• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ARANIUS: mmchodem, pamatujes, jak jsi ulovil 2 lidi, kteri sirili magickou nakazu, ale pritom astralne oznackoval nekolik set lidi v klubu? (Kdyz jsme tak u toho, furt to neni dohrane, ale zaroven furt nevim o dalsim spoluhraci, ukecej Gilhada!)... kazdopadne me ted prepadla asociace (jo, i tohle ctu uz podruhe):

    „No ano. Jistě. Tomu se dá věřit, protože ta tvářička je až příliš hezká a příliš otevřená; je v ní sice únava, ale není v ní zlost. Vedle takové dívky se člověk cítí hned jinak, než jaký doopravdy je. Pokouší se být lepší, což ale dost tíží. S takovými se každý chce spíš jen kamarádit, když tak nepatrně flirtovat a hlavně se jim svěřovat. Do tohohle typu se zamiluje málokdo, ale rádi ho mají všichni.
    Kromě kohosi neznámého, kdo už zaplatil černému mágovi.
    Černá smršť je ve skutečnosti jev naprosto obvyklý. Kdybych se kolem sebe rozhlédl pozorněji, zaznamenal bych jistě pět či šest dalších takových vírů, jak se vznášejí nad cestujícími. Ty všechny ale byly rozmazané, skoro neviditelné a taky téměř bez rotace. Prostě výsledek toho nejběžnějšího, neprofesionálního prokletí. Kdosi třeba za nositelem takové smršti vyštěkl takové to „Chcípni, potvoro!“. Nebo něco mírnějšího – třeba „Aby tě čert vzal!“ A z temné strany se hned přihnal ten vír, který zbavuje úspěchu a vysává sílu.
    Jenže takováhle normální, diletantská a formálně nedokonalá klatba vydrží tak hodinu dvě, nanejvýš den. Její důsledky jsou sice nepříjemné, ale ne smrtelné. To černý rotující trychtýř nad dívkou byl věru plnohodnotný, stabilizovaný, dílo zkušeného mága. Ta dívka to sice zatím nevěděla, ale už byla mrtvá.“

    Citace z knihy
    Noční hlídka
    Lukjaněnko Sergej





    Adela vzdy rika: slova maji moc, kdyz budes o mojich psech rikat, ze jsou to hloupe chlupate bestie, budou takovi...

    Zda se, ze by mohla mit pravdu, pac oni takovi fakt jsou ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A tahle je na uvitani Drona. Oba vime proc, a ja si ji pustim potreti


    Esgmeq - Slast
    http://www.youtube.com/watch?v=f27i_GSQiXQ
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Esgmeq - Co se to kurva děje
    http://www.youtube.com/watch?v=Em6XuOzoiBo
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ma oblibena, od stejneho zpevaka...

    Cela deska je paradni, i kdyz hrbitovni kviti


    Esgmeq - Nenávidím tě
    http://www.youtube.com/watch?v=Ragl9CfXjSw
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    DRON: Doporucoval jsem tu Cormac McCarthy - krvavy polednik, zasadni vec.

    Adle jsem ted narval Tma od Ondry Neffa

    Sam nevim, co si ted precist, Posledni Mohykan mi moc nemaka, je to hrozne ... stare. Vadi mi ten mindset. Doporuceni? Idealne neco, co je k nalezeni na Uloz.to, jeste chvilku a dam si Grega Egana, ale nechci ted vedu, tedy zadnou fyziku, matematiku, biochemii a kvantovku ve stylu verneovek 2020.

    Porad spis neco dobrodruzneho. Ale i dead country se pocita...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    DRON: Co ctes ted? Jen tak mmchodem vitaj! / pozdravujeme mavame!

    Rad Te tu vidim, pac tady bydlim a mam rad zajimave spolubydlici (idealne takove, co mi nedluzi 50k)... jsem red zavickovany, resp vyhreznul jsem do lesu a planuju si neplanovana dobrodruzstvi, nez me zas osud usadi do open-space (zakos po dobu cov19 zrusil projekty a vyhlasil freeze, takze si sem davam jezky v kleci, aragornovy hadanky a motam se po Beskydech i Ostrave....)...

    Uz muzes na vejlety? Nebo aspon na navstevu? Zeny&deti included xnor
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Je tady nekdo z povodi Ohre?

    Ja vim, ze uz jsem to daval, navic to neni tak dobry jak Esmeq, ale hudebne je to bezva country (dead one)


    Povodí Ohře - s/t (2018) FULL ALBUM
    http://www.youtube.com/watch?v=3riT-i2sI0Q
    DRON
    DRON --- ---
    OVERDRIVE: pomerne zajimava synchronicita, bo sem ted tez v docela rychlem sledu sjel celou sagu :-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Lol!!!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jak jsme prezili padesata leta ;)))

    Jakoze neni to nejlepsi, ale je to vypoved.

    Vaclave Vaclavovici ;)



    POVÍDKY 3 (Šimek a Grossmann)
    http://www.youtube.com/watch?v=AYrq56Y-SGQ
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ARANIUS: Tak si dej!


    Mmchodem treba v Atlante, potazmo statu Georgia je v ulicich narodni garda ve velkem.

    Vzhledem k tomu, ze se tam odehravaj The Walking Dead, je to ponekud,... jinotajne.
    ARANIUS
    ARANIUS --- ---
    OVERDRIVE: Necital, ale z niekadial tie obrazky poznam a paci sami taky styl kresieb
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ARANIUS: cetls? Recenze? Taky Te ta knizka zmenila?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: To uz je offtopic. Ale “hezky”
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Soudce

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam