• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    FRDK
    FRDK --- ---
    OVERDRIVE:
    OVERDRIVE:
    OVERDRIVE:
    OVERDRIVE:
    OVERDRIVE:
    OVERDRIVE:
    OVERDRIVE:
    OVERDRIVE:
    OVERDRIVE:
    OVERDRIVE:
    OVERDRIVE:
    OVERDRIVE:
    OVERDRIVE:
    OVERDRIVE:
    OVERDRIVE:
    OVERDRIVE:
    OVERDRIVE: Až se naučíš dávat všechny fotky k tématu do jednoho příspěvku, dostaneš ode mne jeden velký nefalšovaný +
    :-p
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Tyhle nejsou zeleny:

    https://www.army-surplus.cz/boty--botasky--sportovni-acr-s10547/ - ty tmave modry mam vyfasovany

    ono to patri dohromady s touhle soupravou:
    AUKRO – největší české online tržiště
    https://aukro.cz/sportovni-teplakova-souprava-acr-6942921279

    + je k tomu ve stejnym provedeni i dvojice tricek - taky modrejch ...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Piiico!!! Frdk nekeca, sou dole!!!!



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: tohle [nosim je v baglu, kdyz mam dost mista, jako prezouvaky]

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: ja mam takovy zeleny "konversky" asi troje... jedny mi dotlacil Lucky [id Lakalini], kteryho jsem ved k tomu prokletymu vlaku, pote, co jsme radno dostali od jeho mamy rizek [ja tou dobou asi tyden nejed, pac vsechny mamy davaly rizek a ja byl kurva vegetarian. tak jsem si jej vzal a uz jsem od te doby nidky neodmit jidlo].... pice, jakou my meli kocovinu.
    mu zvojny zustalo ticho a pojistka od granatu na klicich, me jeho tenisky k teplakum.

    jednou sem napisu, jak jsem byl 3x na odvodu, a 3x me odvedli, a pak jsem se jim na to vysral.

    s tim, ze 2x jsem byl na odvodu s Hippisakem, a byla to prdel. jednou jsem tam kvuli cigaru dal malem do drzky nejake pice s dvema teckama. co se mi snazila tvrdit, ze mam bejt v trenkach a nesmim tam kourit, coz jsem neuznal za hodno pripazu, pac on byl v armade a ja ne, takze naser si debile dvojteckovej.

    Ale odvedenej jsem....

    no aspon vim. kam se tema hadrama dostavame. a aspon vim, co budou dalsi historky v Overdiveri knizel pravd a lzi ;]
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: BTW, v armade se fasujou adidasky kecky (na behani po okruhu), ale je to typ co se v kramech neprodava.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Ano, mam jich par ks nekde v krabici, origo zavoskovany, r.v. nekdy kolem 1960 :-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Lol, o 2 min pozdej.... a tohle se vam presne stane, kdyz Smrtky otvirate blbe (zhora)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Proc kouris bez filtru?

    Pac filtr pali rty a jazyk, tabak je stejnej a nechava to jedovaty vajgly.

    Ale mas zluty prsty.

    Jo, a Ty ne? Proc kurva myslis, ze ten filtr je obalenej ve zlutym papiru?

    To abys si myslel, ze umres vieco maladiec viecno bieli, ze?

    Kur Parlamentky a Silk Cut, uvidis, treba ta rakovina bude min o plivancich krve, no ne?

    :)

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mmchodem, uz jste za posledni roky nekdy prisli do kramu a rekli:
    Placatku rumu a startky bez filtru, a obsluha kasy van nevydala jakykoliv tuzemak a startky ve zlutym?

    Pravda, na ty bezfiltry jsem je musel naucit, pac ten stekl zel prazdnotou, ale nikdy jsem jeste nezaznamenal, ze by se me ptali, jestli fakt ch i kubanskej nebo dominikanskej, nebo estli fakt myslim Cesterfeeld.

    Mmchodem jsou idioti!!!

    Navrhoval jsem Kutne Hore, at s prichodem velkych bilych napisu “zdechnes, co uz” udela kraba cerno-bileho (misto modro cerveno, cerno bileho); bezfiltr by pak moh bejt v inverzu (vic cerne).

    Proste bys prisel do kramu a rek : “jednu bilou smrt, ee star”, nebo “jednu cernou smrt - start bez filtru”


    Jinak sedet s typkem, co se zivi lopatou, a otevre ti bezfiltrovky zhora, misto zboku, a zapali si je od cile do startu. Si tak rikas: kdes kurva zil poslednich 100 let?!


    Kdo nevi (a faktem je, ze cesterfield to zkurvil a krab jde otevrit z boku (aby nepadal tabak do kapsy a slo to zavrit), dnes uz jen nozem.

    Ale kurva!!! “Uz jsi nekdy bezel od cile po start”, to je snad jasny, ne?

    Kouri se od napisu, kterej tim nejrychlej zmizi, takze neni znamo, kdo v zakopu hnil... dnes nikdo nic nevi.

    Vsecko vzala reka.

    A PR manageri z Prahy, socialni pracovnici, co zmrdum plati najmy, blbci, co za bombry daji sedmicku, a tak..

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mmchodem neodolal jsem a koupil si “slav uniform”

    Moje 1st EVER!! vystrojni soucastka od Adidas!

    Strasne se tesim, az tim budu lidi srat v praci.

    Mozna kvuli tomu i oholim bradku a ciro, a nasadim 2-3 zlaty prsteny, pac to vchces!

    Kamos to dotah tak daleko, ze si nechal vymenit jeden predni zub za cerno-sedej titan, pac je plesatej a vypada, ze jej tu zapomela Ivanova mama.

    Vtipne na tom je to, ze veskutecnosti je vcelku maslo. Sice jede v prstenu, zlatem zubu a uniforme, ale kdyz mu sejmes kamose strenkou noze, stahne ocas mezi nohy, a kvaltem pakuje kufry.

    To by fer blbecek neudelal, ten by me rozbil na krev, sebral mi boty a prachy a nechal me lezet.

    Uz proto me pobavi vzit si cizi uniformu.

    Ted jsem onehda komusi vysvetloval, ze tady neni Praha, ale Ostrava. Tady, kdyz nezaplatis par najmu, nabehnes na kudlu, ne, ze nekdo zavola socialni sluzby a fizly.
    Ale aj tady to mekne, lidi uz ani neumej mluvit.

    Ja na to seru, ja mluvim “cesky” jakoze neasi prolozene fajne, bo nemam cas na picarny, ale tancovat sem nezapomel, ni.


    Smutnej pribeh, cau pipi a pal to czort!


    Tolik k uniformam. Jsi tim co jsi, uniforma je jen na utreni sople nebo krve.

    Dance, dance, dance, my love... or go away and die!

    ;€
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tohle vypada fehr, neobsity pruhem krk a zda se ze predo-zadne nehraje roli.

    Chce to zvyk, ale me se libi, ze to nemusim resit.

    Dobry je, ze v tomhle triku a saku, tak na cigaru (4 hodiny, dobre zdrhacka z prace i na pizzu a vubec, dokud nejsou tickety, tak i pivo, dva az 4 guinesse), tak v tom jde jet zimni Ostravou na kole, jen sako a to triko.

    (Nepocitam samo trenky, dziny a kanady ;)


    Triko Ruské - Zimní model - modré pruhy | army-shop.cz
    https://www.army-shop.cz/...icka-trika-a-natelniky/triko-ruske---zimni-model---modre-pruhy/2025.html
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Hele, chodite nekdo v tech rusackejch vojenskejch trikach?

    Oni uz nedelaj to, ze to nema predni a zadni stranu, ale at to obleces jakkoli, vzdy je to dobre?

    Nebo to, co jsem koupil za 2kila kus je sice rusacky, ale ne armadni?

    Maj nekde ty hustsi varianty? Vsechny tyhle tri jsou sice teply, ale letni, ja bysem chtel ty, co jsem mel roky, nez se zacaly trhat, ktery jsou na gramaz odhadem tak 3x az 4x tezsi... proste zimni...

    Ma nekdo zkusenost s dobrym armyshopem, kde maj fakt ten spravnej vyber?

    Miltec ani fejky me nezajimaj, to uz radej secondhand, ale to je u rusaku blbost

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: To fakt existuje?

    Jinak typek bude asi docela cinkat a rachotit s tim plechackem na pasku. To by me mrdlo.

    Ted jsem byl zas venku s Adelou, a ona ma nejakou nepromokavou bundu, jako super, ale ja musim chodit 3 metry perimetr okolo ni.

    Ja vim, ze uz jsem tu o tom psal, ale me fakt budi vrznuti parkety o 3 zavrene dvere dal. Spim se spuntama v usich.

    Predstava, ze mi susti nebo cinka vybavco, zvlast za predpokladu, ze jsem na lovu mutantu, to je uplnej des.

    Zas kdyz mas ssebou Cheboracku, tak je to pak asi v klidu ;)))
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Nene, ony tam nejsou? Byl jsem tak asi tak pred tema 3 tydnama, ahaa, proto ty pozemky vycistili.

    Vidis, tak Adela byl posledni z mojich blizkych, kdo v nich semnou byl...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    GILHAD: Jasne, za covid-19 jde taky lecit kdecim, treba jej dobre zabiji kyseliny, rekneme treba Lucavka Kralovska. Blby je, ze to neprezije pacient ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Tyvo Daine Lakaien, fakt? Myslel jsem, ze to znam jen ja a Vlados Smutny... jdu si pusti neco, co najdu.

    On je to rusak a nemec, ze?

    Vlastne jsem o nich neco cet asi tak pred 25 rokama, zas tak rad jsem je nemel, asi tak na 2 desky ;)


    Deine Lakaien - One Night (official)
    http://www.youtube.com/watch?v=bkOe7VOmynA



    Moje srdcovka v te dobe bylo COBALT 60, zoz jsou Front 242... mmchodem stejni 2 lidi, co delali zvuk a muziku k serii Wing Commander
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Usmej se cype ;))))

    EVELINA
    EVELINA --- ---
    OVERDRIVE: Leňa s Leošem měli, mám se poptat?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam