• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tyvole ;))) co na srdci, to na jazyku ;))

    Ne jako fakt, to chce videt, jako obcasny domaci pestitel cubensis a mexicana bych mel vcelku co dodat, pac jsem uplne “neprecet 50 stran, a dozvedel se, ze nemame dukazy uzivani” & “mexicani jsou proste dobry”... dovolim si rict, ze to chce par tisic stran, ale to video je proste super... neco mezi pus-stylem Sorbaka a provedenim ala Burkhar, vtipny je to jak Slunko ;)))

    Ne vazne, me se tahle serka fakt pozdava (a heslo: “fetujte co chcete, z dobryho zdroje a hlavne serte na piko, i kdyz i to je vase volba”, to tak nejak konvenuje)


    FETUJEME S VÍTKEM #10 Lysohlávky, houbičky a další lesní srandičky
    http://www.youtube.com/watch?v=ye1ajHHDI9A
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Mmchodem takhle nejak jsme si prej zavlekli HIV, ebolu a cov-19
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Taky vas uz od knihy Snih, zajimalo, kde je kurva Lagos, a co, ze je vlastne v Nigerii?

    Tak treba Iguana-On-Stick


    Nigeria’s Bushmeat Farms!! Eating Giant Rat with Miss Nigeria!!
    http://www.youtube.com/watch?v=sLR5pVza-qU
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mmchodem Adla mi nadava, ze jsem si neco pral (ale to je povercivost, ja v magii... nevrim, ne fakt, jako!)...

    Kazdopadne ona chtela na nadi svatbu “jarni desticek”, tak chcalo 2 mesice.

    Ja pred tydnem zahlasil, ze by se melo do statistik usvindlovat aspon 30 mrtvych na c-19 tydne, aby si toho nekdo vsim, tak tu mame za 17 dny nejakych 55.

    Prej si nemam uz nic prat.

    Dodavam, ze uz od Dubna si preju konec sveta, jak ho zname.

    Tak se ukaz!

    (Dik Boze!)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zizkov a hlavak a okoli, jak jinak : kluby a hospody...

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Dyz ono je to tezky, jak treba ani ten Bartos nehuli, no ;)))
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Vtipny je, ze jsme se od 90.let neposunuli jako stat a spolecnost skoro vubec.
    Jasne, min vadej kerky, dreddy a piercingy.
    Ale co neudelaly vlady za Havla, to se nestalo.

    Furt si rikam, zda by dnesni politici byli schopni napsat ustavu.

    Mozna jo, ale bylo by v ni zakotveno, ze nechcem inkluzi ve skolstvi, a az do nizsi stredni tridy jsou lidska prava nedostupna.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Pice 57%?

    V Ostrave v nekterych ctvrtich je 57% lidi na ulici na piku (pravda, v jinych je asi tak stejne hulicu ;)...

    Kazdopadne jak jako 57%

    Jestli ono to treba nebude tim, ze kdyz je kytka videt, nekdo ji pricinlive znici/nahlasi/slohne; kdezto kdyz jdes po Privoze a “praci prasek” je citit pres celou ulici, policejni hlidka jde 10 kroku pred tebou, a vesele se smeje.

    O tyden pozdej 3.patro toho baraku vyleti do vzduchu a vezme ssebou jeste o patro vejs. Pac co, no pac tam byla varna.

    No ne jako, ze bys to nevedel pokazdy, kdyz jdes okolo, taky sis vubec nevsim, jak ve vsech okolnich ulicich postavaj kluci a holky, co zvejkaj tak moc, pac se asi nudej, a asi je bavi vymenovat penize za igelitove sackuy, co ja vim.

    Me by to uplne nebavilo, ale mozna jsem zaujaty, pac nerad hubnu.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Ten clanek je cely vynikajici (holt Respekt, no). Ale co odstavec to perla:

    (Byvaly zmocnenec pro protidrogovou politiku v CR Jindrich Voboril):


    Mělo by se říct, co je velké a značné množství, abychom tu neměli v jednom případu dva rozsudky ode zdi ke zdi. A pak bychom se měli vrátit k diskusi o společenské nebezpečnosti pěstování konopí: jestli je na úrovni domácího násilí a zneužívání dětí. Jaké je tu společenské riziko? Jaký je rozdíl oproti nelegální výrobě alkoholu? Když vinař vyrobí nelegálně sto litrů vína, dáme mu šest let natvrdo? To zní absurdně, máme to mentálně odděleno, ale přitom společenské dopady jsou podobné. U nás je navíc 57 procent drogových trestných činů pořád kolem konopí.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mmchodem velmi hezky clanek v Respektu, coz je primarne vystavi skrin ministerstva vnitra, uz od zalozeni, ke kteremu prispel Ruml...

    Cekal bych neco podobneho od JXD, ktery je samo out, jako cely Reflex (IMHO), ale respekt potesil.... respect!

    (Hledal jsem to kvuli tomu, ze nekdo zahlasil, ze typek dostal 6 let za 28 kytek, cemuz se mi nechtelo moc verit, taky ne, dostal 3 roky podminku s odkladem na 5 let; odvolal se a dostal 6 let; jenze zaroven k tem 28 kytkam mel na pude 37kg ganji... stejne je to absurdni a hloupy rozsudek, ale je dobre znat skutecnosti, ne jedna pani povidala)... https://www.respekt.cz/...ede-proti-drogam-svatou-valku-sest-let-pro-pestitele-marihuany-je-silenost





    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Strain
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ja jako vim, ze je to komopnej cestopis, ale Stain Hunters jsou jakoze i dokument jen tak, jak vypada kraj jinde... ale vyroba charasu, nebo treba to, ze na Jamajce kupujpu oseni cca kazdy 3 roky z Amstru, ... kazdopadne Jamajka je hezka


    Strain Hunters Jamaica Expedition
    http://www.youtube.com/watch?v=BMKbNLCmUzw



    Adla delala v UK au pair u jamajcanu a dost si to pochvalovala, rikali ovsem, ze jako ucitele by si na jamajce nevydelali na slanou vodu
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Podzim via Adela ;))



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    MATT: Ta kapacka bude imho stejna, zas kdyz to clovek bodne do sudu,...

    Tak ony samozahlahove truhliky maji taky vodni patro, pak knoty, a pak pudu, zejo, takze taky vzlinaji...

    Tezko rict, chtelo by to asi zkusit
    MATT
    MATT --- ---
    OVERDRIVE: jeste bych veril tomu vyrobenymu z kapacky. Otoceny flasky s knotem asi moc dlouho nevydrzej (20 kapek = 1ml, 2l flaska = 40k kapek, pri kapani jednou za sekundu zavlaha na 11 hodin).
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Hackovani zavlahy po vietnamsku

    Tezko rict, jak moc to maka, ale je to defacto dobrej hack


    Tái chế hàng loạt chai nhựa làm hệ thống tưới nước | Recycle plastic bottles for watering systems
    http://www.youtube.com/watch?v=FVbtoA1H-Tk
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tady je treba hezky dokument o tom, jak to muze vypadat, kdyz se to nemusi schovavat... jako 40+ voltu je pro me uplne nepouzitelna silenost, ale,...

    Je tam jeden moment, kdy typek rika:
    Byl jsem proti ganje, pac jsem si myslel, ze je to jen na zkurovani a medical, ze je jen vymluva, jak se zkourit legalne. Pak jsem si 2x rozsekal zada, dostal fentanil, oxycodon a podobne, no a pak jsem to zacal videt jinak..

    Uprime priznavam, ze jsem to mel podobne, desne mi nevyhovovaly indoor stainy po roce 2004, a to az tak, ze jsem prestal kourit, pac to bylo moc, a hlavne spatnym smerem. Dnes uz vime, jaky stain a proc, produkuje jake stavy, a pokud clovek ma tu vyhodu, ze si to umi vyrobit sam, nebo aspon dobre kamarady, tak jde jit dost konkretnima cestama, ktere jsou pro me uz dost snesitelnejsi... hlavne ale vim, ze CBD funguje. Minimalne v mojem pripade na chronicke bolesti kloubu od pasu dolu. Borelioza mi zere pozvolna chrupavky a ta bolest pripomina bolest hlavy, sice neni extreme silna, ale je konstantni, tudiz konstantne otravna. CBD to minimalne tisi (pise se, ze i potlacuje napriklad zanety, asi jako ibuprofen)....

    Takze i ja jsem se casem naucil.

    To same treba dobre udelana konopna mast.

    Po asi 20 letech mi prasknul koutek rtu. Po 3 mesicich, kdy se to nehojilo, sel jsem ke kozarce, za dalsi mesic jsem dostal 3 ruzne mast, ta treti plus minus poresila, ale po mesici klidu se to otevrelo znovu. Masti dosly (stejne makaly blbe), a dostal jsem od Drevene_Krysy mast ve slozeni mesicek zahradni, konopi, lanolin, med,...

    Behem tydne se rana zavrela a o cca 3-5 tydnu pozej se zacelila tak, ze asi nebudu mit ani jizvu.

    Samozrejme je asi bez debat, ze lecebny ucinek konopi je i v hlave, takze pure CBD stainy, a co se THC tyce tak pod zakonnou normou techniky (min jak 0,2), tak budou makat, jak rikam, na bolesti kloubu treba v klidu, kazdopadne myslim, ze tomu chybi ten aspekt “halucinogenu”, tedy to, ze mozkem ovlivnis, kym jsi a kam chces jit.

    Zas Adla udajne videla nejake statistiky, ja teda tvrdim, ze to neprokazuje zpetnou implikaci, a chtelo by to lepsi vyzkum, ale ze 70% psychiatrickych pripadu vedoucich az k ne-svepravnosti jsou hulici THC, a je tam od 90.let raketovy nastup (coz je logicke, ale furt mozna spatne metodicky pojate, imho).

    Kazdopadne sam znam X lidi, kterym drogy (ne jen huleni) asi nakopli dispozice, prikladem Zdenice (1x rocne Sternberk, paranoidni psychoza), Balu (RIP, paranoidni psychoza), Stoupa (lvl.homeless, schyzoidni porucha osobnosti),...


    Takze ne vzdy je hodne dobre, a ne vzdy chces otvirat vsechny zavrene dvere.

    Holt asi je to fakt zajimave i jako lek, a legalnost by pomohla spis te lekove strane, pac ta zhulovaci, ta uz tady davno je, a to nevykorenitelne, coz je taky dobre, ac odmitam rikat veci typu huleni je lepsi jak (chlast, herak, ... whatever. Snad jen piko bych oznacil za nepritele mimo lekarske vyuziti...)


    A tak, no,...

    Marine Veteran Hydroponically Grows 46% THCA Cannabis Strain “Sweet Melissa”
    http://www.youtube.com/watch?v=jq_wl8XRUK4



















    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tenhle pan ma dobra videa, jsou tam i jeho opravdove vysokoskolske prednasky, a stoji to za videni, i kdyz to ma fakt format nedavas pozor na zacatku - nepochopis slozitejsi koncepty, coz je pro me fehr, ale lidem, co skolu moc nemuseli, tak je to muze srat (ja skolu taky moc nemusel, zato se rad ucim sam)


    https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=ID9rE5JewVg
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Lov na 3 stainy v Columbii, sice ponekud nebezpecna prace, ale dost zajimava ;)


    Kings of Cannabis (Full Length Documentary)
    http://www.youtube.com/watch?v=VwRIZHOHBLE
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam