna. Mozna ta holka vyskocila z okna kvuli piku, urcite, pac kvuli nam to nebylo.

    V lete jsem byl na vode s VELKOU MATKOU (aka Velka Sestra z Preletu nad kukaccim hnizdem...) a VelkaMatka se podivovala, proc jeji dcera umira na anorexii... mozna, mozna, mozna jsem moh vazit 100kg, mozna jsem moh byt vojak,... mozna.


    Jsem jen laciny umelec (od slova umely hmoty kus) a mozna mam rad psi, kone, lisci ocasy, noze, a mozna, vsechno to , co delam, treba hrat industrial, cmarat po zdech, prozkoumavat cizi domy, anelhat a nekradt, i kdyz chlastas nebo beres heroin, mozna je to jen dozvuk Rychlych Sipu.

    Mozna nosis v klope zluty spendlik, pac umrel Vont, mozna spis za Palacha.

    Mozna trpis, ze neumucili rodinu dost, a proto jsi tady. Mozna mas spatne rozdane karty.

    Budiz!


    Budiz, ale me pripadne proste dobry, se nenudit, podivat se i tak, kam te nezvou, a neohnout se tam, kde trina se ve vetru sklati.


    Stejne si myslim, ze ten bordel v Tuissant byl proste lepsi napad.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Adela tady komentuje, ze schvacena herka znamena, ze kun neni schopen unest ani vlastni vahu a uz ani nerehta, jen lezi, haze hlavou a umira.
    Schvaceni kone je osklive, a neni to nebezna smrt zviratka.
    Kone jsou hrozne jemne stvoreni, neni to auto, uz vubec V3S-ka, i kdyz vydrzej hodne, dobra zenska vydrzi 9x vic.
    Taky kone neumej zvracet, viz ponik v zahlavi auditu.

    Co nechcete videt , tak je kun s polamanyma nohama, pak zbejva jen ostrej nuz.
    A schvacenou herku, i kdyz je to jen v pisnicce, kde ani cowboy uz nema co delat, jen uhnout Panu Masinkovi,... ale i tam uz chcete jen umet brousit noze, rika tady ve me holka, co porodila vic hribat, nez ja jsem kdy videl koni... a tak...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Michal Tučný - Poslední kovboj (oficiální video)
    http://www.youtube.com/watch?v=Khm7JgBxYrI
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam