• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: To je pohunek, voe!
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Nezlomná hůl.

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    BURKHAR: Svatebni kosile!
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SPECZ: Žárlivost? Naopak, škodolibý úsměšek. :D
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Pohunku bran se!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kterak pohunek zlomil hul ;)
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    BURKHAR: Pohůnky ? Ale notak, nepřeháněj to s tou žárlivostí, ju ?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SPECZ: Ne, šel jsem jedno nedělní odpoledne do Ponorky ulicí Ztracenou v Olmu, vedro rozeplou košili, veget. Z dálky vidím Spajdra ještě s nějakou vyfetovanou čubkou. Už na 50 metrů halasná zdravice. A když jsem mu chtěl podat ruku, trhl za cíp a roztrhl mi košili. Slíbil náhradu, nikdy nedodržel. A to je jen špička ledovce. Vždycky to byl magor, v tom nejlepším smyslu slova, nicméně to někdy přehání / přeháněl. Zažil jsem s ním boží chvíle, ale taky milion dalších věcí, který byly přes čáru. Jak píšu, já ho mám rád, ale chová / choval se ke svejm nejbližším často jako zmrd a proto ho ti nejbližší zatratili. Ale zjevně má nový pohůnky.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zenove pribehy “vul a zlomena hul”
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Zlomená hůlka nad čínou v kině.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: To bolí jen to čtu.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Nene ono to pokracuje:
    Adla: motivacni kniha: “jak spravne zlomit hul”, dedektivka “pripad zlomene hole”, konspiracni roman Dana Browna”bratrzstvo zlomene hole”, ...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Adla: tyjo, co to mas za kamose?
    Ja: to neni kamos, dyk nademnou zlomil hul...
    Adla: to jo, ale asi ne dost poradne a ted vypada, ze ho to sere
    Ja: no jo, zlomena “hul” vcelku nasere
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: To jo! Sem ten klip nikdy nevidel a cela ta pisnicka mi najednou dava uplne jinej smysl.

    Jsi mi ted zmenil zivot... v danem kontextu, treba k lepsimu...
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    BURKHAR: Z plezíru, nebo proto že si se k němu v nevhodný moment moc tulil ?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Burkhar: Tak kamos mi pise, ze veme Adlu nekam na caj/do kina nebo na cinu, ci jak se tomu slusne rika, a prej muzes prijet. Adla se potutelne usmiva a prej, ze v kine uz nebyla od jara ;)))
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Ja sem zasranej pacifista kurva furt, akorat mam vic zbrani, vod te doby, takze uz nemusim nikoho presvedcovat...

    Jo jo, lehkej kulomet a 2000 ran v pasovem zasobniku, to mi dejte k vanocum a reknete to vsem sousedum, aspon mi daj pokoj -= Neonovy Rys
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tyvoe tak ted jsem fakt za vola, Adla rika, ze ji to taky napadlo.

    Chjo Burky, dyz bys rek, mozna se s tim dalo cosik delat, ale ja uz jsem zas zenatej a Adla by se asi vztekala... tak ja ti nevim, no .
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    BURKHAR:
    Village People - YMCA OFFICIAL Music Video 1978
    https://www.youtube.com/watch?v=CS9OO0S5w2k
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    BURKHAR: Mno, dokud byl zarytej pacifista tak byl kontinuelně nesnesitelná píča, stejně jako všichni zarytý pacifisti s potřebou přesvědčovat o své pravě okolí, ale od tý doby dobrý.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SPECZ: Narážím na to, kolikrát jsi ho zažil jako nesnesitelnou piču.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam