• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Jaký auto ? Tam přece nikdy žádný nebylo !
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Ne more hliník !
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: ale sobecky jsme tam ten kabel “zapomeli” a pac je hlinikovej, je tam doted :)))
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Jo, a fest ožralej si u tý benzínky zbalil asi dvacet metrů kabelu někde ze křoví, a pak si mi to cpal že když sem elektrikář tak se mi to bude určitě hodit. Zmdre jeden sobecká :-D
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    BURKHAR: toz jako asi pred mesicem a pul semnou krad auto a lovil kacera ;)

    Zcela sobecky jsme pak zrali zmrzlinu a chlastali kafe s rumem na benzince ;)

    Ale ptal ses specza vlastne, treba vymysli este dalsi momentky ;)
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    BURKHAR: Zažil. Nejednou.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SPECZ: Zažil jsi ho někdy osobně?! Já tak 10 let v kuse a jakkoliv ho mám rád, bo je to (teď už bévalé, neboť jsme již dlouho každé jinde) kamoš, je ztělesněním ega, zmrdství a sobectví. Neznám nikoho tak sebestředného, jako je Spajdr. Ostatně, zlomili jsme nad ním hůl už v podstatě všichni.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: ty jako ta odvykacka z kratomu se nakonec protahla na dva intenzivni mesice... takze. (Ted uz je dobre)
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Hlavně že ne divokej záchod !
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Aktualni, takhle k Occamove Britve

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Occamova britva:
    Pes ktery pres den nepracuje a spi dostane vecer misku zradla.

    Tentyz pes pres den X hodin pracuje a dostava odmeny, tedy zradlo. Tudiz podle Adly vecer muze dostat min zradla.

    Podle Over/Occama je to ovsem jinak... pes nepracuje = miska zradla; pes ktery pracuje = ztracena energie v podobe odmen + miska zradla, ne?

    Ja bejt pes, tak teda radej den prospim a vecer se nazeru zadarmo, nez makat a vecer jeste dostat min.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Vycvik psa, podle Overdrive:
    adla: ja uz ti nedam Dexi vic zradla, pres den jsi cvicil a za to jsem te krmila.

    Pes sedi a hlady slini (Adla: sak on usne... ja: no co mu zustava, nez zaspat hlad).

    Ma rada psu:

    Hele vole, dyz bys pres den nemakal, navic jeste dostanes vecer vic zradla.


    Jeste, ze mi pes nerozumi (a jen co Adla usne, dostane hrst nazrat).
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: divokej zapad, ee vychod ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tak jednu ze zivota:
    Vykladal mi kamarad, ze byl chytre dite, cemuz verim, pac byl vyrazne chytrejsi nez ja a to i jako dospely.

    Takze mu nekdo nekdy rek, ze Jesu chodil po vode... takze kamarad premyslel a vymyslel, ze kdyz on muze mit nafukovaci rukavky a tudiz plavat, kdyz by si je dal na nohy,...

    No nic, no. (Pak jsem se chvili dusil mrkvickou a hraskem... asi 20 min ;)))
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Taková romantika tady ...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    BURKHAR: ale, Ty zijes? Prej ses neohnul v pase a zlomil si zada.
    Jak se mas?
    Prej taky obyvas zahradni domek nekde u Brncka. Ma to nejakou adresu? Ze bych ti to tam se zenou a coklama zajel pochcat?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zahral bych si Shadowrun, a dam k dobremu jednu storku, mozna uz jsem ji daval, nepamatuju se, a nerad bych tim i nekoho hanel a urazil. Ja neumim hrat na basu, nebo bavit spolecnost, neumim ... no veci, co jini ucastnici storky umi, a dluzno podotknout, ze me mrzi, ze jsou ted jinde, daleko a ztraceni.

    Umim ovsem zonglovat ostrymi nozi, jakoze fakt...

    Takze storka:
    Hrajeme cely weekend Shadowrun. Cca 7-10 lidi prijelo 2 auty. Huli se, kafe, dobry jidlo, vino s vodou.... zadny extremy, vcelku povedenej vecirek, trava uz zmrzla krupe pod nohama, obcas vetev praskne ve speku. Tak nejak. Pivo Litovel litujes az rano.


    Dohraje se 20h Shadowruny, vyspani, strizlivi a vcelku ready uklidime barak, sbalime kostky a s vervou vyrazime k maminkam a vubec, kade lahsie...

    No a jedno z aut nejede. Rigger nechal pusteny svetla, baterka v hajzlu.

    Starou karu muzes tlacit, tak tlacis, v kabate a klouzavejch kanadach na zmrzle trave po Hanackejch planich... ono to i jede.
    Jen to nesmi zastavit.
    Coz se sentinelu s 5 rozjivenejma nedelnima Shadowrunnerama stane.

    Jsi v Drztkach, nebo snad v Dolni Cesnecce?
    Kolem staveni, cesta rovna jak slic od britvy. Mrzne a je nedela-m.
    Sici zerou podzimni husu, knedlo zelo, Ty nebo nekdo z kamosu ma dreddy, a nikdo z nich lano, jak se privazat za ten druhej pojizdnej kram.


    Pac vis, ze kdyz si unavenej, muzes si sednout kdekoliv, sednes si, opres se o kandelabr a za 20min ti mrznou palce pres ty zpiceny kanady a kara furtstoji u Krkovickovic hospody 15 majli od suchaa tepla.

    No tak co, vstanes a jdes po smigrustu, ne?

    Buch buch buch: lano nebo zivot... nemam, nemam, nemam.

    Az nekde maj ale nema to oka... proste kurva kus spagatu 1cm v prumeru, 10 na delku...

    Ok, tak mas spagat, trochu ses zahral, tak si zas sednes.

    Za dalsich 20 min furt U Krkovicky, a Jaja s Pajou maj spagat a 2 auta, z nichz jen jedno jede.

    Zima je pes, tak uvazes co umis, a nakonec jeden tahne, pet se veze, bo tak cosi.

    Nakonec zjistis, zes uvazal cosi, co se da rozvazat tak nozem, kdyz dobre tak sroubovakem (samosvorne uzly jsou super, ... nekdy).

    No a tak...

    A rikas si. Tyvole, to byl Shadowrun, typci tam slanili, vykopli okno, zaroven dvere, chytili rukojmi, vyslech, pak prepadli jadernou elektrarnu, odnesli 1/3 reaktoru a schovali ho v hnoji, aby jej pouzili na sestreleni mezikontinentalni strely.

    A furt tam nekde blika: dyz by ten uzel nebyla osma, ale celej lodak, fungovalo by to stejne, jen jsme nemuseli schanet nove lano. Hmm.





    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SPECZ: Jo, je to známá smažka, prudič a kokot, kdysi kamoš.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Kdyz nemaji vic, nez mohou zpotrebovat s/.../.../g
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam