• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE:
    Prach jsi a prachem se sjedes

    vstrikuju jed do zil \ abych na chvilicku ozil
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zabra nemam ani ja, a stejne si myslim, ze pan Buh vymyslel vodu, aby v ni tvorove byly stastni, taky vsechno dobry a prijemny je stavnaty, a pak uz je jen nicota pouste.


    Prach jsi, a v prach...

    Ehm.

    Kazdopadne doporucuji podzimni koupani pod modrou oblohou i za cenu jistych ustupku, krom vule.

    Modry nebe, modra voda, svetlo, vlnky jak kridla, za rukama.

    Utopit se v obloze.

    Jinak nasel jsem doma draka, az bude foukat, pujdem dracit.

    Treba v listorozhodopadu.

    EVELINA
    EVELINA --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A dame si picnicku?


    Lazerhawk - Overdrive
    http://www.youtube.com/watch?v=x1NAhlVRaZ4
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: 88 rikas? No dobre, tak ja to teda zkusim, ;)
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Trafopajku doporucuje 88 z deseti spojaru :-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Jeste do toho chci zkusit vypalovat kusem dratu vzory. Vypalovane kosti se mi vzdy libily
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Dalsi mikro projekt, Adla mi opravovala dreddy (ty 2,5 co mam na temeni) a nemoh jsem nikde sehnat neco, cim bych to zatizil, a pac se mi vlni vlasy, ten, co je pod limec, mi dela praseci ocas, tak...

    Korale nebyly, zato sem nasel femur z neceho vcelku velkeho, tak jsem jej nakrajel, zabrousil, trochu vybelil peroxidem, voila,..

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: Rakousky tyden v lidlu ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: Main Kauf!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: Dobre Ty!!!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Taky vas obcas napada, proc se to pivo nejmenuje treba Hitler

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Recyklovany kokos orech, dokonale to neni, ale ucel to plni

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    To chci:


    Field Guide to Urban Gardening - Espiritu, Kevin - Megaknihy.cz
    https://www.megaknihy.cz/zahrada-a-pestovani/366599-field-guide-to-urban-gardening.html


    Nasel jsem to dik tomuhle panovi (ktery to napsal):


    Gardener Roasts "13 Genius Gardening Hacks"
    http://www.youtube.com/watch?v=8XergFX6kQw
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jak muzou, tak nerostou; zatim jedine setkani

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Sovinec z mirne neobvykleho uhlu

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Like bird on the wire,...



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Tam je husty jak rika: v jeden moment zabijem vsechny vosicky insekticidem, takze je vsschno fajn.

    Ve videu o avocadu rika: farmari na pestovani avocada potrebuji tolik vody, kterou nemaji, ale to nevadi, nekteri zasusili kmeny, sak ony casem vyrazi s novou vervou.

    Jasne, takze true food znamena doken eni cyklu oplozeni insekticidem, nebo pestovani “super food” za cenu vody, kterou nemam.

    Avokado uz si holt nekoupim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam