• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Tyvo Daine Lakaien, fakt? Myslel jsem, ze to znam jen ja a Vlados Smutny... jdu si pusti neco, co najdu.

    On je to rusak a nemec, ze?

    Vlastne jsem o nich neco cet asi tak pred 25 rokama, zas tak rad jsem je nemel, asi tak na 2 desky ;)


    Deine Lakaien - One Night (official)
    http://www.youtube.com/watch?v=bkOe7VOmynA



    Moje srdcovka v te dobe bylo COBALT 60, zoz jsou Front 242... mmchodem stejni 2 lidi, co delali zvuk a muziku k serii Wing Commander
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Usmej se cype ;))))

    EVELINA
    EVELINA --- ---
    OVERDRIVE: Leňa s Leošem měli, mám se poptat?
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    OVERDRIVE: no tak to by bylo boží, navrhnu je....já naposledy viděla LPD kdysi v Rýmařově, hráli v takovým komunistickým kulturáku, na stolech byly bílý ubrusy, takovej trochu bizár, ale vlastně se to i hodilo ...vlastně dlouho jsem ji je nepouštěla, jdu na to .-)
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: BTW ta "korálková anténa" je fakt perfektně praktická záležitost ...
    FRDK
    FRDK --- ---
    Pane domácí, byl ses podívat, když před třemi týdny odstřelovali ty komíny hrušovské chemičky? Já jsem se o tom dozvěděl až posléze :'-(
    FRDK
    FRDK --- ---
    OVERDRIVE: Vzpomínám, jak Bohumíňáci před dvaceti lety organizovali tenhle koncert
    Po 15 letech vyšel záznam památného koncertu Legendary Pink Dots v Ostravě
    https://www.ostravan.cz/...-15-letech-vysel-zaznam-pamatneho-koncertu-legendary-pink-dots-v-ostrave/
    Adama znám, nebo znal jsem tehdy, nakonec už nevím proč, jsem na ten koncert na poslední chvíli přestěhovaný z bohumínského kulturáku do Ovy nešel, což mě zpětně trochu mrzí.
    Ještě jsme v té době s bejvalkou poslouchávali Deine Lakaien...
    mindmachine
    https://youtube.com/watch?v=HLCCM-b5bMk
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    "Kdyz vedci napisi, ze novy slibny pripravek zabiji rakovinne bunky v Petriho misce, uvedomte si, ze totez zvlada i olovena strela libovolne raze ..."
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pro pokrocile ;)))

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tyjo!!! Ono se da pomerne ucelne otravit octem (tak jako jde to i destilkou, ale...).

    Zajimalo by me, co je s ID Kuato, nevim, zda sem nechodi kvuli tomu, ze jsem se do nej s Libriem pustil proto, ze se v duch indicke ajurvedy, lecil za pomoci 5g (aspon) rtuti, nebo zda se mu fakt nepodarilo spachat sebevrazdu.

    Musim se podivat, kdy byl na nyxu naposled a napsat mu, jestli je v poradku.

    Mel moc dobrou medovinu a tesil jsem se za nim na navstevu, kamsi na statek k Opave .... (toDo na rano):

    ——
    Tabulkový ocot v koncentraci 9% v malých dávkách nezpůsobí velkou škodu. Ale příjem velkého množství octa nebo špatně zředěného roztoku v koncentraci 30% může vést k úmrtí. A rychlá smrt může nastat z různých komplikací:
    přímý účinek na tkáně s bolestivým šokem, uvolňováním tekutin a ztrátou krve;
    účinek na krev s destrukcí buněk a změny v kyselosti média;
    akutní renální dysfunkci v důsledku zablokování krevních cév v nich produktem rozpadu buněk;
    poškození životně důležitých orgánů v důsledku podvýživy.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: ježo Jožo.
    Snad doroste.

    Doufam, ze zadnyho ted nezabiju, obehnal jsem sice zahony pletivem, nez jsem tam nasypal slimex, ale loni jsem bohuzel jednoho zabil.

    Nevydrzel jsem, pote, co jsem jich vcera motylkem zapich ... moc. U 700 jsem prestal pocitat (a dopoledne pak u 300).

    Plocha zahrady se zmenila v neco, podle ceho gyger navrhoval tunely vetrelcu, rek bych.

    Rozhod jsem se, ze si poridim Indickeho Bezce, nez jej sezenu, modre granule uz budou pryc.

    Nejdriv jednoho, abysem vedel, co na nej psi, pak aspon 3.

    Pokud by nekdo vedel, kde koupit, byl bych vdecny za doporuceni.

    Mit zahradu tvorenou slimaky, tak to uz me VAZNE nebavi.

    A jezci tu bud nejsou, nebo je nezerou, nebo nevim.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    „Nebe je zvonivé.
    Oheň těžký.
    Voda drsná.
    Možné je všechno.“

    Citace z knihy
    Sergej Lukjanenko - Nacisto
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Casoprostorove stavy v poradku, nebo se projevuji i mzikove zmeny souradnic ?
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    To jen kdyz uz si zacal s tema zviratkama ...
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Tohle miminko jsem tesne zachranil pred prejetim. Prcek se produciroval v sousedstvi na hlavni, tak jsem ho odnesl trochu do zelene :-) Dvacet minut zpatky, cestou z prace

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    „změněná pravděpodobnost. Vykolejený čas. Lokální chrononklasmus. Nenaplněná realita. Mezičasová fluktuace.“

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Rozkosnij vampircek (prej prenajej kde co, napriklad ebolu)



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Nejlepsi je kalon, co se jmenuje oboloň a umi ridit větroň.

    Taky když maš kaloňe, mužeš s nim litat v baloně.

    A vubec nejlepší je, když kaloně Oboloně vezmeš do triskoveho letadla. Nauci se tak litat nadzvukově a ani o tom nevi.

    ///

    Ale jinak jsem vcelku normalni.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kalon trubkonosi

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam