• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Nejlepsi: nekde ctu o tom, ze utulky prestaly davat psy k adopcim, pac je obava, ze je lidi budou zneuzivat na venceni v noci

    Ja: tyvoe clovek vymysli business plan a hned mu to nekdo slohne

    Adla: ja zacinam uvazovat, jestli se mi nerozjizdi nejaka paranoidni psychoza, jak si pak myslis ze ovladas svet...

    Ja: ze? Kdejakou blbost, co vymyslime, tak nekdo musi nutne zrealizovat
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Decriminalization of drugs: Oregon on Tuesday became the first U.S. state to decriminalize small amounts of cocaine, heroin, methamphetamine and other drugs, and legalize psilocybin, known as magic mushrooms, for people age 21 and older. Four other states decisively passed laws legalizing recreational marijuana.

    —->> akorat ted nevim, estliva se mi chce do Oregonu ;)

    Paris Agreement: On Wednesday, the United States officially withdrew from the global pact aimed at averting catastrophic climate change. If Mr. Biden wins and rejoins the accord, as he has promised, the U.S. would find that it has a lot of catching up to do.

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Dalsi dukaz me sebestredne blbosti, clovek by nad sebou obcas vzteky zlomil hul: vubec me nenapadlo, ze by treba ta obcanska valka, co se ji tak trochu obava Julyz, tak treba mohla nastat v USA...

    Kazdopadne doufam, ze na tech demonstracich maj rousky,...

    Valka Stred proti Krajum? Odvozeno od Sever proti Jihu?

    Jako asi ne, ale rozhodne je to den tvrdych probuzeni. Docela by me zajimalo, co by se stalo, dyz by se v USA fakt neco semlelo, vlastne si to neumim dost dobre predstavit v dobe, kdy by treba Stred mel letectvo a Kraje treba letadlove lode... zas to jako brat jako myslenkovy experiment. Kazdopadne jak jsem rikal to s tim, ze se malo pouzivaj jaderny zbrane, hele, tak ja jen tak blbe kecal, to nebylo vazne mineny prani, nebo neco... fakt ne.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A jeje, USA zacina byt tacti-cool, jak by rek Launcher.


    Vcera me napadly jeste dva vtipy, ale uz jsem nechtel kazit atmosferu, tak teda rano moudrejsi vecera (aneb jak rika prislovi: nelam hul pre vecerem):


    Povim vam pred spanim vtip: Sedi takhle Prymula s Kalouskem u piva...

    —-
    A nebo jinej?

    Stoji tahle Bajd s Troupem nad tim cervenym tlacitkem:

    Hele, ty budes tocit klickem a ja budu mackat!

    Nene, me nebavi tocit klickem, ja chci mackat!
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    OVERDRIVE: a vsechno hezky hulkovym pismem, samoze :D
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: To je pohunek, voe!
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Nezlomná hůl.

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    BURKHAR: Svatebni kosile!
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SPECZ: Žárlivost? Naopak, škodolibý úsměšek. :D
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Pohunku bran se!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kterak pohunek zlomil hul ;)
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    BURKHAR: Pohůnky ? Ale notak, nepřeháněj to s tou žárlivostí, ju ?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SPECZ: Ne, šel jsem jedno nedělní odpoledne do Ponorky ulicí Ztracenou v Olmu, vedro rozeplou košili, veget. Z dálky vidím Spajdra ještě s nějakou vyfetovanou čubkou. Už na 50 metrů halasná zdravice. A když jsem mu chtěl podat ruku, trhl za cíp a roztrhl mi košili. Slíbil náhradu, nikdy nedodržel. A to je jen špička ledovce. Vždycky to byl magor, v tom nejlepším smyslu slova, nicméně to někdy přehání / přeháněl. Zažil jsem s ním boží chvíle, ale taky milion dalších věcí, který byly přes čáru. Jak píšu, já ho mám rád, ale chová / choval se ke svejm nejbližším často jako zmrd a proto ho ti nejbližší zatratili. Ale zjevně má nový pohůnky.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Zenove pribehy “vul a zlomena hul”
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Zlomená hůlka nad čínou v kině.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: To bolí jen to čtu.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Nene ono to pokracuje:
    Adla: motivacni kniha: “jak spravne zlomit hul”, dedektivka “pripad zlomene hole”, konspiracni roman Dana Browna”bratrzstvo zlomene hole”, ...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Adla: tyjo, co to mas za kamose?
    Ja: to neni kamos, dyk nademnou zlomil hul...
    Adla: to jo, ale asi ne dost poradne a ted vypada, ze ho to sere
    Ja: no jo, zlomena “hul” vcelku nasere
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: To jo! Sem ten klip nikdy nevidel a cela ta pisnicka mi najednou dava uplne jinej smysl.

    Jsi mi ted zmenil zivot... v danem kontextu, treba k lepsimu...
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    BURKHAR: Z plezíru, nebo proto že si se k němu v nevhodný moment moc tulil ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam