• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    MATT: Ta kapacka bude imho stejna, zas kdyz to clovek bodne do sudu,...

    Tak ony samozahlahove truhliky maji taky vodni patro, pak knoty, a pak pudu, zejo, takze taky vzlinaji...

    Tezko rict, chtelo by to asi zkusit
    MATT
    MATT --- ---
    OVERDRIVE: jeste bych veril tomu vyrobenymu z kapacky. Otoceny flasky s knotem asi moc dlouho nevydrzej (20 kapek = 1ml, 2l flaska = 40k kapek, pri kapani jednou za sekundu zavlaha na 11 hodin).
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Hackovani zavlahy po vietnamsku

    Tezko rict, jak moc to maka, ale je to defacto dobrej hack


    Tái chế hàng loạt chai nhựa làm hệ thống tưới nước | Recycle plastic bottles for watering systems
    http://www.youtube.com/watch?v=FVbtoA1H-Tk
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tady je treba hezky dokument o tom, jak to muze vypadat, kdyz se to nemusi schovavat... jako 40+ voltu je pro me uplne nepouzitelna silenost, ale,...

    Je tam jeden moment, kdy typek rika:
    Byl jsem proti ganje, pac jsem si myslel, ze je to jen na zkurovani a medical, ze je jen vymluva, jak se zkourit legalne. Pak jsem si 2x rozsekal zada, dostal fentanil, oxycodon a podobne, no a pak jsem to zacal videt jinak..

    Uprime priznavam, ze jsem to mel podobne, desne mi nevyhovovaly indoor stainy po roce 2004, a to az tak, ze jsem prestal kourit, pac to bylo moc, a hlavne spatnym smerem. Dnes uz vime, jaky stain a proc, produkuje jake stavy, a pokud clovek ma tu vyhodu, ze si to umi vyrobit sam, nebo aspon dobre kamarady, tak jde jit dost konkretnima cestama, ktere jsou pro me uz dost snesitelnejsi... hlavne ale vim, ze CBD funguje. Minimalne v mojem pripade na chronicke bolesti kloubu od pasu dolu. Borelioza mi zere pozvolna chrupavky a ta bolest pripomina bolest hlavy, sice neni extreme silna, ale je konstantni, tudiz konstantne otravna. CBD to minimalne tisi (pise se, ze i potlacuje napriklad zanety, asi jako ibuprofen)....

    Takze i ja jsem se casem naucil.

    To same treba dobre udelana konopna mast.

    Po asi 20 letech mi prasknul koutek rtu. Po 3 mesicich, kdy se to nehojilo, sel jsem ke kozarce, za dalsi mesic jsem dostal 3 ruzne mast, ta treti plus minus poresila, ale po mesici klidu se to otevrelo znovu. Masti dosly (stejne makaly blbe), a dostal jsem od Drevene_Krysy mast ve slozeni mesicek zahradni, konopi, lanolin, med,...

    Behem tydne se rana zavrela a o cca 3-5 tydnu pozej se zacelila tak, ze asi nebudu mit ani jizvu.

    Samozrejme je asi bez debat, ze lecebny ucinek konopi je i v hlave, takze pure CBD stainy, a co se THC tyce tak pod zakonnou normou techniky (min jak 0,2), tak budou makat, jak rikam, na bolesti kloubu treba v klidu, kazdopadne myslim, ze tomu chybi ten aspekt “halucinogenu”, tedy to, ze mozkem ovlivnis, kym jsi a kam chces jit.

    Zas Adla udajne videla nejake statistiky, ja teda tvrdim, ze to neprokazuje zpetnou implikaci, a chtelo by to lepsi vyzkum, ale ze 70% psychiatrickych pripadu vedoucich az k ne-svepravnosti jsou hulici THC, a je tam od 90.let raketovy nastup (coz je logicke, ale furt mozna spatne metodicky pojate, imho).

    Kazdopadne sam znam X lidi, kterym drogy (ne jen huleni) asi nakopli dispozice, prikladem Zdenice (1x rocne Sternberk, paranoidni psychoza), Balu (RIP, paranoidni psychoza), Stoupa (lvl.homeless, schyzoidni porucha osobnosti),...


    Takze ne vzdy je hodne dobre, a ne vzdy chces otvirat vsechny zavrene dvere.

    Holt asi je to fakt zajimave i jako lek, a legalnost by pomohla spis te lekove strane, pac ta zhulovaci, ta uz tady davno je, a to nevykorenitelne, coz je taky dobre, ac odmitam rikat veci typu huleni je lepsi jak (chlast, herak, ... whatever. Snad jen piko bych oznacil za nepritele mimo lekarske vyuziti...)


    A tak, no,...

    Marine Veteran Hydroponically Grows 46% THCA Cannabis Strain “Sweet Melissa”
    http://www.youtube.com/watch?v=jq_wl8XRUK4



















    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tenhle pan ma dobra videa, jsou tam i jeho opravdove vysokoskolske prednasky, a stoji to za videni, i kdyz to ma fakt format nedavas pozor na zacatku - nepochopis slozitejsi koncepty, coz je pro me fehr, ale lidem, co skolu moc nemuseli, tak je to muze srat (ja skolu taky moc nemusel, zato se rad ucim sam)


    https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=ID9rE5JewVg
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Lov na 3 stainy v Columbii, sice ponekud nebezpecna prace, ale dost zajimava ;)


    Kings of Cannabis (Full Length Documentary)
    http://www.youtube.com/watch?v=VwRIZHOHBLE
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Desne se mi libi, kam se posunula veda o konopi, teda, ne, ze by se to same nedelalo treba s obilim odjakziva, treba v Olomouci na univerzite, navic obili ma tu vyhodu, ze uz se s nim bezne jede v modu GMO, tedy da se pouzivat CISPR, tedy primo strihani na urovni genu, ale rek bych, ze v USA, kde je uz konopi dost legalni (i kdyz lidi v tech statech si furt stezuji na to, ze si legalne muzes zahulit, ale pak ti daj lyznout v praci a vyrazi te, a to i po 72 dnech (ano vim, to je z krve a jater, ale i 30 je dost))... kazdopadne net je plny videji, ktera nejsou jen propaganda, ale bud popularni veda, nebo regulerni veda. Super se na to kouka, i kdyz bych si tedy v tomhle ohledu radej cet, a knih treba o stain breeding jsem moc nenasel (asi budu muset koukat na ne-konopnou genetiku, to se podda)...

    Tak nejaky ukazky, co me zaujalo:


    How To Create a New Cannabis Strain - Cannabis Breeding Methods - Khalifa Genetics
    http://www.youtube.com/watch?v=eABC8s95t0U
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A jeste

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Dnes predemnou sedel typek s naprosto bozim trikem (z nej (z trika, ne typka) bysem chtel rousky, zvlast na to, co nasledovalo v trafice, kde jsem byl pracovne ;)))



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Psychadelic Spider @ Sykoruv Most

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ja vim, ze sem ozenenej, ale rousky jsou nahovno, nebo mozna pro nekoho dobry. Ale jsou posledni dny, kdy holky chodej skoro “se vsema hadrama bez” a clovek se fakt muze koukat jen na sekundarni pohlavni znaky.


    Je to takovy Hornickovsky: vidis peknou zenskou z auta? Nekoukej do zrcatka.


    To samy ted s rouskama, ale kazdou.

    Kazdopadne aspon za to leto budiz pochvaleno ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A je to tady, prvni kastan podzimu

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Nevim, jestli to je poradne videt, je to telefon a jeste max zoom, ale nekolik kilaku je tu “chyt a pust” a jak sviti slunko na hladinu, je videt ryby, jsou jich ... no trea odhadem 500 na 10m, mozna vic? To je cool.

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A me zda se dozravaj karoliny... to bude mazets, i kdyz trochu pochybuju, ze kvetinac da 2,2mil SHU, dost vazne uvazuju, jak to ochutnat. Kamos mi vykladal, jak si dal kousicek na sirku, a pak mu asi 20min tekly sliny, nezastavitelne,...


    Chilli Carolina Reaper (nejpálivější chilli) - Capsicum Chinense - semena - 5 ks - Semena.cz
    https://www.semena.cz/...RIsAIXQCf2tPUJEPEWhfQTZHemiiQVcS_EKA_mMoEANXWcS2L2CZ7ryyK3wcxcaAtHhEALw_wcB


    Kazdopadne kazda ma tak 2-3g, ale ja jich mam na 2 rostlinach tak 15 teda... (ale zlej rok, mely byt venku, ne v truhliku, no, nevydalo,...)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    MATT: The aji charapita plant is wide and bushy, and from it, hundreds of these chilies can grow. One plant can deliver quite the return, if you have the space. These are not good plants for container gardening, though the bushes can be used for landscaping coverage in warmer climates.


    Aji Charapita: Jungle Fire - PepperScale
    https://www.pepperscale.com/aji-charapita/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    MATT: Tyjo charapita jsou nejdrazsi chilli na svete, pac jsou fakt malicky, uz na to koukam (ony nejsou nejdrazsi, ale nejcenenejsi, capu-li dobre), takovej chilli caviar...


    Buy your Charapita Red Chilli Seeds online
    https://www.pepperworldhotshop.com/en/products/charapita-red-chilli-seeds/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    СТАЛКЕР фильм "Ф.О.Т.О.Г.Р.А.Ф." по игре "S.T.A.L.K.E.R."
    http://www.youtube.com/watch?v=EA4oowN4kII


    Chci se podivat
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    MATT: Jo jo, drahy to asi bude, ale kde se ve vietnamskejch vecerkach berou ty pytlicky cbd huleni a ty pytlicky chilli za 20kc 10 ks, nebo tak neco.... rek bych, ze minimalne ty papricky uz jsou proste prebytek, na kraji nejakych SOG.

    MATT
    MATT --- ---
    OVERDRIVE,OVERDRIVE: nesleduju to tu uplne pozorne, ale reagoval jsem na "lepsi pestovat legal chilli, kdyz stoji i 4x vic", tak jestli to vyjde i objemove.. protoze kamos dotah z peru charapita, tak jsme taky premejsleli prestovat "nejdrazsi papricky na svete", ale pak spocitac, ze do gramu jich je aspon pet...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam