• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    BURKHAR:
    Village People - YMCA OFFICIAL Music Video 1978
    https://www.youtube.com/watch?v=CS9OO0S5w2k
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    BURKHAR: Mno, dokud byl zarytej pacifista tak byl kontinuelně nesnesitelná píča, stejně jako všichni zarytý pacifisti s potřebou přesvědčovat o své pravě okolí, ale od tý doby dobrý.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SPECZ: Narážím na to, kolikrát jsi ho zažil jako nesnesitelnou piču.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    BURKHAR: Ty hele Burkhy? Prislo mi postou, estli prej nejses teplej, ze se chovas jak zhrzela bejvalka.
    Nikdy me nenapadlo se na to zeptat, ale, kdyz uz to padlo....
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    BURKHAR: Nebo zlomil nos ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A pisnicka!


    Don't Take Your Guns to Town
    http://www.youtube.com/watch?v=CoxQWFtqaYM
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    BURKHAR: Eee ?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SPECZ: A kolikrát ti jen tak z plezíru roztrhl košili třeba?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ:

    Neasi!

    Tu kabel Tukabel ORIGINAL cele video
    http://www.youtube.com/watch?v=97p-yaKmjZs
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Jaký auto ? Tam přece nikdy žádný nebylo !
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Ne more hliník !
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: ale sobecky jsme tam ten kabel “zapomeli” a pac je hlinikovej, je tam doted :)))
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Jo, a fest ožralej si u tý benzínky zbalil asi dvacet metrů kabelu někde ze křoví, a pak si mi to cpal že když sem elektrikář tak se mi to bude určitě hodit. Zmdre jeden sobecká :-D
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    BURKHAR: toz jako asi pred mesicem a pul semnou krad auto a lovil kacera ;)

    Zcela sobecky jsme pak zrali zmrzlinu a chlastali kafe s rumem na benzince ;)

    Ale ptal ses specza vlastne, treba vymysli este dalsi momentky ;)
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    BURKHAR: Zažil. Nejednou.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SPECZ: Zažil jsi ho někdy osobně?! Já tak 10 let v kuse a jakkoliv ho mám rád, bo je to (teď už bévalé, neboť jsme již dlouho každé jinde) kamoš, je ztělesněním ega, zmrdství a sobectví. Neznám nikoho tak sebestředného, jako je Spajdr. Ostatně, zlomili jsme nad ním hůl už v podstatě všichni.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: ty jako ta odvykacka z kratomu se nakonec protahla na dva intenzivni mesice... takze. (Ted uz je dobre)
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Hlavně že ne divokej záchod !
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Aktualni, takhle k Occamove Britve

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Occamova britva:
    Pes ktery pres den nepracuje a spi dostane vecer misku zradla.

    Tentyz pes pres den X hodin pracuje a dostava odmeny, tedy zradlo. Tudiz podle Adly vecer muze dostat min zradla.

    Podle Over/Occama je to ovsem jinak... pes nepracuje = miska zradla; pes ktery pracuje = ztracena energie v podobe odmen + miska zradla, ne?

    Ja bejt pes, tak teda radej den prospim a vecer se nazeru zadarmo, nez makat a vecer jeste dostat min.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Vycvik psa, podle Overdrive:
    adla: ja uz ti nedam Dexi vic zradla, pres den jsi cvicil a za to jsem te krmila.

    Pes sedi a hlady slini (Adla: sak on usne... ja: no co mu zustava, nez zaspat hlad).

    Ma rada psu:

    Hele vole, dyz bys pres den nemakal, navic jeste dostanes vecer vic zradla.


    Jeste, ze mi pes nerozumi (a jen co Adla usne, dostane hrst nazrat).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam