• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Uplne si predstavuju, jak vysypavam pice kapsy vesty u kazde louze... ja to asi spatne chapu, nebo co, ale zacal jsem se tak hrozne smat, az jsem si zlomil zub o brok z bazanta... co to je za zasrany picoviny.

    Ze by jako za posledni dobu tady vsude hnila ostrilena zver, lidi by chodili do prace pico s luparama a tak?

    Kurva!?

    Jako faktem je, ze jedinou laboraci, co jsem si kdy nacet a zkousel byly brokove naboje, a pravda, nikdy jsem nezazil nikoho, kdo by seje pokusil odpalit gumou od trenek a hrebikem v trubce, zejo. Ale dopice!

    Takze na hebikach a krizi ukrizovali jezise, tak zakazem stromy a zelezo!

    Jsem pro!!!! Kde to mam podepsat, jako fakt.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: myslis, ze jim mrdlo? Jakoze teda na kachny se bude chodit s drevenym klackem?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mmchodem k vanocum dostanem domu Glocka. No ja jako nejsem uplne fanda, ale to mas jak Fiskars nebo Victorinox. Kupuj co maj nejvic, vzdycky vis, ze to neni uplne blbe a vzdycky dostanes nahradu a dily za drobne.

    Takze 19ka, no.

    Prej si nesmim tak 3 roky nic prat a Adla neni stastna.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SPECZ: Lol!!!!! To jsem ovsem zatim v pohode, kdyz mam 7kg ingotek, ne? Dokud ho nenaseka a neodleju do formicky po dedovi (rika se tomu lici kleste, no)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mikro blog:

    V mem oblibenem reznictvi kradou...
    ——
    Mam oblibene reznictvi, hlavne proto, ze reznice jsou tam damy od rany, drze jak... reznice, s velkou hubiu a adekvatnima postavama. Proste krkovicka.

    Kupuji tam hlavne zvireci “odpad”. Zpracuju vsechno, nozicky, hlavy, jayky, ocasy, kuze i zbytky kurat.

    Ceny v pravde libove... eeh lidove.

    A dnes jsem se, flirtjic s pani, 2x meho objemu, rozplyval nad veprovou hlavou...

    “Jeje, vy jste mi je zlevnila, draha pani, minule byly za 17,90 dneska uz jen za 11,90”

    Pani se trosku zapomela a vece:
    “Ale drahy, za 17,90 nebyly nikdy, ba naopak, pred vanoci ovar vzdy zdrazi, staly 8,90; pak 9,90; ted je mame za 11,90”

    Hlavou mi bezi:
    Blbost, pred 14 dny jsem psal recepty na ovar a na to, jak hlavy sekam Fiskarskou az zuby litaj po zahrade, doted vidim cenovku 17,90, pac jsem z ni byl tehda nadsen.

    A v hlave mi cvaka dal:

    Tohle uz jsem videl. Veprovy uzeny jazyky po 3 za vic jak stovku, kdyz jsem rek, ze toza to nedam, pani mi je prevazila za 59,- nebo tak neco.

    I tehdy jsem o tom psal, ze mam rad reznictvi, kde maj smluvni ceny.

    No muj otec tomu rika: tady kradou. On je ten typ, co si pocita cenu na halere, a za komancu delal zlodejskym prodavackam sceny kvuli 0,10 kc... ja jsem ten typ, ktery ma holt radost. Jednou vydelas 50 korun na jazyku, jednou prodelas 6 kacekna hlave.

    A tak budu do toho reznictvi chodit dal, no. Pac listky “dnes v akci” na 4x umejvane krkovici z medveda, ktery normalne lezi v regalech, ty me nuti myslet na to, coty reznice prodavaj pod rukou supermarketu za stenou.
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Europoslanci nezastavili možnost postihu za držení olověného střeliva a olůvek
    https://zdechovsky.eu/...oposlanci-nezastavili-moznost-postihu-za-drzeni-oloveneho-streliva-a-oluvek

    Jako, to někdo vymyslel. Přímo hlavou.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Poulicni heroin obsahuje kurkumu, proto je protizanetlivy ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    V tomhle odstavci vicemene neni jedina relevantni informace:

    Kala Namak neboli černá sůl není tak úplně černá, což bude pro mnohé čtenáře možná první informací, která je poněkud zarazí. Černě totiž působí pouze z dálky. Při bližším „ohledání“ však zjistíte, že má tmavě růžovou, narezavělou a někdy až fialovou barvu, a to podle místa svého konkrétního původu. Černá sůl je v každém případě sopečného původu a těží se v oblastech Himálají,

    ...

    Nasleduje:

    Černá sůl obsahuje mnoho zdraví prospěšných látek

    Černá sůl je nejen chuťově zajímavá, ale může rovněž prospět vašemu zdraví. Kromě síry totiž obsahuje řadu dalších důležitých minerálních látek, a to např. chlór, sodík nebo železo. Proto umí pomoci s různými neduhy,
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    OVERDRIVE: Zubama ...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Snazil jsem se o Nepalske Soli neco dozvedet, a jsou tk clanky asi stejne informacni hodnoty jako: co vsechno je v poulicnim heroinu...

    Nejlepsi je, jak u toho heraku se dozvi clovek, jak moc blbe umre, tak u te soli, co neni sul (klamani spotrebitele, pokud Sul znamena NaCl, tedy ta kuchynska... proste maslo vs margarin; ovsem chemicky to sul je, to zas jako,...)... no tak tady se dozvi, jak moc bude zdravej.

    To jako urcite?!!!

    To mi jako chce nekdo tvrdit, ze smes soli cehokoliv, oskrabana ve sklepe v Indii, bude zdravejsi nez NaCl? Jo? A proc jako? To je ledek, potas, med a syra v neznamych koncentracich nejak vyrazne zdravejsi nez zname koncentrace standardne cistych prvku?


    He he heeesheeehe.....



    Kazdopadne v ramci dobre vule jsem se odhodlal, udelal v kadince nasyceny roztok a uvidime, jak to bude krystalizovat. Ne, ze by mi to neco moc reklo, ale aspon tvar krystalu, potazmo filtrace mechanickych necistot a prvku nerozpustnych v destilce asi bude zajimava.



    Jezis, ja budu jednou zdravej a stastnej, az budu blbej.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Jinak zakalene je to proto, ze jsem pouzil tzv Nepalskou Sul (tusim). Je to takove ruzove slane cosi. Mam podezreni, ze je to FeCl misto NaCl, a asi to bude slozitejsi, vzhledem k tomu, ze se to barvi od cerna po zeleno, cekal bych tam kdejake cokoliv od Medi az po Siru, cervenou a ruzovou si spojuju se zelezem.

    Rek bych, ze je termo labilni, kdyz to clovek da to horkeho rozpoustedla, typu voda, neni to pak slane.

    Uvidime.

    Myslim, ze jsem do experimentu zanes v pripade horkeho octovo-vodneho roztoku nechtenou promennou, ale cil bylo prave vyrobit neslanou variantu, pri moznem zachovani konzervace (jakoby ocet nebyl uz dost)...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Adla mi poslala “motivacni obrazek”...

    Pac ted nemam Gimp:

    Az budu mit chvilku, predelam to... horizontalne rozriznu obrazek na urovni podlahy/steny a otocim zrcadlove kocku a mys.

    Pro ty, kdo nemaj predstavivost: mys bude pod lvem, a kocka pod antilopou

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kaprlata z munga (musel jsem je nalozit uz aj, pac z 1kg semen zustalo tohle, nemuzu si pomoct a pokazde, kdyz jdu okolo, tak uziram)...

    Ze smeru 9. hodiny na 3.:

    Ve slanem vodnim nalevu, salinita vic jak 5% (tedy nemela by fungovat fermentace a plisne), nasleduje cisty olej, nasleduje octova voda, salinita odhadem 2%

    Necham si poradit, kdyztak

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Vtipny je, ze autor se podepisuje Zlo, pac =ZLO= nebo =SMRT= ppuzivam uz roky ja.

    Mmchodem, cim to asi psal? Nohama? Holt se bude muset drzet nohama, nebo chapavym ocasem, ci co ja vim... improvizuj, voe ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Nene!!! Synchronicita, Julyz mi prave nekde ukradla ceduli



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jak jsme byli loni na vode, byla tam holka, co nemela nohy.
    Prisla o ne jako dite, kdyz byla decko, rodice se rozsekali i s ni v kare,...

    Kazdopadne asi tak den (potazmo ostatni tyden) vuydrzelo predstirani, ze jako nevime, jestli uplave reku, kdyz by se s ni lod vyklopila.

    Vecer jsem vzal flasku a dva hrnky caje a sel si k ni sednout, a rikam ji: hele, ty nemas nohy, jaky to je...

    Pd te doby jsme kazdy vecer prosedeli aspon kus spolu, vykladala mi, ze treba fantomove bolesti funguji i tak, ze si postavis horky hrnek s cajem na neexistujici nohu, mozek sepne a mysli si, ze te to ma palit, a pac tam neni biologicky utlum (noha tam holt neni), dostanes se do zacyklene smicky a budes se valet v krecich v nohach, co je nemas, na podlaze cajovny....


    To byl ulet.

    Hlavne, ze vsichni ostatni resili, jak je normalni, a vubec ji nechybi nohy.

    Jo, a uplavala by reku, jednou se kvuli dukazu cvakla schvalne, kdyz jsme byli s Adlou pobli.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Stejne miluju tu politicky korektni globalizaci, kdyz ja o Indovi reknu, ze je to cernej cert, kterej podvadi u zkousek a dela praci, kterou skodi, vyhodi me a znici mi zivot.

    Kdyz o me cigos rekne, ze jsem hlupy gadzo, nikdo nezvedne ani oboci.

    V nasi firme se razi politicka korektnost, takze nesmis nahlas rict, ze nabiraj do technockejch teamu holky, co neumej ani pustit pocitac, jen proto.... ze maj... jsou holky.

    Kolegyni vyhodili za to, ze mela na plose fotku kotete, ktere vypada jak Hitler. A to nekecam.

    Jak rika kamos: ja nesmim o nem rict, ze je cernej, a on o me muze rict, ze jsem bilej? Coze?

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tyvole, on ten Bur khar zacal celou serii udalosti typu za dobrotu na zebrotu.

    Kolega jde predpopravci cetu (za urazku a rasismus(), pac:

    Predavame nejake zakose a nekteri z nich jsou state infrastructure, do jedne nejmenovane zeme...

    Na nekolika serverech se za posledni 3 mesice objevilo : cmod -R 777 /

    Poprve to kolega, jehoz to byl zakaznik, vratil z backupu (AIX to byl, tusim)... podruhe napsal rozezleny, ale slusny email, ze at na servery maji roota jen lide, kteri ovladaji aspon zakladne *nix operaky.

    Kdyz se to stalo potreti (a ten mission critical zakos za miliony € mesicne ted zcela vazne vyhrozuje migraci jinam), napsal kolega, ze pokud na server ma sahad kdejaky idiot, ze zemi tretiho sveta, povazuje to bud za sabotaz, nebo se na to muzem vysrat a zrusit... (v dany momen jsou to posty jedne zeme).

    No a vysledek:

    Asi jej vyhodi.


    Bezva.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    My o vlku ;)))

    Nemůžu luxovat. Amazonu spadly servery, některé chytré spotřebiče nefungovaly - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...mika/zahranicni/amazon-usa-vypadek-server.A201127_074540_eko-zahranicni_mkop
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Web, kde myslivci nabizi zverinu zaujal!!! Najdu.
    Vojenske Lesy za kilo divocaka 18,-/hrube vahy...

    Hmm hmm


    Myslivci skolili víc divočáků, kvůli viru častěji vysedávali na posedech - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/odstrel-divocaku-je-vyssi.A200801_074004_domaci_hv
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam