• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEOVERDRIVE, nejlepsi pritel sama sebe: „Nech si zdát o spaní“
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Hmm, a oni jsou tam mrtvi. Jeden policajt, jedna zenska zastrelena policajty a 3 dalsi.

    No pekne... cloveka vzdy potesi dobre zpravy poranu.

    Cyberpunk is comming baby, yeah!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Donald Trump’s presidency is ending, but systemic challenges remain. From broken healthcare to corrosive racial inequality, from rapacious corporations to a climate crisis, the need for fact-based reporting that highlights injustice and offers solutions is as great as ever.

    'We're the news now': Pro-Trump mob targeted journalists at US Capitol | US news | The Guardian
    https://www.theguardian.com/...n/07/capitol-attack-trump-targeted-journalists?CMP=Share_iOSApp_Other
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---

    Myslite, ze aktualni “molotov melting pot” u USA preroste v....

    8 hlasy od 8 respondentů

      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      To zni jak hlaska z Terminatora nebo Smrtonosne Pasti:

      'We're the news now':

      Pro-Trump mob targeted journalists at US Capitol


      Musim se kouknout na videa, kolik jich tam je a jak moc ve zbrani.
      Tak co, bude DMZ nebo nebude?
      Nastesti mam dojem, ze Troubak se zesmesnuje az statnicky, takze tim nahrava opozici v nejakem verejnem mineni.

      Tak me napada, ze v dobe Occupy* melo USA stesti, ze to byly spis levicove protesty.
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Ten blb si na sebe usil vlastni watergate;) jakoze o tyden z5 by jeste republikani nadavali na Bajdna a tak. Stacilo jenom zavolat do Georgie a rict do nahravaneho telefonu:

      “Hele kamo, co dybys to tam nejak usvindloval, chybi mi jen 11 tisic hlasu, co? Ja na brach, bracha na me, trochu smelo, krabice s vinem. Sak visjak”

      No a vcera republikani v kongresu verejne poklekli pred Bajdnem, coz bylo jako wow. Asi jako kdyz by kralovsky titul dostala Rowlingova.

      A nasleduje vybanovani Trumpa odevsad? Wtf?!

      Ja teda umyslne nesleduju ani facebook ani jeho provenience, tak nejak jsem proti okupaci, otrokarstvi a koloniim. Ale pobavilo, ze Amici maj koule a rodidla toho blba fakt ostrakizovat.

      Tak schvalne, v kurzu 7:3 ze nezkonci:zkonci v base

      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      OVERDRIVE: Wow! European Thomas Jefferson!? Tak to jo!
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Tyvole, jeste jsem to nevidel, ale prekvapilo, ze si na TGM nekdo vzpomel, a pritom je ROZHODNE proc...

      Takze

      Tomáš Masaryk: The Father of Czechoslovakia
      http://www.youtube.com/watch?v=JJkK-A0Hkos
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      SPECZ: To u nas je to tak, ze parky a vubec vsechno prirodne vypadajici je zamorene lidmi, a jinak i treba na namestich a ulickach je najednou vic lidi.

      Co jsem v Ostrave, to uz stal nakupak Fukushima, a ulice byvaly uplne prazdne. Najednou mam dojem, ze v okoli mesta je cim dal tezsi najit “tajna mista”, kde muzes zkouset brokovnici... ee svetlicomet, a kazdymu je to fuck.


      Asi je to dobre. Treba po cov19 lidi proste najednou zustanou venku.

      O duvod vic postavit mou novou motorovkou sit lavicek, mozna nejaky pseudo srub. Dam jim tam ceduli, zemi muzou poslat butt plug... ee bitCoin


      Ostrava se v dobe cov19 spis probudila.

      Rek bych, ze Aha se proste vratila do pre 1989, doby pred davy v centru a okoli.

      V Praze nejblizsi, kde nekdo fakt bydli je horni dolni zizkov, karlin, na druhe strane tak letna... ale treba mezi ytim, a kdyz pujdes po-rece, ne pres, tak je toho pomin. Mozna Bubenec, okolo zoologicke... ale to jsou pak vsechno lidi s karama, kteri bud jedou away na vylet, nebo nakupovat do nakupaku.
      Na ulicich najdes jen pso-vencice. Peac co jinak tam. Zejo.
      SPECZ
      SPECZ --- ---
      Tak jsem se pred chvili vratil z ne tak uplne dobrovolny 14 km dlouhy prochazky nocni prahou (bechovice-cakovice), a je to hrozne zvlastni, dve a pul hodiny nepotkat jedinyho cloveka co by sel pesky. Jedinej koho jsem "potkal" byl bezdomovec spici v pruchodu pod dalnici ...
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Jak tady furt neco varim, tak z tohohle to vzeslo ;)))

      Nejlepsi je jeho hlaska: rikam tomu reverzni vareni: uvarite kolinka do mekka, a pak je hodite na panev a nechate je trochu stvrdnout ;))

      Podle me zapomel ZASADNI polivku. Kup si za 5kc krabicku masoxu, vodu vem kde vem, hod na ohen, v nejblizsi vecerce slohni tolik vajec, nez te chyti (kupodivu vejce nemaj ochranne prvky, funguje i u cibule)

      SURVIVAL ROUND - How to survive 4 weeks on 50€ ($60)
      http://www.youtube.com/watch?v=UKfmRhfuI8g
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Deeper state of pizdets! ;)))
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Mmchodem nemuzu si pomoct, ale v tehle poze travim asi tak 70% casu prace u kompa, jen drepim v kresle, nebo na zidli. Kdyz nekdo prijde na zahradu na navstevu, rozdam zidle a sam drepim... delam to uz od dectvi, je to proste, pohodlne?

      Clovek skoro sedi, ale zas ne az tak, ze by nevstal snadno...


      To nevysvetlis.... kazdopadne Boris pobavil


      Why Slavs Squat
      http://www.youtube.com/watch?v=TrmkYJfv0Ww
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Dnes jsem zjistil, ze muj pes neni vubec dobry v boxu na koleckovych bruslich.
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      How Telephone Phreaking Worked
      http://www.youtube.com/watch?v=4tHyZdtXULw
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Mmchodem nikdy me vlastne nenapadlo kouknout se, co je Charlie za magora.

      No, zas se jednou nedivim.

      Nerikam, ze nejaky ty sebepozorovani ala Woody Allen a Frantik Kafka uz nejsou pres caru (jo, ma tam i Kafkuv zivotopis)... ale zas jako prodat decko za kybl piva a pak jit neco cornout na benzinku se zbrani v ruce, proste idealni matka (proto jsem velmi opatrnym otcem)...

      Takze Karlik a to varna na cokoladicky

      Charles Manson Biography: The Cult of the Manson Family
      http://www.youtube.com/watch?v=yLl8DbbLgs4
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Ja bych toho Boga az zas tak nekouril, ale je to zajimave. Ja sam jsem vcelku priznivcem Crowleyho, pac neni blbej, ale vsecky ty nejvic postizeny, co jsem videl, tak rekrutuje z katolickejch rodin... ruzny ty Prawitze a Truce, co nutne musej otocit kriz a roztahnout nohy, pac je to prece svoboda... to same ruzni hippici a new age.

      Jenze magie nejsou kralici z klobouku, ani 2000 naboju v pasu, magie je,... a tak dal

      Kazdopadne mam rad Crowleyho tarot, lepsi podle me neni, a to porad jeste nevidim ani do pulky. Dyz by to clovek fakt chtel studovat, nejsou to zadne vrchcaby, a ani sachy, i kdyz sachum se to uz podoba...

      Jsem ted zjistil (myslim si), ze Adla neumi pouzivat zadne nastroje, pac ona si nikdy realne (eh?) nehrala.

      Nikdy neumrela jako postava v zadnem RPG, neprohravala pravidelne s nekym v sachu, nikdy nezkurvila bic a kacu, kterou si chtela vyrezat, aby si mohla hrat.

      Pro ni je proste svet “mile misto”... lide se bavi, maj mezi sebou koncentraky mezilidskych vztahu, a tak. Lidi je dost, proste te nekdo sere, bud ho zachranis, nebo opustis.

      Jenze urvat panence nohu, nebo ji ostrihat vlasy, ktere uz nedorostou... to mi pripadne, ze nezna.

      A je to hrozne tezke, kdyz je ji 40, naucit ji, ze ve vrchcabech budes prohravat tak dlouho, dokud v sobe nenajdes vuli nerozbijet a nepomahat, ale proste vyhrat.

      Cesta.

      I pro me. Jako pro ucitele, ktery uci hlavne sam sebe.


      Kazdopadne Alister Crowley, katolicka buzna, jak jinak. Ne, ze by to byla potiz, nektere pravdy najdes v Imagice, jine ve vyvaru ci gumbu.

      Umeni najit schopnost vyhravat. Na vsech rovinach. To je pro me Alister Crowley...

      Aleister Crowley - The Great Beast 666
      http://www.youtube.com/watch?v=9zNTpey21Y0

      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Ze ja to s tim kim-chi spletl a patri tam zeli, misto okurek, co se chystaly umrit?



      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Hele nene ;))))

      Uncle Roger MAKE EGG FRIED RICE for Michelin Star Chef
      http://www.youtube.com/watch?v=SGBP3sG3a9Y



      Mat: nenavidim Te. Delam cizrnu po marocku ze susene, a je to varici projekt na 3 dny...

      Ale podelim se o sve koreni, jo?


      - kurkuma
      - zazvor
      - skorice
      - cesnek
      - sladke, ale hodne vonave chilli (viet)
      - pomerancova a citronova kura
      - muskatovy kvet (orisek; pomery se meni)
      - koryandr
      - zluta horcice - drcena, pac u nas asi nejde koupit jinak, nez semeno
      - troska hrebicku
      - sul


      Patri do toho jeste nakonec zeleny koryandr, a safranova voda (vyluh ze safranu)... ale ty si musis udelat zvlast.


      Jednoducha smes, ze? Tak jsem ji nejak pocital a vetsi korenka (od malych jogurtu) vyjde tak na petikilo.

      Holt kdyz nemas maso, pridej hodne koreni, stara pravda...
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Dyztak muzem zahrat i online, jestli nekdo najde appku, kera to umi
      OVERDRIVE
      OVERDRIVE --- ---
      Ukazkova hra

      Ako sa hrá Tavli/Backgammon 2020 |Šachový obchod|
      http://www.youtube.com/watch?v=_sa0YFFWgBg
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam