• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Doslo mi to az o 10h pozdej, takze existuji fotky, nez jsem se rozsypal na sracku.

    Pak jsem zapalil 5 m pohrebni hranici, mel hromadu blbejch kecu a zitra rano smazu 1/8 telefonniho seznamu.

    Pratele pred 6 rokama.

    Jasne, kdyz jsem se predloni predavkoval lekama, kdyz bych to nedal, nikdo by mi neprisel na pohreb.

    No, ne, ze by me to nebylo jedno.

    Ale kurva!!!!

    Ja mel jit na pohreb jim.

    Jen jsem debilni hajzl, a ani svemu ex- jsem nezavolal, pote, co jsem odesel do Ovy.

    Mate jedinou jistotu: kdyz umrete, vubec o tom nebudu vedet. Pac vlastne nevim, jak se doopravdy jmenujete, kde bydlite, s kym zijete,...

    Zustala mi z pratel jen a jen telefonnni cisla.

    Staci 2-6 let nezavolat, a upne se ztratime.

    Asi jsem pro vas to same.
    Jako bych nebyl.

    Debil!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A pritom vsichni jsou mrtvi

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Dopice

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Vsichni jsou mrtvi, Dejve!!!

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Burn motherfucker!!!! Burn!

    FRDK
    FRDK --- ---
    OVERDRIVE: Nešahej mi na Krakonošovou směs, poudám!
    FRDK
    FRDK --- ---
    Nebuť labuď. Smutek nebrat!

    Muničák u Mikulovic - známe?









    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Vubec!!!! Hor!!! Za vsechny z nas!!!

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Nemuzu se nikomu dovolat... mrtva cisla.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Brecim jak decko, plivu sopel do ohne.

    To byli vsecko normalni lidi. Zadni hackeri, geekove. Proste generace pratel +-10 let.

    V Olomouci jsem potkal Zdenici a Kavku (krom jednoho, bez jmena). Jsou sedivi a Zdena je OK, ale potaci se... svhoreli jsme.

    Nekolika denni valka. Ohen, a pozvracena zahrada, sam se potacim.


    Vzpominejte nase jmena. To, co jsme rikali... prosim. Rikejte to hlavne detem.

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Dnes na vystave ruzi, dozvedel jsem se, ze 80% z kamaradu a pratel ze Zizkova jsou pod drnem. Ted musim uprime priznat, ze v jeden mement, asi rok, jsem mel par registrovanych gayu jako milence, Davida Koubka z Ceskeho Rozhlasu a jeho pritele Honzu. Honza v Brazilii chytil HIV, a pak se upil, uplne super muj domaci, ktery delal rekultivaci mosteckych panvi, biolog, tak sesel za 14 dni na raka vseho, dalsi kamarad basnik a malir si podriz hnaty, asi v deliriu. Coze?! Jsem byvaly heroinista, a nasel jsem novy zivot, i kdyz Boha jsem mel uz predtim, ale z tech pratel 48+, co jsem je mival rad v Praze na ulicich jako Jezkova, Krizkovskeho, Jiriho z Podebrad, nezije nikdo???

    Zpravu mi prines kamos, novinar, co dela hodne uniky od BIS: e15, Lidovky,...

    Sedim u ohne a snazim se dovolat Davidovi, vysral se na Cesky Rozhlas a stejne jako ja, zacal delat do zachranariny, jak jej znam, udelal si aspon maturitu na zdravce.

    Sedim sam v Ostrave, a vsichni moji pratele jsou .... mrtvi.

    Nemuzu se nikomu dovolT. 6 let jsem nikomu nevolal a zustali jsme 3.

    Coze?! Vzdyt to byl intelektualni vykvet prahy. Novinari, umelci, .,..


    Tyjo. Ja jsem fak ... sam?

    S flaskou? U ohne?
    Fakt neni nikdo? Za 6 let 20 mrtvych?!

    45-55 let.


    Je mi zle.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Frdk: daval jsem do dymkoveho auditu, ale, ze jsi to Ty, tak zwopakuju, a koupim Ti nejaky normalni tabak, nebo Ti dam neco z prebytku. Nekaz si zivot Krakonosovou Smesi, tabak do dymky je neuveritelny zazitek, uz jen to zkoset a treba nehodici se menit s prateli, to je proste radost...

    Prilozeny obrazek tabaku s dvounbarevnou dymkou je posledni vimo Atlantidy. Prestal se vyrabet 2017, kdy Rusaci uplatnili na Syrsky pristav Latakia (stary jako Jezis Kristus i vic, furt... Syrie je Urodny Pulmesic, tam defacto vnikly prvni zasadni civilizace historickych obdobi, a je tam vsechno, od ropy az po tabakove a merunkove plantaze a obilnice Blizkeho Vychodu, taky Kurdove, Erdogan a Asad)... proste tohle je jedna z poslednich krabic tabaku ze stareho sveta, o si jeste pamatoval Britsky kolonialismus, a tak...

    Moc mi nechutna, ale kourim jej obcas, proto vydrzel 3 roky.


    Dymky castecne po dedovi (tu dlouhou ctenarku si bude pamatovat @Sorbak, scena, kdy vsichni kourime dedovi dymky a Vasek Knapek se koupe ve vodni nadrzi v desti a 10*C, procez tam Sorbak plivne a zahlasi: Vasku, dyk jsou tam ledovce.... kabaty, kanady, dlouhy vlasy... 20-23let z5; dymka furt slouzi)





    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Jasan. Dokonce se tomu v dymkarske komunite rika Czech.

    Tahle vecicka je opravdu Ceska legenda.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    FRDK: Jinak objevil jsem dobrou vlastnost techle Suka Bliat hader, desne rychle to schne. Cimz se to definitivne stava moji batohovou zalozkou. Nic moc to nevazi, dobre se to pere, ta umelina se da snyst i na spani, a kdyz clovek durch zmokne, holt bude chvili vypadat jako ruskej kretenek/sportovec (eh), ale z kramu, nebo vetsiny hospod te v tom nechaj.

    Nemam zadny tyhle umeliny, i po horach chodim bud ve vojenske nebo dzinove bavlne, coz se kurva nevyplaci, kdyz chrstne, coz ted dela vlastne furt.

    Zacina tady byt Anglicke pocasi, 3x denne chcije. Poncho uz nevyndavam z batohu vubec, to nema smysl. Kdyz pocitam asi tyden pred sneznikem, tedy doted cca 14dnu, tak jsem zmoknul 12 dnu a nektere dny i 3x :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam