• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“

    Kurvu a intelektualku uz jsem nasel: ja jsem kurva a ona je intelektualka. Ja mam rad takovy, ona zas makovy. Oba mame radi lidi, kytky a zvirata. Ovsem v ruznych pomerech. Ja se jmenuju Tomas ona Adela. A k tomu nam dobomahej -uh.Arrakis učí filozofii nože - uřízneš to, co není dokončené, a řekneš: "A teď už je to dokončené, protože to konči zde." ~ Princezna Irulán : Sebraná rčení Muad´Diba Neávist k duševnímu sebepozorování. Dušespytné analýzy, jako: Včera jsem byl takový, a proto jsem dnes takový, a to proto. Není to pravda, vůbec ne proto, anebo proto, a nebo takový ani makový. Klidně snášet sám sebe a neukvapovat se, žít tak jak je třeba, neobýhat se jako pes. ~ Franz Kafka : Aforismy
    "Není škoda ničeho, co už je pryč. Škoda je nynějška a dneška, všech těch nesčíslných hodin a dní, které jsem ztratil, které jsem jen strpěl, které mi nic nedarovaly, ani mnou neotřásly."
    ~ Hesse: Stepni Vlk
    Proste blazen co si zo sveta aj sam seba robi legraci, zabava ostatnych a neriesi problemy. a par krat to uz bol taky hundrajuci zobrak, mumlajuci si svoje pravdy, sediaci s flaskou jabcaku
    ~ Hiena
    [[CyberPunk]] -- [[ Overdrive’s HomePage ]]

    [[Book Depository Bookstore]] -- [[I-Ting]]

    [[ TagZ: ToDo, GoTo, HowTo, Linux, Comix, sex, punk, cyberpunk, politics, human rights, woman rights [specific], violence against woman, rape, doxx dox, haxx, musick, tech, text, blog, book, ostrava, urbex, IRL, IRC, hackerspace, POMOC, BTC suxx, propaganda war, dezinformation, alternative facts, guns, knives, survival, [everithing is] INTERESTING ]]

    Internetová jazyková příručka

    http://prirucka.ujc.cas.cz/ - 62 tisic slov!!
    rozbalit záhlaví
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: mmchodem zajimave bylo, ze Crony ss dostalo na nekterych masinach do stavu, kdy tvrdilo, ze se serizuje vuci neznamemu zdroji Stratum 3; takze prvni test psal kolega ntpd -q | grep ^”*” nebo tak cosi, a ono mu to vypsalo jen asi 1/3 serveru, co byly rozstrelene, ale ja vedel o jednom, co byl -33 min a ten tam nebyl... koukali jsme, ze wtf?! A fakt. Mel pripustne stratum, myslel si, ze serizuje, ale serizovac byl zdechly.... obecne to pak testovat pres asi 7000 serveru bylo dost nepohodlne, melo to necekane limitni podminky ze vsech koncu.


    Rozhodit si cas nechces.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    E2E4: to je DOBREJ CLANEK! Hlavne me nadchlo to, ze autor zminuje, ze kvuli nefunkcnimu gps by nefungoval ani presny cas, coz rozhodi uz fakt kde co, treba i mnoho clusteru databazi, firewallu,...

    Apli device (telefony) mivaly nenastavitelny cas, a kdyz jsem poprve slysel o gps spoofingu, typek se tam smal, ze si tim sam rozstrelil telefon, pac pak musel gps spoofovat aby srovnal cas, ktery nesel nastavit


    V praci si ze me delaji legraci, ze jsem posedly NTP packety, ktery cestuji po UDP a nektery IDS je treba maji tendenci prehazovat a deje se pak takovej jakoze “slow poison attack”, pac kdyz se Linuxu rozhodi cas, a) serizuje ho vyhazovanim milisekund, aby neudelal skok v case, b) serizuje jej VELMI pomalu, aby nerozbil neco...

    Videl jsem situaci, kdy servery zacaly mit rozhozeny cas od 1min do 45min, vicemene nahodne, a dost nelibe to nesly prave firewally a databaze, clustery cehokoliv, ale treba taky nastala situace, kdy lidi nemohli z baraku, pac vstupni, resp vystupni ctecka karet si myslela, ze tam nejsou, pac zmenou casu, ktera prisla pomoci malformovanych ntp packetu, tak prisli pozdej, nez odesli (tedy kdyz se snazili odejit, podle vstupni brany v baraku nebyli)...

    Rozbit GPS a presny cas je velkej a nebezpecnej scenar.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    MATT: nejčastějš že spoofujou data

    Ochranka prezidenta Putina mate GPS. Lodě se přemístily na pevninu - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...eni-gps-pristav-lod-putin-bezpecnost-c4ads-dron.A190412_102734_vojenstvi_erp
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Hej, jako write only by byla vtipná forma banu :-)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    BURKHAR: prave jsi vyhral write only ;]
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    OVERDRIVE: Právě jsem na tebe podal 3 trestní oznámení, uvidíme se u soudu, ty vysmaženej demente.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    BTW: takova ptakovina :)
    Dr Goldfoot and the Bikini Machine 1965 DVDRip XviD
    The Pirate Bay - The galaxy's most resilient bittorrent site
    https://thepiratebay.org/description.php?id=4469246
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: nikdo to neudrzuje
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Uz jsem asi psal, ze True Detective maji treti serii, ze?
    A Mr. Robot ma pak ctvrtou [coz nevim, jestli me az tak zajima, ale vzdy je dobry mu koukat na monitor ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ze by KONECNE? nekdo udelal aspon naznak Hell Blazer aka John Constantine?

    To knezici, co chodej v biluch sakach a maji cerny kolarek... neco takoveho bych si zahral jako huge shit is comming ve svete Shadowrunu nebo Vamipire The Masquarade [a spol]

    30 Stříbrných - Seriál na HBO GO (CZ) trailer
    http://www.youtube.com/watch?v=Xhkl7QMea3E
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Rozhodl jsem se Adlu nakazit Johnem Carpenterem [I'm here tu kick some ass and chew bubble gum, and you know Im out of the gum]... kdo hral treba Duke Nukem 3d tak asi vi, kam az legenda saha, stejne tak Groovie! je pak samozrejme ze serky Evild Dead, kdy si misto ruky prilepi motorovku, a groovie je pak moment, kdyz "zbrojovce" upyluje hlavne, a pak s ni sejme carodejnici... long long popculture story....

    THEY LIVE Clip - Obey (1988)
    http://www.youtube.com/watch?v=g4XiKChyK7A
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Další chyba v datech o covidu: nakazit se měli i 120letí Češi - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/...k/dalsi-chyba-v-datech-o-covidu-nakazit-se-meli-i-120leti-cesi-131171
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: To mi nestoji za vynalozeny usili.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Jasně že na tebe mám složku. Ale sám si nejsem jistej co v ní je :-)
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: nějak moc často je tam vidět "no datapoints" ...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    melo by to makat, seedu je tam dost, kdyztak re-seednu


    The Pirate Bay - The galaxy's most resilient bittorrent site
    https://thepiratebay.org/description.php?id=3363731

    gilhad ma mmchodem na pozadani dmz ;]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    MATT: a v cem je problem? klidne to udelam, vicemene to odpovida mejm fazolim, co se Ti na tom nedarilo, jen abych vedel, kam mam smerovat, az prijedes na navstevu, aby bylo jidlo dokonale...

    ja si prave v Brazilii zvyknul [skoro] na to, ze fazole v kombinaci s rejzi jsou zaklad potravy, pridava se k tomu susene trhane maso a maniok, pripadne polentove hranolky, a brambory jsou tam neco jako u nas ozdoba z rajcat [coz me vzdy po mesici sralo a vzal jsem si vzdy hranolky vsech ostatnich a prenechaval jim fazole a rejzi, jenze pak jsem mel hlad, a od te doby jdem podstoupil evoluci, a dokazu jist lusteniny k cemukoliv, a rejzi porad, ale brambory mam furt nejradej, taky vychazej pomer ziviny, vitaminy a tak, asi nejlip]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam