• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Vcera, urbex bez baraku

    FRDK
    FRDK --- ---
    Chachá, kámo - já tu fajfku pořád mám! :-0

    FRDK
    FRDK --- ---
    Nebo tuty na sucháč :)
    FRDK
    FRDK --- ---
    OVERDRIVE: Jj, prestižky super, před pár lety mi je připomněl Dron, vzpomínal, jak je v devadesátkách nosili obrejlovaní počítačoví kujóni a nerdi :)
    Botasky už mám a někdy zkusím i ty Prestige, mám vyhlídnuté tyto

    A právě, nevím, jak je to s trvanlivostí, ale vůbec nestojí mnoha peněz, což je sympatické.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Myslis, ze by se dalo v Mikovu uchazet se o praci? Treba jako osvc, ze bych jim treba pomoh s nejakejma navrhama nozu. Proste se podivat, co maj za technologie, a podle toho upravit funkci a design tak, aby zacali vyrabet s tim lvickem s kudlou dolu, neco fakt uzitecnyho.

    Mmchodem z ceskych znacek mam rad Prestige. Ty boty nejsou stejny jako pred lety, i kdyz “mostly”.

    Oni to maj tak, ze kdyz delaj zmenu ve vyrobe, testuji na zamestnancich. Ted jsem jim psal, ze boty drzi, ale, ze lepeni okraje podrazky na kuzi odeslo za rok.

    Napsali mi, ze o problemu vi a uz jej poresili.

    K cemu kupovat DC cka, za 2.500,- ktery vypadaj jak sen zfetovaneho pikare, kdyz muzu za 800,- mit obdobny boty, kterejm, kdyz das barevnou tkanicku, tak nic nechybi a chodej 4-6 let.


    To jo, to je ceska znacka, co hraje fehr.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Tyvole, ja Ti ten nuz snad koupim ;)

    Ty jsi vlastne uplny opak toho, jak ja vnimam svet. Ty to mas podobne jako Disparity: hlavne, ze to plni roli. Ja to mam podobnej jako Launcher: musi to naprosto sedet a plnit, jinak to bud nechci vubec, nebi to odlozim/vymenim.

    Oboji uplne chapu. Je to vicemene o svetlych, temnych, archetypech, povahach.

    To se mi libi, vlastne proto jsem rad, ze uz sem konecne nepisu samomluvu, jakkoliv jsou to “bomby”, pac me hrozne bavi mit divny a jiny a komplexni kamose, libi se mi vnimat motivace lidi, ucit se, chapat/nebo ne.

    Jen se tak stalo, ze jsme si poceste nejak zmizeli, jak maj vsichni deti, domy na vesnicich.


    Ptaji se me lide, proc neodpovidam na postu a ja jim rikam, ze v hospode se taky nedeje to, ze si dva lidi septaji, mluvi se proste u stolu. A to ma byt prave tenhle audit.
    FRDK
    FRDK --- ---
    OVERDRIVE: Kde? Fšak jsem to tu už psal - v Českosasu, v Mikulášovicích.
    He, taky jsem kdysi báňal faju, koupil jsem si ji ještě jako student v trafice na Svinovských mostech, dej jim pánbů věčnou slávu a cpal jsem ji Krakonošovou směsí. Hodila se na vojně, když nebylo na cigára a když bylo, beztak furt někdo somroval.
    Koukám, stále se vyrábí.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mmchodem, chtel bych zkusit kanadanku - a tady se ukazuje, proc 80% lidi, co zacina s dymkou udela na zacatku chybu, nekdy i takovou, ze znova uz si nezapali.

    Dnes existuje odhadem tak 40 vzoru dymky, a nekonecne mnozstvi ruznych kombinaci s naustky...


    Dymka pro zacatecnika chce zkusit, jak boty nebo klobouk.

    I kdyz ja mel stesti, a jednu z mich nej jsem koupil pres net a hned jako druhou.

    Kanadanka si sedet nebude, ale libi se mi maly kousek plastu a velky kus dreva...


    Mmchodem prave kracim na kafe a republiku a pak se psici pro tabak do dymky, pac v Olomouci kourim dymku vzdy, konecne, jak se na chatu patri

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam