• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Das si pivo a jdes do mesta

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A kdo nedaval pozor na latine, tohle je 1212, zlata bula sicilska, a rika se tam: koho puda, toho vira.

    Proto u nas byla driv hodne multi-culti spolecnost.

    Stramberska Truba mi najednou pripadla fajna

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A nebo, ze by radej kamenny dum, ala hobiti nora?

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A pak uz je to jenom romanticky (apro nekoho, kdo si chce postavit srub vlastnima silama poucny)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A podle pravidla... kazda cesta nekam vede, ktere chci napsat na hrob, tak dorazis k Rudemu (kameni), nebo taky Certove Lejnu

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Rozhledy... ta fabrika dole je Tatra Koprivnice

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pak tam taky maj rozhlednu, ze ktere jsou...

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Taktilni chodnik na Bilou Horu, maj tam hromadu her, hadanek a blbustek. Tady je napsano “vyzuj se a zkus jak je zdrave chodit bos”... no jako makadam nic moc ;)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Vyfot me v lomu se psem, no takze... ehm, je tam lom, pes, i ja... no ja to nefotil no ;)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zda se, ze by slo i pod zem. Trochu sem se tam chtel dostat pri ceste z5, ale Adla uz pri prelizani zdi hrozne prudila, odemykat 30min zamek? = sem mrtvej.

    Stejne jsme nebyli i v jeskyni Sipka i dalsich, a ani v arboretu. Na to dojde. Konecne je to kousek, chci tam vzit Miu.

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A my dnes nezvladli Kromeriz. Desna noc. Vsichni v baraku jsme chodili do 5.rano, Adla kricela ze spani, ja se prevaloval a potil a pak se mi zdaly hruznosti bez podstaty.

    V 11 jsme ss vyhrabali do ranniho slejvaku, za me 2 kafe a asi 20 cigaret, vcelku bez ucinku, takze kam... venku vysvytlo slunko, vlhko a tlak jak palici. V aute, jeste se 3 psi k nevydrzeni.

    Co uz, takze Stramberk, tam je podle mapy asi tak vsechno. Jeskyne, rozhledna, arboretum, batani ka zahrada, lezecka oblast,...

    Noa ono fakt jo. Navic je to tam fakt hezky i jako mestecko a umi varit i halusky, coz jsem potkal v CR poprve...


    Fotka : botanicka zahrada, ala stredomori a lezecke steny

    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: imho nadoba je staKan ...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jo a dobra zprava: dnes jsem se osmelil, a po te, co mi id MiM zaplatil 3 najmy a zaroven se zadluzil 3. najmem o patro vejs. Proste jsem mu rek: vypadni hajzle, jinak te sezere Zelena Pdisera.

    Od zitra dohlizim na to, ze bali. Od 1.7. Do nej zacnu regulerne kopat, taky tu mam teleskopicky bic, a myslim, ze fakt pobezi.

    Svoboda, svoboda, rovnost volnost pohoda!

    Amen.

    23,93!!!

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A jinak: takhle se tady (poprve od svatby - vcetne- mame)



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Copy a paste od jinud, kde mama/teta se ptaj, zda je Adla uz na ceste domu:


    Az se navrati. Snad ji Peklo neschvati! V to bysem mu musel branit.

    Zitra asi Kromeriz, furt ne na pakarnu, ale cely weekend je “weekend zameckych zahrad” a ja uz par let touzim po Foucoltove kyvadlu, bludisti z keru (to chci misto zahrady!!!!). ... prej tam ma showtime Fiskars, tak beru nuzky na vetve a v ramci “praktickeho pouzivani nastroju od 12:00” budu dal touzit po tom, kterak nuzky dotahnout... kdyz je to zalite v plastu s matkou, co nepoznala otce...

    No nic... odpoved: dnes

    —-

    (K tomuhle patri uz jednou prilozeny obrazek)


    Mm chodem zjistil jsem, ze Adle je anarchysta pravicak, tak jako ja.

    Poprve, co mi odmitla poslusnost (ale nakonec sla), tak jsme se snazili proniknout do “Marxova Parku”; podruhe, kdyz jsem ji zlobil neustupnosti, tak nase cesta vedla do “byvaly dul Stachan” puvodne dik Salamonu Rotschildovi spise dul Hubert.

    Me ta jmena dolu prestala bavit u Julka Fucika 5.

    Ale Adla se prej nerada sape, nebo toula po kolejich...

    Tomu rikam vyvoj vztahu. Asi jsem na ni hodny, pac uz mrci jen, kdyz kolikuje stan ve vychrici kod Kycerou, ale to, ze nedokazu v temze pruvanu rozdelat ohen, prejde polibenim.. no a tak...

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tyhle me zajimaji hodne, pac je to kousek od chatky, ktera vodu nema. Konkretne tahle byla vyschla, stejne jako vodopady kosek vedle. Bez vody bude zle, no.

    Nejblizsi dalsi snad funkcni az pak pumpa na Pohoranech, coz je cca 4-6km streka

    Žábí studánka | Národní registr pramenů a studánek
    https://www.estudanky.eu/12521-studanka-u-cesty
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Narodni registr pramenu a studanek


    eSTUDÁNKY | Národní registr pramenů a studánek
    https://www.estudanky.eu/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Klicove slovo “štola, šachta” taky docela dava
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Vodopády České republiky
    http://www.vodopady.info/cz/vdpCR.php
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam